Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mehed kleiti kandma

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Mehed kleiti kandma

Postitas:
Kägu

Ja pole vaja väita, et me keskkoolinoored peaks normaalseks meikivaid ja naisteriides mehi.

Ole normaalne nüüd, koolinoored meigivad ise juba, blondeeritud või muud värvi juuksed pole enam põhikoolipoistelgi midagi ebatavalist.

Olen küll normaalne ja tean, et poisid näevad ja TAHAVAD välja näha poiste moodi. See, et mõni üksik ei taha, ei ole küll mingi reegel.

Need üksikud on reeglina klassi liidrid. Teised ei julge vist.

Liidrid?:)
Minu lapse klassis oli üks selline. Oli kõigi kiusualue (mida ma heaks ei kiida). Sai häda pärast põhihariduse kätte. Praegu resideerub Londonis homoseksuaalide linnaosas. Sugar daddyks on 50aastane õllekõhuga vanamees.

Oo, milline on Londonis konkreetselt homoseksuaalide linnaosa. Siinse elanikuna pole veel sellest konkreetselt homoseksuaalidele mõeldud linnaosast kuulnud, palun valgustage mind!

Soho on see koht. Eks seal on teisigi moraalilagedaid ohtralt.

Aaa, Soho! Ma ei oleks selle pealegi tulnud, et tänu sellele, et seal on mõned gaybaarid rohkem piiratud pindalal koos kui tavaliselt, on see kohe konkreetselt homoseksuaalidele mõeldud linnaosa. Tore teada, sest elada seal piirkonnas on otse loomulikult väga kallis, seega ma ei osanud seda koheselt konkreetselt homoseksuaalidele eraldatud asukohana võtta. Alles eile käisin seal, avastasime ühe väga hea ja vana pizzakoha, Lántica Pizzeria da Michele, 44 Old Compton street W1D 4TY, aastast 1870, perefirma. Ülihead pitsad (teisi sööke ka loomulikult) ja teenindus (sama firma restoranis Napolis on filmitud Eat Pray vms. stseen kus Julia Roberts pitsat naudib). Tänavad olid rahvast paksult täis. Nii et kui keegi ei pelga homoseksuaalide masse (mida küll mina pole seal piirkonnas kunagi näinud, võib-olla nad lihtsalt redutavad kusagil), siis Soho on koht suurepäraste klubide, restoranide (ja niisama elamise) jms. jaoks. Ah jah, kõrvallauas olid kaks noormeest, rääkisid omavahel saksa keelt, üks neist võis olla tõepoolest homoseksuaal. Londoniga on üldse see häda, et siin võib inimene olla kes ta on ja tahab, siin ei jookse KGB kasvatuse saanud Nõukogude inimene Sul järel, et näää, nää, näää…ääää.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ole pükste kandmine naist meheks teinud

On. Sooneutraalsusele lähenevates ühiskondades käivad mehed Aasiast naisi toomas.

Iga teine perekoolikas paneb plussi teemale, kus Soome naiste mehelikku riietumisstiili kritiseeritakse ja “ilusaid Eesti naisi” ülistatakse.

ei ole igal pool, soome naine ongi mehelik, olgu püks või seelik seljas

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On. Sooneutraalsusele lähenevates ühiskondades käivad mehed Aasiast naisi toomas.

Iga teine perekoolikas paneb plussi teemale, kus Soome naiste mehelikku riietumisstiili kritiseeritakse ja “ilusaid Eesti naisi” ülistatakse.

Sada aastat tagasi, kui naised veel pükse (väga) ei kandnud, ei olnud Soome naine mehelikum kui ükskõik mis muust rahvusest naine. Feminism on see, mis naised mehelikeks teeb, mitte rahvus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sada aastat tagasi, kui naised veel pükse (väga) ei kandnud, ei olnud Soome naine mehelikum kui ükskõik mis muust rahvusest naine. Feminism on see, mis naised mehelikeks teeb, mitte rahvus.

Möh… võrdsed võimalused ühiskonnas teevad naised mehelikuks? Võrdne võimalus saada haridust, avada iseseisvalt pangaarve, osta kinnisvara teeb mind mehelikuks? Hmmm… siit ei ole palju enam minna väiteni et haridus üleüldse kahandab naisel emaka olematuks ja teeb naise sigimatuks (see on päris väide, millega kontrollitakse teatud islamipiirkondades naiste eneseteostust)…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vaatasin mina hiljuti Xianxia ajastu kostüümi C-Draamat. Seal naispeategelane oli niiöelda meheks riietunud. Neiud tegid talle abieluettepanekutki. Ja mina, feminiseerunud hommikumaa kultuurikauge läänlane ei jaganud alguses üldse matsu, sest no naine oli naine ja mees oli mees, mis siis, et mõlemad hiinlased. Samuti oli meespeategelane ühes episoodis niiöelda naise riietes. Täpselt ühesugused lehvivad laiade käistega hõlstid olid mõlemal sool. Minu arust siis. Mõlemal sool ka hästi pikad juuksed. Mul läks ikka tükk aega, et kultuurikood lahti hammustada, et aaaa, meeste soeng on selline ja naiste soeng on teistsugune. Et kui krunn on ühtepidi, on mees, kui teistpidi, naine. Sama riietega.

Ehk siis, riietus on kultuurikood ainult ja kui sa sellest muhvigi ei taipa, siis mees on mees ja naine on naine riietusest sõltumata.

Näited kah
Kaks meest meeste riietes.
Samast filmist naine meesteriietes
Naine naisteriietes

Kas ajab sood segamini ajada, kui niiöelda riietest lähtuda? Eriti veel läbi lääneliku moe prisma. Hõlstid on kõik mu meelest ühesugused.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Möh… võrdsed võimalused ühiskonnas teevad naised mehelikuks? Võrdne võimalus saada haridust, avada iseseisvalt pangaarve, osta kinnisvara teeb mind mehelikuks? Hmmm… siit ei ole palju enam minna väiteni et haridus üleüldse kahandab naisel emaka olematuks ja teeb naise sigimatuks (see on päris väide, millega kontrollitakse teatud islamipiirkondades naiste eneseteostust)…

Tee põrgusse on sillutatud heade kavatsustega. Sa muidugi oled kursis, et maailma esimese feministliku valitsuse (Rootsi) naisministrid käivad islamimaades diplomaatilistel lähetustel, rätid peas?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

põhirõhk polnudki rahvusel, vaid pükstel, soome lihtsalt hea näide, kõik saavad aru

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need araabia hõlstidest ja Päikesekuningast seletavad käod ei saa muidugi põhiasjale pihta. Mehed võivad käia mistahes hõlstide ja seelikutega, kui see on selle kandi meeste mood. Kaasa arvatud kuningad, kes ehivad ennast ükskõik kui haraklikult – nad ei taha selle abil näidata ennast naisena. Selles on point.
Hoopis teine asi on hilpharakad, kes soovivad riietusega rõhutada, et nad pole need, kes nad on. Või siis, nagu Pärnits, et “naine on haavatav ja naeruväärne”. Tänan väga. Naine ei ole naisena ei haavatav ega naeruväärne, kandku ta kleiti või pükse. Pärnits sülitab oma käitumisega eelkõige just neile oma kaitsjatele näkku, aga need ei saa sellest isegi aru. Näkkusülitamine ja ohvrimängimine on niivõrd meeldiv. Ega Pärnits ise ka loomulikult aru ei saa, kui totter on tema demonstratsioon ja kui alandav see on naistele, keda ta väidetavalt siis kaitseb.
Ega mõistust ei osta ei raha ega epateeriva kuulsuse eest. Selle puudumine paistab igal juhul välja.

+2
-3
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mehed kleiti kandma