Esileht Pereelu ja suhted Mehel 2 naist?!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Mehel 2 naist?!

Postitas:

Milleks mehel kaks naist kui enamik neist ei saa ühegagi hakkama!

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 12:37; 14.02 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised üldjuhul ikka meest teadlikult jagada ei taha, eriti veel praegusel ajal.

Minu meelest hoopis mehed ei taha naist jagada, vahet pole, mis ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised üldjuhul ikka meest teadlikult jagada ei taha, eriti veel praegusel ajal.

Minu meelest hoopis mehed ei taha naist jagada, vahet pole, mis ajal.

Tegelikkuses ei tahagi keegi jagada, normaalne on siiski üks suhe korraga, teistel juhtudel kannatab alati keegi ja saab haiget. Selline jagamine ei vii pikas perspektiivis kuhugi, kurnab lihtsalt vaimset tervist, muud midagi.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 21:14; 23.08 14:31; 23.08 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mehed on mugavad ja isekad, niikaua kuni naised sellist olukorda aktsepteerivad, ei muutu midagi. Mina ei usu sellesse, et pikas perspektiivis on võimalik olukord, kus kõik osapooled on rahul sellise elukorraldusega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mehed on mugavad ja isekad, niikaua kuni naised sellist olukorda aktsepteerivad, ei muutu midagi. Mina ei usu sellesse, et pikas perspektiivis on võimalik olukord, kus kõik osapooled on rahul sellise elukorraldusega.

Nõus…aga kumbki naine ei anna ka alla. Vallaline naine naudib mehe tähelepanu ja aitab kaasa,et mees “järgi jookseks”. Esimene naine ei oska ja ei taha lihtsalt loobuda perekonnast ja “kinkida” mees teisele,kui on teada,et samas mees oma pere ei jäta

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 16:20; 22.08 17:35; 22.08 17:39; 22.08 22:50; 23.08 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus…aga kumbki naine ei anna ka alla. Vallaline naine naudib mehe tähelepanu ja aitab kaasa,et mees “järgi jookseks”. Esimene naine ei oska ja ei taha lihtsalt loobuda perekonnast ja “kinkida” mees teisele,kui on teada,et samas mees oma pere ei jäta

Tüüpiline, mees naudib tähelepanu ja naiste võitlust tema pärast, naistest pole tegelikult kumbki õnnelik.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 08:39; 23.08 16:33; 23.08 17:53; 13.02 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised võivad olla põhjused, kui mees elab kahe naisega, valetades mõlemale tema ainulaadsusest? Ühega elab oma kodus ja teise juurde käib tema kodusse. Mida räägivad vanemad ja targemad ning mehed ise. Milline võib olla peamine põhjus?

Sest need naised taluvad seda. Kas siis hirmust üksi jäämise ees või mingil muul põhjusel, aga taluvad ja kannatavad ära. Kohutav elu, mu meelest.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mehed on mugavad ja isekad, niikaua kuni naised sellist olukorda aktsepteerivad, ei muutu midagi. Mina ei usu sellesse, et pikas perspektiivis on võimalik olukord, kus kõik osapooled on rahul sellise elukorraldusega.

Nõus…aga kumbki naine ei anna ka alla. Vallaline naine naudib mehe tähelepanu ja aitab kaasa,et mees “järgi jookseks”. Esimene naine ei oska ja ei taha lihtsalt loobuda perekonnast ja “kinkida” mees teisele,kui on teada,et samas mees oma pere ei jäta

Kurb olukord tegelikult. Ideaalis võiksid mõlemad naised uhkust näidata ja selle mehe maha jätta. Milleks sellise mehega tegemist teha, kes kumbagi naist ei väärtusta. Endast lugupidamine loeb ka midagi. Ükski mees pole ju seda väärt, et oma tervist niimodi rikkuda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 21:14; 23.08 14:31; 23.08 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on võtnud pähe, et inimesel on programm, mis võimaldab ainult ühte armastada.

Mitte ainult naised ei ole seda pähe võtnud, et vaid üks korraga peab olema, vaid mehed on veel vähem nõus üht naist mitme peale pidama. Erandeid muidugi on.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 08:39; 23.08 16:33; 23.08 17:53; 13.02 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte sellist meest. On kordamööda kummagi naise juures 3-4 päeva. Nädalavahetused on üle ühe korra. Ühe naisega on ka 2 last. Kõik tunduvad rahul olevat, ainult külarahvas itsitab. Imelik, miks see neid üldse puudutab?

Vägev. Mulle sobiks.
Muidugi veel parem oleks, kui kõik ühte voodisse ära mahuks. Paraku on selliste voodite valik pea olematu.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on võtnud pähe, et inimesel on programm, mis võimaldab ainult ühte armastada.

Mitte ainult naised ei ole seda pähe võtnud, et vaid üks korraga peab olema, vaid mehed on veel vähem nõus üht naist mitme peale pidama. Erandeid muidugi on.

Jah, mõlemat pidi tuleks enne mõelda, kui öelda.
kuigi ma nõustun sellega, et inimene võib kahte meest või kahte naist korraga armastada, kuigi see on harvaesinev. Selles loos seda kindlasti pole. Armastav mees ei sea iial oma naist olukorda, kus ta oma naise jätab teenija rolli kodus, romantikat pakub aga mujal. See pole see mees, raudselt. Kaua võib korrutada, et aga äkki armastab kahte. Ei.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.08 17:33; 22.08 18:29; 22.08 22:32; 23.08 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maolen jõudnud sellisele järeldusele, et seda pole mõtet analüüsida, miks keegi peab kahte naist. Naistel on oluline analüüsida, kas see neile sobib.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi veel parem oleks, kui kõik ühte voodisse ära mahuks.

No ühel mehel kahe naise korraga rahuldamine läheb raskeks, suuremal osal on ühegi rahuldamisega aeg-ajalt raskusi. Naisele kaks meest korraga pole mingi probleem.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 13:06; 14.02 00:17; 14.02 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu selline situatsioon. Eelmine naine on korduvalt vihjanud, et võiks uuesti proovida ja sooviks tagasi tulla. Aga ma ei hakka ju praegust elukaaslast meie lapsega kusagile ära ajama. Ta on siin juba oma käe järgi toimetanud, igale poole roose ja muid nõgeseid istutanud. Suhe toimib, teineteisele me mingeid nõudmisi ei sea. Ma praktiliselt ei ütle mida tema tegema peaks ja mida mitte, ning tema samuti. Aga võiks ju mõlemalt küsida kas nad oleks nõus mind jagama. Plussideks oleks see, et eelmine naine saaks ju aidata pragust ja tulevasi lapsi hoida ja kasvatada (on ju õppinud lapsehoidja) ja saaks anda puhkepäevi praegusele. Saaksd kodutöid jagada jne.
Armukeseteemat niiväga arendama hakata ei viitsi.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Irooniaga aga arvestades et vanemates vanusegruppides on naiste osakaal palju suurem, siis ehk peaksid naised õppima mehi jagama ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte sellist meest. On kordamööda kummagi naise juures 3-4 päeva. Nädalavahetused on üle ühe korra. Ühe naisega on ka 2 last. Kõik tunduvad rahul olevat, ainult külarahvas itsitab. Imelik, miks see neid üldse puudutab?

Külarahvale võiks meenutada vanasõna, et kes pärast naerab, naerab paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõik osapooled on sellega rahul, siis andku minna. Olen ka ise olnud nn teine naine. Minusse armus mees, kes oli abielus, aga ei elanud enam naisega koos. Elasid eraldi juba vähemalt 5 aastat. Neil oli kaks last, teismelised. Töötasime kõik koos ühes suures ettevõttes.

Mina abielumehega suhet ei soovinud ning asi intiimseks ei läinud mehe poolaastapikkusest pingutusest hoolimata. Vaatamata sellele, et olin väga armunud. Tema naine ise ühel päeval möödaminnes ütles mulle, et “ära tõesti minust endale takistust tee” või midagi sarnast. Nad said mehega tõesti väga hästi läbi ja mees oli talle kõik ära rääkinud. No et armastab ja nii.

Nojah, nii sai minust teine naine. E-R veetsime koos, aga iga päev käis mees tunni laste juures. Mõnikord olin mina sel ajal naisega töökoha kohvikus näiteks. L-P veetis mees oma hommikust õhtuni naise ja poegadega. Kõik suuremad pühad ka, no näiteks uusaastaöösel tuli ca kl 01 minu juurde ning meie jõululõuna toimus siis, kui neil oma jõuluasjad tehtud. Puhkuse veetis minuga, aga laste ja abikaasaga käis talvel pärast jõule suusareisil ka.

Loomulikult ka seksis oma abikaasaga. Ma pole nii loll, et arvata, et ei seksinud. Naisega vahetasime tööl koridoris infot, et mis ja kuidas järgmisel päeval on, st kas näiteks lapsed saavad lisaks päevasele koosolemisele ka õhtuks tulla mehe poole või on mul mingid muud plaanid õhtuks.

Raha mees minu peale ei kulutanud, no muidugi teinekord käis toidupoes või tegi kinopiletid välja või ostis sünnipäevaks kingituse.

Siis ei tundunud see üldse imelik. Mina abieluda ei tahtnud, aga olin väga armunud. Mees lausa armastas mind ja samal ajal austas, hindas oma abikaasat. Loomulikult oli seal nende vahel ka seksuaalne tõmme. Naine oli alguses ehmatanud, aga targa naisena ta sai aru, et ega ma kauaks jalus ei tilpne. Mehega koos igapäevaselt elada ta ei soovinud, meil oli sellest juttu. Temal oli niimoodi mugav. Regulaarne seksuaalelu on, sõber on, lastel isa on, teatri-reis-kinokaaslane on, restorani viib, raha annab, lastega tegeleb, tuleb kohe kui miskit juhtub ja helistad…aga jalus ei ole ning teda ei pea katma-toitma-kasima ega talle oma eraelust aru andma ega temaga igapäevatoimetustes arvestama.

Tõsi tal oli, meie suhe sai 4 aastaga otsa, kui ma leidsin mehe, kellega soovisin abielluda.

Nemad jäidki eraldi elama ja L-P hommikust õhtuni koos veetma. Mees leidis aastaga uue “teise naise” minu asemele ja pidas terve elu edasi nö avalikku liignaist. Aastakümnete jooksul ikka 3-4. Aga alati ühekaupa ning täiesti avalikult. Neid parasjagu käimasolevat kaht (oma naine + liignaine) ei petnud ta kunagi kellegi kolmandaga, isegi ei flirtinud. Üks suhe sai enne otsa, kui uut alustas – võiks öelda, et üks truumaid mehi, keda ma elus näinud olen, on kahenaisepidaja 🙂 :-). Ja kui nad surnud ei ole, siis elavad nad samamoodi edasi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma loo.
Olen kolme lapse ema ja aastaid olin üksi. Nüüd ise 30 vanust Kuna laste isa suri (õnnetus) kasvatan ja armastan oma lapsi. Ja võõraid mehi ei landi ega vea ka koju. Milleks et lapsed näeks ei jääb ära. Asun asja juurde. Tutvusin rohkem kui aasta tagasi 2018 aastal mehega keda õppisin tundma pea neli kuud. Ja käsin väljas kinos, jalutamas, sõitmas, kohvitamas jne. Voodi ei roninud ka. Ja koju ei vedanud kordagi sellel ajal mitte. Mehe vanus 33. Sel hetkel. Olin igat pidi mehega aus. Ja mis sain mees kena hooliv ja ka suutis öelda et tal kaks last ja oli kaua suhtes noorelt ühe naisega aga ei suutnud ja lahus olnud 3.5aastat enne meiega tutvust. Et elab ema juures. Okei ela. Tubli. Lastega tegeleb super hea teada. Lõpuks võtsin julguse kokku ja tutvustasin teda kodus kuna mees soovis mu lastega kohtuda. Sobis hästi. Mu emaga kohtusid samuti. Kõik oli korras. Ja jäigi minu juurde. Igapäev sõitis tööle edasi tagasi 150km.nii päevast päeva kuust kuusse. Kõik suhe oli korras. Lõpuks mees hakkas rääkima et eks ahistab ähvardab et võtab lapsed tema nimelt ära. Et tulgu koju tagasi. Küsisin et mis toimub. Et ei pidanud ammu koos elama ja nüüd äkki. Ja mees väitis et ei elanud. Et ikka ema juures. Olgu uskusin. Mees tegi mu silmis oma eksi maha. Lõpuks eks sai teada kes olen kus elan. Läks pool aastat koos elust kui uuesti eks mängu tuli sama jutuga. Ja veel hullem sain mina ka selle osaliseks. Kus süüdistas tema eks mind suhte lõhkumiseks. Kus teadsin mina hoopis teist juttu. Selgitasin olukorras ära. Ja see naine ei uskunud et mees nii temast rääkinud on. Palusin meest et ta oleks aus. Et kui avaldab mõlemale armastust siis mina astun sammu kõrvale. Aga sellist elu ei ela. Lõpuks mees soovis et kolisin tema töö Vahemaa asjus lähemale. Jättes muutes oma elu. Ja veel lapsed mul. Okei tegin seda. Tema eksi ja minu kodu Vahemaa lahutab max 10km. Eriti tore eksole. Kolisin suve algul siis eelmine aasta 2019. Ja oh sa üllatust kolisime uude koju aga mina ja minu kolm last. Ja mees mitte. Küsisin et mis toimub. Ütles et ta ka varsti tuleb. Ja tuli kuu hiljem. Ja mis edasi terror jätkus teise naise poolt. Hakkasin jälle saama. Tema oma ja tema ei lähe mehega lahku. Mis ma ikka vaidlen eksole. Lõpuks mees palus andeks. Et ta pole mind kunagi petnud ja ei tee ka. Uskusin. Mees soovis ühist last. Mõtlesin küll et ei ei taha. Et niigi pingeline. Mul uus töö uus koht ja lapsed uus kool uus elukorraldus. Ja ei tuleks sellest pinges toime. Ja ossaaa üllatust beebi tuleb. Mees säras. Säras kuu aega ja ütles kõik saab nüüd korda. Olgu. Ja siis nagu aatom pomm ta eks sõimas korralikult et pean tegema aborti et mees ei taha enam lapsi ja et hoian teda kinni ja et nad elavad koos ja et asjad ka osa seal. Ei uskunud. Läksime mehega siis tülli. Mees nn läks taas oma ema juurde. Olgu las siis läks. Ja mina loll muidugi uskusin. Aga naised teate. 2jaanuari hommikul ei andud süda rahu. Võtsin kätte sõitsin linna ja ossa üllatust mehe auto oli kenasti nurga taha ära peidetud mitte kortermaja ette. Ja lihtsalt ootasin ja mis nägin mees tuli sirge seljaga selt paraadnast välja. Ja ma puhkesin nutma. Küsisin mis toimub. Ütles midagi. Et ma saan asjadest valesti aru. Ja siis ka tema eks saatis sõnumeid pilte kus asjad seal ja tema seal. Millised kirjavahetused neil on. Ja saatsin siis vastu enda ja mehe omad ka. Nagu parasiit kes elas kahte elu. Aga võta näpust. Igatseb mind väidab et elab seal diivanil ja suur terror ja laste pärast. Kurb aga mina nii ei saa. Usaldus on ka kadunud. Ja minu nise väärikus samuti. Mees käis oli minuga. Tahtis olla. Aga ma ei suutnud vaid tema viimane tulek minu juurde nägin et tuleb siis ei lasknud teda enam tuppa vaid ütlesin head teed ja lõin nina ees ukse kinni. Ikka veel kirjutab. Tahab tulla aga minu uhkus ei luba. Kui tahab siis kas jäädavalt või ärgu tulgu mitte kunagi. Sest see ei ole mees kes ise on suur M. Ja mängib tunnetega. Egoist ausalt. Arvab et suudab manipuleerida ja ennast aletsema panna. Siis enam mitte.
Tahan leida uuesti oma mina ja õppida usaldama teisi. Ja pigem olen üksi ja ainult oma lastega. Olen seisukohal. Kui sain enne oma kolme lapsega väga hästi hakkama ja kui nüüd sünnib neljas. Saan samuti hakkama. Aga sellist pendeldamist ei taha.
Jah tean et olin rumal ka uskusin. Andestasin korduvalt. Raske on hinges. Sest seda meest õppisin ma armastama teisiti kuna tema oli see kes seda esimesena avaldas ja kes soovis koos olla

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kirjutan siia oma loo.

Olen kolme lapse ema ja aastaid olin üksi. Nüüd ise 30 vanust Kuna laste isa suri (õnnetus) kasvatan ja armastan oma lapsi. Ja võõraid mehi ei landi ega vea ka koju. Milleks et lapsed näeks ei jääb ära. Asun asja juurde. Tutvusin rohkem kui aasta tagasi 2018 aastal mehega keda õppisin tundma pea neli kuud. Ja käsin väljas kinos, jalutamas, sõitmas, kohvitamas jne. Voodi ei roninud ka. Ja koju ei vedanud kordagi sellel ajal mitte. Mehe vanus 33. Sel hetkel. Olin igat pidi mehega aus. Ja mis sain mees kena hooliv ja ka suutis öelda et tal kaks last ja oli kaua suhtes noorelt ühe naisega aga ei suutnud ja lahus olnud 3.5aastat enne meiega tutvust. Et elab ema juures. Okei ela. Tubli. Lastega tegeleb super hea teada. Lõpuks võtsin julguse kokku ja tutvustasin teda kodus kuna mees soovis mu lastega kohtuda. Sobis hästi. Mu emaga kohtusid samuti. Kõik oli korras. Ja jäigi minu juurde. Igapäev sõitis tööle edasi tagasi 150km.nii päevast päeva kuust kuusse. Kõik suhe oli korras. Lõpuks mees hakkas rääkima et eks ahistab ähvardab et võtab lapsed tema nimelt ära. Et tulgu koju tagasi. Küsisin et mis toimub. Et ei pidanud ammu koos elama ja nüüd äkki. Ja mees väitis et ei elanud. Et ikka ema juures. Olgu uskusin. Mees tegi mu silmis oma eksi maha. Lõpuks eks sai teada kes olen kus elan. Läks pool aastat koos elust kui uuesti eks mängu tuli sama jutuga. Ja veel hullem sain mina ka selle osaliseks. Kus süüdistas tema eks mind suhte lõhkumiseks. Kus teadsin mina hoopis teist juttu. Selgitasin olukorras ära. Ja see naine ei uskunud et mees nii temast rääkinud on. Palusin meest et ta oleks aus. Et kui avaldab mõlemale armastust siis mina astun sammu kõrvale. Aga sellist elu ei ela. Lõpuks mees soovis et kolisin tema töö Vahemaa asjus lähemale. Jättes muutes oma elu. Ja veel lapsed mul. Okei tegin seda. Tema eksi ja minu kodu Vahemaa lahutab max 10km. Eriti tore eksole. Kolisin suve algul siis eelmine aasta 2019. Ja oh sa üllatust kolisime uude koju aga mina ja minu kolm last. Ja mees mitte. Küsisin et mis toimub. Ütles et ta ka varsti tuleb. Ja tuli kuu hiljem. Ja mis edasi terror jätkus teise naise poolt. Hakkasin jälle saama. Tema oma ja tema ei lähe mehega lahku. Mis ma ikka vaidlen eksole. Lõpuks mees palus andeks. Et ta pole mind kunagi petnud ja ei tee ka. Uskusin. Mees soovis ühist last. Mõtlesin küll et ei ei taha. Et niigi pingeline. Mul uus töö uus koht ja lapsed uus kool uus elukorraldus. Ja ei tuleks sellest pinges toime. Ja ossaaa üllatust beebi tuleb. Mees säras. Säras kuu aega ja ütles kõik saab nüüd korda. Olgu. Ja siis nagu aatom pomm ta eks sõimas korralikult et pean tegema aborti et mees ei taha enam lapsi ja et hoian teda kinni ja et nad elavad koos ja et asjad ka osa seal. Ei uskunud. Läksime mehega siis tülli. Mees nn läks taas oma ema juurde. Olgu las siis läks. Ja mina loll muidugi uskusin. Aga naised teate. 2jaanuari hommikul ei andud süda rahu. Võtsin kätte sõitsin linna ja ossa üllatust mehe auto oli kenasti nurga taha ära peidetud mitte kortermaja ette. Ja lihtsalt ootasin ja mis nägin mees tuli sirge seljaga selt paraadnast välja. Ja ma puhkesin nutma. Küsisin mis toimub. Ütles midagi. Et ma saan asjadest valesti aru. Ja siis ka tema eks saatis sõnumeid pilte kus asjad seal ja tema seal. Millised kirjavahetused neil on. Ja saatsin siis vastu enda ja mehe omad ka. Nagu parasiit kes elas kahte elu. Aga võta näpust. Igatseb mind väidab et elab seal diivanil ja suur terror ja laste pärast. Kurb aga mina nii ei saa. Usaldus on ka kadunud. Ja minu nise väärikus samuti. Mees käis oli minuga. Tahtis olla. Aga ma ei suutnud vaid tema viimane tulek minu juurde nägin et tuleb siis ei lasknud teda enam tuppa vaid ütlesin head teed ja lõin nina ees ukse kinni. Ikka veel kirjutab. Tahab tulla aga minu uhkus ei luba. Kui tahab siis kas jäädavalt või ärgu tulgu mitte kunagi. Sest see ei ole mees kes ise on suur M. Ja mängib tunnetega. Egoist ausalt. Arvab et suudab manipuleerida ja ennast aletsema panna. Siis enam mitte.

Tahan leida uuesti oma mina ja õppida usaldama teisi. Ja pigem olen üksi ja ainult oma lastega. Olen seisukohal. Kui sain enne oma kolme lapsega väga hästi hakkama ja kui nüüd sünnib neljas. Saan samuti hakkama. Aga sellist pendeldamist ei taha.

Jah tean et olin rumal ka uskusin. Andestasin korduvalt. Raske on hinges. Sest seda meest õppisin ma armastama teisiti kuna tema oli see kes seda esimesena avaldas ja kes soovis koos olla

Õudselt segaselt ja vigaselt kirjutad!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, jumal hoia, kuhu meie haridus on jõudnud. Minu kolmandas klassis käiv poeg kirjutab tunduvalt paremini.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 08:39; 23.08 16:33; 23.08 17:53; 13.02 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised võivad olla põhjused, kui mees elab kahe naisega, valetades mõlemale tema ainulaadsusest? Ühega elab oma kodus ja teise juurde käib tema kodusse. Mida räägivad vanemad ja targemad ning mehed ise. Milline võib olla peamine põhjus?

Mina tean meest, kes elab kahe naisega. Ühega on abielus ja lapsed. Teisega ei ole, aga lapsed on. Mõlemad naised teavad teineteise olemasolust. Mees elab mõlemal pool vaheldumisi nagu oma kodus. Seltsi- ja suguelu elab rohkem noorema naisega (kellega abielus ei ole). Tööasjades (firma) on rohkem seotud vanema naisega.

Miks? Talle meeldib nii. Naised kah ei hädalda.

Tean ka ühte sellist naist. Lapsi on tal taolise mehega lausa neli. Elavad korteris, suuresti on lapsed üles kasvanud vaid naise teenitud raha eest. Mees käib külakorda, toob oma teisest kodust kaasa kasvatatud juurvilju ja lastele poest vahel paki kommi. Palju tal esimese perega lapsi on, ei tea. Naised on üksteise olemasolust täiesti teadlikud. Isa kui niisugust sellest mehest vähemalt selle minu tuttava lastele pole olnud. Ema on lapsi suurepäraselt suunata osanud ja kuigi ei ole külluses elatud, on kõigil lastel kõrgharidus ja koht elus leitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 09:27; 13.02 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellega hakkama saavad lapsed?

Vastus oleks:halvasti.
Mina olen sellises perekonnas kasvanud ja mäletan selgelt seda segadust ja ebamugavust mis sellega kaasnes.
Ma häbenesin oma pereelu ja valetasin tihti et see uus naine on mu tädi.. Isa õde.
Paljud kindlasti said aru et valetan aga mina oma lapse aruga paremat selgitust olukorrale oma sõpradele anda ei osanud.
Isa tuli ja läks nagu ise soovis. Mäletan meeletut igatsust isa järgi ja unustamist et seda teist naist ei oleks olemas.
Lapsena ma armastasin oma isa väga kuid tänasel päeval ma temaga enam ei suhtle. Mida vanemaks sain ja mida paremini hakkasin aru saama mis tegelikult toimub, seda enam kadus huvi ja soov selles osaleda. Tänaseks on minu vanemad lahus ja isa elab selle teise naisega.
Enda lastele ma sellist asja iial ei teeks ja mõistan väga tugevalt hukka neid kes seda teevad.

Lapsed kannatavad sellises olukorras väga.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:01; 13.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellega hakkama saavad lapsed?

Vastus oleks:halvasti.

Mina olen sellises perekonnas kasvanud ja mäletan selgelt seda segadust ja ebamugavust mis sellega kaasnes.

Ma häbenesin oma pereelu ja valetasin tihti et see uus naine on mu tädi.. Isa õde.

Paljud kindlasti said aru et valetan aga mina oma lapse aruga paremat selgitust olukorrale oma sõpradele anda ei osanud.

Isa tuli ja läks nagu ise soovis. Mäletan meeletut igatsust isa järgi ja unustamist et seda teist naist ei oleks olemas.

Lapsena ma armastasin oma isa väga kuid tänasel päeval ma temaga enam ei suhtle. Mida vanemaks sain ja mida paremini hakkasin aru saama mis tegelikult toimub, seda enam kadus huvi ja soov selles osaleda. Tänaseks on minu vanemad lahus ja isa elab selle teise naisega.

Enda lastele ma sellist asja iial ei teeks ja mõistan väga tugevalt hukka neid kes seda teevad.

Lapsed kannatavad sellises olukorras väga.

Eks lapsed teevadki vahel oma otsustusvõimetute vanemate eest otsuseid. Pole tõesti elu, mida peaks tahtma elada. Solkis su ema ja sinu elu lihtsalt ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 09:27; 13.02 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellega hakkama saavad lapsed?

Vastus oleks:halvasti.

Mina olen sellises perekonnas kasvanud ja mäletan selgelt seda segadust ja ebamugavust mis sellega kaasnes.

Ma häbenesin oma pereelu ja valetasin tihti et see uus naine on mu tädi.. Isa õde.

Paljud kindlasti said aru et valetan aga mina oma lapse aruga paremat selgitust olukorrale oma sõpradele anda ei osanud.

Isa tuli ja läks nagu ise soovis. Mäletan meeletut igatsust isa järgi ja unustamist et seda teist naist ei oleks olemas.

Lapsena ma armastasin oma isa väga kuid tänasel päeval ma temaga enam ei suhtle. Mida vanemaks sain ja mida paremini hakkasin aru saama mis tegelikult toimub, seda enam kadus huvi ja soov selles osaleda. Tänaseks on minu vanemad lahus ja isa elab selle teise naisega.

Enda lastele ma sellist asja iial ei teeks ja mõistan väga tugevalt hukka neid kes seda teevad.

Lapsed kannatavad sellises olukorras väga.

Eks lapsed teevadki vahel oma otsustusvõimetute vanemate eest otsuseid. Pole tõesti elu, mida peaks tahtma elada. Solkis su ema ja sinu elu lihtsalt ära.

Absoluutselt. Ma olin näiteks väga pikalt arvamusel, et ma ei peaks saama kunagi lapsi ega peret sest mul puudub täielikult teadmine milline peaks olema õige pereelu.
Tänaseks päevaks olen oma seisukohti küll muutnud ning pigem keskendun sellele, et mitte iial olla samasugune valelik inimene.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 10:01; 13.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt selle segaselt kirjutaja jutust joonistub üks asi selgelt välja. Miks naised saavad kahtlaste meestega lapsi. Ja miks mehed tahavad nii väga last saada naistega, keda tegelikult tõsiselt ei võta ega pühendunud pole.
Lihtsalt selleks, et naist kinni hoida. Tunnevad, et naine hakkab käest libisema, naisel viskab üle, siis kähku laps taha, sest väikse lapse kõrvalt on naisel juba oluliselt raskem lahkuda. Antud juhul ilmselt üritas mees ka tõestada, et võtab naist tõsiselt ja näeb tulevikku, kuna soovib ühist last. Tegelikult on selliste jaoks laps lihtsalt suvaline asi, mida teha ja jätta. Aga teavad, et naised seostavad seda pühendumisega nagu mees sooviks last saada vaid nö õige naisega.
Eks paar parajaid ka muidugi…Normaalne naine oleks juba esimese eksijama peale mehe oma elust välja kirjutanud. Nii pikalt sellist lollimängimist ikka ei kannataks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale teemapüstitus. Mees elab ühe naisega ja käib teise juures visiidil. Miks mitte, kui teile nii sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, jumal hoia, kuhu meie haridus on jõudnud. Minu kolmandas klassis käiv poeg kirjutab tunduvalt paremini.

Minu, minu, minu, minu….
Sinu poja emakeel on Eesti keel, selle kirjutaja oma aga mitte!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu poja emakeel on Eesti keel, selle kirjutaja oma aga mitte!

No komasid võiks ikka kasutada, praegu on nagu jutt ühe hingetõmbega, raske aru saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 13:06; 14.02 00:17; 14.02 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult arvan, et on täiesti võimalik armastada korraga kahe inimest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult arvan, et on täiesti võimalik armastada korraga kahe inimest.

Kui mees käitub nendega lugupidamatult, saadab ühe nähes teisele südamekesi ja ütleb, et mis sa närvitsed, küll mul see armumine selle uuega üle läheb, siis ei armasta see tüüp ilmselt hetkel küll neist naistest kumbagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 17:18; 14.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel 2 naist?!