Esileht Pereelu ja suhted Mehed tulevad ja lähevad….

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mehed tulevad ja lähevad….

Postitas:

..aga lapsed jäävad. Selles mõtteviisis ilmselt ongi tänapäevaste ebapüsivate perede põhjus. Ikka vastupidi peaks ju olema…
Pere alus on mehe/naise suhe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 21:12; 17.05 21:18; 17.05 21:26; 17.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]..aga lapsed jäävad. Selles mõtteviisis ilmselt ongi tänapäevaste ebapüsivate perede põhjus. Ikka vastupidi peaks ju olema…
Pere alus on mehe/naise suhe.[/tsitaat]

Eem, et lapsed tulevad ja lähevad, aga mehed jäävad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eem, et lapsed tulevad ja lähevad, aga mehed jäävad?[/tsitaat]

Aga loomulikult! Ainult et mees muidugi, mitte mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 21:12; 17.05 21:18; 17.05 21:26; 17.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eem, et lapsed tulevad ja lähevad, aga mehed jäävad?[/tsitaat]
Mehed ei pruugi jääda, aga lapsed kindlasti ei jää. Või oled sa emana tõesti huvitatud, et lapsed mitte kunagi pesast välja ei lendaks? Mees on see, kes jääb ka pärast seda ja kellega koos vananeda. Kui suhe muidugi niikaua on vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möödas on lihtsalt ajad, kus elati hambad ristis inimesega koos, sest ei olnud ju sünnis lahku minna.
Ja ongi nii, et mehed tulevad ja lähevad, aga laps jääb. See on ju nii loogiline, et siin pole isegi millegi peale üllatuda. Minu jaoks on alati laps esimesel kohal ja ma ei saa aru kuidas üldse teisiti olla võiks. Aga teemaalgatajal nähtavasti last pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:23; 17.05 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Möödas on lihtsalt ajad, kus elati hambad ristis inimesega koos, sest ei olnud ju sünnis lahku minna.
Ja ongi nii, et mehed tulevad ja lähevad, aga laps jääb. See on ju nii loogiline, et siin pole isegi millegi peale üllatuda. Minu jaoks on alati laps esimesel kohal ja ma ei saa aru kuidas üldse teisiti olla võiks. Aga teemaalgatajal nähtavasti last pole.[/tsitaat]

Miks armastatud kaasaga hambad ristis koos elatakse? Aga kui laps muutub kaasast tähtsamakas, siis ehk polegi ime…
Ah jaa, mul on kolm last.
loogiline, et laps jääb? Vaene laps…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 21:12; 17.05 21:18; 17.05 21:26; 17.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks armastatud kaasaga hambad ristis koos elatakse? Aga kui laps muutub kaasast tähtsamakas, siis ehk polegi ime…
Ah jaa, mul on kolm last.
loogiline, et laps jääb? Vaene laps…[/tsitaat]

Mina saan sellest ütlusest aga nii aru, et laps armastab oma ema tingimusteta, ka siis, kui see ema on halb ema, aga mees vahetab tihtipeale oma naise mõne teise naise vastu, kõnnitakse ju lausa raseda naise juurest minema. Laps reeglina ei hülga ema aga kunagi. Sellest ka ütlus, et mehed tulevad ja lähevad , aga laps jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 21:23; 17.05 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina saan sellest ütlusest aga nii aru, et laps armastab oma ema tingimusteta, ka siis, kui see ema on halb ema, aga mees vahetab tihtipeale oma naise mõne teise naise vastu, kõnnitakse ju lausa raseda naise juurest minema. Laps reeglina ei hülga ema aga kunagi. Sellest ka ütlus, et mehed tulevad ja lähevad , aga laps jääb.[/tsitaat]

