Esileht Pereelu ja suhted Mehed LHPl

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 158 )

Teema: Mehed LHPl

Postitas:
Kägu

Sul ju üldse polegi meest ega lapsi. Seega, mis sa siin teemas ikka targutad?

Ei hakka ükski lastetu nii solvama siin. Olen ise samuti lastetu ja see teema ei kõneta absoluutselt. Tsiteeritu on raudselt ema. Ärme lastetuid solva. Ja laste puudumine ei tähenda, et meest pole, küll aga võib lapsevanemal meest enam mitte olla. Ei tasu eeldada ja samale tasemele laskuda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ju üldse polegi meest ega lapsi. Seega, mis sa siin teemas ikka targutad?

Ei hakka ükski lastetu nii solvama siin. Olen ise samuti lastetu ja see teema ei kõneta absoluutselt. Tsiteeritu on raudselt ema. Ärme lastetuid solva. Ja laste puudumine ei tähenda, et meest pole, küll aga võib lapsevanemal meest enam mitte olla. Ei tasu eeldada ja samale tasemele laskuda.

Ei soovigi lastetuid solvata. Lihtsalt, siin pereelu all on üks vaimse häirega naisterahvas, kel endal peret ei ole (ise on seda korduvalt tunnistanud), kuid on nii kange õpetama teisi naisi pereelu teemadel.

Siin kõrvalteemas (Koduvägivald) ajab ka imelikku juttu. Et tema küll ei teataks, kui kuuleb pealt perevägivalda. Polevat tema asi oma nina toppida. Samuti ta ei aitaks hättasattunud last, kuna tema ei ole spetsialist.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovigi lastetuid solvata. Lihtsalt, siin pereelu all on üks vaimse häirega naisterahvas, kel endal peret ei ole (ise on seda korduvalt tunnistanud), kuid on nii kange õpetama teisi naisi pereelu teemadel.

Bullshit. Mina olen ja mul juba ka meessõber olemas. Ei olnud enne kiuslik, ei täna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole vaimse häirega. See on sama vägivald, mida too loomeinimene korraldab, kes naisele ütleb igasuguseid asju.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole vaimse häirega. See on sama vägivald, mida too loomeinimene korraldab, kes naisele ütleb igasuguseid asju.

Aga miks sa 10 korda siis sama asja korrutad (et sinu mees lapsega koju ei jää), see on ju öeldud juba?
Vanamoodne seisukoht jah, aga igaühele oma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole vaimse häirega. See on sama vägivald, mida too loomeinimene korraldab, kes naisele ütleb igasuguseid asju.

Sa ei saa sellest ise lihtsalt aru. Vaimse häirega inimesed ei saagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa 10 korda siis sama asja korrutad (et sinu mees lapsega koju ei jää), see on ju öeldud juba?
Vanamoodne seisukoht jah, aga igaühele oma.

Ma ei öelnud. 1 kommentaar siin teemas oli Kägu28.01.2023 14:00

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole vaimse häirega. See on sama vägivald, mida too loomeinimene korraldab, kes naisele ütleb igasuguseid asju.

Sa ei saa sellest ise lihtsalt aru. Vaimse häirega inimesed ei saagi.

Kepp pidi ravima. Nüüd külll ei saa lelda, et frigiidne vanatüdruk. Mis põhjendused nüüd on? Lastetus? Küll lapsed ka sünnivad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa 10 korda siis sama asja korrutad (et sinu mees lapsega koju ei jää), see on ju öeldud juba?

Vanamoodne seisukoht jah, aga igaühele oma.

Ma ei öelnud. 1 kommentaar siin teemas oli Kägu28.01.2023 14:00

Sinust  polegi siis jutt, miks omaks võtad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust  polegi siis jutt, miks omaks võtad?

Sest ma lastetu ja tunnen puudutatuna. Ükski lastetu ei õienda lapsevanemate lapsehoolduspuhkuse valikute peale. Vaenlaseid otsi omade seast on ütlus.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust polegi siis jutt, miks omaks võtad?

Sest ma lastetu ja tunnen puudutatuna. Ükski lastetu ei õienda lapsevanemate lapsehoolduspuhkuse valikute peale. Vaenlaseid otsi omade seast on ütlus.

