Esileht Pereelu ja suhted Mehed vetsus…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Mehed vetsus…

Postitas:
Kägu

Kui telefon maha jätta, kaovad ka seedeprobleemid ja saab palju kiiremini situtud!

Pool tundi vetsu kinni hoida pole ikka normaalne…

Kujuta ette, et lähed Roccas vetsu, kõik püstakud va üks on vaba – lähed selle ühe kinnise taha ust lõhkuma, et situ nüüd kähku, ma tahan ka minna.

Mis mentaliteet mul olema peaks, et kodus delikaatselt ja aegsasti vetsu saada???

Mul juba häda peal, on mul aega oodata, kuidas sa seal ohid ja pühid?

+4
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh mul ema sai 70  just ja tema arvab, et kui keegi wc kaua on, juu siis pihku taob. Mind väga häirib selline arvamus.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see siiski mingi geneetiline omapära, et mõni peab kaua seal istuma. Minu peres keegi ei istunud kaua vetsus, ka vend ja isa käisid kiirelt. Aga mu mees ja tema pere istuvad kõik hirmus kaua, sh ämm ja mehe õde. Telefoni minu teada keegi wc-sse ei võta.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui telefon maha jätta, kaovad ka seedeprobleemid ja saab palju kiiremini situtud!

Ahh ja mina mõtlesin, et teema on tilga maha raputamisest, ehk siis ajendatud ühest teisest teemast…

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Reaalselt ma ei saa üldse aru, kus on täpselt probleem või milles on teema. Lähed Roccas wc-sse, ainult üks kabiin on hõivatud, teised on vabad. Sa lähed ja kolistad selle ainsa hõivatud kabiini uksetaga, kuigi Sa näed ja tead, et teised on vabad?! Mingi vaimne probleem? Oled püüdnud abi otsida? Tundub nagu sundkäitumine ja sellele on ravi ja rohud olemas, mis seda aitavad kontrolliall hoida. Pöördu arstile, Perekool ei saa kahjuks siinkohal aidata.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh mul ema sai 70 just ja tema arvab, et kui keegi wc kaua on, juu siis pihku taob. Mind väga häirib selline arvamus.

Vanainimesel on ehk pika elu jooksul tekkinud kogemused. Sa sellele oled mõelnud?

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Noh mul ema sai 70 just ja tema arvab, et kui keegi wc kaua on, juu siis pihku taob. Mind väga häirib selline arvamus.

Vanainimesel on ehk pika elu jooksul tekkinud kogemused. Sa sellele oled mõelnud?

Pigem on ta liiga palju meediat lugenud ja arvab, et kõik mehed on pervod

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Noh mul ema sai 70 just ja tema arvab, et kui keegi wc kaua on, juu siis pihku taob. Mind väga häirib selline arvamus.

Vanainimesel on ehk pika elu jooksul tekkinud kogemused. Sa sellele oled mõelnud?

Pigem on ta liiga palju meediat lugenud ja arvab, et kõik mehed on pervod

Loeb kollast meediat ainult või?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga toksivadki vetsus pihku, arvasite tõesti, et stuvad nii kaua või?

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hemorroidid, kõhukinnisus istuvast eluviisist ja ülekaalust.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hemorroidid, kõhukinnisus istuvast eluviisist ja ülekaalust.

Perekooli tervisespetsialist on jälle rääkinud.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hemorroidid, kõhukinnisus istuvast eluviisist ja ülekaalust.

Perekooli tervisespetsialist on jälle rääkinud.

Tõenäolisem, et hirmust hoitakse häda kinni kuni kõrvalkabiinide tühjenemiseni, ent siis astub sisse härra Teemataja ja kõht lööb kinni. Avalikus tualetis onaneerimine on vähetõenäoline.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga toksivadki vetsus pihku, arvasite tõesti, et stuvad nii kaua või?

Kuid kui lapsi puudutab, pole emadel naljakas, kaastunne tekib hoopis.

kõhukinnisus

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vetsu minnakse kohe, kui tekib tunne, et vist hakkab tulema varsti, mitte siis, kui viimane hetk peaaegu käes on.
ehk minnakse häda ootama, sellepärast lähebki mõnel nii kaua.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ehk minnakse häda ootama, sellepärast lähebki mõnel nii kaua.

Misasja, häda pole, aga lähed igaks juhuks sinna kabiini ootama, et äkki tunnikese pärast tuleb? Väga omapäraseid inimesi kohtab siin.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vetsu minnakse kohe, kui tekib tunne, et vist hakkab tulema varsti, mitte siis, kui viimane hetk peaaegu käes on.

ehk minnakse häda ootama, sellepärast lähebki mõnel nii kaua.

Minul on tervis kõik piisavalt korras, et mitte kempsus oodata, millal hakkab tulema. Lähen just suhteliselt aegsasti, kui tunnen, et varsti vaja minna ja väljutan. Selleks on mul kehas, tead, erinevad lihased. Ka põis on lihas. Kas sa pead siis kempsus ootama, millal pissida saad? Ma pole küll farmatseut, aga kas see pole Prostamol Uno teema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk minnakse häda ootama, sellepärast lähebki mõnel nii kaua.

Misasja, häda pole, aga lähed igaks juhuks sinna kabiini ootama, et äkki tunnikese pärast tuleb? Väga omapäraseid inimesi kohtab siin.

Inimestel on kõhukinnisus ja häda peal, punnitavad seal.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimestel on kõhukinnisus ja häda peal, punnitavad seal.

Mul on kõhukinnisusega kogemusi. Sellisel juhul saad väga hästi kohta ja aega valida, millal sinna hädale minna. Kaubanduskeskuse peldikusse tund aega punnitama ma sellisel juhul ei lähe, vaid tegelen asjaga oma kodus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on kõhukinnisus ja häda peal, punnitavad seal.

Mul on kõhukinnisusega kogemusi. Sellisel juhul saad väga hästi kohta ja aega valida, millal sinna hädale minna. Kaubanduskeskuse peldikusse tund aega punnitama ma sellisel juhul ei lähe, vaid tegelen asjaga oma kodus.

Meestel võib olla väga levinud prostatiit või isegi prostata vähk. On ka ära opijärgselt probleeme. Kasvaja võib suruda põiele ja võib püksi pissida. Vabatahtlikult enamus ei lähekski.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pool tundi vetsu kinni hoida pole ikka normaalne…

Ei ole muidugi, aga inimesed on erinevad. Mõne jaoks on see 5 minutit vetsus “oma aeg ja teistest rahu saamine”.

Töötan meditsiinisüsteemis ja hullematel aegadel (nt koroona) on vetsuskäik luksus. Istud seal ja lihtsalt hingad välja. Korraks kiikad ka telefoni ja ongi aeg otsas. Pead jälle kolleegide ja väga haigete patsientide keskele minema, teadmata, millal jälle vetsu saad.

Kaubanduskeskuse vetsudega on muidugi teine lugu. Ehk on seal aega veetmad mehed, kelle naised on šopingule poolvägisi kaasa vedanud ja vetsukabiinis “oma aega” veedavad?

 

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool tundi vetsu kinni hoida pole ikka normaalne…

Ei ole muidugi, aga inimesed on erinevad. Mõne jaoks on see 5 minutit vetsus “oma aeg ja teistest rahu saamine”.

Töötan meditsiinisüsteemis ja hullematel aegadel (nt koroona) on vetsuskäik luksus. Istud seal ja lihtsalt hingad välja. Korraks kiikad ka telefoni ja ongi aeg otsas. Pead jälle kolleegide ja väga haigete patsientide keskele minema, teadmata, millal jälle vetsu saad.

Kaubanduskeskuse vetsudega on muidugi teine lugu. Ehk on seal aega veetmad mehed, kelle naised on šopingule poolvägisi kaasa vedanud ja vetsukabiinis “oma aega” veedavad?

Minu arust ei ole need kaubanduskeskuse vetsud nii meeldivad, et sinna aega veetma minna. Pigem lähen sinna viimases hädas ja ajan asjad kiiresti ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Johhaidii ????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kodus on see ikka puhtalt teloprobleem. Mina ja mees käime käbedalt, aga lastel (vahemik 15-20) läheb seal igavik. Ja nad pahandavad, kui me küsime, et kaua veel oled! Õnneks on majas 2 vetsu.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meie kodus on see ikka puhtalt teloprobleem. Mina ja mees käime käbedalt, aga lastel (vahemik 15-20) läheb seal igavik. Ja nad pahandavad, kui me küsime, et kaua veel oled! Õnneks on majas 2 vetsu.

Miks nad selle telefoniga seal vetsus peavad istuma? Mul on ka teismeline kodus, ta istub niisama telefonis, miks just vetsus?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kodus on see ikka puhtalt teloprobleem. Mina ja mees käime käbedalt, aga lastel (vahemik 15-20) läheb seal igavik. Ja nad pahandavad, kui me küsime, et kaua veel oled! Õnneks on majas 2 vetsu.

Miks nad selle telefoniga seal vetsus peavad istuma? Mul on ka teismeline kodus, ta istub niisama telefonis, miks just vetsus?

Mõnele lihtsalt meeldib. Tean kahte meest, kes vetsu minnes raamatu kaasa võtavad.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kodus on see ikka puhtalt teloprobleem. Mina ja mees käime käbedalt, aga lastel (vahemik 15-20) läheb seal igavik. Ja nad pahandavad, kui me küsime, et kaua veel oled! Õnneks on majas 2 vetsu.

Miks nad selle telefoniga seal vetsus peavad istuma? Mul on ka teismeline kodus, ta istub niisama telefonis, miks just vetsus?

Ei oska vastata. Nad ise ka ei oska. Vihastavad, kui küsin. Rohkem ei küsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kodus on see ikka puhtalt teloprobleem. Mina ja mees käime käbedalt, aga lastel (vahemik 15-20) läheb seal igavik. Ja nad pahandavad, kui me küsime, et kaua veel oled! Õnneks on majas 2 vetsu.

Miks nad selle telefoniga seal vetsus peavad istuma? Mul on ka teismeline kodus, ta istub niisama telefonis, miks just vetsus?

Muidu raisatud aeg ju. Ja siis unustavad ennast sinna ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska vastata. Nad ise ka ei oska. Vihastavad, kui küsin. Rohkem ei küsi.

Ma kupatan oma teismelise välja, ilma küsimata kusjuures. Kui välja ei tule, võtab majasokk riistapuu ukseluku avamiseks ja teismelisel hakkab toimuma seltskondlik sitalkäik. Vihastada võivad kõik, aga minu viha on suurem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas – muid postitusi lugedes on mulje, et ikka edukad ja veel edukamad siin kõik koos, aga nüüd selline teema! Üldiselt on nii, et kui selline asi on probleemiks, siis soetatakse endale kodu, kus on mitu WC-d ja ei pea kellegi minuteid lugemas käima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehed vetsus…