Esileht Lapse ootamine Mehed palatitesse?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mehed palatitesse?

Postitas:
Kägu

Kas kuskil haiglas Eestis saab mees ka viibida pärast sünnitust perepalatis praegu?
Kas Teil on arstide, ämmakatega juttu tulnud/ prognoositud  millal see olukord võiks ideaalis leebuda ja mehed saavad jälle ka perepalatitesse jääda?
Eriti huvitab Tallinn, tähtaeg 15 märts
Vaatasin kevadel algas see koroonajama veebruaris ja 10 juuli läksid perepalatid Pelgulinnas  käiku jàlle 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu läheb esialgu asi ikka pigem hullemaks pärast pühi. Võimalikud on hoopis uued piirangud. Mis märtsis on, võib vaid mõni selgeltnägija pakkuda.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt ei saa seda kuupäevaliselt prognoosida, vaid ikka sõltub numbritest. ma pakun, kui numbrid on püsivalt langustrendis, haiglates on alla 100 patsiendi jäänud (ja juurde ei tule, vaid nö viimased veel ravil), igapäevane nakatumiste arv on vähemalt alla 100, meditsiinipersonal ja kogu muu nö eesliin vaktsineeritud ja alustatud on siis kõikide soovijate vaktsineerimisega jne …

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kuskil haiglas Eestis saab mees ka viibida pärast sünnitust perepalatis praegu?

Kas Teil on arstide, ämmakatega juttu tulnud/ prognoositud millal see olukord võiks ideaalis leebuda ja mehed saavad jälle ka perepalatitesse jääda?

Eriti huvitab Tallinn, tähtaeg 15 märts

Vaatasin kevadel algas see koroonajama veebruaris ja 10 juuli läksid perepalatid Pelgulinnas käiku jàlle 🙂

Saaremaal ja järvamaal mingitel tingimustel vist saab, rakveres vist ka. Tõenäoliselt veel mõningates. Tallinnas ja Tartus ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on tähtaeg aprillis. Olen mõttes valmistunud, et seekord teen selle haiglaralli üksinda läbi. Sedasi ei ole võimalik pettumus ehk nii suur. Mul on tulemas kolmas sünnitus ja kahel eelneval korral on mul mehest väga suur tugi olnud. Ka haiglas olles on ta kohe hakanud meie lastega toimetama, lubades mul sünnitusest toibuda. Pisarad tulevad silma, kui mõtlen, et seekord näeb ta meie last alles haigla ees, kui ta meile järele tuleb. Olen visiitidel näinud, kuidas issid ärevalt ootavad, turvahäll näpus, et nende naine ja laps alla tuleksid. Aga olukord on hetkel selline, et prioriteedid on teised ja nii lihtsalt on. Hetkel on olulisem, et haiglal oleks üldse personali, kes saaks laste sünde vastu võtta, ning seetõttu nad peavad ennast kuidagiviisi kaitsma. Ma loodan väga, et kevadeks on olukord paranenud, aga emotsionaalselt valmistan ennast seekord teisiti ette.

+6
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Lapse ootamine Mehed palatitesse?