Oii, et kohe mitte ükski? ???? Tore, et sa kõigi lastetute eest räägid.
Ma tean mitmeid lastetuid, kes targutavad ksvatamise osas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust polegi siis jutt, miks omaks võtad?

Sest ma lastetu ja tunnen puudutatuna. Ükski lastetu ei õienda lapsevanemate lapsehoolduspuhkuse valikute peale. Vaenlaseid otsi omade seast on ütlus.

Ja sina ära tunne ennast iga asjaga puudutatuna. Kui pole põhjust, siis järelikult ei käi see teema sinust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oleks kunagi koos mehega, kes leiab, et lapsehoolduspuhkusel olemine on asi, kus võiks mees olla ????‍♀️ Päriselt, võta endale mees, mitte eit ja probleemid kaovad iseenesest.

God damn! 😀 Sellise eelajaloolise suhtumise pärast mehed veel endiselt valitsevadki maailma ja poliitikas on liiga vähe asjalikke naisi. Sama lugu juhtivate ametipositsioonidega.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oleks kunagi koos mehega, kes leiab, et lapsehoolduspuhkusel olemine on asi, kus võiks mees olla ????‍♀️ Päriselt, võta endale mees, mitte eit ja probleemid kaovad iseenesest.

God damn! ???? Sellise eelajaloolise suhtumise pärast mehed veel endiselt valitsevadki maailma ja poliitikas on liiga vähe asjalikke naisi. Sama lugu juhtivate ametipositsioonidega.

Minu jaoks pole oluline, et maailma valitseksid just naised. No mida head teevad meil siin Riina Sikkut, Maris Lauri, käpik Zuzu või muu pooletoobine tädi?

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tean mitmeid lastetuid, kes targutavad ksvatamise osas.

Sest me kõik oleme lapsed olnud ja vahel märkame midagi, mida armastav ema/isa ei märka. Vahel tahab ema või isa lapsi väga hellitada, aga laps kasvab siis ülbeks. Vahel on laps liiga soojalt suvel riides või on päikse kätte veetud või vahetatakse mähkmeid liiga harva või mida iganes, ega see pole targutamine, see on konstruktiivne kriitika. Küsimus on, millal öelda ja kellele. Suvaliselt muidugi ei tasu juurde minna, samas ka see pole vägivald, kui laps on näiteks suvel liiga palavalt riidesse pandud? Öelda või mitte öelda? Ükskord mu isa ütles ühele naisele ja sai sõimata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina ära tunne ennast iga asjaga puudutatuna. Kui pole põhjust, siis järelikult ei käi see teema sinust.

Käib küll, kui läbi lillede tunnen, et vaimne haige naisterahvas ei ole koodnimi kõigi kohta, vaid ainult minu kohta. Nagu kumaks läbi see vihkamine ainult ühe lastetu suunas, aga tegelikult ei kujuta ette ka, kui ebaõiglane on selline käitumine ja arvamine.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise eelajaloolise suhtumise pärast mehed veel endiselt valitsevadki maailma ja poliitikas on liiga vähe asjalikke naisi.

Ma pole tsiteeritav, aga vastan ikka. Saaks ehk ükskord aru, et kõik inimesed pole ambitsioonikad. Ambitsioon on muide geneetiliselt sisse kodeeritud nagu on kunstianne, muusikalised oskused või matemaatilised võimed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean mitmeid lastetuid, kes targutavad ksvatamise osas.

Sest me kõik oleme lapsed olnud ja vahel märkame midagi, mida armastav ema/isa ei märka. Vahel tahab ema või isa lapsi väga hellitada, aga laps kasvab siis ülbeks. Vahel on laps liiga soojalt suvel riides või on päikse kätte veetud või vahetatakse mähkmeid liiga harva või mida iganes, ega see pole targutamine, see on konstruktiivne kriitika. Küsimus on, millal öelda ja kellele. Suvaliselt muidugi ei tasu juurde minna, samas ka see pole vägivald, kui laps on näiteks suvel liiga palavalt riidesse pandud? Öelda või mitte öelda? Ükskord mu isa ütles ühele naisele ja sai sõimata.

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina ära tunne ennast iga asjaga puudutatuna. Kui pole põhjust, siis järelikult ei käi see teema sinust.

Käib küll, kui läbi lillede tunnen, et vaimne haige naisterahvas ei ole koodnimi kõigi kohta, vaid ainult minu kohta. Nagu kumaks läbi see vihkamine ainult ühe lastetu suunas, aga tegelikult ei kujuta ette ka, kui ebaõiglane on selline käitumine ja arvamine.

Solvumine on solvuja enda asi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

Miks nii hilja?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

Miks nii hilja?

Varasemalt ei tunneta laps ise oma põit ja pissihäda, et oskaks õigel ajal potile küsida. Jah, ka vastsündinu võib potti pissida kui teda kindlatel aegadel potile tõsta, aga see nö vedamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

Miks nii hilja?

Varasemalt ei tunneta laps ise oma põit ja pissihäda, et oskaks õigel ajal potile küsida. Jah, ka vastsündinu võib potti pissida kui teda kindlatel aegadel potile tõsta, aga see nö vedamine.

Harjutamine teeb meistriks, minu meelest tasub seda juba vastsündinutel harjutama hakata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

Miks nii hilja?

Varasemalt ei tunneta laps ise oma põit ja pissihäda, et oskaks õigel ajal potile küsida. Jah, ka vastsündinu võib potti pissida kui teda kindlatel aegadel potile tõsta, aga see nö vedamine.

Harjutamine teeb meistriks, minu meelest tasub seda juba vastsündinutel harjutama hakata.

Paneks sünnist noa ja kahvli ka kätte?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ta on lapsega kodus ja tegeleb temaga; käib lapsega kinos, suusatamas, trennis.

Aa, su lapsehoolduspuhkusel olev “lapseisa”(keda sul pole, muid ei ajaks nii jaburat ignorantset juttugi)  käib titega kinos, trennis ja suusatamas? 🙂 Sa isegi ei saa aru, millest jutt on ja KUNA lapsehoolduspuhkus on. Väike märkus- lapsehoolduspuhkust saab võtta max kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni, enamasti lapse sünni järel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ma ei pidanud silmas riideid. Pigem pean silmas seda kuidas lastetu õpetab, kuidas ja millal peaks hakkama last potile panema jms.

Lastetu naise puhul ma isegi ei viistiks süveneda.

Last hakatakse potile panema tavaliselt 1,5aastaselt ja sealt edasi. Mida siin teada on?

Miks nii hilja?

Varasemalt ei tunneta laps ise oma põit ja pissihäda, et oskaks õigel ajal potile küsida. Jah, ka vastsündinu võib potti pissida kui teda kindlatel aegadel potile tõsta, aga see nö vedamine.

Harjutamine teeb meistriks, minu meelest tasub seda juba vastsündinutel harjutama hakata.

Paneks sünnist noa ja kahvli ka kätte?

Sulle tuleb potitreening vastsündinutele uudisena? See on üsna tavapärane asi juba aastaid, mis asja, isegi kauem, enne 90ndaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle tuleb potitreening vastsündinutele uudisena? See on üsna tavapärane asi juba aastaid, mis asja, isegi kauem, enne 90ndaid.

Jah, aga see ei tähenda, et laps teeb seda teadlikult ja põit ning häda tundes. Seda tehakse siis kui laps ärkab, pärast pesu jne – see on rohkem pissi potti püüdmine kui see, et laps tunnetab ja oskab pissile küsida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle tuleb potitreening vastsündinutele uudisena? See on üsna tavapärane asi juba aastaid, mis asja, isegi kauem, enne 90ndaid.

Jah, aga see ei tähenda, et laps teeb seda teadlikult ja põit ning häda tundes. Seda tehakse siis kui laps ärkab, pärast pesu jne – see on rohkem pissi potti püüdmine kui see, et laps tunnetab ja oskab pissile küsida.

Tõesti? Ma ei teadnudki! Wow!

Ilmselgelt on see potti püüdmine, aga siiski potitreening, sest laps harjub potiga juba varem, lisaks tal tuleb ka tunnetus kiiremini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

God damn! ???? Sellise eelajaloolise suhtumise pärast mehed veel endiselt valitsevadki maailma ja poliitikas on liiga vähe asjalikke naisi. Sama lugu juhtivate ametipositsioonidega.

Hoidku jumal selle eest, et naised maailma valitsema hakkaksid, ausalt. Oled töötanud naiskollektiivis?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 158 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed LHPl