Esileht Lapse ootamine Mehed palatitesse?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mehed palatitesse?

Postitas:

Kas kuskil haiglas Eestis saab mees ka viibida pärast sünnitust perepalatis praegu?
Kas Teil on arstide, ämmakatega juttu tulnud/ prognoositud  millal see olukord võiks ideaalis leebuda ja mehed saavad jälle ka perepalatitesse jääda?
Eriti huvitab Tallinn, tähtaeg 15 märts
Vaatasin kevadel algas see koroonajama veebruaris ja 10 juuli läksid perepalatid Pelgulinnas  käiku jàlle 🙂

 

 

 

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 12:58; 05.02 01:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ei saa seda kuupäevaliselt prognoosida, vaid ikka sõltub numbritest. ma pakun, kui numbrid on püsivalt langustrendis, haiglates on alla 100 patsiendi jäänud (ja juurde ei tule, vaid nö viimased veel ravil), igapäevane nakatumiste arv on vähemalt alla 100, meditsiinipersonal ja kogu muu nö eesliin vaktsineeritud ja alustatud on siis kõikide soovijate vaktsineerimisega jne …

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kuskil haiglas Eestis saab mees ka viibida pärast sünnitust perepalatis praegu?

Kas Teil on arstide, ämmakatega juttu tulnud/ prognoositud millal see olukord võiks ideaalis leebuda ja mehed saavad jälle ka perepalatitesse jääda?

Eriti huvitab Tallinn, tähtaeg 15 märts

Vaatasin kevadel algas see koroonajama veebruaris ja 10 juuli läksid perepalatid Pelgulinnas käiku jàlle ????

Saaremaal ja järvamaal mingitel tingimustel vist saab, rakveres vist ka. Tõenäoliselt veel mõningates. Tallinnas ja Tartus ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tähtaeg aprillis. Olen mõttes valmistunud, et seekord teen selle haiglaralli üksinda läbi. Sedasi ei ole võimalik pettumus ehk nii suur. Mul on tulemas kolmas sünnitus ja kahel eelneval korral on mul mehest väga suur tugi olnud. Ka haiglas olles on ta kohe hakanud meie lastega toimetama, lubades mul sünnitusest toibuda. Pisarad tulevad silma, kui mõtlen, et seekord näeb ta meie last alles haigla ees, kui ta meile järele tuleb. Olen visiitidel näinud, kuidas issid ärevalt ootavad, turvahäll näpus, et nende naine ja laps alla tuleksid. Aga olukord on hetkel selline, et prioriteedid on teised ja nii lihtsalt on. Hetkel on olulisem, et haiglal oleks üldse personali, kes saaks laste sünde vastu võtta, ning seetõttu nad peavad ennast kuidagiviisi kaitsma. Ma loodan väga, et kevadeks on olukord paranenud, aga emotsionaalselt valmistan ennast seekord teisiti ette.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kursis Pärnu haigla kohta?
Kas isa saab jääda perepalatisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 12:58; 05.02 01:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud tingimustel saab, info on internetis olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuressaares saab mees jääda perepalatisse kui test on negatiivne ja jääbki sinna kohe peale sünnitust. Sisse-välja käia ei saa. Pärnus sama. Negatiivse testiga isa saab perepalatisse jääda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kursis Pärnu haigla kohta?

Kas isa saab jääda perepalatisse?

Pärnus sai jääda novembris. Terve aeg sünnitustoas oli maskiga ja teel peretuppa, alles peretoas võttis maski ära. Toast välja ei tohtinud minna me mõlemad (kui mees toast/haiglast lahkub, siis ei saa enam tagasi), vajadusel pidi vajutama hädaabinuppu ja ämmaemand tuli kohale. Mina käisin beebiga toast väljas teisel päeval ilma maskita (test oli enne sünnitustuppa liikudes negatiivne ja peale seda ei nõuta naiselt enam maski).
Kuidas nüüd olukord on ei oska öelda, iga kuuga olukord igal pool muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas ja Tartus ei saa mehed olla perepalatis, peavad lahkuma peale sünnitust.

Mujal sünnitusmajades saab mees negatiivse testi korral olla peretoas ka aga ei tohi haiglas viibimise ajal sealt mitte kuskile liikuda, isegi palatist koridori.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Mehed palatitesse?