Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehed tahavad uues suhtes alati last (vanemate, lastega naiste teema)?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: mehed tahavad uues suhtes alati last (vanemate, lastega naiste teema)?

Postitas:
Kägu

Olen täiesti kindel, et enam lapsi ei taha (endal eksiga 3 juba), aga uute austajatega tajun, et nemad näeksid tulevikus vähemalt ühte ühist last. Olen veel suht noor ja minu teele on sattunud ka toredaid lastetuid 1. ringi mehi- siis tuleb kohe eriti ahastus peale:( On kellegil nii läinud, et ei ole ühiseid lapsi plaanis ja siiski väga õnnelik suhe?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: mehed tahavad uues suhtes alati last (vanemate, lastega naiste teema)?

aga see on ju täiesti loogiline, et lastetu mees last tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures, võib olla teemast mööda natu, aga – olen täheldanud, et mehed, kes tulevad pikast lasteta suhtest, teevad kibekiirelt järgmises suhtes kohe lapse. Kusjuures enamus nendest meestest on lausa hüsteeriliselt enne lastesaamisest hoidunud, peetakse end liiga nooreks ja muud taolised põhjendused. Miks see nii on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mõtlesin ise sama teema tõstatada. minul ka kolm last ja olin enda arust raseduste, sünnituste, imetamiste ja titendusega valmis. aga uus armastus soovib last, temal ka varasemast ei ole. ta saab ka aru kui mina ei soovi rohkem, aga \”probleem\” on selles, et mina ka armastan seda meest ja otse loomulikult tahaksin teha kõik, et teda õnnelikuks teha. nii et mina lihtsalt loodan südamest, et mida suuremad mu olemasolevad lapsed on, seda rohkem mul see isu tagasi tuleb, et veel lapsi saada. sest vastumeelt ei tohiks ka ju rasedaks jääda, minu probleem on see, et südames ma tahan mehega ühist last, aga hetkel füüsiliselt ei suuda seda kõike raseduse ja lapsega seonduvat ette kujutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ok. mul on endal 2 last ja olen abielus. mul on tekkinud austaja. me pole armukesed ega lase ma sellel suhtel enda ellu tükkida, kui antud teema valguses jagan sama kogemust. austaja on hetkel minusse väga armunud. ta soovib oma praegusest elukaaslasest, kellega aastaid koos olnud, võimalikult ruttu lahku minna ning tema suur soov oleks…minuga laps saada. ei kõla vaimse tervise vaatenurgast just väga tervena, aga tegemist ON täeisti normaalse ja toimetuleva mehega.

kusjuures nende enda kooselu on jõudnud punkti, kus nüüd oleks ka naine valmis last saama. seni on ta kas tegelenud oma karjääriga ja/või figuuri hoidnud ning oodanud \”paremaid aegu\”. mees kahtlustab, et naine on vahepeal tema eest salaja ka aborti teinud…

ma usun, et on hea, kui nad lahku lähevad. armunud minusse või mitte, on sellel mehel tegelikult õigus saada vabaks ning leida endale naine, kellega oma pere ja elu tugevamatel alustel rajada. ma isegi usun, et see minusse armumine oma omamoodi meeleheitlik katse lihtsalt mahakäinud suhtest vabanemiskes…ilmselt ei saaks ta sellega muidu lihtsalt hakkama ja ka naisel on lihtsam mõista, et ta jäeti maha teise naise pärast, mitte selle pärast, et kooselu temaga on muutunud väljakannatamatult vastikuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viimasele – see on iga suhtekriisis mehe tüüpjutt – eelmine suhe on väljakannatamatu jne. Sina oled see õige jne.
Tegelikult ei tea sa, kuidas neil see suhtekriis kujunes ja idee, et sinu roll selles olematu, on selline tore lohutusmõte endale. Igal medalil kaks poolt ja ega su suhtepartner pole ka puhas poiss. Oli kõrvalhüpe praegusest partnerist, vabalt võib kümne aasta pärast sama juttu rääkida järgmisele naisele, sina oled siis mahajäetav.
Igal naisel on elus perioode, kus tahetakse erinevaid asju – kord karjääri, kord saledust, kord titendust, kord vaba ja vallatu olla, kord pereelu. See, et su kaaslase pikaaegne elukaaslane neid etappe läbib, on samuti täiesti normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Viimasele – see on iga suhtekriisis mehe tüüpjutt – eelmine suhe on väljakannatamatu jne. Sina oled see õige jne.
Tegelikult ei tea sa, kuidas neil see suhtekriis kujunes ja idee, et sinu roll selles olematu, on selline tore lohutusmõte endale. Igal medalil kaks poolt ja ega su suhtepartner pole ka puhas poiss. Oli kõrvalhüpe praegusest partnerist, vabalt võib kümne aasta pärast sama juttu rääkida järgmisele naisele, sina oled siis mahajäetav.
Igal naisel on elus perioode, kus tahetakse erinevaid asju – kord karjääri, kord saledust, kord titendust, kord vaba ja vallatu olla, kord pereelu. See, et su kaaslase pikaaegne elukaaslane neid etappe läbib, on samuti täiesti normaalne. [/tsitaat]

