Esileht Lapse ootamine Mehega günekoloogi/naistearsti juurde ülevaatusele

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mehega günekoloogi/naistearsti juurde ülevaatusele

Tere!

Tekkinud on selline küsimus, et kui mees soovib ka enne rasestumist minna minuga lihtsalt günekoloogi juurde ülevaatusele ning olla koguaeg kõrval isegi puki kõrval, kas ta tohib seda teha ning võib üldse koos minna?

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 08:57; 01.11 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta sinna minna soovib? Küll pärast räägid, mis tehti ja räägiti

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:00; 01.11 09:09;
To report this post you need to login first.

Kuna tegu ikkagi paariga, kes armastab ja usaldab üksteist tohutult ning neil on kõik eesmärgid ühised ning soovitakse koos alati igalpool olla ja toetada, siis seetõttu ka soovib minna

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 08:57; 01.11 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee.. Kui te üksteist nii väga usaldate, siis ei saa ma just aru, miks ta peab tulema sinna puki kõrvale.. ???? Piisab ju, kui räägid, mis arst rääkis.
Lähed esimest korda günekoloogile või miks seal toetust/kätt hoida vaja?
Eriti kui tegu ju tavaläbivaatusega. Ausalt öeldes ise seda ette ei kujutaks, aga ilmselt sul targem seda siiski konkreetse arsti käest küsida, kelle juurde lähed ????

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:00; 01.11 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu koduvägivald, kus mees käib naisega isegi arsti juures kaasas, et tollel poleks võimalustki abi küsida kuskilt.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:39; 02.11 11:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

K6lab nagu mingi fetish 😀 Minu arust on veider, isegi väga. Hoopis teine asi minna koos rasedust tuvastama jne. Kas sinu arvates on ok minna mehe kätt hoidma, kui läheb meestearsti juurde kontrolli?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:50; 01.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäkk! Käite koos ikka vetsus ka, sest hädad ju samuti kõik ühised ja kui igal sekundil koos ei ole, siis pole ikka päris armastus? Aga sa helista arstile, kuhu aja panna tahad ja räägi lugu ära. Ehk mõni ikka lubab ka mehel oma fetišeid kabinetis praktiseerida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tekkinud on selline küsimus, et kui mees soovib ka enne rasestumist minna minuga lihtsalt günekoloogi juurde ülevaatusele ning olla koguaeg kõrval isegi puki kõrval, kas ta tohib seda teha ning võib üldse koos minna?

See on naise, mitte rasedusega seotud läbivaatus ja mehel pole põhjust seal osaleda. Sina ju ei läheks kaasa mehega, kui tal suguelunditest proove võetakse. Arsti laua taga võite soovi korral koos istuda, kui ta nõustab ja räägib, aga mitte läbivaatuse ajal.
Aga praegusel ajal ilmselt kabinetti rohkem inimesi peale patsiendi hea meelega ei lasta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu riiklikus kliinikus ei saagi meest kaasas olla. Erakliinikutes ehk saab aga on tõesti küsimus, miks peab mees ninapidi juures olema, kui arst pap-testi võtab?

mehe võiks hoopis raseduse planeerimise ajal meestearstile saata – naine ei ole ainus, kes lapseteos osaleb ja kelle tervis korras peab olema. Ütle et ta võiks meestearstile minna ja küsi, kas võid kõrval olla, kui tal eesnääret kontrollitakse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on kõik koos käimise visiidid keelatud.

 

Aga muidu – milleks?!?!?!Armastan ka oma meest üle kõige maailmas ja usaldan teda jäägitult kuid mingis asjad võivad jääda ainult minu teada/kogeda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole normaalne. Siin ei ole kysimus toetamises või usalduses, see on lihtsalt creepy. Mul arstina lööksid kyll peas häirekellad, et mis suhe see selline on?

Koos saab minna näiteks viljatusarsti konsultatsioonile või ämmaka visiidile  nii, et sydamelöökide tuvastamise hetkeks mees sisse kutsuda, et mōlemad saaksite osa sellest erilisest hetkest.

Aga mis toetust ja kätthoidmist on vaja tsykli arutamiseks ja pap-testiks?

 

Ma saaks siis veel aru, kui tegemist on meditsiinilise seisundiga a la ärevushäired ja paanikahood, et tõesti on vaja kedagi kõrvale. Niisama seal kõrval passimine ei tundu armastus ja suur hoolimine, vaid pigem ylikontrolliv suhe.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 13:30; 02.11 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu, ka med. peronalile jääb sellisest situatsioonist imelik tunne.  Seda, kas ja kui palju inimesi vastuvõtul viibib, otsustab patsient (tavaolukorras, ma mõtlen).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise soovisin, et abikaasa kaasa tuleks. Tuli hea meelega. Jõudsin esimesele vastuvõtule 11.nädalal. Siis nägi kõigepealt tupekaudse UH-ga last ja saadeti kohe edasi kõhu UH, sinna tuli ka kaasa. Hiljem ütles, et alguses ei saanud aru, miks ma teda kaasa tahan, aga hiljem oli väga rõõmus, et ka last nägi ja südamelööke kuulis. No ma ei näe midagi veidrat siin, kui lapse isa kaasas on.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 17:14; 01.11 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäkk! Käite koos ikka vetsus ka, sest hädad ju samuti kõik ühised ja kui igal sekundil koos ei ole, siis pole ikka päris armastus? Aga sa helista arstile, kuhu aja panna tahad ja räägi lugu ära. Ehk mõni ikka lubab ka mehel oma fetišeid kabinetis praktiseerida.

Nojah, meil tõesti vannitoa uks lahti alati. Mida siin nii väga varjata, nagu oleks mingi teab mis tabu see potilkäik.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 17:14; 01.11 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise soovisin, et abikaasa kaasa tuleks. Tuli hea meelega. Jõudsin esimesele vastuvõtule 11.nädalal. Siis nägi kõigepealt tupekaudse UH-ga last ja saadeti kohe edasi kõhu UH, sinna tuli ka kaasa. Hiljem ütles, et alguses ei saanud aru, miks ma teda kaasa tahan, aga hiljem oli väga rõõmus, et ka last nägi ja südamelööke kuulis. No ma ei näe midagi veidrat siin, kui lapse isa kaasas on.

Aga teema pole ju sellest. Vaid enne rasestumist günekoloogi juures käimisest koos mehega. Tundub mullegi veider soov. Aga eks uuri täpsemalt oma arstilt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise soovisin, et abikaasa kaasa tuleks. Tuli hea meelega. Jõudsin esimesele vastuvõtule 11.nädalal. Siis nägi kõigepealt tupekaudse UH-ga last ja saadeti kohe edasi kõhu UH, sinna tuli ka kaasa. Hiljem ütles, et alguses ei saanud aru, miks ma teda kaasa tahan, aga hiljem oli väga rõõmus, et ka last nägi ja südamelööke kuulis. No ma ei näe midagi veidrat siin, kui lapse isa kaasas on.

Sa ikka teemat lugesid? Mul käib mees ka igal ämmakavisiidil kaasas, aga jutt siin ikka millestki muust. Ja potil ma v6in ka abikaasa ees käia, aga pap testil, gynekoloogil, hambaarstil jne eelistan yksinda käia, ega meist kumbki ei tuleks selle pealegi, et emma-kumma arstivisiidile end kaasa pressida.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:50; 01.11 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu ei lasta isegi rasedusega seotud visiitidele enam kaasa, rääkimata tavalisest günekoloogilisest läbivaatusest. Kõlab tõesti nagu vägivaldne suhe hoopis, kui mees niimoodi kaasa pressib.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäkk! Käite koos ikka vetsus ka, sest hädad ju samuti kõik ühised ja kui igal sekundil koos ei ole, siis pole ikka päris armastus? Aga sa helista arstile, kuhu aja panna tahad ja räägi lugu ära. Ehk mõni ikka lubab ka mehel oma fetišeid kabinetis praktiseerida.

Nojah, meil tõesti vannitoa uks lahti alati. Mida siin nii väga varjata, nagu oleks mingi teab mis tabu see potilkäik.

No see on juba lihtsalt rõve. Nii palju austust võiks endaga koos elavate inimeste vastu olla, et vannitoa ukse viitsiks kinni tõmmata. Ja asi pole tabudes. Ma tõesti ei saa aru, miks peaks pidama loomulikuks seda, et kaaslane on sunnitud saama osa sinu väljaheidete lõhnadest.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks tegemist viljatusravi visiidiga, siis küll võtaks mehe kaasa aga sedagi ainult laua taha. Puki kõrval seista küll ei ole mõttet, sest mida mees sellest saab? Aga praegusel juhul on tegemist tavalise visiidiga günekoloogi juurde ja seda enam ma ei saa aru miks mees sinna kaasa peaks tahtma tulla? Natuke läheb see asi üle võlli. Praegu muidugi ei tohi üldse kabinetti üle 2 inimese siseneda, seega lepi sellega, et lähed üksi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardetavasti praegusel ajal ei lubata jah. Aga muidu (kui tõesti pole tegemist vägivaldse suhtega, nii et mees ei luba naisel sammugi üksinda astuda), siis ma ei saa aru, millest siin käod probleemi teevad. Lõuna-Euroopas on kokkuhoidvad ja toetavad pered, normaalne on, kui kogu pere saadab sind arstilkäigul ja ootab kasvõi ukse taga. Ja abikaasad on ju üksteise intiimsete kehaosadega nagunii tuttavad. Günekoloogilisel läbivaatusel ei ole ju ka väljaheiteid, mille haisu peaks kannatama. (Ja lahtist vetsuust mõistan ka usalduslike abikaasade vahel: hea ventilatsiooniga ruumides mingi hais ei levigi.) Nii et arvan: ikkagi on põhiasi kultuurilistes tabudes.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardetavasti praegusel ajal ei lubata jah. Aga muidu (kui tõesti pole tegemist vägivaldse suhtega, nii et mees ei luba naisel sammugi üksinda astuda), siis ma ei saa aru, millest siin käod probleemi teevad. Lõuna-Euroopas on kokkuhoidvad ja toetavad pered, normaalne on, kui kogu pere saadab sind arstilkäigul ja ootab kasvõi ukse taga. Ja abikaasad on ju üksteise intiimsete kehaosadega nagunii tuttavad. Günekoloogilisel läbivaatusel ei ole ju ka väljaheiteid, mille haisu peaks kannatama. (Ja lahtist vetsuust mõistan ka usalduslike abikaasade vahel: hea ventilatsiooniga ruumides mingi hais ei levigi.) Nii et arvan: ikkagi on põhiasi kultuurilistes tabudes.

Aga siin ongi suur vahe. Inimene soovib meest just nimelt puki kõrvale. Vaevalt Lõuna-Euroopas see perekond puki kõrval istub.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 09:39; 02.11 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on ikka meeletu vahe, kas minnakse terve suguvõsaga arstile ja see seltskond ootab ukse taga vōi vaatavad nad kõik augu ääres ja hoiavad jalgu.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 13:30; 02.11 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tekkinud on selline küsimus, et kui mees soovib ka enne rasestumist minna minuga lihtsalt günekoloogi juurde ülevaatusele ning olla koguaeg kõrval isegi puki kõrval, kas ta tohib seda teha ning võib üldse koos minna?

See on jah selline veider teema. Sinu ja mehe vaheline intiimsus on üks asi, teine asi on see, kui lähed oma tervist kontrollima arsti juurde, kolmas asi on see, kui lähed koos oma lapse isaga loote ultraheliuuringule ja hoopis neljas küsimus on see, et miks mees tahab koos arstiga sinu intiimpiirkondi vaadata? Ei ole nagu kohane kolmekesi sellistel asjadel osaleda. Mees on sinu armuke, ta ei ole su arst ja arst ei ole mehe armuke ja lisaks oled seal sina oma harkis jalgadega, kogu see asi ei sobi kokku oma olemuselt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tekkinud on selline küsimus, et kui mees soovib ka enne rasestumist minna minuga lihtsalt günekoloogi juurde ülevaatusele ning olla koguaeg kõrval isegi puki kõrval, kas ta tohib seda teha ning võib üldse koos minna?

Mäletan et kuskil kanalil jooksis kunagi üks sari (ei meenu enam nimi) kus üks naine kurtis, et mees on ahistavalt kontolliv ja vägivaldne tema suhtes. See mees oli ka nõudnud, et läheb naisega günekoloogi juurde kontrolli kaasa. Keelas naisel pillide võtmise siis kui tahtis, naise arvamusega ei arvestanud. Naisel olid lapsed ka juba selle mehega ja tal oli tegu et sellest mehest eemale saada. Väga vastik lugu oli. Niiet selline soov on ikka naisterahva kontrollimiseks mõeldud.

Kas ta ei lepi sinu keeldumisega? Hakkab keeldumise korral sinuga halvasti käituma?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Lapse ootamine Mehega günekoloogi/naistearsti juurde ülevaatusele