Esileht Pereelu ja suhted mehel armuke tekkimas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: mehel armuke tekkimas

Postitas:

oleme mehega abielus 10a ja on 3 last. suhe on leige ja lahku oleme pidanud juba 10x minema. laste pärast oleme koos. petnud pole siiani (teadaolevalt) kumbki.

eelmise aasta lõpus vahetas mees töökohta. nyyd on hakanud mulle ühest naisest kogu aeg rääkima. Et ta teeb seda ja toda hoopis niimoodi. ta tegi syya hoopis naamoodi ja oli palju parem jne. olen salaja ka mehe tööarvutisse piilunud – flirdivad omavahel pidevalt. eile 6htul kell 11 öösel pani neiuke mu mehe fb sõbraks. mees ei teadnud, et ma nägin ja proovis ruttu fb kinni panna. alles siis, kui toast lahkusin acceptis ja hakkas profiili uurima.
ilmselgelt on midagi teoksil ja on ainult aja kysimus millal asjaks läheb.
ise olen kahe vahel – kas paisata kogu see jant talle otse näkku ja vaatan, mis ytleb. või ootan, kuni nad tõesti midagi teevad ja võtan siis vahele.

mehega koos on igapäevaselt üha raskem olla kuna selline käitumine ajab jubedalt vihale. loomulikult, kui ta petaks siis jätaksin paugupealt(no pun intended) ta maha ka.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 25.02 14:11; 25.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtaks ette ausa vestluse mehega. Mitte, et FB sõbraks “panemist” nüüd jälgitud, vaid, et viimasel ajal tähele pannud, et räägib temast palju jne… Lihtsalt anna sõnum omalt poolt. Et teil pikk ajalugu ja arusaadav, et teistega suhtlemine tekitab elevust, aga peaks olema ettevaatlik, et mitte üle piiri minna. Eks edasine jääb nagunii mehe otsustada.
Peaasi, et ära süüdistama kuku praegu, kui pole ju milleski süüdistada.

Hm, täiendan… Eelnev oleks soovitus naisele, kes tahab oma suhet säilitada, aga lugedes teemaalgatust uuesti tekib küsimus, kas sa üldse tahad oma mehega edasi elada, igavesti, elu lõpuni või mõnes mõttes nagu ootadki põhjust, et päriselt lahku minna? Äkki olekski üldse parem oma teid minna?

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:03; 26.02 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sind tegelikult häirib? Et mehel on kellegagi äkki millestki rääkida, kuigi teil omavahel pole? Kõigepealt mõtlegi välja, mida sellest suhtest tahad. Kui stabiilset keskkonda, kus koos lapsi kasvatada, siis nii mehele ütlegi. Et võib rahulikult suhelda sõprade ja sõbrannadega, haigusi koju vedada ei tohi ja ühtki perekohustust seepärast täitmata ei jäta. Kui tahad lihtsalt mehe ketti panna, nuuskida, muretseda, “alimendid peale panna”…no eks sa ise tead, mis eeskuju sellega lastele näitad või kas sinust selle eest pärast lugu pidada saab.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtaks ette ausa vestluse mehega. Mitte, et FB sõbraks “panemist” nüüd jälgitud, vaid, et viimasel ajal tähele pannud, et räägib temast palju jne… Lihtsalt anna sõnum omalt poolt. Et teil pikk ajalugu ja arusaadav, et teistega suhtlemine tekitab elevust, aga peaks olema ettevaatlik, et mitte üle piiri minna. Eks edasine jääb nagunii mehe otsustada.

Peaasi, et ära süüdistama kuku praegu, kui pole ju milleski süüdistada.

Hm, täiendan… Eelnev oleks soovitus naisele, kes tahab oma suhet säilitada, aga lugedes teemaalgatust uuesti tekib küsimus, kas sa üldse tahad oma mehega edasi elada, igavesti, elu lõpuni või mõnes mõttes nagu ootadki põhjust, et päriselt lahku minna? Äkki olekski üldse parem oma teid minna?

mehe allesjätmine ei mul prioriteet. loomulikult ma ei taha, et mees petma hakkaks, eelistaksin, et ta räägiks ausalt ära. aga tundes oma meest, siis seda ei juhtu vist kunagi. seega, kui ta petaks annaks see mulle hea põhjuse meie suhtele kriips alla tõmmata.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 25.02 14:11; 25.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes on ju kaks osapoolt. Kõigepealt peaks analüüsima, miks on suhe kaugeks ja külmaks muutunud, seda tunnistama(kellel on selles rohkem süüd), aksepteerima ja proovima midagi muuta, kui on veel tahtmist.

Kui te vaid laste pärast koos olete, milleks siis üldse mingit tsirkust korraldada mingi fb sõbranna pärast?!

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:28; 25.02 16:10; 25.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks see füüsiline petmine sinu silmis nii suur patt on? Minu meelest ta emotsionaalselt juba petab sind. Oma kogemusest (olen naine) võin öelda, et see väike k*pp võib hoopis viia arusaamani, et seda suhet pole küll mõtet rohkem soojendada. Aga eks sa ise tead, kuidas teil kodus muidu sel teemal klapib või ei klapi.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta petaks annaks see mulle hea põhjuse meie suhtele kriips alla tõmmata.

Et sul on vaja põhjust miks suhtele kriips alla tõmmata? See tähendab, et sul pole huvi seda abielu hoida? Mis mõtet siis on venitada? Ainult selleks, et kogu see aeg siis nuhkida, urgitseda ja varitseda, kas ja millal mehe lõpuks saaks vahele võtta? Ühesõnaga: tahaksid selle kooseluga lõpu teha, aga tahad, et pere lagunemises jääks süüdi mees?
Päris … veider.

+25
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:39; 25.02 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga: tahaksid selle kooseluga lõpu teha, aga tahad, et pere lagunemises jääks süüdi mees?

Seda tehakse rohkem kui sa arvad. Et mitte ise ilmarahva silmis “pere lagunemises süüdi” jääda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pun intended? ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta petaks annaks see mulle hea põhjuse meie suhtele kriips alla tõmmata.

Et sul on vaja põhjust miks suhtele kriips alla tõmmata? See tähendab, et sul pole huvi seda abielu hoida? Mis mõtet siis on venitada? Ainult selleks, et kogu see aeg siis nuhkida, urgitseda ja varitseda, kas ja millal mehe lõpuks saaks vahele võtta? Ühesõnaga: tahaksid selle kooseluga lõpu teha, aga tahad, et pere lagunemises jääks süüdi mees?

Päris … veider.

Eks ta otsibki võimalust kogu pekki läinud suhe mehe kaela veeretada.
Siis on ju hea teistele kriisata ja halada, et näe mees pettis ja tema on süüdi ning perelõhkuja ka veel pealekauba.

Olen üsna kindel, et selles suhtes on kaugenemises naispoole osakaal väga suur, kui juba nii kirjutab.
Puhas egoism.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:28; 25.02 16:10; 25.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm.. ma ei saa aru kuidas minust selles loos see “paha” nüüd sai. ma olen see kes kõike teeb mehele ette ja taha, mees elab nagu kuninga kass, peab ainult tööl käima. ( mina käin ka tööl ja veel teen kodus ka kõik – ei ole ainult diivanikaunistus). ja nüüd olen mina see, kes kõiges süüdi on?
olen proovinud meest välja visata mitmeid kordi juba. tal pole kuskile minna( oma kodu) seega ta lihtsalt ei lähe ära ja proovib mind, rõhudes mu südametunnistusele( lastel peab ikka ema ja isa olema), olemas hoida. kui ta petaks, siis oleks ikka mõjuv põhjus tast lahti saada. ma ei leia, et ma oleks egoist vms. lihtsalt väsinud naine.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:59; 25.02 14:11; 25.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen see kes kõike teeb mehele ette ja taha,

Aga miks sa teed seda? Milleks ometi?

olen proovinud meest välja visata mitmeid kordi juba. tal pole kuskile minna( oma kodu) seega ta lihtsalt ei lähe ära ja proovib mind, rõhudes mu südametunnistusele

Okei, see teeb su olukorra keerulisemaks – kui inimene ikka ei lähe ära, siis on raske.
Aga proovi korra nii, et ilma vihane olemata istud maha mehega ja ütled rahulikult, et meie suhe nii enam edasi kesta ei saa, palun koli välja. Mis ta siis ütleb? Ikka sama?

kui ta petaks, siis oleks ikka mõjuv põhjus tast lahti saada.

Paraku on antud juhul selge, et tänu uuele naisele saaksid sa mehest lahti ainult sel juhul, kui too uus naine nõustuks meest enda juurde elama võtma. Pelk argument “mulle ei sobi, kui mees petab” ei mõju sellisele mehele. Aga kõik naised pole nii naiivsed… nagu sina olid. Ehk ta just sellepärast uut naist otsib, et sa oled teda juba nii mitu korda välja visanud ja ta saab aru, et tuleb uus pesa otsida?
On ikka korteriga naine või? Hoiame siis nüüd pöialt, et ta on nõus diivanikaunistust endale võtma.

Aga sina tee mehe elu ebamugavamaks – ära teeninda teda enam, nõua tema osalust koduses elus ja nii edasi.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:46; 25.02 21:48; 26.02 20:54; 27.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm.. ma ei saa aru kuidas minust selles loos see “paha” nüüd sai. ma olen see kes kõike teeb mehele ette ja taha, mees elab nagu kuninga kass, peab ainult tööl käima. ( mina käin ka tööl ja veel teen kodus ka kõik – ei ole ainult diivanikaunistus). ja nüüd olen mina see, kes kõiges süüdi on?

olen proovinud meest välja visata mitmeid kordi juba. tal pole kuskile minna( oma kodu) seega ta lihtsalt ei lähe ära ja proovib mind, rõhudes mu südametunnistusele( lastel peab ikka ema ja isa olema), olemas hoida. kui ta petaks, siis oleks ikka mõjuv põhjus tast lahti saada. ma ei leia, et ma oleks egoist vms. lihtsalt väsinud naine.

Selle kirjutamisest olekski siis pidanud alustama. Oleks olnud kasulik vähe infot ka anda, mis põhjusel see suhe kauge on.
Kui mingit selgitust pole, siis saabki juvaid ennatlike järeldusi teha vaid olemasoleva(pooliku) info põhjal.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:28; 25.02 16:10; 25.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati väga kurb lugeda, kui pikaajalised suhted hakkavad purnema või purunevadki. Kuidas küll üks osapooltest ei saa aru, et perekonna loomine on üks väga suur väärtus, mida järk järgult üles ehitatakse. Sageli on sellel ühisel teekonnal ka pisikesi tõrkeid. Mõnikord kodutööde jaotus või pisikeste laste kõrvalt ka mehe ning naise rollide kadumine, lasteaia, kooli logistika, ühesõnaga, kipub vahest ka argirutiin tekkima. Ja kui siis, üks kaasadest hakkab teist väga alatult petma, flirtides teisega ja toites pidevalt neid tundeid teise naisega. See on lihtsalt nii äärmiselt häbematu ja alatu. Ühe hetkega on kõik, mis üles ehitati, lõhutud ja purunenud. Millist õnne need mehed leida loodavad, eemal lastest, ise katki, lapsed katki, endine abikaasa ka katki. Väga kurb on lugeda, kuidas taaskord üks mees on valmis perekonna nimel nii paljuga riskima. Kurb.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme mehega abielus 10a ja on 3 last. suhe on leige ja lahku oleme pidanud juba 10x minema. laste pärast oleme koos. petnud pole siiani (teadaolevalt) kumbki.

eelmise aasta lõpus vahetas mees töökohta. nyyd on hakanud mulle ühest naisest kogu aeg rääkima. Et ta teeb seda ja toda hoopis niimoodi. ta tegi syya hoopis naamoodi ja oli palju parem jne. olen salaja ka mehe tööarvutisse piilunud – flirdivad omavahel pidevalt. eile 6htul kell 11 öösel pani neiuke mu mehe fb sõbraks. mees ei teadnud, et ma nägin ja proovis ruttu fb kinni panna. alles siis, kui toast lahkusin acceptis ja hakkas profiili uurima.

ilmselgelt on midagi teoksil ja on ainult aja kysimus millal asjaks läheb.

ise olen kahe vahel – kas paisata kogu see jant talle otse näkku ja vaatan, mis ytleb. või ootan, kuni nad tõesti midagi teevad ja võtan siis vahele.

mehega koos on igapäevaselt üha raskem olla kuna selline käitumine ajab jubedalt vihale. loomulikult, kui ta petaks siis jätaksin paugupealt(no pun intended) ta maha ka.

Sa pead mehe järgmist käiku ennetama, muud võimalust sul seda kooselu normaalselt jätkata pole. Ehk teata mehele otse ja resoluutselt, et kui sul tekib vähimgi kahtlus, et mehe suhted selle naisega on muutunud intiimseks, siis on päeva pealt lahku minek. Kaotada pole sul midagi, sest armukese pidajast mehega sa vaevalt tahaksid koos elada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 18:20; 26.02 11:33; 26.02 17:35; 27.02 11:31; 27.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead mehe järgmist käiku ennetama, muud võimalust sul seda kooselu normaalselt jätkata pole. Ehk teata mehele otse ja resoluutselt, et kui sul tekib vähimgi kahtlus, et mehe suhted selle naisega on muutunud intiimseks, siis on päeva pealt lahku minek. Kaotada pole sul midagi, sest armukese pidajast mehega sa vaevalt tahaksid koos elada.

Natuke võiks ju teemaalgatust ka lugeda – naine ei taha juba ilma selletagi, et mees teda petaks, seda kooselu jätkata. Kui nüüd mehele teada anda, võib juhtuda, et senise elukorralduse mugavus kaalub üle suhtevälise ahvatluse ja mees ei petagi – see, saan aru, on teemaalgatajale pigem õnnetus kui õnn.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:39; 25.02 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead mehe järgmist käiku ennetama, muud võimalust sul seda kooselu normaalselt jätkata pole. Ehk teata mehele otse ja resoluutselt, et kui sul tekib vähimgi kahtlus, et mehe suhted selle naisega on muutunud intiimseks, siis on päeva pealt lahku minek. Kaotada pole sul midagi, sest armukese pidajast mehega sa vaevalt tahaksid koos elada.

Natuke võiks ju teemaalgatust ka lugeda – naine ei taha juba ilma selletagi, et mees teda petaks, seda kooselu jätkata. Kui nüüd mehele teada anda, võib juhtuda, et senise elukorralduse mugavus kaalub üle suhtevälise ahvatluse ja mees ei petagi – see, saan aru, on teemaalgatajale pigem õnnetus kui õnn.

Mjah, naine pigem eelistaks, et mees teda petaks…
aga milleks.
Mina läksin sellisest mehest ilma petmisetagi lahku, hiljem selgus, et oli juba jõudnud petta ka, lihtsalt natuke teise naisega, kui see, keda mina arvasin. Aga see ei muutnud enam midagi. Kui mees on diivanikaunistus, kes kogu teenitava raha kulutab ainult enda peale ja mina maksan oma palgast korteri, toidu, kõik kulud, teen kodus kõik üksinda ära ja kasvatan lapsi ka üksinda, siis – mis mõte sellel suhtel on? Igatahes suutsin ma ta välja visata ilma armukese abita.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:46; 25.02 21:48; 26.02 20:54; 27.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab, et olete laste pärast koos ja kümme aastat piinate teieteist? Kui arvate, et hea lapsevanem ei saa olla nii, et ei ööbi iga päev koos, siis eksite. Kui arvate, et lapsed aru ei saa ja/või vale peremudelit teie näitel külge ei õpi, te eksite.
Laske teineteist ometi vabaks, saage õnnelikuks. Isa saab olla suurepärane isa lastele ka siis, kui lapsed jäävad sinuga. Nojah, oleks parem, kui ta ei koliks teise linna.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead mehe järgmist käiku ennetama, muud võimalust sul seda kooselu normaalselt jätkata pole. Ehk teata mehele otse ja resoluutselt, et kui sul tekib vähimgi kahtlus, et mehe suhted selle naisega on muutunud intiimseks, siis on päeva pealt lahku minek. Kaotada pole sul midagi, sest armukese pidajast mehega sa vaevalt tahaksid koos elada.

Natuke võiks ju teemaalgatust ka lugeda – naine ei taha juba ilma selletagi, et mees teda petaks, seda kooselu jätkata. Kui nüüd mehele teada anda, võib juhtuda, et senise elukorralduse mugavus kaalub üle suhtevälise ahvatluse ja mees ei petagi – see, saan aru, on teemaalgatajale pigem õnnetus kui õnn.

Sa vist ise pole teemaalgatust lugenud. Teemaalgataja tsitaat: “mehega koos on igapäevaselt üha raskem olla kuna selline käitumine ajab jubedalt vihale. loomulikult, kui ta petaks siis jätaksin paugupealt(no pun intended) ta maha ka”. Sul ei tekkinud küsimust, mis see käitumine teemalgatajat siis vihale ajab ja ta alles sel juhul mehe maha jätaks, kui mees petab, kui see tegelikult on pääsetee? Kui teemaalgatajal pole mehest enam sooja ega külma, siis ei häiriks ka võõras naine mängus teda grammigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 18:20; 26.02 11:33; 26.02 17:35; 27.02 11:31; 27.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ise pole teemaalgatust lugenud. Teemaalgataja tsitaat: “mehega koos on igapäevaselt üha raskem olla kuna selline käitumine ajab jubedalt vihale. loomulikult, kui ta petaks siis jätaksin paugupealt(no pun intended) ta maha ka”. Sul ei tekkinud küsimust, mis see käitumine teemalgatajat siis vihale ajab ja ta alles sel juhul mehe maha jätaks, kui mees petab, kui see tegelikult on pääsetee? Kui teemaalgatajal pole mehest enam sooja ega külma, siis ei häiriks ka võõras naine mängus teda grammigi.

Selgitus peitus teemaalgataja järgmistes postitustes:

olen proovinud meest välja visata mitmeid kordi juba. tal pole kuskile minna( oma kodu) seega ta lihtsalt ei lähe ära ja proovib mind, rõhudes mu südametunnistusele( lastel peab ikka ema ja isa olema), olemas hoida. kui ta petaks, siis oleks ikka mõjuv põhjus tast lahti saada.

Tal ei olegi sooja ega külma, aga lihtsalt ei saa selle väljaviskamisega kuidagi hakkama, mees mängib vastutustundel laste ees jne Naine otsib põhjust, millele mees ei saaks vastu vaielda, kui teda taas välja visata üritab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:03; 26.02 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttav kirus oma meest maapõhja – laisj, joodik jne. Kui mehel tekkis armuke, ossa tont, kus siis hakkas seda naist kiruma – igavene litsa jne. Ok – see selleks.
Kuna suhted on nii halvad ja lahkumineku plaanid peas, siis ei ole mõtet ka peistust mängida. Ütle mehele otse, et kas näeb edasist võimalust perena jätkata (see FB asi ei oma üldse tähtsust).
See, kes siin halas ja süüdistas meest pere lahkuminekus – ei lugenud vist teemaalgatust üldse läbi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ise pole teemaalgatust lugenud. Teemaalgataja tsitaat: “mehega koos on igapäevaselt üha raskem olla kuna selline käitumine ajab jubedalt vihale. loomulikult, kui ta petaks siis jätaksin paugupealt(no pun intended) ta maha ka”. Sul ei tekkinud küsimust, mis see käitumine teemalgatajat siis vihale ajab ja ta alles sel juhul mehe maha jätaks, kui mees petab, kui see tegelikult on pääsetee? Kui teemaalgatajal pole mehest enam sooja ega külma, siis ei häiriks ka võõras naine mängus teda grammigi.

Selgitus peitus teemaalgataja järgmistes postitustes:

olen proovinud meest välja visata mitmeid kordi juba. tal pole kuskile minna( oma kodu) seega ta lihtsalt ei lähe ära ja proovib mind, rõhudes mu südametunnistusele( lastel peab ikka ema ja isa olema), olemas hoida. kui ta petaks, siis oleks ikka mõjuv põhjus tast lahti saada.

Tal ei olegi sooja ega külma, aga lihtsalt ei saa selle väljaviskamisega kuidagi hakkama, mees mängib vastutustundel laste ees jne Naine otsib põhjust, millele mees ei saaks vastu vaielda, kui teda taas välja visata üritab.

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 18:20; 26.02 11:33; 26.02 17:35; 27.02 11:31; 27.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

Selle põhjused on ju selged iseenesestki, miks inimesed nii tunnevad. Üks on selline: mehel ja naisel on juba mingi aeg tagasi tekkinud probleemid, need on lahendamata, naine pole saanud hoolt, hellust ega tähelepanu. Mõlgutab lahkuminekumõtteid. Ometigi, neil on kolm last, see on ju suur pere. Kui kumbki enne petnud pole, võiks ju asjad selgeks rääkida, lahendada. Aga ei, selle asemel naine näeb, et mees jagab seda, mida tema ammu pole saanud mehelt, võõrale inimesele, mitte temale. Siis on aega ja tahet küll. See tundub ebaõiglane.
Võimendab see muidugi, et seda teeb mees pere juures elades, ok, ei taha, mine siis ära, mida vigurdada. Sõbrannatamine ja peikatamised jäägu vabadele. Kodus elades pühendu ikka perele.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 18:34; 27.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

Ma saan aru, et praegusks ajab teda sellise loru puhul kõik vihale, aga loru keeldub ära kolimast, laseb naisel ennast teenindada (krt, ma ei saa aru, miks see naine seda teeb!) ja lõbutseb teise naisega. Ajaks vihale küll selline herra teenijatüdruku positsioonile surumine. Ainult et – jumalaeest, vahet ju pole, kas mees litutab samal ajal kellegi teisega või mitte, naise positsioon on ikka sama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:46; 25.02 21:48; 26.02 20:54; 27.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju mehele öelda, et räägid ise selle naisega, et võtaks mehe koheselt juba enda juurde elama, võid aidata asjugi pakkida. Nagu aru saan, on mehel jällegi see probleem, et pole kuskile minna. Milleks moosida, oodata, jaurata ja tühja venitada. Võib ju kohe teise naise juurde kolida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähh, sellise mehega pole midagi rääkida. Võta kohe uue naisega ühendust ja küsi, millal sa mehe asjad võid tema juurde ära tuua. Ütle, et sa juba ammu ootasid, et mees ükskord iseseisvaks saaks ja kodust välja koliks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:46; 25.02 21:48; 26.02 20:54; 27.02 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

Ma saan aru, et praegusks ajab teda sellise loru puhul kõik vihale, aga loru keeldub ära kolimast, laseb naisel ennast teenindada (krt, ma ei saa aru, miks see naine seda teeb!) ja lõbutseb teise naisega. Ajaks vihale küll selline herra teenijatüdruku positsioonile surumine. Ainult et – jumalaeest, vahet ju pole, kas mees litutab samal ajal kellegi teisega või mitte, naise positsioon on ikka sama.

Minu meelest on siin ainuke loru naine ise. Mees on nutikas, kes on garanteerinud endale igakülgselt rahuldava elu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 18:20; 26.02 11:33; 26.02 17:35; 27.02 11:31; 27.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

Selle põhjused on ju selged iseenesestki, miks inimesed nii tunnevad. Üks on selline: mehel ja naisel on juba mingi aeg tagasi tekkinud probleemid, need on lahendamata, naine pole saanud hoolt, hellust ega tähelepanu. Mõlgutab lahkuminekumõtteid. Ometigi, neil on kolm last, see on ju suur pere. Kui kumbki enne petnud pole, võiks ju asjad selgeks rääkida, lahendada. Aga ei, selle asemel naine näeb, et mees jagab seda, mida tema ammu pole saanud mehelt, võõrale inimesele, mitte temale. Siis on aega ja tahet küll. See tundub ebaõiglane.

Võimendab see muidugi, et seda teeb mees pere juures elades, ok, ei taha, mine siis ära, mida vigurdada. Sõbrannatamine ja peikatamised jäägu vabadele. Kodus elades pühendu ikka perele.

Veider, et sa sellisel juhul näed süüd ainult mehes. Mina vaataksin selles olukorras rohkem naise otsa, miks mees on oma pilgu teisele pööranud. Antud juhul tahab ju naine mehest lahti saada (on püüdnud mitu korda välja visata), selle asemel et püüda ise suhteid parandada ehk probleem on naises.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 18:20; 26.02 11:33; 26.02 17:35; 27.02 11:31; 27.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust on kellegi süül? Kui naine ei taha mehega koos elada, siis andku lahutus sisse. Mis siin keerulist on? Mingit “süüd” lahutus ei eelda – ei saada läbi ja ongi kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda siis mehe armukesega suhtlemine vihale ajab? Ta peaks sellest ju ainult rõõmu tundma.

Selle põhjused on ju selged iseenesestki, miks inimesed nii tunnevad. Üks on selline: mehel ja naisel on juba mingi aeg tagasi tekkinud probleemid, need on lahendamata, naine pole saanud hoolt, hellust ega tähelepanu. Mõlgutab lahkuminekumõtteid. Ometigi, neil on kolm last, see on ju suur pere. Kui kumbki enne petnud pole, võiks ju asjad selgeks rääkida, lahendada. Aga ei, selle asemel naine näeb, et mees jagab seda, mida tema ammu pole saanud mehelt, võõrale inimesele, mitte temale. Siis on aega ja tahet küll. See tundub ebaõiglane.

Võimendab see muidugi, et seda teeb mees pere juures elades, ok, ei taha, mine siis ära, mida vigurdada. Sõbrannatamine ja peikatamised jäägu vabadele. Kodus elades pühendu ikka perele.

Veider, et sa sellisel juhul näed süüd ainult mehes. Mina vaataksin selles olukorras rohkem naise otsa, miks mees on oma pilgu teisele pööranud. Antud juhul tahab ju naine mehest lahti saada (on püüdnud mitu korda välja visata), selle asemel et püüda ise suhteid parandada ehk probleem on naises.

Jah, sest siin kirjutas naine ja ma sai nteada, et neil on probleemid. Seda, miks ja millised pole öeldud, muidugi ma ei tea. Infoks oli see, et kolmandaid isikuid seni pole olnud. Mis on suur asi. Siiani on suhe olnud mingi aeg vindumas. Mees aga otsis mingi uue nüüd. Seda teemat neil enne polnud, oli muu siis, mis oli. See aga muudab alati kõige rohkem.
Minu maailmavaade on lihtsalt selline, et ükskõik, mis teine on teinud(peale petmise), ükski tegu ei vääri teistega sahmimist ega petmist, sellele ei ole vabandust. Eriti sellises stiilis -” naine ise kõndis rasvaste juustega kodus r´ingi ja toad olid koristamata”. Üliväike asi, millele mehe poolt on vaste raudselt ka olemas, samaväärne(liistud kaks aastat paigaldamata ja kodus dressipüksid jalas). Sellised põhjused on olmeasjad, mida saab muuta ühe päevaga .Petmist ei saa kunagi muuta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 18:34; 27.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted mehel armuke tekkimas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.