Miks peaks halvast mehest rasedaks jääma? Aga kui mehel midagi halvasti läheb (tervis,töö vms), siis muidugi armastan tingimusteta! See ongi ju abielu mõte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 21:12; 17.05 21:18; 17.05 21:26; 17.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õige. lapsed on külalised meie elus, tulevad ja 18 aasta pärast lähevad. muidugi soe suhe jääb, aga mees jääb (ideaalis) sinuga koos elama kui lapsed kodust välja on lennanud.
see suhtumine, et laps on elu kõige tähtsam osakene ja mees ei ole nii oluline, segab pereelu lausa mitmes põlvkonnas korraga. sest needsamad emad, kes teevad laste elus osalemise oma elu mõtteks ja elavad sisuliselt läbi oma laste, endal meest pole, need rikuvad liigse noorte ellu sekkumisega ka oma laste pereelu ära.
mehe ja naise hea suhe on jah eelduseks nii lapsevanemate kui laste õnnele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õige. lapsed on külalised meie elus, tulevad ja 18 aasta pärast lähevad. muidugi soe suhe jääb, aga mees jääb (ideaalis) sinuga koos elama kui lapsed kodust välja on lennanud.
see suhtumine, et laps on elu kõige tähtsam osakene ja mees ei ole nii oluline, segab pereelu lausa mitmes põlvkonnas korraga. sest needsamad emad, kes teevad laste elus osalemise oma elu mõtteks ja elavad sisuliselt läbi oma laste, endal meest pole, need rikuvad liigse noorte ellu sekkumisega ka oma laste pereelu ära.
mehe ja naise hea suhe on jah eelduseks nii lapsevanemate kui laste õnnele.[/tsitaat]
Just! See on loogiline!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina saan sellest ütlusest aga nii aru, et laps armastab oma ema tingimusteta, ka siis, kui see ema on halb ema, aga mees vahetab tihtipeale oma naise mõne teise naise vastu, kõnnitakse ju lausa raseda naise juurest minema. Laps reeglina ei hülga ema aga kunagi. Sellest ka ütlus, et mehed tulevad ja lähevad , aga laps jääb.[/tsitaat]
see ongi ju päris valus, et laps armastab ema tingimusteta, ka halba ema. ja saab läbi selle haiget. minul on küll olnud raske tulla toime ema tujudega, joomistega ja eneseõigustustega. ma olen läbi selle nii palju haiget saanud, et ma olen haavu psühholoogil lappimas käinud. veel pärast ema surma. mis paneb arvama et see on tingimusteta armastus? kas laps ei oma kriitikameelt või on emadel lootus, et laps ei oska asju kõrvalt vaadata. see et lapsed tulevad on kindel. aga ka lähevad. ja sõltuvalt ema suhtumisest võivad päris kaugele minna. nii et ei tahagi oma vaimse tervise huvides emaga suhelda.
või mida selle jäämise all silmas peetakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina saan sellest ütlusest aga nii aru, et laps armastab oma ema tingimusteta, ka siis, kui see ema on halb ema, aga mees vahetab tihtipeale oma naise mõne teise naise vastu, kõnnitakse ju lausa raseda naise juurest minema. Laps reeglina ei hülga ema aga kunagi. Sellest ka ütlus, et mehed tulevad ja lähevad , aga laps jääb.[/tsitaat]

Ei armastata emasid tingimusteta. Kui ema ikka selgelt lapse otsuseid maha teeb või muul moel pidevalt last solvab, võib laps ema sisimas armastada, aga \”maha jätab\” ta ta ikkagi, rebib end lahti ja suhtleb oma emaga võimalikult vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei armastata emasid tingimusteta. Kui ema ikka selgelt lapse otsuseid maha teeb või muul moel pidevalt last solvab, võib laps ema sisimas armastada, aga \”maha jätab\” ta ta ikkagi, rebib end
lahti ja suhtleb oma emaga võimalikult vähe.[/tsitaat]

..täitsa õige..endalgi on mitu tuttavat, kes oma emadega suhtlevad minimaalselt…pyhad, synnipäev ..ei muud ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan seda asja ikka nii, et laps läheb 18a pärast oma elu elama, mees aga jääb mu kõrvale kuni surmani (loodetavasti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed tulevad ja lähevad….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.