Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on see, kes vahepeal mind hakkas siit moosima, et saame kokku. Ta ei ole 50 ega 30, vaid noorem ja suhtes.

Läheneb 50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on ära tormatud perega ühisajast jne. Mind on isegi reisile kaasa lennutatud, ilma, et naine teaks. Ja mis mul saab selle vastu olla – tasuta puhkus ja veel sisuliselt üksi. Mõnus!

Loen su teksti ja olen kindel, et sa lihtsalt valetad. Nii nagu paljud teised armukesed, kes siin oma võimuga kelgivad. Tegelikult oled lihtsalt provokaator, kes lugusid kokku luuletab. Tegelikkus on muidugi teistsugune…

Ja millest sa seda järeldad?

See lihtsalt kõlab täieliku luuluna, soovmõtlemisena. Mu tutvusringkonnas on selline valetaja, kes sarnaseid lugusid välja mõtleb, et “raseerimata jalgadega koduperenaisi vihale ajada” (tema väljend).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on see, kes vahepeal mind hakkas siit moosima, et saame kokku. Ta ei ole 50 ega 30, vaid noorem ja suhtes.

Läheneb 50.

Mees või naine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees või naine?

Mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees või naine?

Mees.

Mängib noort naist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mängib noort naist?

Mängib erinevaid karaktereid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mängib noort naist?

Mängib erinevaid karaktereid.

Selge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta seda teeb siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule just meeldibki see salatsemine…mulle meeldib olla saladus. Ja ausalt öeldes, ma ei viitsiksi selle mehega koguaeg koos olla. Mulle meeldib minu vabadus ja meil käivad asjad minu järgi. Kui mina leian aja, siis on see mehe enda asi, kas tema leiab ka samal ajal aja või ei. Ja usu, nad alati leiavad. Küll on ära tormatud perega ühisajast jne. Mind on isegi reisile kaasa lennutatud, ilma, et naine teaks. Ja mis mul saab selle vastu olla – tasuta puhkus ja veel sisuliselt üksi. Mõnus!

Kas sa oled see lastekodu laps? Perekoolis on keegi oma elu ja suhte puntras kägu, keda pole mitte kunagi armastatud ja kes ei oska ise armastada. Ise usub siiralt, et on maru äge ja meeste poolt jumaldatud naine. Kunagi tunnistas see kägu, et ta on lastekodust.

Ma vist juba mainisin, et ma ei kvatse kunagi abielluda. Mulle ei paku sellised suhted huvi. Ja ärge hakake oma armastuse juttu ajama – ma pole kunagi armastanid kedagi. Õnneks.

Vist ei ole eriti asi, mida kadestada, ehkki, kadeduse tekitamine sinu eesmärk ju on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule just meeldibki see salatsemine…mulle meeldib olla saladus. Ja ausalt öeldes, ma ei viitsiksi selle mehega koguaeg koos olla. Mulle meeldib minu vabadus ja meil käivad asjad minu järgi. Kui mina leian aja, siis on see mehe enda asi, kas tema leiab ka samal ajal aja või ei. Ja usu, nad alati leiavad. Küll on ära tormatud perega ühisajast jne. Mind on isegi reisile kaasa lennutatud, ilma, et naine teaks. Ja mis mul saab selle vastu olla – tasuta puhkus ja veel sisuliselt üksi. Mõnus!

Kas sa oled see lastekodu laps? Perekoolis on keegi oma elu ja suhte puntras kägu, keda pole mitte kunagi armastatud ja kes ei oska ise armastada. Ise usub siiralt, et on maru äge ja meeste poolt jumaldatud naine. Kunagi tunnistas see kägu, et ta on lastekodust.

Ma vist juba mainisin, et ma ei kvatse kunagi abielluda. Mulle ei paku sellised suhted huvi. Ja ärge hakake oma armastuse juttu ajama – ma pole kunagi armastanid kedagi. Õnneks.

Vist ei ole eriti asi, mida kadestada, ehkki, kadeduse tekitamine sinu eesmärk ju on?

Mu eesmärk ei ole kedagigi kasedaks ajada, miks peaks üldse olema? Meil on naisi, kes soovivad endale meest, abielu ja lapsi. Ja sellise elu armastajad ei kadesta kunagi selliseid, kes sellist elu ei soovi. Ja loomulikult vastupidi ka.
Ma ei ole kasvanud lastekodus ja mu lapsepõlv oli tore, ma seda juba varem kirjutasin siin.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lihtsalt kõlab täieliku luuluna, soovmõtlemisena. Mu tutvusringkonnas on selline valetaja, kes sarnaseid lugusid välja mõtleb, et “raseerimata jalgadega koduperenaisi vihale ajada” (tema väljend).

Kui sa soovid seda luuluna võtta, siis sa võid seda vabalt teha. ???? Ja ma soovitan sul tutvusringkonda valida. Igaühega ei tasu suhelda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu eesmärk ei ole kedagigi kasedaks ajada, miks peaks üldse olema? Meil on naisi, kes soovivad endale meest, abielu ja lapsi. Ja sellise elu armastajad ei kadesta kunagi selliseid, kes sellist elu ei soovi. Ja loomulikult vastupidi ka. Ma ei ole kasvanud lastekodus ja mu lapsepõlv oli tore, ma seda juba varem kirjutasin siin.

Enda teisejärguliseks pidamine saab alati alguse lapsepõlves omandatud käitumismustritest.

Ehkki üritad iga hinna eest maalida meile pilti vastupidisest, siis tegelikult oled sa väga madala enesehinnanguga ja tunned end teisejärgulisena. Ja selle algpõhjus on pärit lapsepõlvest. Seega, ära heieta rohkem oma imelisest lapsepõlvest ja sellest, kuidas sa oled enesekindluse kehastus ise.

Minu ühele eelnevale küsimusele sa aga ei vastanud. Kuidas on võimalik, et naine, kes on väidetavalt tohutu püss, lisaks veel heal järjel, enesekindel ja jutu järgi saaks iga mehe, keda tahab, magatab tasuta mehi, kes ajavad teda oksele ja kes on tema jaoks ülirõvedad? Kannatad lisaks teiste häirete all ka masohhismi käes? Piinad end, seksides meestega, kes ajavad sind oksele? Isegi mina, kes ma ei ole milligrammigi sama äge naine kui sina, saan lubada endale seksi ainult selliste meestega, kes mulle väga meeldivad ja kellega mul on hea.

Mis sul viga on, et selliste meestega seksid?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu eesmärk ei ole kedagigi kasedaks ajada, miks peaks üldse olema? Meil on naisi, kes soovivad endale meest, abielu ja lapsi. Ja sellise elu armastajad ei kadesta kunagi selliseid, kes sellist elu ei soovi. Ja loomulikult vastupidi ka. Ma ei ole kasvanud lastekodus ja mu lapsepõlv oli tore, ma seda juba varem kirjutasin siin.

Enda teisejärguliseks pidamine saab alati alguse lapsepõlves omandatud käitumismustritest.

Ehkki üritad iga hinna eest maalida meile pilti vastupidisest, siis tegelikult oled sa väga madala enesehinnanguga ja tunned end teisejärgulisena. Ja selle algpõhjus on pärit lapsepõlvest. Seega, ära heieta rohkem oma imelisest lapsepõlvest ja sellest, kuidas sa oled enesekindluse kehastus ise.

Minu ühele eelnevale küsimusele sa aga ei vastanud. Kuidas on võimalik, et naine, kes on väidetavalt tohutu püss, lisaks veel heal järjel, enesekindel ja jutu järgi saaks iga mehe, keda tahab, magatab tasuta mehi, kes ajavad teda oksele ja kes on tema jaoks ülirõvedad? Kannatad lisaks teiste häirete all ka masohhismi käes? Piinad end, seksides meestega, kes ajavad sind oksele? Isegi mina, kes ma ei ole milligrammigi sama äge naine kui sina, saan lubada endale seksi ainult selliste meestega, kes mulle väga meeldivad ja kellega mul on hea.

Mis sul viga on, et selliste meestega seksid?

Lapsepõlve jutuga paned ikka puusse. Oleks aeg see kodune psühholoogia nüüd nurka visata. ???? Enesehinnanguga ei ole mul probleeme, sa vist järeldad seda, kuna ma olen suhtes ainult abielumeestega. Ainus põhjus, miks ma seda teen, on sellepärast, et see on nii põnev.

Nende meestega magamine ei aja mind oksele, vahel nende jutt ajab, aga üldiselt ma neid ei kuula. Lisaks, mulle väga meeldib see tunne, mis nad minus tekitavad ning kogu see olukord on minu jaoks ääretult põnev. Mulle meeldib olla kolmas osapool, pealtnäha ilusas idüllilises abielus.
Mulle ei ole need suhted vastumeelsed, ainult vahel nad käivad mulle pinda, aga see on igas suhtes nii.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende meestega magamine ei aja mind oksele, vahel nende jutt ajab, aga üldiselt ma neid ei kuula.

