Esileht Pereelu ja suhted mehega väga piinlik mure

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: mehega väga piinlik mure

Postitas:
Kägu

RE: mehega väga piinlik mure

Mul lapse klassis on üks poiss, kes ei saa koolis ei pissil ega kakal käia. Mingi psühhode värk.

Ma ise ei saa samas ruumis hambaid pesta, kui keegi kõrval situb. Lihtsalt ilge hais on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on kasvatatud vapsee imelikuks siis ju. Pole ei minu lapsepõlvekodus valjuhäälselt peeretatud ega kuulutatud sitaleminekust kõvahäälselt. Minu vanaema lapsena ütles, et kui puuksuhäda on siis lähed vaikselt vetsu ja lased seal. Ei pea normaalseks, et vaadates telekat näiteks oma perega ja siis keegi peeretab kõrval. Miks teil sellised teemad üldse tõstatakse? Kas tõesti peab absull igast asjast avameelselt rääkima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikud siin koos:) Mu mees tunneb end kodus vabalt, liigagi vabalt mõnikord. Talle pole probleem kõvasti peeretada, siis vetsus käia kui ma seal hambaid pesen, alasti mööda elamist jalutada. Kui ma nägusid teen, siis läheb teise tuppa peeretama mõnikord. Külas on viisakas. Selline ta on, ei peenutse. Meil pole sellest probleeme. Magame kaisus ja üksteise kehad pole tabu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma hetkel rase ja nende teooriate järgi peaksingi vetsus elama, sest praktiliselt iga söök tekitab kohutavaid gaase ja ega ma siis muud teha ei saakski, kui ainult vetsu vahet joosta ja puuksutada. Kodus tunneme end ses suhtes vabalt, aga külas-väljas ikka käitume mõistlikult. koos pissil siiski ei käi, aga ei sega kui mõned teised inimesed seda teevad.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted mehega väga piinlik mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.