sa oled kuidagi segase jutuga ja ähmis…teema vist puudutab valusalt? sorry.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa oled kuidagi segase jutuga ja ähmis…teema vist puudutab valusalt? sorry.

[/tsitaat]Minu arust oli see täitsa mõistlik jutt ja tegelikult peab vist paika ka.

Iga inimene on erinev, iga suhe on erinev, aga ma ka kahtlustan, et kui selle mehe suhe lahku läheb ja ta sinuga jätkab, siis 10 a. pärast leiab uue naise, kellele rääkida a la sarnast juttu – oma naisel on küll see viga, küll too viga. Oma naine ei taha seda või teist… Ja ongi jälle põhjus lahku minemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

äkki ma oma jutus kirjutasin, et mul pole selle mehega intiimsuhet, olen ise abielus ja ei kavatse seda muuta? ehk siis ma ei kavatse selle mehega ühte heita ja saan pigem just aru enda \”funktsioonist\” hetkel selle mehe elus. ehk siis minu \”hoiatamine\” teemal, et too mees mindki kunagi maha jätab, on antud juhul pime õelus:)

tausta tean aga mulle teadaolevatel põhjustel oluliselt sügavamalt, kui ma siinkohal kirjeldada saaksin (ma usun, et nii mõnigi sarnases sitas lagunemisjärgus kooselusuhtes perekoolikas sooviks mind provotseerida, et saada rohkem infot).

kas te siis põhimõtteliselt üleüldse ei usu, et mõni mees võibki soovida oma naisest lihtsalt lahku minna, kuna on keskea künnisel aru saanud, et ei soovi tervet oma elu selle naise ootustele ja soovidele pühendada? naiste puhul on see ju ometi normaalne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ära siis areta suhteid lastetute meestega. Selliseid, kellel juba lapsed eelmis(t)est suh(e)test olemas ja enam titendusega tegeleda ei viitsi, on ju piisavalt.
Kas sa ise elaksid täiesti õnnelikult mehega, kes lapsi ei taha, kui sina ise oleks lastetu ja kindlasti tahaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul eelmisest suhtest 3 last (nüüd juba täiskasvanud), mehel eelmiselst suhtest 2 last (samuti täiskasvanud).
Koos oleme olnud ligi 15 aastat ja kohe algusest peale leppisime kokku, et ühiseid lapsi ei tule. Siiamaani pole kahetsenud seda otsust. Ongi nüüd aeg enda jaoks, koos ringi reisida, hobidega tegeleda. Lapsed juba suured.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]äkki ma oma jutus kirjutasin, et mul pole selle mehega intiimsuhet, olen ise abielus ja ei kavatse seda muuta? ehk siis ma ei kavatse selle mehega ühte heita ja saan pigem just aru enda \”funktsioonist\” hetkel selle mehe elus. ehk siis minu \”hoiatamine\” teemal, et too mees mindki kunagi maha jätab, on antud juhul pime õelus:)

tausta tean aga mulle teadaolevatel põhjustel oluliselt sügavamalt, kui ma siinkohal kirjeldada saaksin (ma usun, et nii mõnigi sarnases sitas lagunemisjärgus kooselusuhtes perekoolikas sooviks mind provotseerida, et saada rohkem infot).

kas te siis põhimõtteliselt üleüldse ei usu, et mõni mees võibki soovida oma naisest lihtsalt lahku minna, kuna on keskea künnisel aru saanud, et ei soovi tervet oma elu selle naise ootustele ja soovidele pühendada? naiste puhul on see ju ometi normaalne?[/tsitaat]Kuule, rahune nüüd maha!

See näide nii minu ja selle teise kommenteerija poolt oli pigem hüpoteetiline, mitte niivõrd sulle ja selle mehele suunatud.

Point on selles, et see on meeste tüüpiline käitumismuster, et kui mingil momendil suhe rutiinseks muutub ja maha käib, siis uuele objektile lubatakse tähed ja kuu taevast alla tuua ning arvatakse, et uue kaaslasega küll selliseid muresid ei saa tekkida kui eelmisega.
See mees lihtsalt ei oska oma ellu saabunud halli argipäevaga enam midagi peale hakata ning siis kujutab ette, et uue naisega on kõik hoopis teistmoodi.
Aga ta ei tea, et rutiin saabub varem või hiljem ka järgmisesse koosellu.

Siinkohal ei oma tegelikult mitte mingit tähtsust see, et sinul on mees ja sa ei kavatse oma kooselu selle mehe pärast lõpetada.

Ja suurem taust selle mehe kohta tegelikult ei huvita kedagi, ammugi ei viitsiks hakata sind provotseerima, et sellest rääkima panna.
MIKS peaks kellegi täiesti võõra mehe lahkuminekusaaga kedagi huvitama?
Tavaliselt on need põhjused üsna klassikalised, väikeste variatsioonidega ning meid, kui täiesti võõraid inimesi see ei huvita.

P.S. Vähemalt mina ei ole sinu suhtes õel olnud. Juba üsna vana inimesena lihtsalt näed teatud olukorrad läbi ning elu näitab seda, et need olukorrad on üsna reeglipärased.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuule, rahune nüüd maha!

See näide nii minu ja selle teise kommenteerija poolt oli pigem hüpoteetiline, mitte niivõrd sulle ja selle mehele suunatud.

Point on selles, et see on meeste tüüpiline käitumismuster, et kui mingil momendil suhe rutiinseks muutub ja maha käib, siis uuele objektile lubatakse tähed ja kuu taevast alla tuua ning arvatakse, et uue kaaslasega küll selliseid muresid ei saa tekkida kui eelmisega.
See mees lihtsalt ei oska oma ellu saabunud halli argipäevaga enam midagi peale hakata ning siis kujutab ette, et uue naisega on kõik hoopis teistmoodi.
Aga ta ei tea, et rutiin saabub varem või hiljem ka järgmisesse koosellu.

Siinkohal ei oma tegelikult mitte mingit tähtsust see, et sinul on mees ja sa ei kavatse oma kooselu selle mehe pärast lõpetada.

Ja suurem taust selle mehe kohta tegelikult ei huvita kedagi, ammugi ei viitsiks hakata sind provotseerima, et sellest rääkima panna.
MIKS peaks kellegi täiesti võõra mehe lahkuminekusaaga kedagi huvitama?
Tavaliselt on need põhjused üsna klassikalised, väikeste variatsioonidega ning meid, kui täiesti võõraid inimesi see ei huvita.

P.S. Vähemalt mina ei ole sinu suhtes õel olnud. Juba üsna vana inimesena lihtsalt näed teatud olukorrad läbi ning elu näitab seda, et need olukorrad on üsna reeglipärased.
[/tsitaat]

mks sa eeldad, et sa tead, mida see mees mõtleb ja kuidas tunneb? ehk teisisõnu: miks sa eeldad, et ma ei tea, millest ma räägin? või miks sa eeldad, et sa oled targem antud teemal? ja miks sa eeldad, et maailmas on olemas ainult ühesugused mehed ja sina tead, mida nad mõtlevad, kuidas arvavad või mis neile parem on? miks sa arvad, et sa tead, kuidas asjad TEGELIKULT on?

vot selle mehe naine on sinuga tegelikult veidi sarnane ja seetõttu temast vabaneda soovitaksegi. ma arvan, et see on suurepärane põhjus naisest lahku minna ja valida selline, kes annab inimesele enda kõrval ruumi. ja tark mees saab aru, et ka laps vajab kasvamiseks ruumi. tõsi- see tarkus pole mehel olemas reeglina 20-aastaselt…

said pihta nüüd? 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

mks sa eeldad, et sa tead, mida see mees mõtleb ja kuidas tunneb? ehk teisisõnu: miks sa eeldad, et ma ei tea, millest ma räägin? või miks sa eeldad, et sa oled targem antud teemal? ja miks sa eeldad, et maailmas on olemas ainult ühesugused mehed ja sina tead, mida nad mõtlevad, kuidas arvavad või mis neile parem on? miks sa arvad, et sa tead, kuidas asjad TEGELIKULT on?

vot selle mehe naine on sinuga tegelikult veidi sarnane ja seetõttu temast vabaneda soovitaksegi. ma arvan, et see on suurepärane põhjus naisest lahku minna ja valida selline, kes annab inimesele enda kõrval ruumi. ja tark mees saab aru, et ka laps vajab kasvamiseks ruumi. tõsi- see tarkus pole mehel olemas reeglina 20-aastaselt…

said pihta nüüd? ;)[/tsitaat]Ei eelda, et olen targem! Ei eelda ka, et kõik inimesed ja kõik suhted on täpselt ühesugused.

Rääkisin tegelikult vaid hüpoteetiliselt ja ei pidanud otseselt sind ja sinu meestuttavat silmas. Minu jutu mõte on selles, et keerulistes suhterägastikes on tegelikult oma üsna kindlad väljakujunenud käitumismustrid, mida ikka ja jälle erinevate inimeste poolt korratakse. Ehk võib-olla väikeste variatsioonidega.

Iga suhe jõuab kord sinna punkti, kus kirg kaaslase suhtes saab otsa ja peale tuleb hall argipäev. Loogiline, et enamus inimesi hakkab sellel momendil otsima midagi uut, mis jälle erutaks ja liblikaid tekitaks.
Ja ehkki selle uue suhtes on lootused ja ootused väga kõrged ei teadvustata endale sageli, et ka see uus suhe jõuab mingil momendil halli argipäeva ja võib lõppeda, kui pole midagi, mis seoks.
Püsivad vaid need suhted, mille puhul peale suure kire ja armumisefaasi lõppemist tuleb midagi uut ja olulist, siduvat peale.

Ära võta isiklikult!

Ütlen ühe korra veel hästi aeglaselt ja arusaadavalt, et ma ei pea oma sõnavõtuga konkreetselt sind ja sinu tuttavat silmas.

See on muidugi naeruväärne, et tead täpselt, et tema naine on minusugune! Missugune minusugune???
Ma olen siin teemas 2-3 kommentaari kirjutanud mingil väga üldisel teemal ja sa tead minust juba kõike?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

said pihta nüüd? ;)[/tsitaat]

Kle kedagi eriti ei koti anonüümses foorumis sinu konkreetne isik ja ja mingi suvalise mehe lahkumineku detailid. Saa üle oma suurusehullustusest. Või et provotseerima… Pff..

Võib muidugi olla, et konkreetne mees on väsinud oma väljakannatamatult vastikust naisest ja sinu näol on saabunud ingel ja päästja, kellega koguni last tahetakse jne. Lihtsalt see on ka õige, et seda väljakannatamatuse juttu ajab pea iga kriisis mees. Selleks ei pea olema suhtekriisis ja kibestunud, et olla kursis teatud käitumismustritega, mis muidugi ei pruugi igas konkreetses olukorras kehtida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui endal hulk lapsi ja rohkem nagu eriti ei soovi, siis tuleb vaadata mees, kellel eelmisest suhtest lapsed olemas. Üldreeglina nemad parema meelega ei saaks uues suhtes lapsi, välja arvatud mõned erandid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
kas te siis põhimõtteliselt üleüldse ei usu, et mõni mees võibki soovida oma naisest lihtsalt lahku minna, kuna on keskea künnisel aru saanud, et ei soovi tervet oma elu selle naise ootustele ja soovidele pühendada? naiste puhul on see ju ometi normaalne?[/tsitaat]

mina saan aru. olen kokkupuutunud.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mehed tahavad uues suhtes alati last (vanemate, lastega naiste teema)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.