Ei, sa kirjutasid selgelt, et need tüübid on totaalsed idikad ja ajavad sind oksele. Sõna totaalne viitab sellele, et need tüübid on sinu jaoks igas mõttes jäledad. Seega, küsimus jääb, mis sunnib üht ilusat ja enesekindlat naist tasuta seksima mehega, kes on totaalne idikas ja ajab sind oksele.

kogu see olukord on minu jaoks ääretult põnev.

See ju ometigi viitabki sellele, et sul on mingisugune häire, mis on alguse saanud mingist lapsepõlve traumast või väärastunud lapsepõlve peremudelist. Normaalne ja terve mõistusega inimene ei tunne sellisest asjast põnevust ja erutust. Enamik väärastunud mõttelaadiga inimesi on lapsena olnud väärkoheldud. Näiteks pedofiilid või seksuaalkurjategijad… kas sa arvad, et sellised inimesed tulevad üliarmastavast, lillelisest perekonnast? Ei, nendega on lapsena midagi halba tehtud ja täiskasvanuna on nad jätkanud seda mustrit. Osalt kättemaksuks selle eest, mis neile lapsena tehti, teisalt sellepärast, et nad ei teagi, mis moodi näeb välja normaalne elu, sest nad ei ole seda lapsena tunda saanud.

Nii ka sinu puhul – mingi ajend lapsepõlvest on sinu peas midagi murdnud, mis paneb sind täiskasvanuna tahtma teha asju, mis ei ole normaalsed. Kuna sa pole kogenud, mis on hea suhe ja normaalne pereelu, siis sa lihtsalt ei oskagi seda tahta. Nagu öeldakse, mida pole saanud, seda ei oska tahta. Ja oma valu ning puudujääke korvad sellega, et teed teistele inimestele haiget ja siis tunned selle üle suurt kahjurõõmu. Samal ajal ise ei saagi aru, et tegelikult oled kogu loos kõige suurem kannataja sina ise.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta seda teeb siis?

Pole ju keeruline aru saada, et inimesel kruvid logisevad.
Keegi ometi ei usu päriselt seda juttu, mida ta erinevate karakteritena siin ajab?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest te järeldate, et tal lapsepõlves midagi juhtus. Mina arvan, et ta on lihtsalt psühhopaat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest te järeldate, et tal lapsepõlves midagi juhtus. Mina arvan, et ta on lihtsalt psühhopaat.

Psühhopaadiks saamiseks peab olema ka mingi algpõhjus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühhopaadiks saamiseks peab olema ka mingi algpõhjus.

Tegelikult mitte alati. Selle põhjuseks on häired inimese ajus. Ta tajub maailma teisiti, tal ei ole empaatiavõimet. Neid häireid on mitmeid eri liike, aga patoloogiline valetamine, teiste kannatuste nautimine on peaaegu alati teemaks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et naine, kes on väidetavalt tohutu püss, lisaks veel heal järjel, enesekindel ja jutu järgi saaks iga mehe, keda tahab, magatab tasuta mehi, kes ajavad teda oksele ja kes on tema jaoks ülirõvedad?

Sa ajad siin mitu inimest sassi. Mina näen väga hea välja, olen rikas ja enesekindel. Aga ma ei ole see armuke, kes siin kirjutab, et oma meest ei tahagi ja et käib naiste kodudes nende riideid proovimas.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad siin mitu inimest sassi. Mina näen väga hea välja, olen rikas ja enesekindel. Aga ma ei ole see armuke, kes siin kirjutab, et oma meest ei tahagi ja et käib naiste kodudes nende riideid proovimas.

Miks sa arvad, et jutt sinust käib? Muidugi ma ei aja siin midagi segamini.

See, kes käib võõraste naiste riideid selga proovimas, kiitis ka ennast, et tal on hea töökoht ja hea sissetulek. Ja rõhutas, et ta ei ole mitte mingil juhul prostituut, sest ta on omast andest heal järjel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eksmees. Tal on nii, et üks armuke ajab teist taga ja kõigile räägib, et on vaid sõbrad või ei tea üldse, kes see naine on. Sel mehel pole kunagi olnud perioodi, kus ta ei leiaks uusi naisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain teada,kui mu mees kirjutas mulle fb musi,kohtume siis spa juures.Ootan sind  see nauding kuulub ainult mulle ja sulle kallis .See oli kiri mida pidi keegi teine saama aga juhtus mulle kogematta.Vot nii mu mees on abielus ja näe spaa rõõmud võõratega päris hea ju.Oleme juba aasta lahus .

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et jutt sinust käib? Muidugi ma ei aja siin midagi segamini. See, kes käib võõraste naiste riideid selga proovimas, kiitis ka ennast, et tal on hea töökoht ja hea sissetulek. Ja rõhutas, et ta ei ole mitte mingil juhul prostituut, sest ta on omast andest heal järjel.

“Lisaks on mul endal hea tavatöö, mis katab mu vajadused.”

Sul on ikka huvitav arusaamine heast järjest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et jutt sinust käib? Muidugi ma ei aja siin midagi segamini. See, kes käib võõraste naiste riideid selga proovimas, kiitis ka ennast, et tal on hea töökoht ja hea sissetulek. Ja rõhutas, et ta ei ole mitte mingil juhul prostituut, sest ta on omast andest heal järjel.

“Lisaks on mul endal hea tavatöö, mis katab mu vajadused.”

Sul on ikka huvitav arusaamine heast järjest.

Mis on hea järg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain teada,kui mu mees kirjutas mulle fb musi,kohtume siis spa juures.Ootan sind see nauding kuulub ainult mulle ja sulle kallis .See oli kiri mida pidi keegi teine saama aga juhtus mulle kogematta.Vot nii mu mees on abielus ja näe spaa rõõmud võõratega päris hea ju.Oleme juba aasta lahus .

Jah, inimeste maailmas on leping leping ja selle rikkumine  pole hea tava. Millegipärast päris selge mõistusega pealtvaates olevad inimesed aga ei taha tunnistada, et ka abieluleping on seda. Muidu muudest lepingutest mittekinnipidamist peetakse halvaks tooniks, mis edaspidigi kahju võib tuua. Mis tähendab, et kõiki lepinguid saab lõpetada, vastavalt kokkuleppele. Jällegi abielulepingut ei taha aga inimesed selle hulka pidada, arvavad, et see pole nagu mitte midagi, kuigi on suurema tähendusega, kui mingi müügi- üüri- võla või laenu- või hankeleping. Ja veel – tänapäeval on ka suusõnaline leping leping. Nii et väike nõu inimestele – tehke suu lahti ja öelge, kui soovite lõpetada. Inimloomus on ettearvamatu – te ei tea iial, mis vastu saate reetmise eest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende meestega magamine ei aja mind oksele, vahel nende jutt ajab, aga üldiselt ma neid ei kuula. Lisaks, mulle väga meeldib see tunne, mis nad minus tekitavad ning kogu see olukord on minu jaoks ääretult põnev. Mulle meeldib olla kolmas osapool, pealtnäha ilusas idüllilises abielus. Mulle ei ole need suhted vastumeelsed, ainult vahel nad käivad mulle pinda, aga see on igas suhtes nii.

Väga kummaline jutt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et jutt juba liiga pläraks ei läheks, ma kirjutan vahelduseks teemasse ka.

Hakkasin kahtlustama, kuna mees hakkas igale poole telef kaasa tarima, isegi vetsu ja vannituppa. 1 öö otsustasin asjasse selgust saada ja kui Ta norskas, võtsin telef ja lugesin SMS. Järg päev logisin tema meilboxi sisse. Ütleme nii, et leidsin nii üht koma teist, selgus, et aastaid juba petnud, käis mõõda tutvukaid johmas peaga ja otsis armukesi. Lisaks oli kuskile lehele kuulutuse pannud, et soovib kompleksiv avade naistega nende pinnal kohtuda.

Ühele püsikale helistasin ka ja selgus, et nagu ikka ajas mees klassikalist stta talle, et me oleme lahus ja mina ei jätvat teda rahule..

Olin noor, kogenematu, rikkumata, sain suure šoki. Et kuidas nii räigelt saab petta kedagi, keda armastad? Õnneks maha ikka suutsin jätta, kuigi väga valus oli. Siis hakkas mu akende all käima, helistama, SMS saatma. Siis oli korraga niiii suur armastus. Siiani on jäle meenutada

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende meestega magamine ei aja mind oksele, vahel nende jutt ajab, aga üldiselt ma neid ei kuula. Lisaks, mulle väga meeldib see tunne, mis nad minus tekitavad ning kogu see olukord on minu jaoks ääretult põnev. Mulle meeldib olla kolmas osapool, pealtnäha ilusas idüllilises abielus. Mulle ei ole need suhted vastumeelsed, ainult vahel nad käivad mulle pinda, aga see on igas suhtes nii.

Väga kummaline jutt.

Mis seal kummalist on? Sa kuulad kõiki inimesi?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal kummalist on? Sa kuulad kõiki inimesi?

Neid, kellega suhtlen, muidugi kuulan. Miks ei peaks? Kuidas on võimalik kellegagi koos olla ja temaga aega veeta nii, et ta sind üldse ei huvita?

Sina siis oled nende meestega koos vaid k…pi pärast ja et ligi pääseda nende meeste naiste riidekappidele?

Aina kummalisem inimene tundud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite