Esileht Pereelu ja suhted Mehega suhted täitsa sassis

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mehega suhted täitsa sassis

Postitas:

Enam ei tea, mida teha või kuidas käituda. Mees on täiesti nagu ümbervahetatud. Eks meil ole probleeme üldiselt ka, mis on emotsioonid lakke viinud. Nüüd on mees vahelduva eduga iga jumala nädalavahetus väljas käinud ja laekunud alles järgmisel päeval lõunast. Mina kodus muretsen ja olen väg alähedal politseisse helistamas, kuna kardan kõige hullemat.Tema sellest aru ei saa, mida tema valesti on teinud. Mul ei ole probleemi, et inimesed väljas käivad, aga mingi normaalne aeg võiks ju ometigi olla, millal koju tullakse või kasvõi võiks kodustele teada anda, et on kõik korras. Lähedust pole me vaheljuba 3 kuud olnud. Olen ka sellel teemal küsinud, et kas see hakkabki nii olema, siis tema vastab, et talle nii sobib,mina siis selgitan, et mina vajan kallistusi, tema on vait selle peale. Rääkida temaga normaalselt ei saa, keerab kõik öeldu enda vastu ja ütleb, et mina kritiseerin, kui paha tema on ja et ta ei kõlba kuhugi, kuigi ma pole kunagi midagi sellist öelnud ega teinud. Ma ikka selgitan, mida mina vajan ja mida mina tunnen ja ootan pigem temapoolset arvamust tema kohta, aga tema keerutab kohe kõik vastu. Oleme nagu toanaabrid. Lapse kohta ka ei küsi, ei tunne huvi ega arvesta temaga. Mina olen see, kes kodus kõike teeb, tema käib tööl ja trennis ja koju tulles istub arvuti ja teleka taha ja passib neid seal poole ööni. Okei, ta ei ole kunagi eriline romantiline ja tundeid välja näitav mees olnud, aga midagi on vähemalt olnud. Ja lähedased oleme ka olnud. Aga nüüd on see kõik kadunud. Ta viibib kodus nii vähe kui võimalik ja ma ei tea, miks see nii on. ja ma ei saa ka vastuseid tema käest. Aga ma ei suuda niimoodi elada.Olen küsinud, et kas ta tahab lahku minna või kas ta ei armasta mind. Selle peale öeldakse, et ta pole ju kuhugi läinud. Ei teagi, mida teha. Tahaks suhteid korda saada. Oleme 12 aastat abielus olnud, laps on ka varateismeline, mees käis ka lagedale nüüd selle, et tema rohkem lapsi ei taha. Kuigi mõned kuud varem on sellel teemal juttu olnud ja siis on olnud jutt, et hetkel ei taha veel, milelga ei ole välistatud selle võimalus tulevikus. Mida teha? Kuidas mehega normaalselt saaks rääkida asjadest? Kas minna perenõustaja juurde? Olen suhteliselt kindel, et sinna ta ie ole nõus tulema ka. Kas on keegi olnud sarnases olukorras ja kuidas on see lahenenud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:55; 20.01 13:45; 20.01 14:32; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega on mängus teine naine.
Mehe jaoks on lihtsalt jõle mugav kodus ööbida, sinu tehtud sööki süüa ja sinu pestus pesu kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan sul on mõttetu temaga rääkida. olete nii kaua koos elanud ja tunnete teineteist läbi ja lõhki. ilmselt ta ka teab, mida sa temalt ootad ja milline on sinu jaoks normaalne elu. aga nagu näha ta seda sulle pakkuda hetkel enam ei taha.

arvatavasti tal on suhtetüdimus ja otsib mujalt põnevust. pole üldse kindel, et tal teine naine on, aga arvatavasti tahab ta küll leida midagi uut ja huvitavat. Laps on teil ka juba suur.

ma arvan, et peaksid rohkem keskenduma oma elule ja otsima uusi väljakutseid.
aga see on minu arvamus, inimesed on erinevad.

