Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mehed

Postitas:
Kägu

Miks mehed alati arvavad peale lahkuminekut, et uus on parem ? 😀

Hiljem ikka jooksevad eksnaise juurde tagasi 😀

1. Ja miks on et naistel peale lahkuminekut on väga valus ja mega lein aga meestel nagu mitte midagi ja miks jõuab meestele hiljem need asjad kohale?

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa neid jaburusi loed pidevalt?? Ja veel huvitavam, miks sa tunned sundust neid siia toppida.

Igaühte elu ise õpetab. Igaüks loodab, et uus on parem. Ja ei ole kõigil naistel “megalein” ja meestel pohlad jnejne. Latseke, ära neid poolseeditud “elutõdesid” väga tõsiselt võta 🙂

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Klisheed ju.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mehed alati arvavad peale lahkuminekut, et uus on parem ? 😀

Hiljem ikka jooksevad eksnaise juurde tagasi 😀

1. Ja miks on et naistel peale lahkuminekut on väga valus ja mega lein aga meestel nagu mitte midagi ja miks jõuab meestele hiljem need asjad kohale?

Millest sa räägid ja kus on naljakoht siin?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks koguaeg arvatakse, et alati on üks ja sama inimene kirjade taga ??

Nüüd ei tohi isegi mitte ükski inimene siin midagi küsida?

0
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mehed alati arvavad peale lahkuminekut, et uus on parem ?

Ei arva, aga mehed on alati õhevil, et nüüd olen vaba, saab hullult naisi panna. Aga kui neid väga keegi ei taha, siis tuleb pettumus ja mõnikord peab selle vana tagasi võtma. Võimalusel eelistatakse ikka uut.

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on umbes sama põhjus, miks suur osa inimestest elab eluasemes, mis pole neile ideaalne (väike, mürarikas, näiteks), söövad harva neid toite, mis eriti maitsevad. Enamasti söövad talutavaid toite, näiteks rahapuuduse pärast Töötavad “käib kah” töökohal. Ja siis nad ongi harjunud, et kõik ongi niisugune…keskmine või alla selle. Seepärast tullakseka aegajalt tagasi, et noh, vana naine ju mingit rokka keedab ja seksi annab ka, pesu peseb ka ära ja lisaks võib temaga ülbitseda, vaikida või turtsuda. Kuni mõni ahvatlev naine ette satub.

+2
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Alati ei minda lahku kellegi uue pärast. Vahel ei otsita või ei leitagi pikalt kedagi uut enda kõrvale.

2. Lihtsam on pärast lahkuminekut ilmselt sellel, kes algatas lahkumineku või kes oli sellele juba varem mõelnud. Mina olen naine ja mul otseselt mingit megaleina polnud. Üksindus oli jah harjumatu, aga eksi otseselt ei igatsenud. Kummalgi uut kaaslast ei ole, aga kokku me ka ei sobinud.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa jaurad selle ühe ja sama teema ümber???

Jäeti sind maha, siis jäeti, sa ei pea tuhat teemat sellest tegema.

Saa üle ja ela edasi, ei tule see onu Heino su juurde enam tagasi.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi imelik treib siin sama teema kohta järjest uusi üllitisi, otsides kinnitust oma uhuu-mõttele, et mees tuleb koju tagasi. No enamasti ei tule nad kuskile tagasi. Ja kui mõni tuleb, siis mul on küll küsimus, miks peaks üks normaalne naine sellist sitakotti tagasi tahtma. Hangi endale ka uus elu ja ära nämmuta sama teema kallal.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast et täpselt sama käekirjaga loll jutt on juba mitmes teemas järjest.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et mahajäetud preili unistab ja püüab endale sisendada, et mees käib korra ära ja siis tuleb igal juhul tagasi. Püüab mingitest naiste ajakirjadest loetud suhtejutukestest enda jaoks tema jaoks sobivat mustrit kokku panna ja siiralt loodab, et see töötab ka tema peal.

Jah, neid teemasid on ta siia viimastel päevadel mitmeid kirjutanud. Päris tüütu! Ja üsna naiivne arvata, et teised aru ei saa, et nende teemade taga on üks ja sama inimene.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest mõne inimese kirjastiil on väga äratuntav ja teemad käivad ümber ühe mehe.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need klišeed on igivanad.
Kui ma oma esimesest mehest lahku läksin ja selle üle väga kurb olin, lohutasid mind seebiseriaale neelavad tädikesed, et ära kurvasta, 15 aasta pärast tuleb ta su juurde tagasi.
Ma ei tahtnud tädikestega ebaviisakas olla, aga mõtlesin ise, et tänan väga, 15 a hiljem pole ma ise enam huvitatud.
Nüüd on sellest 25 aastat möödas ja tõesti pole ma huvitatud. Sest mul on ammu uus mees. Hea mees.

Aga eks ei ole tagasi ka tahtnud :D.

+3
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )