Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Aa, see on see kiilakas kingsepp

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal kummalist on? Sa kuulad kõiki inimesi?

Neid, kellega suhtlen, muidugi kuulan. Miks ei peaks? Kuidas on võimalik kellegagi koos olla ja temaga aega veeta nii, et ta sind üldse ei huvita?

Sina siis oled nende meestega koos vaid k…pi pärast ja et ligi pääseda nende meeste naiste riidekappidele?

Aina kummalisem inimene tundud.

Jah, need on põhjused.
Mind ei huvita kõikide inimeste jutt ja hingeelu. Ma leian, et ei peagi – ärme unusta fakti, et meil ei ole päris suhe – nad on abielus. Oleks vale eeldada, et nad saavad minult samasugust tuge ja huvi, nagu nende abikaasa neio seda annab. Meil on hoopis teised suhted.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

See info pärineb siit foorumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

Mitte pärined vaid pärineb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiilakas kingsepp 50.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, see on see kiilakas kingsepp

Mingit kingseppa ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

Mitte pärined vaid pärineb.

Ilmselgelt oli see näpuviga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

See info pärineb siit foorumist.

Et mina olen 50 aastane kingsepp? ???? Okkei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi 50 ringi mees olema, kes mängib erinevaid karaktereid.

Just. Kunagi oli mingi kasutaja mees ja numbritega.

Pidi? Hmm…kus selline info pärined? Mind väga huvitab.

See info pärineb siit foorumist.

Et mina olen 50 aastane kingsepp? ???? Okkei.

Kas sa oled mees33

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu eesmärk ei ole kedagigi kasedaks ajada, miks peaks üldse olema? Meil on naisi, kes soovivad endale meest, abielu ja lapsi. Ja sellise elu armastajad ei kadesta kunagi selliseid, kes sellist elu ei soovi. Ja loomulikult vastupidi ka. Ma ei ole kasvanud lastekodus ja mu lapsepõlv oli tore, ma seda juba varem kirjutasin siin.

Enda teisejärguliseks pidamine saab alati alguse lapsepõlves omandatud käitumismustritest.

Ehkki üritad iga hinna eest maalida meile pilti vastupidisest, siis tegelikult oled sa väga madala enesehinnanguga ja tunned end teisejärgulisena. Ja selle algpõhjus on pärit lapsepõlvest. Seega, ära heieta rohkem oma imelisest lapsepõlvest ja sellest, kuidas sa oled enesekindluse kehastus ise.

Minu ühele eelnevale küsimusele sa aga ei vastanud. Kuidas on võimalik, et naine, kes on väidetavalt tohutu püss, lisaks veel heal järjel, enesekindel ja jutu järgi saaks iga mehe, keda tahab, magatab tasuta mehi, kes ajavad teda oksele ja kes on tema jaoks ülirõvedad? Kannatad lisaks teiste häirete all ka masohhismi käes? Piinad end, seksides meestega, kes ajavad sind oksele? Isegi mina, kes ma ei ole milligrammigi sama äge naine kui sina, saan lubada endale seksi ainult selliste meestega, kes mulle väga meeldivad ja kellega mul on hea.

Mis sul viga on, et selliste meestega seksid?

A mis teil viga on, et teile see teise inimese eluviis korda läheb? Lootsin huvitavat teemat lahti tehes, et tuleb pikem lugemine aga lehekülgede viisi enda õigustamist ja teiste maha tegemist. Abielunaised – millest selline ebakindlus?

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis teil viga on, et teile see teise inimese eluviis korda läheb? Lootsin huvitavat teemat lahti tehes, et tuleb pikem lugemine aga lehekülgede viisi enda õigustamist ja teiste maha tegemist. Abielunaised – millest selline ebakindlus?

Petmise ja reetmise teema ei ole lahe lugemine ega ka naljakas. See on teisele poolele tegelikult traagiline. Mis sulle lõbu pakub, ja petvatele meestele ka. Imelik on ikka elu; see,mis ühele poolele suur lõbu ja heaolu, on teisele vastupidine. Inimesed ei mõtle, sest see on liiga keeruline tegevus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda teisejärguliseks pidamine saab alati alguse lapsepõlves omandatud käitumismustritest.

Ehkki üritad iga hinna eest maalida meile pilti vastupidisest, siis tegelikult oled sa väga madala enesehinnanguga ja tunned end teisejärgulisena. Ja selle algpõhjus on pärit lapsepõlvest. Seega, ära heieta rohkem oma imelisest lapsepõlvest ja sellest, kuidas sa oled enesekindluse kehastus ise.

Minu ühele eelnevale küsimusele sa aga ei vastanud. Kuidas on võimalik, et naine, kes on väidetavalt tohutu püss, lisaks veel heal järjel, enesekindel ja jutu järgi saaks iga mehe, keda tahab, magatab tasuta mehi, kes ajavad teda oksele ja kes on tema jaoks ülirõvedad? Kannatad lisaks teiste häirete all ka masohhismi käes? Piinad end, seksides meestega, kes ajavad sind oksele? Isegi mina, kes ma ei ole milligrammigi sama äge naine kui sina, saan lubada endale seksi ainult selliste meestega, kes mulle väga meeldivad ja kellega mul on hea.

Mis sul viga on, et selliste meestega seksid?

A mis teil viga on, et teile see teise inimese eluviis korda läheb? Lootsin huvitavat teemat lahti tehes, et tuleb pikem lugemine aga lehekülgede viisi enda õigustamist ja teiste maha tegemist. Abielunaised – millest selline ebakindlus?

See on minu kommentaar, mida tsiteerid. Kas oskad selgitada, mis mõttes ma ennast õigustan konkreetses kommentaaris?

Sõna “õigustama” tähendab  end mingi ütlusega kaitsma või end välja vabandama. Millega ma sinu arvates end konkreetses kommentaris kaitsen või välja vabandan? Vabandan end välja, et ma ei ole armuke? Või vabandan välja, et ma ei käi võõraste naiste riideid selga passitamas?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmise ja reetmise teema ei ole lahe lugemine ega ka naljakas. See on teisele poolele tegelikult traagiline. Mis sulle lõbu pakub, ja petvatele meestele ka. Imelik on ikka elu; see,mis ühele poolele suur lõbu ja heaolu, on teisele vastupidine. Inimesed ei mõtle, sest see on liiga keeruline tegevus

Aga miks neid naisi petetakse? Kõik mehed, kes petavad on lihtslat liiderlikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik mehed, kes petavad on lihtslat liiderlikud?

Jah, on.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmise ja reetmise teema ei ole lahe lugemine ega ka naljakas. See on teisele poolele tegelikult traagiline. Mis sulle lõbu pakub, ja petvatele meestele ka. Imelik on ikka elu; see,mis ühele poolele suur lõbu ja heaolu, on teisele vastupidine. Inimesed ei mõtle, sest see on liiga keeruline tegevus

Aga miks neid naisi petetakse? Kõik mehed, kes petavad on lihtslat liiderlikud?

Liiderdajad ei saa aru, et petmine põhjustab südamevalu ja on võrreldav leinaga. Leinaga on kergem, sest lahkunu ei virvenda, ega manipuleeri. Petjad ei taha ära ka minna igaveseks, et nende haisu poleks tunda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmise ja reetmise teema ei ole lahe lugemine ega ka naljakas. See on teisele poolele tegelikult traagiline. Mis sulle lõbu pakub, ja petvatele meestele ka. Imelik on ikka elu; see,mis ühele poolele suur lõbu ja heaolu, on teisele vastupidine. Inimesed ei mõtle, sest see on liiga keeruline tegevus

Aga miks neid naisi petetakse? Kõik mehed, kes petavad on lihtslat liiderlikud?

Liiderdajad ei saa aru, et petmine põhjustab südamevalu ja on võrreldav leinaga. Leinaga on kergem, sest lahkunu ei virvenda, ega manipuleeri. Petjad ei taha ära ka minna igaveseks, et nende haisu poleks tunda.

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu?
Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu? Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

Ma pole see, keda tsiteerid, kuid minu arust on hoopis sinu suhtumine täiesti õudne.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu? Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

Mitte surnud, aga nii, et ei kohtu. Lapsed on teine asi, las käivad. Jah, seks on armastusega võrdne, aga sina lituta edasi.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Petmise ja reetmise teema ei ole lahe lugemine ega ka naljakas. See on teisele poolele tegelikult traagiline. Mis sulle lõbu pakub, ja petvatele meestele ka. Imelik on ikka elu; see,mis ühele poolele suur lõbu ja heaolu, on teisele vastupidine. Inimesed ei mõtle, sest see on liiga keeruline tegevus

Aga miks neid naisi petetakse? Kõik mehed, kes petavad on lihtslat liiderlikud?

Siin ei tea, kellele vastad. Kuid selle küsimuse peale vastan, et süüdi petmises on ikka petis. Varguses varas. Vägistamises vägistaja, ahistamises ahistaja jne. Või olex sa üks nendest isikutest, kes on ohvrisüüdistajad?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei tea, kellele vastad. Kuid selle küsimuse peale vastan, et süüdi petmises on ikka petis. Varguses varas. Vägistamises vägistaja, ahistamises ahistaja jne. Või olex sa üks nendest isikutest, kes on ohvrisüüdistajad?

Sa ei saa petmist võrrelda kuritegudega. Kuidas peaks tundma ennast inimene, kelle partner teda koguaeg eemale tõukab ja niimoodi aastaid? Ta sisuliselt ise lükkab oma kaaslase teise inimese kätevahele. Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

Väga vabalt saab. Kui sulle ei meeldi enam suhe, lõpeta see siis ära, aga mitte ära valeta kõigile näkku ja seksi salaja teistega.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu? Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

Kui kavatseb petma hakata, andku sellest eelnevalt teisele poolele teada. Siis on pilt selge, kas leppida või minna lahku.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei tea, kellele vastad. Kuid selle küsimuse peale vastan, et süüdi petmises on ikka petis. Varguses varas. Vägistamises vägistaja, ahistamises ahistaja jne. Või olex sa üks nendest isikutest, kes on ohvrisüüdistajad?

Sa ei saa petmist võrrelda kuritegudega. Kuidas peaks tundma ennast inimene, kelle partner teda koguaeg eemale tõukab ja niimoodi aastaid? Ta sisuliselt ise lükkab oma kaaslase teise inimese kätevahele. Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

Ķui aastaid tõukab eemale, siis peaks ammu selge olema, et ei saa koos olla. Ja kui sa tahad põhjuseid otsida, siis sealt edasi kpsi. Miks see teine siis tõukab teist eemale? Mis selle põhjus on? Kas see oli algusest peale või see tekkis äkki js miks siis? Oskab
ta vastata sellele?
Ega aastaid eemsletõukamine ei ole ainus petmise põhjus. Enamasti on põhjuseks liiderlikkus, moraalitus, empaatia puudus, egoism ja põnevus hoolimatus.
Petavad nende omadustega inimesed. Ja ka täiesti vastupidise taustaga sinu näitele. Mus oleks; kaasa tahab lähedust ja ei tõuka eemsle, vastupidi hoopis. Aga seda lähedust ei ole väga. Teine väsinud ikka ja mis kõik. Pärast tuleb välja, et sellep. sihuke, et käis reo hoopis litutamas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei tea, kellele vastad. Kuid selle küsimuse peale vastan, et süüdi petmises on ikka petis. Varguses varas. Vägistamises vägistaja, ahistamises ahistaja jne. Või olex sa üks nendest isikutest, kes on ohvrisüüdistajad?

Sa ei saa petmist võrrelda kuritegudega. Kuidas peaks tundma ennast inimene, kelle partner teda koguaeg eemale tõukab ja niimoodi aastaid? Ta sisuliselt ise lükkab oma kaaslase teise inimese kätevahele. Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

Mina tean ühte suhet, kus naine kasutab seksi võimuvahendina. Kui mees tahab seksi, siis naine annab, aga tänu sellele on mees talle midagi võlgu. Kui mees ei tee nii nagu naine tahab, siis ta karistab teda seksita jätmisega.
Neil on veel nii, et naine on mitu korda olnud rase ja mõlemal raseduse ajal keeldub ta mehega seksimast, sest see on lapsele halb(kõik 9 kuud on mees kuival).
Ta mees ei ole teda petnud ja ta ei tee seda ka praegu, aga ma ei imesta kui selline asi ükskord juhtub.
Kui ma seda abipaari koos näen, siis neil puudub lähedus. Mees küll proovib, aga naine nullib kõik ära. Aga ega see naine oma abikaasast lahti ei lase, sest selle mehega käib kaasas hea positsioon, mis talle meeldib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neil on veel nii, et naine on mitu korda olnud rase ja mõlemal raseduse ajal keeldub ta mehega seksimast, sest see on lapsele halb(kõik 9 kuud on mees kuival).

Selle põhjus võib olla see, et naisel on varem katkemisi olnud ja seega suurem hirm raseduse katkemise ees. Muidugi võibki olla tegu frigiidse naisega, kelle jaoks seks ongi suur vastutulek ja ebameeldivus. Kahjuks tundub, et aseksuaalsed inimesed sageli ei leia üksteist, vaid ikka kellegi, kelle jaoks seks ei ole piin või mõttetu nühkimine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neil on veel nii, et naine on mitu korda olnud rase ja mõlemal raseduse ajal keeldub ta mehega seksimast, sest see on lapsele halb(kõik 9 kuud on mees kuival).

Selle põhjus võib olla see, et naisel on varem katkemisi olnud ja seega suurem hirm raseduse katkemise ees. Muidugi võibki olla tegu frigiidse naisega, kelle jaoks seks ongi suur vastutulek ja ebameeldivus. Kahjuks tundub, et aseksuaalsed inimesed sageli ei leia üksteist, vaid ikka kellegi, kelle jaoks seks ei ole piin või mõttetu nühkimine.

Ei, tal pole olnud katkemisi. Kahjuks aseksuaalsed ei ole jah omavahel. Ka minule sattus kunagi kaaslaseks mees, kes oli aseksuaalne ja see oli kohutav aeg. Kõik need korvi saamised mõjusid mu enesekindlusele ikka laastavalt, ma ei saanud aru miks ta mind ei taha. Kõik muu oli hea, aga füüsiline pool puudus peaaegu täiesti. Vahel me seksisime, aga see oli talle pigem kohustus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on ikka õige sedapidi, et kui sulle suhe ei meeldi, siis sa ütled seda teisele poolele.

Annad talle teada, et sa pole rahul ja kui vaja, lõpetad suhte.

Ma ei saa aru, mis rahuldust pakub mitterahuldavas suhtes tiksumine ja samal ajal valetamine, ära hiilimine, teise poole ära kasutamine?  (Jätad näiteks lastega seotud kohustused ainult teisele osapoolele, väites, et oled tööl ja kuidagi pole võimalik last treenist tuua-viia, haige lapsega koju jääda laupäeva õhtul kui naisel näiteks õe sünnipäev vms,  tuled koju mölised kõigiga, oled tige, õel, sarkastiline – pidevalt otsid võimalusi ära panna ja ära hiilida).

Mis sul viga on ?  Lihtsalt lõpeta suhe viisakalt ja ilma selliste nõmedustega.  Siis on võimalik ka pärast lahkuminekut normaalselt suhelda.

Mul omal just selline saaga läbi tehtud. Aastaid väitis mees, et kõik on korras, ma olen lihtsalt paranoiline ja tööd on nii palju, nii palju… Ülemus ka muudkui saadab koolitustele…    Muidugi mul olid kahtused, konkreetse isikua seotud isegi. Tegin ettepaneku, et meil on mõistlik enne lahku minna kui asi nõmedaks läheb. Ei naine, sa näed valesti, kujutad ette.  Lihtsalt nii põnev on varjata, vassida, jätta mulje, et teine on loll.

Ja nüüd need kaks imestavad, miks ma ei soovi mingeid sõbrasuhteid ja läbikäimist.  Et nendel poleks selle vastu midagi, kui oleksime kõik kolmekesi koos sõbrad.  Noh tõesti, milleks MINUL seda vaja on? Suhelda inimestega, kes mind murust madalamaks on pidanud, kelle meelest ma ei väärinud seda, et mulle öelda, et ei olda rahul.

See on üldse üks huvitav asi, et endised armukesed tahavad vanade naistega sõbrad olla pärast seda kui on mehega kokku kolinud. Ja kui vana naine ei taha, siis on vana naine “ussitaja”, “kibestunud”… Justkui peaks vana naine olema õnnelik, et uus naine temaga nüüd üldse suhelda soovib. Justkui oleks tegemist mingi heatahtlikkuse või auhinnaga 😛

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on ikka õige sedapidi, et kui sulle suhe ei meeldi, siis sa ütled seda teisele poolele.

Annad talle teada, et sa pole rahul ja kui vaja, lõpetad suhte.

Ma ei saa aru, mis rahuldust pakub mitterahuldavas suhtes tiksumine ja samal ajal valetamine, ära hiilimine, teise poole ära kasutamine? (Jätad näiteks lastega seotud kohustused ainult teisele osapoolele, väites, et oled tööl ja kuidagi pole võimalik last treenist tuua-viia, haige lapsega koju jääda laupäeva õhtul kui naisel näiteks õe sünnipäev vms, tuled koju mölised kõigiga, oled tige, õel, sarkastiline – pidevalt otsid võimalusi ära panna ja ära hiilida).

Mis sul viga on ? Lihtsalt lõpeta suhe viisakalt ja ilma selliste nõmedustega. Siis on võimalik ka pärast lahkuminekut normaalselt suhelda.

Mul omal just selline saaga läbi tehtud. Aastaid väitis mees, et kõik on korras, ma olen lihtsalt paranoiline ja tööd on nii palju, nii palju… Ülemus ka muudkui saadab koolitustele… Muidugi mul olid kahtused, konkreetse isikua seotud isegi. Tegin ettepaneku, et meil on mõistlik enne lahku minna kui asi nõmedaks läheb. Ei naine, sa näed valesti, kujutad ette. Lihtsalt nii põnev on varjata, vassida, jätta mulje, et teine on loll.

Ja nüüd need kaks imestavad, miks ma ei soovi mingeid sõbrasuhteid ja läbikäimist. Et nendel poleks selle vastu midagi, kui oleksime kõik kolmekesi koos sõbrad. Noh tõesti, milleks MINUL seda vaja on? Suhelda inimestega, kes mind murust madalamaks on pidanud, kelle meelest ma ei väärinud seda, et mulle öelda, et ei olda rahul.

See on üldse üks huvitav asi, et endised armukesed tahavad vanade naistega sõbrad olla pärast seda kui on mehega kokku kolinud. Ja kui vana naine ei taha, siis on vana naine “ussitaja”, “kibestunud”… Justkui peaks vana naine olema õnnelik, et uus naine temaga nüüd üldse suhelda soovib. Justkui oleks tegemist mingi heatahtlikkuse või auhinnaga ????

See on veider, et armuke tahab olla sõbranna. Ma pole varem sellisest asjast kuulnud.
Nüüd aga räägime probleemide lahendamisest. Mina jagasin oma tolle aegse elukaaslasega enda murest. Ma rääkisin temaga rahulikult ja ilusti, vahel ahastades, vahel nuttes. See ei muutnud mitte midagi. Mis ma sellega öelda tahan, on see, et vahel inimesed räägivad probleemist, aga teinepool ei kuula!
Nüüd sellest mehest, kellest ma rääkisin. Tema on selline mees, kes pere juurest ära ei lähe. Ta ei jäta oma naist ja lapsi maha ja ta peab kannatama sellist käitumist. Lisaks, suure tõenäolsusega see naine ei lase seda meest ära. Kuid ma olen täiesti kindel, et ükskord see libastumine toimub.

Ma saan aru miks sa näed süüd ainult petjal, sest sind peteti. AGA alati ei ole süüdi ainult üks inimene, iga mees või naine ei ole liiderlik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite