Esileht Pereelu ja suhted mehega väga piinlik mure

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: mehega väga piinlik mure

Postitas:

Oleme mehega koos olnud natuke üle aasta ja on ilmnenud kummaline probleem – nimelt ta ei julge tunnistada, et ta käib raskemal hädal.
No loomulikult ma tean, et kõikidel inimestel on loomulikud vajadused, kuid ta ei käi kunagi hädal siis, kui mina ja laps kodus oleme. Või siis püüab käia enne meie ärkamist hädal ära, et me jumala eest midagi ei kuuleks ega tunneks.
Ka tööl olles hoiab häda kinni, kui enam ei suuda, siis sõidab koju.
Ükskord juhtus tal väike gaas väljuma ja pidi häbi pärast maa alla vajuma.
Mina lohutasin, et appi, see on ju loomulik.
Kusjuures mina olen see, kes tihti gaasitab, mul on nimelt diagnoositud ärritunud soole sündroom. Ma küll algul püüdsin kinni hoida ja kannatada, aga no nii ei saa, olen pärast valust kõveras. Nii ma ütlesingi, et oma kodus peeretan ja situn, kui selleks vajadus peab olema.
Nüüd ta arvab, et käitun nii ka külas ja mujal. Ei käitu, lihtsalt oma kodus tahan ennast vabalt tunda.

Mul on tunne, et talle on keha loomulikud funktsioonid täiesti tabu teema.
Ta isegi tahab ehitada helikindla peldiku.
On mul alles probleemid, aga minu jaoks on probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

probleem probleemiks aga miks siia sellest kirjutad, nõu keegi ju anda ei oska sellises küsimuses. soovisid muret lihtsalt jagada või mis eesmärk oli teemapüstitusel…

mu mees käib \”raskemal\” hädal vaid kodus ja minu juuresolekul ei suuda ka urineerida, ootab kuni vannitost lahkun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 17:50; 16.03 18:01; 16.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mu mees käib \”raskemal\” hädal vaid kodus ja minu juuresolekul ei suuda ka urineerida, ootab kuni vannitost lahkun.[/tsitaat]

oot, kas sinu meelest oleks norm, kui mees urineeriks sinu juuresolekul? nii perversset olukorda on raske ette kujutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on küll norm kui istub potil(meil kaldsein-lagi ja püsti urineerida ebamugav) ja urineerib samal ajal kui mina näiteks hambaid pesen enne magamaminekut. kui tema pealt nägi kuidas meie laps sündis ja ta lapse kinni püüdis siis miks mina teda urineerimas ei võiks näha, mitte et ma konkreetselt passiks. mitte et sünnitus oleks hea võrdlus aga kehaosad võrreldavad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 17:50; 16.03 18:01; 16.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oot, kas sinu meelest oleks norm, kui mees urineeriks sinu juuresolekul? nii perversset olukorda on raske ette kujutada. [/tsitaat]

Meie oleme vist täielikud perverdid. See oli vist esimene öö, kui ma oma elukaaslase juurde jäin, kui tema hommikul minu potil istumise ajal rahulikult hambaid pesema asus. Samas stiilis elame me koos juba viis aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla teda häirib sinu vaba käitumine selles küsimuses ja siis ise on hakanud üleliiagi häbenema. Meil on vastupidine küsimus, et mulle absoluutselt ei meeldi mehe vaba käitumine sellises teemas. Tema arust olen ka kohutavalt pips, sest minu puuksutamist ja hädal käimist ta ei näe otseselt. Mitte et ma seda peidaks või häbeneks, aga arvan, et ei pea seda ka pereliikmete juuresolekul demonstreerima, kui vabalt mu sooled läbi käivad. Mind häiriks sinusugune elukaaslane väga, ilmselt paljuseid delikaatsemaid tüüpe häiriks, kes on oma ihuhädasid harjunud natuke varjatumalt toimetama. Ja mis üldse tähendab, käib salaja sital? Kas ta peab seda kõigile teatama, et ma nüüd lähen või mismoodi? Võibolla selle helikindla peldiku tahab sinu pärast ehitada, sest su käitumine häirib teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahjaa, ma siis see kel mees ei urineeri minu juuresolekul, tahtsin ka lisada et minul küll probleemi pole vastupidises olukorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 17:50; 16.03 18:01; 16.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi on hea vaba peeretada,( elukaaslast pole)

Teise peeretamine ei meeldi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mehel on lootust tulevikus korralik skisofreenia saada.

ma arvan, et tal oleks aeg psühhaatrile minna.

P.s mina peeretan kodus vabalt, naine põrutab kah kui ikka vaja on. ma ei näe selles mingit probleemi, kodus peab saama ennast vabalt tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no meil suur tualettruum -vannituba koos ja vahest isegi olen mehele seltsiks kui ta hädal ja jutustame samal ajal. Küll ja küll koos pissil käidud. Ei näe mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sedasi võib ju vähk tulla, kui normaalsed jäägid ei eraldu…

See on psühholoogiline probleem, kui tahad ja käsid ,siis just ei tule, tuleb hoopis kõige ebasoovitavamal hetkel, võtke huumoriga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil õnneks koos vetsu ei mahksi 😛 Aga ega ma sinna peale enda kedagi teist ei oota ka. Meie oleme 6 aastat abielus olnud, aga oma peeru suudame teineteise ja muu avalikkuse ees talitseda. Kui juhtub, siis ok. Aga tavaliselt lähen ikka vetsu.
Suurel hädal suudame ka hääletult käia, aga otseselt ei häbene küll, et me normaalselt toimivad inimesed oleme…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui puuksutada tahan kodus siis kebin esikusse või kõrvatuppa peitu ja üritan vaikselt maha saada. Nii häda nr. 1 kui ka 2 eelistan ajada privaatselt ja segamatult. Samas kui kogemata juhtub mehe ees puuks tulema, siis maa alla ei vaju- normaalne kehaprotsess ju. Aga tahtlikult mingeid väljaheitemänge küll kodus ei mängi, ammugi siis tööl või külas. Mingid piirid on ka loomulike protsesside avalikul demonstreerimisel.
Samas, kui ikka selleks lausa töölt koju vaja on tulla , et s..-tal käia, siis see tundub küll juba veidi psühholoogiline probleem olevat ja segab elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et me oleme ka jõudmas vaikselt sinnamaale, kus samas soost isikute koos alasti saunas käimine muutub vaikselt pervode pärusmaaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alasti saunas käimisel ja oalõhnalisel pussuhaisul ei ole erilist seost 🙂
Me ka pussutame. Vahel (kogemata) öösel. Teinekord juhtub mehel teleka ees ka. Õhtusöögilauas ämma ja äiaga pussu ei lase – rikuks söögiisu.
Kui mees kodus \”teisel\” ei käiks, tunneksin ennast päris pahasti. Kas see siis polegi tema kodu ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel tuli ka kord kogemata puuks, mille peale meie 4-aastane ütles, et issi, niimoodi ei ole viisakas teha, aga kui sul kogemata tuleb, siis ütle vabandust ja siis mine käi igaks juhuks wc-s ära. Et neile oli kasvataja niimoodi õpetanud.
Teemaalgataja vist selles lasteaias ei käinud…
Minu meelest on see elementaarne viisakus teiste suhtes. Ei ole ju raske wc-sse minna. Pane nüüd ennast mehe olukorda, ühe kena ja hästi lõhnava naise asemel on tal peeruplves hõljuv proua, kes peab seda täiesti normaalseks.
Helikindlad võiks kõik peldikud olla. Ega külalistelgi ole meeldiv kohvilauas kellegi solinat vms hääli kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oot, kas sinu meelest oleks norm, kui mees urineeriks sinu juuresolekul? nii perversset olukorda on raske ette kujutada. [/tsitaat]Koos vannitoas olles pissil käimine ei ole nüüd küll kindlasti perversne. Pigem üsna normaalne tänapäeva kokkuehitatud wc-de ja vannitubade puhul.
Küll aga leian, et oma kaaslase ees peeretamine ja pussutamine on nõme. Ei usu, et keegi teise pussuhaisu kaifiks. Kui juhtub, ok. Kõigil juhtub, ja see on isegi naljakas ja lõbus vahest. Aga kui mees nt jõuga peeru välja pressib minu juuresolekul, siis see teda minu silmis ei tõsta küll.
No ja peeretav naine on muidugi kordades ebameeldivam. Minul on küll nii palju lugupidamist oma mehe vastu, et ma tema nina all ei haisuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 05:26; 18.03 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minule naisena hakkab vastu inimene, kes kodus peeruvile saatel toast tuppa tuiskab ja 6igustab seda sellega, et ta on omas kodus 😀 ok, veidi liialdatud kuid siiski.. ma ei kujuta ette, mis tunne on mehel vaadata oma (kunagi ligit6mbavat) naist, kes vabalt ringi pussutab. Mina ka ei saa t66l nr 2 teha, no ei saa lihtsalt. Mehega kodus olles peeru k2rtsutada ei tuleks p2hegi. Tal ka mitte. 6nneks, sest sellist vabadust ja \”mugavust\” ma kyll ei taha 🙂 [/tsitaat]

Issand, ma sain hea kõhutäie naerda!:D

Aga mind ka kohutavalt häirib abikaasa selline vaba tegutsemine-peeretab ja krooksub ja lisaks sügab pidevalt mune.Tema küll põhjendab, et oma kodus võib ikka enda vabalt tunda aga mund ajab see närvi ja lisaks mõjub eemaletõukavalt ka füüsiliselt tema suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaaa, ei tea jah, mis värk meestel selle munade sügamisega on 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 05:26; 18.03 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et su mehel on see pigem psühholoogiline probleem, et ei saa nr.2-l käia kui keegi juhtub samas korteris ärkvelolekus viibima (Hiljuti näitas telekas meest, kes polnud 40 aastat avalikus kempsus kusel käinud, nii et suht sama teema). Soovitan mehega rääkida sel teemal ja võib-olla ka psühholoogi poole pöörduda, sest ma usun, et su mehel pole ka niimoodi hea salaja vetsu hiilida ja kõigest väest vaikust hoida tegevusel, kus see ilmselgelt ei õnnestu.

Meil on kodus mehega kokkulepe, et ta ütleb enne kui läheb vetsu istuma. Kuna tegemist on pikema projektiga siis on mulle parem kui ma saan enne ise vetsus ära käia kui ta läheb, sest kinni hoida ja häda kannatada pole ka hea.

Arusaadav et külas ja avalikus kohas hoiad ennast peeretamise koha pealt tagasi, aga ma ei pane pahaks kui inimene omas kodus peeretab. Kui on gaasid ja tuleb, nu mis sa ära teed, käidki ringi lõhnapudel perses, et haisu ei tuleks, tube annab ju tuulutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan su mehest täiesti aru. Ma pole kunagi saanud võõras kohas nr.2 teha. Väljasõidud kohtadesse kus mitu inimest on ühe WC seotud on minu puhul piin või ei tule kõneallagi. Nii lihtsalt on. Mul on vaja olla üksi ja ma ei taha, et keegi kuuleks mida ma seal vetsus teen. Niiet ära piina oma meest, las ta olla rahus. Esimesed 1.5 aastat umbes käisin ma meie ühises kodus ka vetsus paksemat häda tegemas siis kui mees ei olnud kodus, muusika oli väga valjusti või viimases hädas panin du¨¨i jooksma. Nüüd see enam nii ei ole, saan oma asja rahulikult kodus ära ajada, sest ma olen temaga harjunud aga võõras kohas peale urineerimise ei suuda ma küll teha. Ja kodus me ei krooksu ja kõhutuuli ei lase üksteise ees. Kui kogemata juhtub, pole hullu midagi aga meelega kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil kõhugrippi polegi siis peres olnud? Sel juhul pole midagi oodata ega häbeneda, vaid jooksed nii kiiresti kui saad ja pole vahet, kas keegi kuuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aastaid koos elanud inimesel on sama mure, ta häbeneb vetsus käimist. paneb alati käima mingi heliallika, teleri v arvutist muusika. ma ei saa sellest aru aga kuna asi ei ole nii hull kui sul siis ei hakka ma ka temaga seda teemat enam arutama, siinne kysimine ei ole kusagile viinud. vbl tal on mingi paha kogemus minevikust. pyya kysida. ja kui see talle on kergendus siis tehku see peldik helikindlaks, mis siis ikka….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vöin vabalt mehe juuresolekul pissida ja vastupidi, aga nr2 hädal käime mölemad privaatselt. Helikindlat vetsu meil ei ole, aga keegi ei passi ka vetsu ukse taga, et midagi kuulda. Ja suurde tuppa pole ammugi midagi kuulda.
Minul oli kunagi foobia, ei käinud paksemal hädal mitte kunagi kodust väljaspool. Koolis, kus olid ainult nö vetsu boksid, ei tulnud see igatahes köne allagi. Nüüdseks olen sellest \”üle saanud\”.
Aga ausöna, puuksule ma küll vetsu ei jookse, ei tee seda ka mu mees ega neljane poeg. Mis muidugi ei tähenda, et me kogu aeg peeretame. Meil on köhud korras ja puuksutamist ei tule eriti tihti ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see natukene peeru nüüd kodustes tingimustes ikka teeb.Salapeer läheb jällegi haisema, seda enam kui kaua kinni hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses tundus teema veidi naljakas, aga minu kaaslane elab näiteks pisikeses nö kööktoas, kus vets kohe kõrval. Vot seal on tõessssti vähe ruumi ja ka mulle seal pikem õiendamine raske:S S.t. ma ei teegi seda seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie oleme vist täielikud perverdid. See oli vist esimene öö, kui ma oma elukaaslase juurde jäin, kui tema hommikul minu potil istumise ajal rahulikult hambaid pesema asus. Samas stiilis elame me koos juba viis aastat.[/tsitaat]

… ja meil saab samas stiilis 18 aastat täis. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse klassis on üks poiss, kes ei saa koolis ei pissil ega kakal käia. Mingi psühhode värk.

Ma ise ei saa samas ruumis hambaid pesta, kui keegi kõrval situb. Lihtsalt ilge hais on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on kasvatatud vapsee imelikuks siis ju. Pole ei minu lapsepõlvekodus valjuhäälselt peeretatud ega kuulutatud sitaleminekust kõvahäälselt. Minu vanaema lapsena ütles, et kui puuksuhäda on siis lähed vaikselt vetsu ja lased seal. Ei pea normaalseks, et vaadates telekat näiteks oma perega ja siis keegi peeretab kõrval. Miks teil sellised teemad üldse tõstatakse? Kas tõesti peab absull igast asjast avameelselt rääkima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud siin koos:) Mu mees tunneb end kodus vabalt, liigagi vabalt mõnikord. Talle pole probleem kõvasti peeretada, siis vetsus käia kui ma seal hambaid pesen, alasti mööda elamist jalutada. Kui ma nägusid teen, siis läheb teise tuppa peeretama mõnikord. Külas on viisakas. Selline ta on, ei peenutse. Meil pole sellest probleeme. Magame kaisus ja üksteise kehad pole tabu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted mehega väga piinlik mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.