võib ju juhtuda ka nii, et ta näeb, et ka mujalt ei leia ta seda, mida otsib ja otsustab ennast taas perele pühendada. kõike võib ju juhtuda.
osadele meestele toimib rahulejätmine, teistele ultimaatumi esitamine. seda siis kui naine tahab meest muuta. kas sina tahad talle peale suruda midagi sellist, mida ta ise ei taha või hoopis lähed oma eluga edasi ja leiad endale midagi sellist, mis sind õnnelikuks teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei tuleks isegi pähe selline mõte, et niisuguse mehega veel lapsi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on mängus perekonnaväline naine. Ja ei tea mis siin ilmas praegu toimub. Üle ühe mehe käitub viimasel ajal nii. Huvitav on see, et ka mina naisena olen tüdinud, aga ma tahan seda kohutavalt muuta. Mees käib tööl, siis sööb ja tõesti viskab pikali. Mina käin tööl, siis veel majapidamine, lapsed ja välja ka ei saa kuna olen lastega ja mees hoopis väljas. Ultimaatumit pole ka kellelegi teha, sest olen uppunud oma kodupidamisse ja mees ammu kusagil ära. Nii on. Vean enda järgi väsinud ja virisevaid lapsi üksi, samal ajal kui mees vabalt mööda ilma seikleb. Nõu ei oska anda. Sest arvatavasti need jäärapead praegu midagi vastu ei võta. Lähevad hoopis veel rohkem raevu. Huvitav on veel see, et mees julgeb kodus kritiseerida. Olgu siis see lastega seotud või majapidamisega. Aga appi ka ei tule. Surnud ring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin aastaid samasugust elu,nüüdseks oleme lahus,aga mees süüdistab siiani mind,et ma tema mõnusa oleskelu julgesin ära lõhkuda.Samas käis ta ise välja lahkukolimise idee?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sisetunne ütleb, et oled kummi üle tõmmanud oma emotsioonitsemisega ja mees on hetkel kahevahel. kui palju pinda käid, siis lähebki ära. võta tuurid maha ja lase tal lihtsalt olla. käitu ise mõistlikult.

kui ei suuda seda meest hoida, siis ei suuda sa ühtegi meest hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla kohe teine naine.
Seda juhtub sageli, aga ei pruugi, seega, siinsed kommentaarid ärgu lasku sul praegu sellistel kahtlustel tekkida, see mürgitab viimsegi, mis veel alles on.

Tegelikult väga raske olukord.
Elus on paar kummalist reeglipärasust. Üks kummaline seaduspära on see, et mida rohkem üks pool soovib pingeolukorras asja parandada ja teist enda külge haakida, seda agaramalt hakkab teine eemalduma. Mehele piisab, kui väljendad oma soove ja tundeid korra-kaks, järgnevad korrad mõjuvad juba ahistavalt, nagu keegi eespool ka mainis.

On variant hoida ennast kogu hingest tagasi. St ei tõstata enam teemat, võtad seda aega, kui vabadust tegeleda ka ise rohkemate asjadega väljaspool kodu. Teed oma kodused toimetused, nagu vaja, sätid end valmis ja kui mees laekub koju, siis sel hetkel sina lahkud. Rõõmsalt – ilma tülitsemata, ilma kättemaksuvihjeta jutus. Sul on lihtsalt vaja minna ja lähed välja. Kui mees jätab selle peale lapse üksi koju, on muidugi jama, aga kui ei proovi, siis ei saa ka teada. Sa ei tee midagi lubamatut, kuid mees hakkab tundma, et elu ei keerle enam tema ümber, et sa teed asju ilma talle aru andmata.

Kui ta mingi aja jooksul sellisele tegevusele kuidagi ei reageeri, siis on ta hinges ükskõikne ja sellest suhtest ei pruugigi enam asja saada. Tihti tuleb siin aga mängu seesama kummaline seaduspära – kui üks hakkab eemalduma, siis teine haarab temast ühel hetkel kramplikult kinni.

Loodame, et töötab. Minul on see variant läbi proovitud, pagana raske oli, aga hakkama sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks on selgunud, et on teine naine. Töökaaslane. On kollektiiviga väljas käies suudelnud ja tööajal suhelnud. Asi on kestnud nii 2 kuud. Mees ei tea, kas tahab lahku minna või mitte. Kui küsin, kas armasta mind või kas igatseb mind ja tunneb minust puudust, siis on vait. Ta ei ole väga rääkija inimene ka ja pean temalt sõnu välja kiskuma. Mis puudutab seda sedaduspärasust, siis viiamased pool aastat ma olengi nii teinud, et ei keerle elu ainult tema ümber, käin ja teen omi asju ka ja see on ta siis viinud selleni, et on see teine naine. Kas see tähendab seda, et ta ongi ükskõikne? Et armastust pole ja ootab, et mina oleksin see, kes selle otsuse teeb, sest tema ei suuda seda teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:55; 20.01 13:45; 20.01 14:32; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]—— kui ei suuda seda meest hoida, siis ei suuda sa ühtegi meest hoida.[/tsitaat]
no kuule! muidu ajad ikka tarka juttu klaverist välja, aga sellise lamedusega esineda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänaseks on selgunud, et on teine naine. Töökaaslane. On kollektiiviga väljas käies suudelnud ja tööajal suhelnud. Asi on kestnud nii 2 kuud. Mees ei tea, kas tahab lahku minna või mitte. Kui küsin, kas armasta mind või kas igatseb mind ja tunneb minust puudust, siis on vait. Ta ei ole väga rääkija inimene ka ja pean temalt sõnu välja kiskuma. Mis puudutab seda sedaduspärasust, siis viiamased pool aastat ma olengi nii teinud, et ei keerle elu ainult tema ümber, käin ja teen omi asju ka ja see on ta siis viinud selleni, et on see teine naine. Kas see tähendab seda, et ta ongi ükskõikne? Et armastust pole ja ootab, et mina oleksin see, kes selle otsuse teeb, sest tema ei suuda seda teha? [/tsitaat]

see sõnade suust välja kiskumine on vaimne vägivald. see mees on sinu jaoks sama hästi kui läinud. ilmselt leidis ta nüüd parema ja võid ka ise seda sama teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

no kuule! muidu ajad ikka tarka juttu klaverist välja, aga sellise lamedusega esineda?[/tsitaat]

sa ei saanud ütte mõttest aru. see polnud kaugeltki lollus.

kui inimesel on kalduvus käituda lähisuhtes valesti ja ta ei oska oma käitumist ise mõista ega taha ka oma käitumist muuta, siis samu vigu kordab ta ka järgmises suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänaseks on selgunud, et on teine naine. Töökaaslane. On kollektiiviga väljas käies suudelnud ja tööajal suhelnud. Asi on kestnud nii 2 kuud. Mees ei tea, kas tahab lahku minna või mitte. Kui küsin, kas armasta mind või kas igatseb mind ja tunneb minust puudust, siis on vait. Ta ei ole väga rääkija inimene ka ja pean temalt sõnu välja kiskuma. Mis puudutab seda sedaduspärasust, siis viiamased pool aastat ma olengi nii teinud, et ei keerle elu ainult tema ümber, käin ja teen omi asju ka ja see on ta siis viinud selleni, et on see teine naine. Kas see tähendab seda, et ta ongi ükskõikne? Et armastust pole ja ootab, et mina oleksin see, kes selle otsuse teeb, sest tema ei suuda seda teha? [/tsitaat]
Mees muutub selliseks, kui ta on oma ihalusobjektiga maganud. Ja suhe peab neil päris tõsine olema, kui mees teda Sinuga petta ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mees ei tea, kas tahab lahku minna või mitte. Kui küsin, kas armasta mind või kas igatseb mind ja tunneb minust puudust, siis on vait. [/tsitaat]

Mees lihtsalt kardab reaalseid samme: lahku kolimist, uue elukoha leidmist jne. Või siis pole uus naine piisavalt vaba või pole uus naine enda tunnetes kindel. Mehe jaoks paistab uus suhe küll väga tõsine olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:20; 20.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei oska arvata, kas on oluline suhe või mitte. igatahes töövälisel ajal nad ei kohtu ja ei suhtle. mees pole kunagi olnudki probleemide lahendamisel jutukas, vaid vastabki sellega, et on vait. ja ta mulle on öelnud, et nad on ainult suudelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:55; 20.01 13:45; 20.01 14:32; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjumal! Mees on igal nädalavahetusel kodust ära ja sa ei tea kus, aga kindlasti mitte armukese juures. Mees, kes midagi ei räägi, on öelnud, et ta on armukesega ainult suudelnud.

No tõesti! Naiivus on sel puhul liiga leebe sõna.

Sinu kirjast võib järeldada ainult ühte. Sina ei ole veel valmis sellest suhtest loobuma ja pigistad silmad reaalsuse ees nii kinni kui võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:20; 20.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli eelmisel suvel täpselt samasugune. No kohe üks-ühele. Enda jaoks petmise välistasin aga kahjuks täpselt nii oligi- teine naine oli tähtsam, kui meie pere.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina vaidlen alfonsile vastu.
ei ole nii, et mees leidis parema naise. siin pole kunagi tegu ei parema ega halvema leidmisega, vaid teistsugusega. see on äärmiselt nõme öelda, et mehed-naised võtavad armukese, sest need on paremad. no annaminnakannatust. igal ühel meist on omad head ja vead.

teemaalgatajale – näib, et suhe on neil tõsine neh. vähemalt mehe poolt. ära ei koli seetõttu, et kes see tahab OMA kodust ära kolida. 12 aastat on ju oma kodu ülesehitamiseks panustatud. kas sina tahaksid, kui leiaksid endale uue armastuse? ega vist. nii ta venitab kummi. oma kodust on raske loobuda. astu minema, kaks kätt taskus. kes seda tahaks. ei keegi. ja eks naine-lapsed on osa ju kodust. kodu ei ole ainult asjad. kodu on emotsioon, mida aastate jooksul on ju oma hingega loodud.

küll aga võib juhtuda, et selle kummi venitamisega võib kodutunne ülimuslikumaks osutuda, kui teistsugune, uudne ja väheavastatud naine. juhtub. ja mitte harva.

mida sa aga seni teha saad? paluda aega. ja paluda, et ta koliks sel ajal kodust ära. aita leida mehel kasvõi üürikas. võta aega, et mõelda, mis sinust on saamas. kas ehk leiad endale veel mõne uudse väljundi, mis ei sõltu mehest ja perest. et võiksid end inimesena tunda. kuigi mõtled, et teise naise pildile tulek saab tähendada ainult, et sina oled halb, vilets naine, teinud kõike valesti ja mehel ongi õigus sind välja vahetada. ei ole niiviisi. pole mees olnud ideaalne, pole sina. ei ole keegi. väga halb naine võib mehi nagu magnetiga köita ja väga häid naisi peedistatakse ja petetakse. nõua enda jaoks aeg-maha olukorda. mehe emotsioone uue suhtes sa muuta ei saa, küll aga saad sa võtta aeg, et avastada endas üks iseseisev ilus naine. pikkades suhetes lähevad naised väga-väga tihti kaotsi. nagu masinad rattas – mees-kodu-lapsed-töö. aga naine ise! iseseisvana. ilusana. huvidega. natuke enesekesksena. rattast väljaspool olevana. kasuta juhust ja ära jää võrku, et mida ma valesti teen, et mees mind ei armasta, vaid avasta enda huvitav ja imeline isiksus ja seltskond.

ära asu konkureerima millegagi, kus sul võita pole midagi. pole vaja teise naisega võistelda, vaid iseendas peidus olev roosinupp päikese poole suunata ja avada. tunne rõõmu elusolemisest. vaata, hommikul on taevas roosad pilved 😉 kas elu saab olla lootusetu, kui taevas on roosad pilved?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on nüüd selline võimalus. Kuna mees ei tea, mis ta tahab. Lõpetad igasuguse tema teenindamise. Kööki paned seinapeale graafiku, kuna on mehe kord süüate, koristada ja nõusid pesta. Ja mis päevadel ja nädalavahetustel oled sina ära. Kui ta tahab omaette olla, siis võid ju sina külastada oma kaugeid sugulasi, sõpru ja vaadata maailmas veidi ringi.
Öösi magad ilusti, sest kui tema on midagi juhtunud ehk ta on surnud, siis saad sellest hommiku teada ja siis pead olema puhanud, et asju ajada. Sinu öösine ülevalolek ei hoia temaga juhtuvat ära, küll aga aitab väljapuhata , et hommiku olla tegus.
Võimalik, et sel töökaaslasel on ka pere, nii et mehel polegi kuhugi teise juurde minna. Tal tuleks minna täiesti eraldi elamisse ja seetõttu ta viivitabki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No said siiski ise jälile. Tahtsin just kirjutada, et selline stsenaarium on mulle väga tuttav nii minu, kui ka ühe sõbranna elust.
Otsust lahkuda ega üleüldse mingit otsust ei võta mehed enamasti vastu ebakindlusest. Nad ei ole kindlad, mida toob uus suhe, seepärast ei julge ka vana \”saba\” ära raiuda. Sellepärast pead nüüd ise otsustama, temast abi ei ole. Mina raiusin \”saba\” ära ja ei kahetse, sõbranna vindub siiani, juba aastaid. Tema mehel juba järgmine või isegi ülejärgmine suhe käsil. Nii et mehe seisukohast õigesti tegi, et oma naisega ära ei lahutanud, sest esimesest kõrvalsuhtest ju asja ei saanud ja oma naine annab ju kõik andeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme nüüd mehega natukene sellel teemal rääkinud. tema tunneb üleüldist tühjust ja mitte midagist kõigi ja kõige vastu. et tema sees on tühjus ja otseselt ei olegi seotud see meie suhtega, vaid asjadega, mis on minevikus olnud (mitte suhteteemad, vaid finantsilised küsimused pigem) ja et tänu kõigele sellele ta ei tunnegi midagi. ja see sõbranna, tema ei olegi nagu otseselt see põhjus, miks ta tühjust tunneb, vaid see on selle tühjuse tagajärg. ilmselt olen ma ise ka tagasi tõmbunud ja eks ta tunnetab, et kõik asjad on tema süül juhtunud (mis tegelikult nii ongi), aga samas olen mina alti öelnud, et kõigest saab üle ja ükski probleem pole lahendamatu. nüüd ei ole me asjadest üldse rääkinud paar päeva, olen lasknud asjal lihtsalt olla. aga mingit konkreetsust temalt ei ole ka saanud, et kas jätkab seda sõbrannateemat või et mis nagu üldiselt saab. see otsustusvõimetus on kõige hullem, mind on ootele pandud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:55; 20.01 13:45; 20.01 14:32; 23.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehega suhted täitsa sassis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.