Esileht Ilu ja tervis Mehel äge eesnäärme põletik, mis sai ravitud, aga naisel ikka vaevused

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mehel äge eesnäärme põletik, mis sai ravitud, aga naisel ikka vaevused

Postitas:

Kuu tagasi oli mehel äge eesnäärme põletik, 2 nädalat sai ravi, nüüd 3 nädalat möödas ja mul jälle põie vaevused. Mis kestsid päris pikalt enne mehe haigust. Ei tea kas siis mees ikka pole terve? Või mehel lohakas hügieen? Paari kuu pärast pidi uue proovi andma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki käib ikka selle tädi juures, kellelt ta selle põletiku sai.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 08:39; 07.12 15:37; 10.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tüdinud nendest jamadest, kondoomi kasutama pole nõus. Nüüd pole mina enam nõus temaga midagi tegema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa seksid mehega, kes sinu tervisest ei hooli?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei olnud küll põieprobleeme, aga olid munasarjapõletikud. Lahti saime alles siis, kui korraga mehega saime pikema ab kuuri. Seni, kuni kumbki eraldi ravis oma eesnääret/munasarju, jäidki korduma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tegi kuuri läbi, arsti väitel oli viimane proov korras, mis tehti paar nädalat tagasi. Uue proovi peab andma alles paari kuu pärast, paar korda peale ravi sai vahekorras oldud, midagi ei olnud, nüüd kui sai paar päeva tagasi oldud, mul jälle põletik platsis, ju siis mehel ikkagi peab midagi olema. Arst jällegi arvas, et nii ruttu peale mehe ravi, ei saa ta haige jälle olla. Mehe arvates, mul endal midagi viga, või kuskil käinud. Temas ei pidanud asi olema. Kuigi ta on mul ainuke partner. Mina kuskil mujal pole käinud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle seesama tädi… Tead, meie ei saa sinu mehenõmedikuga midagi ette võtta, kui sa ise teda kannatad, siis pole nagu suurt mõtet siin regulaarsete intervallidega vinguda, kuidas “pole mina enam nõus temaga midagi tegema”!

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe arvates, mul endal midagi viga, või kuskil käinud. Temas ei pidanud asi olema. Kuigi ta on mul ainuke partner. Mina kuskil mujal pole käinud.

Siis on ju jumala kindel, et tema petab. Sellised süüdistavadki partnerit kõigest väest ja väidavad, et nemad pole milleski süüdi. Laske sellel kolmandal suhteosalisel ka ravi teha, siis ehk hakkab midagi muutuma. Ja seni soovitan selle mehega üldse mitte magada, ei tohiks ju nii keeruline olla.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 08:39; 07.12 15:37; 10.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tüdinud nendest jamadest, kondoomi kasutama pole nõus. Nüüd pole mina enam nõus temaga midagi tegema.

Kaks kuud hoidu vaginaalsest suguühtest. Kui mees ligi tikub ja seksi nõuab, siis rahulda teda oraalselt.

Naistearst 20 aastat praktikat.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks kuud hoidu vaginaalsest suguühtest. Kui mees ligi tikub ja seksi nõuab, siis rahulda teda oraalselt. Naistearst 20 aastat praktikat.

Kui ligi tikub, tuleb selle armukese juurde saata, kust ta seda põletikku pidevalt hangib.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jälle põie vaevused. Mis kestsid päris pikalt enne mehe haigust.

Kas sul oli põievaevus juba enne mehe haigestumist?

Põiepõletiku ainus põhjus ei ole ju ometi see, et mees on kellegi teisega maganud? Võib-olla oled ise vastuvõtlikum praegusel perioodil? Vaata oma hügieen üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Tahtsin kirjutada, et mul oli ka varem probleemid põiepõletikuga,umbes aasta ja alati peale vahekorda,enne seda pole meil  selliseid probleeme kordagi olnud , Mees oli lõpuks nõus arstil minema, proovid olid väga halvad, äge põletik. Arst ütles mulle kohe, et asi mehes. Nüüd kui ravi tehtud, ei tea milles asi.Äkki mehe hügieenis, mina pesen ennast alati enne ja pärast. Arsti soovitusel tuleb kaitset kasutada,siis ei peaks mina hiljem piinlema,mees ei taha. Ta ütles, et enne on ta ilma, aga kondoomi ta ka ei kasuta. Nii et kui isegi käib teistes, siis ta kaitset ei kasuta, sest kondoom talle ei meeldi
0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju loogiline, et 10 aastat saime ilma probleemideta vahekorras olla ja nüüd aasta mingi jama. Tundub nii, et kui mehel tekkis see haigus, siis jamad sealt alguse sai ju tal siis ikkagi on seal mingi jama, kui ennast korralikult ei pese võipolla ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võipolla küll jah, kõik võip olla või polla. Inimene, kuule, su mees ei pea sinust lugu, ei hooli su tervisest, petab sind teiste naistega ilma kaitsevahenditeta ja nüüd tuleb välja, et ei pese ka ennast. Miks sa ometi temaga suhtes oled? Kui ta ise nõus on pigem ilma olema kui kondoomiga seksima, siin olgugi ilma. Sina ole ka ilma, täitsa ilma meheta, löö pea selga ja jäta ta maha. Saad terveks js elu ongi rahulikum.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te saite korraga ravi? Kui meest raviti ja sinul lihtsalt leevenes põletik, siis mees äkki nakatub sinust uuesti ja siis ka sinul aktiveerub põletik? Hoolikas pesemine ei aita ainult.

Ka sina peaksid ravikuuri läbi tegema ja siis sellel ajal ei tohi te üksteist torkida, kuni mõlemad terveks saavad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te saite korraga ravi? Kui meest raviti ja sinul lihtsalt leevenes põletik, siis mees äkki nakatub sinust uuesti ja siis ka sinul aktiveerub põletik? Hoolikas pesemine ei aita ainult.

Ka sina peaksid ravikuuri läbi tegema ja siis sellel ajal ei tohi te üksteist torkida, kuni mõlemad terveks saavad.

Sain ravi, ilusti ravisin ennast terveks, sai veel mitu proovi viidud mis olid korras,pikalt olin terve,mehe ravi ajal ei olnud vahekorras, kui sai proovid antud, et tema ka terve, siis sai oldud paaril korral, siis kohe ei olnud mingeid probleeme, kaks nädalat hiljem, kui olime, tekkis mul kohe põletik, nüüd hoidun temast, siis ei teki rohkem probleeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.12 08:36; 07.12 08:42; 07.12 13:39; 10.12 01:11; 10.12 01:15; 10.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ravi, ilusti ravisin ennast terveks, sai veel mitu proovi viidud mis olid korras,pikalt olin terve,mehe ravi ajal ei olnud vahekorras, kui sai proovid antud, et tema ka terve, siis sai oldud paaril korral, siis kohe ei olnud mingeid probleeme, kaks nädalat hiljem, kui olime, tekkis mul kohe põletik, nüüd hoidun temast, siis ei teki rohkem probleeme.

Sulle räägitakse, et sellele naisele, kes samuti su mehega vahekorras on, tuleb ka ravi teha. Muidu saab mees sealt uuesti, annab sulle edasi ja nii see ring jätkub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 08:39; 07.12 15:37; 10.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Mehel äge eesnäärme põletik, mis sai ravitud, aga naisel ikka vaevused