Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Kuidas teie saite teada,kui teil mehel on või oli armuke .Kuidas mees teile vahele jäi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe Nelli Teataja ajakirjanikul jälle ideede puudus, aga leht peab ilmuma. Perekool aita:))

Tegelikult neid teemasid on siin juba olnud, otsi aga üles ja loe.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu jääks kohe vahele, piirangute tõttu kodukontor, iga viimne käik oleks näha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nellile: Küsime mehe käest, et kas sul ka on.

Mul ju ometi on, juba ammu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutas midagi telefonis ja kui mina tulin peitis telefoni kiiresti ära. Küsimusele miks nii käitus ei vastanud. Hakkas karjuma ja süüdistama mind haigetes paranoiades ja läks kodust ära. Hakkasin siis ta asjades tuhnima ja leidsin ilma paroolita vana telefoni, mida ta ei kasutanud. Gmail oli seal ilusti alles ja kõik kirjad ja suur armastus mulle näha.

+29
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil hetkel lihtsalt tundsin, et midagi on väga valesti, pinnisin nii kaua, kui tunnistas üles. Läsin kodust ära. Samal õhtul suures paanikas vandus, et kõik lõppenud ja tahab mind tagasi. Sealt edasi hakkasin väga tähelepanelik olema ning siis muidugi mõne aja pärast leidsin nii FB vestluse + veel aastavanuseid vestlusi mingite teiste naistega, FB-l on tore komme tulla uuesti lahti ja automaatselt sisse logida, ju siis mitte igapäevases arvutis unustas logout teha. Samamoodi kaevasin vanast arvutist välja Gmaili paroolid ja tutvusin kirjade ning nendesamade aastavanuste teiste lugudega. Noh ja siis minu lolli jaoks polnud see veel piisav, et asi lõpetada.

piinlesin edasi ja olin jätkuvalt tähelepanelik, tellisin netist Voice Activated Recorderi – ja panin autosse, kinnitasin kahepoose teibiga kõrvalistuja istme alla võimalikult juhi lähedale. Sain linti igasuguseid telefonivestlusi, kaasa arvatud kõne tasulise teenusepakkuja telefonile. siis tuli mõistus koju ja piisas. Kui praeguses suhtes peaks tekkima kahtlus siis kindlasti läheks VAC sinnasamma valvesse ja üksi kodus oleja valvesse mõni salakaamera. Ja kui keegi üritab väita, et olen paranoiline siis väitku. Mina ei luba enam endale valetada, mitte kellelgi ja mitte kunagi.

+37
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu mees jäi nii vahele.Tundus imelik kui õhtuti hakkas hiljem koju tulema.Siis ühel päeval pidin minema tööle,aga ei saanud oma autoga minna läksin mehe autoga ja siis see ime juhtus.Vaatasin et mingi A4 paber auto uksesahtlis ,ikka vaatad mis see on,nägin oligi mingi töögraafik ,kus töötas kolm müüjat.selle graafiku taga oli nimi ja selle naise telefon,kõik oli kohe teada.Uurisin siis FB pilti ja küsin kas tunned seda naist ta oli nagu kangestunud puu ,ehmatas ära.Eks hiljem muidugi telefoni peitmine ja pidev FB messenis kirjutamine,eelnevalt ei kasutanud ta kunagi messenseri,kui see naine ta ellu sattus.Oleme nüüd lahus ja tema ka juba tollest naisest lahus.Ilmselt MEHED EI MUUTU võiks kokku võtta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ütles mingid päevad hiljem.

Ei olnud otseselt armuke, see sõna peaks tähistama vast pikemat suhet. Oli kaheöise hotellipeatuse jooksul toimunud vahekorrad ühe neiuga. Päris üles ta neid penetratsiooni kordi ei lugenud :-), aga meeles on nagu äkki tollal jäi mulle meelde, et kolm korda. Kuigi, üks või kolm, pole vahet. Hirmu selle ees, et tuleb välja, tal olla ei saanud. See lihtsalt ei saanud kuidagi välja tulla. Kõiki detaile, miks, ei hakka üles lugema, aga piisab vast sellest, et oli sotsiaalmeedia ja FB-eelne aeg, Nõukogude Liit, tegevus toimus süva-venemaal ja mu tollane abikaasa möllis end sellesse hotelli baari napsutama valetades, et on soomlane. Partner oli baaridaam.

Väidetavalt olid ülestunnistuse põhjuseks süümepiinad. Ja ma usun seda küll. Lahku läksime hiljem ja mitte selle pärast.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain teada nii, et armukese mees tuli mind nö valgustama. Armuke survestas minu meest, et mees mulle nende suhtest räägiks, aga mees seda pikema aja jooksul ei teinud. Siis armuke vihastas ja rääkis oma mehele asjast. See lõi kõva lärmi, aga leppis asjaga. Siis mingi aja pärast käskis armuke oma mehel mulle rääkida, et me mehega lahku läheks, mida ta juba ammu ootas.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksite siis? Kas armuke sai oma ihaldatud litsmehe kätte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain teada nii, et armukese mees tuli mind nö valgustama. Armuke survestas minu meest, et mees mulle nende suhtest räägiks, aga mees seda pikema aja jooksul ei teinud. Siis armuke vihastas ja rääkis oma mehele asjast. See lõi kõva lärmi, aga leppis asjaga. Siis mingi aja pärast käskis armuke oma mehel mulle rääkida, et me mehega lahku läheks, mida ta juba ammu ootas.

Mida see armukese mees sellest võitis, et kolki andmise asemel su mehe ees lömitas?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie saite teada,kui teil mehel on või oli armuke .Kuidas mees teile vahele jäi.

Katis laua ja siis teatas. Miski pärast mina temaga koos rõõmustada ei suutnud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksite siis? Kas armuke sai oma ihaldatud litsmehe kätte?

Sai jah, tal on nüüd kaks meest.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli kahtlane sisetunne.

Mehe süütunne hakkas piinama ja ise tunnistas kõik üles.

Mulle oli see löök, kuna me ei elanud koos, aga suhe oligi üles ehitatud kokkuleppele, et kuigi me ei ela koos, siis kui kellelgi tekib keegi uus, siis kohe ütleme üksteisele.

Aga mees pidas vahepeal kahte paralleelset suhet, õnneks mitte kaua.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin hiljuti dokumendikastist ümbriku , mis oli adresseeritud minu laste isale ( nüüdseks eks ) – keegi naine oli teinud hoolega käsitööd ja kleepinud kokku kaardi – mustvalge foto naisest koos kassiga. Kaart oli saadetud mehe endise elukoha aadressile – jõuludeks .  Samade jõulude ajal sündis minu ja eksi esimene laps.

Algul vihastasin aga pärast tundus isegi naljakas ja sellest naisest oli isegi nõks kahju. Ta pidi teadma, et tema ” unistuste mees ” saab kohe isaks ja oli vist nii meeleheitel , et saatis siis sellise jõulutervituse.

Olen sattunud peale ka hilisematele FB postitustele – tädi saadab jätkuvalt endast pilte. Ometi teab, et ta silmarõõm sai veel kaks last minuga.

Ju siis tunneb see naisterahvas ennast kuidagi paremaks kui mina, sest tema arvates on ikkagi tema armukesena kuidagi ägedam inimene kui mina.

Aga – las arvab siis edasi ja nüüd ju on neil suurepärane võimalus lõpuks kokku kolida.

Tervitused Jaana nimelisele kleepetööspetsialistile ????

 

 

 

 

 

 

 

 

+15
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ervitused Jaana nimelisele kleepetööspetsialistile ????

Tundub nagu lasteraamat – lõika ja kleebi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin hiljuti dokumendikastist ümbriku , mis oli adresseeritud minu laste isale ( nüüdseks eks ) – keegi naine oli teinud hoolega käsitööd ja kleepinud kokku kaardi – mustvalge foto naisest koos kassiga. Kaart oli saadetud mehe endise elukoha aadressile – jõuludeks . Samade jõulude ajal sündis minu ja eksi esimene laps. Algul vihastasin aga pärast tundus isegi naljakas ja sellest naisest oli isegi nõks kahju. Ta pidi teadma, et tema ” unistuste mees ” saab kohe isaks ja oli vist nii meeleheitel , et saatis siis sellise jõulutervituse. Olen sattunud peale ka hilisematele FB postitustele – tädi saadab jätkuvalt endast pilte. Ometi teab, et ta silmarõõm sai veel kaks last minuga. Ju siis tunneb see naisterahvas ennast kuidagi paremaks kui mina, sest tema arvates on ikkagi tema armukesena kuidagi ägedam inimene kui mina. Aga – las arvab siis edasi ja nüüd ju on neil suurepärane võimalus lõpuks kokku kolida. Tervitused Jaana nimelisele kleepetööspetsialistile ????

Sinu kibestumus kõlab igast sõnast. Ega see “spetsialist” pole süüdi, et su mees on tolvan. Seni kui naised omavahel kiskuvad ja arutavad, kumb on ikka parem, peavad sellised peenikest naeru. Kahte naist panna on ju ikka parem kui üht.

+29
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin hiljuti dokumendikastist ümbriku , mis oli adresseeritud minu laste isale ( nüüdseks eks ) – keegi naine oli teinud hoolega käsitööd ja kleepinud kokku kaardi – mustvalge foto naisest koos kassiga. Kaart oli saadetud mehe endise elukoha aadressile – jõuludeks . Samade jõulude ajal sündis minu ja eksi esimene laps. Algul vihastasin aga pärast tundus isegi naljakas ja sellest naisest oli isegi nõks kahju. Ta pidi teadma, et tema ” unistuste mees ” saab kohe isaks ja oli vist nii meeleheitel , et saatis siis sellise jõulutervituse. Olen sattunud peale ka hilisematele FB postitustele – tädi saadab jätkuvalt endast pilte. Ometi teab, et ta silmarõõm sai veel kaks last minuga. Ju siis tunneb see naisterahvas ennast kuidagi paremaks kui mina, sest tema arvates on ikkagi tema armukesena kuidagi ägedam inimene kui mina. Aga – las arvab siis edasi ja nüüd ju on neil suurepärane võimalus lõpuks kokku kolida. Tervitused Jaana nimelisele kleepetööspetsialistile ????

Sinu kibestumus kõlab igast sõnast. Ega see “spetsialist” pole süüdi, et su mees on tolvan. Seni kui naised omavahel kiskuvad ja arutavad, kumb on ikka parem, peavad sellised peenikest naeru. Kahte naist panna on ju ikka parem kui üht.

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või  kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks.
Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või  kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks. Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

Muidugi mitte, aga naljakas on see inimene viha suunamine armukese, aga mitte oma mehe vastu. Ka see armukade naine naeruvääristab seda naist, aga mitte oma meest, kes tema ellu sellise tüübi üldse laskis. Milleks hakata võrdlema, et hoopis mina olen parem sellest armukesest vms. Muidugi on see inimlik, aga ikka mind üllatab see suhtumine, et armuke oli paha, aga mehe kohta ei öelda sõnagi. Kuigi mees on see, kes on süüdi.

+22
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks. Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

Muidugi mitte, aga naljakas on see inimene viha suunamine armukese, aga mitte oma mehe vastu. Ka see armukade naine naeruvääristab seda naist, aga mitte oma meest, kes tema ellu sellise tüübi üldse laskis. Milleks hakata võrdlema, et hoopis mina olen parem sellest armukesest vms. Muidugi on see inimlik, aga ikka mind üllatab see suhtumine, et armuke oli paha, aga mehe kohta ei öelda sõnagi. Kuigi mees on see, kes on süüdi.

Süüdi on mõlemad. Naine otsustas keppida võetud meest.

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks. Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

Muidugi mitte, aga naljakas on see inimene viha suunamine armukese, aga mitte oma mehe vastu. Ka see armukade naine naeruvääristab seda naist, aga mitte oma meest, kes tema ellu sellise tüübi üldse laskis. Milleks hakata võrdlema, et hoopis mina olen parem sellest armukesest vms. Muidugi on see inimlik, aga ikka mind üllatab see suhtumine, et armuke oli paha, aga mehe kohta ei öelda sõnagi. Kuigi mees on see, kes on süüdi.

Kindlasti on ka neid naisi, kes sellisel juhul mehe süüd ei soovi näha. Ja kindlasti on palju naisi, kes seda ka näevad. Need on keerlulised olukorrad ja erinevad paljuski, lisaks see, milline on see mees ise veel ja mismoodi petise naine sellega ise toime tuleb, ka see erineb.
Seda ei jaksakski lahti seletada, aga ju kõik ikka teavad ka. Näiteks sedagi, et siin foorumis ei lahka kasvõi seesama kirjutanud naine, mida ja kuidas ta mehele selle kohta ütles ja kuidas asju ajas. Ta tõi välja ühe osa lihtsalt. Äkki käskis mehel kohe selle juurde minna või lahkus ise sama päeval, kui asi avalikuks tuli? Meie ei tea. Või sai mees palju krõbedamaid sõnu kuulda, mis selle armukese kleepimistehnika-jutu  tuhandekordselt varju jätavad, või peksis mehe luuaga läbi? Meie ju ei tea.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ju ei tea.

Ei tea, aga sellegipoolest pidas ta vajalikuks teha pika kirjutise sellest, kui nõme oli see naine.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ju ei tea.

Ei tea, aga sellegipoolest pidas ta vajalikuks teha pika kirjutise sellest, kui nõme oli see naine.

Aga oligi ju. Miks seda välja näidata ei või? See on ju nõme ja kui isegi kerge huumoriga haasida ei või või, siis kas selle negatiivne mõju peteelule jätta lihtsalt enese sisse ja olla vait.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan, et kui oleksin selle kaardi leidnud viimast kuud rasedana, siis oleksin kindlasti olnud vihane, pettunud jne. ja ilmselt oleksid teed mehega juba siis lahku läinud.

Hetkel olen õnnelik , et ei ole enam sellise mehega koos, see oli ikka väga keeruline suhe.

Kibestunud ma ei ole – seda ma avastasingi seda kaarti käes hoides- korraks kihvatas aga siis mõtlesin, et päris hirmus, kui see naine tõesti arvab, et tegemist on tema elu armastusega.

Esiteks teeb see ” elu armastus ” minuga kolm last valmis ja teiseks on see mees …jõhkrad.Korraks tundus isegi naljakas , et keegi sellise “lotovõidu” pärast aastaid võimleb…

Ei, ma ei õigusta meest mitte grammi võrra  aga arvan , et naine , kes saadab endast pildikesi mehele, kelle naine on kohe- kohe sünnitama minemas, on ikka ka paras frukt.

 

 

 

 

 

 

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ilmselt ei öelnud armukesele, et tead, ma kasutan sind ainult seksiks ka vahelduseks, tegelikult ma ei plaani oma perekonda maha jätta ja üleüldse me saame kaks ühist last sellele esimesele veel lisaks.

Mees vandus arvatavasti jumalakeeli, et suhe on ammu läbi, magatakse erinevates tubades, võib-olla väitis, et ta ei ela üldse koduski enam, vaid on näiteks vanemate juurde kolinud vms.

Ja kas teine naine üldse teadis rasedusest, lastest jne? Võib-olla arvaski, et mees elab sellel vanal aadressil ja seda täitsa üksi?

Kui armuke teab, et mees on suhtes, on loomulikult ka temal süü, et üldse ennast loosse segas, aga mehel on minu meelest siiski oluliselt suurem süü. Sellepärast panebki imestama, et enamasti mehe naine sarjab armukest ja naeruvääristab teda, et vaata lolli, aga samas peseb truult oma petjast mehe sokke ja silitab pead, et see talle armukese kõrvalt veel paar last juurde tegi.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kibestunud ma ei ole

Oled ikka küll.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks teeb see ” elu armastus ” minuga kolm last valmis ja teiseks on see mees …jõhkrad.Korraks tundus isegi naljakas , et keegi sellise “lotovõidu” pärast aastaid võimleb…

Kõlab natuke nagu “viinamarjad on hapud”. Oli väga halb mees, aga ometigi said temaga kolm last.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oligi ju. Miks seda välja näidata ei või? See on ju nõme ja kui isegi kerge huumoriga haasida ei või või, siis kas selle negatiivne mõju peteelule jätta lihtsalt enese sisse ja olla vait.

haasida??

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga oligi ju. Miks seda välja näidata ei või? See on ju nõme ja kui isegi kerge huumoriga haasida ei või või, siis kas selle negatiivne mõju peteelule jätta lihtsalt enese sisse ja olla vait.

haasida??

Läks jah valesti, aga kahjuks parandada ei saa, on teisigi vigu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin hiljuti dokumendikastist ümbriku , mis oli adresseeritud minu laste isale ( nüüdseks eks ) – keegi naine oli teinud hoolega käsitööd ja kleepinud kokku kaardi – mustvalge foto naisest koos kassiga. Kaart oli saadetud mehe endise elukoha aadressile – jõuludeks .  Samade jõulude ajal sündis minu ja eksi esimene laps. Algul vihastasin aga pärast tundus isegi naljakas ja sellest naisest oli isegi nõks kahju. Ta pidi teadma, et tema ” unistuste mees ” saab kohe isaks ja oli vist nii meeleheitel , et saatis siis sellise jõulutervituse. Olen sattunud peale ka hilisematele FB postitustele – tädi saadab jätkuvalt endast pilte. Ometi teab, et ta silmarõõm sai veel kaks last minuga.

Ja sa rõõmsalt seksisid ja tegid muudkui lapsi juurde samal ajal kui mees ka seda pildisaatjat paraleelselt põrutas?

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite