Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Sa ei saa petmist võrrelda kuritegudega. Kuidas peaks tundma ennast inimene, kelle partner teda koguaeg eemale tõukab ja niimoodi aastaid? Ta sisuliselt ise lükkab oma kaaslase teise inimese kätevahele. Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

Äkki ta võiks ennast tunda nii, et jätab selle jubeda tõukaja maha ja läheb siis teise inimese ‘kätevahele’ (kirjutatakse muide lahku).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on veider, et armuke tahab olla sõbranna. Ma pole varem sellisest asjast kuulnud. Nüüd aga räägime probleemide lahendamisest. Mina jagasin oma tolle aegse elukaaslasega enda murest. Ma rääkisin temaga rahulikult ja ilusti, vahel ahastades, vahel nuttes. See ei muutnud mitte midagi. Mis ma sellega öelda tahan, on see, et vahel inimesed räägivad probleemist, aga teinepool ei kuula! Nüüd sellest mehest, kellest ma rääkisin. Tema on selline mees, kes pere juurest ära ei lähe. Ta ei jäta oma naist ja lapsi maha ja ta peab kannatama sellist käitumist. Lisaks, suure tõenäolsusega see naine ei lase seda meest ära. Kuid ma olen täiesti kindel, et ükskord see libastumine toimub. Ma saan aru miks sa näed süüd ainult petjal, sest sind peteti. AGA alati ei ole süüdi ainult üks inimene, iga mees või naine ei ole liiderlik.

See ei ole üldse haruldane.  Paljud endised armukesed arvavad, et edaspidi nad hakkavad suhtlema selle vana naisega.  Nad teevad siin perekooliski teemasid, kui pole näiteks oodatud mehe lapse sünnipäeval, mis näiteks toimub lapse kodus – ehk vana naise kodus eksju. Nad on häiritud, et neid ei oodata perekondlikele sündmustele – laste koolilõpetamised jms.  Nad ei saa aru, miks vana naine ussitab ja neid oma kodus näha ei taha. Olgu see või koolilõpu koosistumine, mina igatahes ei taha.  Ma tunnen, et mul on täiesti õigus oma edaspidine pereelu elada nii, et ma ei pea iga peresündmusel oma pikaaegse abikaasa pikaaegse armukesega kohtuma – olgu ta praegu või laulatatud naine.

Ma olen veel eksmehegi käest kirja saanud, et temal oli väga ebamugav, kui sattusime koos kohvikusse – mina lastega ja tema uue kaaslasega.  Ja mina nendega ühisesse lauda ei soovinud istuda.  Et temal on paha tunne ja mis teised ütlevad, kui tema peab lastest eraldi lauas istuma.  Noh ma ei tea – kui ma juba kohvikusse lähen, siis ma tahan ikka nautida, mitte istuda vastakuti inimestega, kes mu igast otsast üle on lasknud.  Kui varem ei kõlvanud koos olla ja käia, miks siis nüüd peaks.  Ütlesin vaid, et vanasti te oleksite mind ja lapsi märgates mööda seinaäärt teise kohvikusse hiilinud

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa petmist võrrelda kuritegudega. Kuidas peaks tundma ennast inimene, kelle partner teda koguaeg eemale tõukab ja niimoodi aastaid? Ta sisuliselt ise lükkab oma kaaslase teise inimese kätevahele. Ei saa olla nii, et üks pool on ainult süüdi – ei ole.

Äkki ta võiks ennast tunda nii, et jätab selle jubeda tõukaja maha ja läheb siis teise inimese ‘kätevahele’ (kirjutatakse muide lahku).

Aga äkki võtaksid sellised naised ennast kokku ja ei käituks nii? Sellised naised ise lõhuvad oma abielusid.
Tänan, et vea märkisid!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on veider, et armuke tahab olla sõbranna. Ma pole varem sellisest asjast kuulnud. Nüüd aga räägime probleemide lahendamisest. Mina jagasin oma tolle aegse elukaaslasega enda murest. Ma rääkisin temaga rahulikult ja ilusti, vahel ahastades, vahel nuttes. See ei muutnud mitte midagi. Mis ma sellega öelda tahan, on see, et vahel inimesed räägivad probleemist, aga teinepool ei kuula! Nüüd sellest mehest, kellest ma rääkisin. Tema on selline mees, kes pere juurest ära ei lähe. Ta ei jäta oma naist ja lapsi maha ja ta peab kannatama sellist käitumist. Lisaks, suure tõenäolsusega see naine ei lase seda meest ära. Kuid ma olen täiesti kindel, et ükskord see libastumine toimub. Ma saan aru miks sa näed süüd ainult petjal, sest sind peteti. AGA alati ei ole süüdi ainult üks inimene, iga mees või naine ei ole liiderlik.

See ei ole üldse haruldane. Paljud endised armukesed arvavad, et edaspidi nad hakkavad suhtlema selle vana naisega. Nad teevad siin perekooliski teemasid, kui pole näiteks oodatud mehe lapse sünnipäeval, mis näiteks toimub lapse kodus – ehk vana naise kodus eksju. Nad on häiritud, et neid ei oodata perekondlikele sündmustele – laste koolilõpetamised jms. Nad ei saa aru, miks vana naine ussitab ja neid oma kodus näha ei taha. Olgu see või koolilõpu koosistumine, mina igatahes ei taha. Ma tunnen, et mul on täiesti õigus oma edaspidine pereelu elada nii, et ma ei pea iga peresündmusel oma pikaaegse abikaasa pikaaegse armukesega kohtuma – olgu ta praegu või laulatatud naine.

Ma olen veel eksmehegi käest kirja saanud, et temal oli väga ebamugav, kui sattusime koos kohvikusse – mina lastega ja tema uue kaaslasega. Ja mina nendega ühisesse lauda ei soovinud istuda. Et temal on paha tunne ja mis teised ütlevad, kui tema peab lastest eraldi lauas istuma. Noh ma ei tea – kui ma juba kohvikusse lähen, siis ma tahan ikka nautida, mitte istuda vastakuti inimestega, kes mu igast otsast üle on lasknud. Kui varem ei kõlvanud koos olla ja käia, miks siis nüüd peaks. Ütlesin vaid, et vanasti te oleksite mind ja lapsi märgates mööda seinaäärt teise kohvikusse hiilinud

See on haige. Üldse see kärjemajandus on haige.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki võtaksid sellised naised ennast kokku ja ei käituks nii? Sellised naised ise lõhuvad oma abielusid.

Aga äkki ikka mehed võtaks kokku ja ei kukuks valetama ja vassima? Läheks siis ära, mitte ei seksiks teistega ja halaks, et aga naine võiks ennast kokku võtta (vägisi minuga magada või mis see soov on?), siis oleks kõik korras.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole üldse haruldane. Paljud endised armukesed arvavad, et edaspidi nad hakkavad suhtlema selle vana naisega.

Minu mehel ja armukesel oli ka selline arusaam, et kõik on edaspidi tore, hakkame perekondlikke grilliõhtuid pidama, lapsed hakkavad omavahel suhtlema ja tuleb vahva elu. Mina olin see pidur, kes millegipärast seda ei soovinud. Siis ütlesid ka, et ma võiks oma kibestumisest üle saada ja oleme sõbrad edasi. Aga mina olengi kibestunud ja ei taha nendega suhelda. Ma arvan, et see on täiesti arusaadav, kui ma nüüd meenutan kõike, kuidas mulle näkku valetatati ja mida minu selja taga tehti. See kestis kaks aastat ja oleks edasigi kestnud, kui armuke poleks mulle asjast rääkima tulnud. Tema oli algul väga rõõmus, et mees jäi vabaks, käis veel tükk aega mind tagasi palumas, aga siis kolis siiski selle armukese juurde. Armuke võttis seda kui suurt töövõitu, palju õnne talle, aga ikka mind rahule ei jäta. Nüüd pean veel rõõmus ka selle asjade käigu üle olema.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki võtaksid sellised naised ennast kokku ja ei käituks nii? Sellised naised ise lõhuvad oma abielusid.

Aga äkki ikka mehed võtaks kokku ja ei kukuks valetama ja vassima? Läheks siis ära, mitte ei seksiks teistega ja halaks, et aga naine võiks ennast kokku võtta (vägisi minuga magada või mis see soov on?), siis oleks kõik korras.

Algne probleem tekib ju naisest, kes ei seksi. Vb need naised võiksid siis mitte valida endale normaalseid mehi kõrvale. Oled aseksuaal, siis otsi endale aseksuaal.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki võtaksid sellised naised ennast kokku ja ei käituks nii? Sellised naised ise lõhuvad oma abielusid.

Aga äkki ikka mehed võtaks kokku ja ei kukuks valetama ja vassima? Läheks siis ära, mitte ei seksiks teistega ja halaks, et aga naine võiks ennast kokku võtta (vägisi minuga magada või mis see soov on?), siis oleks kõik korras.

Kõik naised ei lase oma meest ära.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik naised ei lase oma meest ära.

Kuidas nad neid siis kinni hoiavad? Keeravad ukse lukku ja välja ei lase? Mis loll jutt see õigupoolest on? Kuidas saab kedagi kinni hoida, kes sinu juures olla ei taha?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik naised ei lase oma meest ära.

Kuidas nad neid siis kinni hoiavad? Keeravad ukse lukku ja välja ei lase? Mis loll jutt see õigupoolest on? Kuidas saab kedagi kinni hoida, kes sinu juures olla ei taha?

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

Vabandust jah, ma mingite ossiperedega pole nii kursis. Et see on nagu põhjus, et peab seal lohe juures vangis edasi olema, sest muidu äkki saab vihaseks ? Samas teisi toksimas käia on ok, siis ta muidugi vihaseks ei saa? Väga omapärane loll jutt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

Vabandust jah, ma mingite ossiperedega pole nii kursis. Et see on nagu põhjus, et peab seal lohe juures vangis edasi olema, sest muidu äkki saab vihaseks ? Samas teisi toksimas käia on ok, siis ta muidugi vihaseks ei saa? Väga omapärane loll jutt.

Mina ei ole oss, aga ma olen nendest asjadest kuulnud. Ma ei käi ringi silmaklappidega.
Ma ei õigusta petmist, aga ma ei väida, et süüdi on ainult petjad. Sina muudkui raiud, et neid keda petetakse, nendel puudub igasugune süü – mis on vale.
Ma eeldan, et sind pole petetud  ja sina pole petnud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas teisi toksimas käia on ok, siis ta muidugi vihaseks ei saa? Väga omapärane loll jutt.

No meil on naisi, kes andestavad petmisi, peaasi, et ainult mees kõrvalt ära ei läheks. Minu tädi oli selline – mees pettis täiega(ta oli väga liiderlik). Oli aegu kus mees tahtis ära minna, aga minu tädi palus ja anus, et ta temaga jääks. Jäi ka, kuni ta lõpuks ikkagi läks. Tädi on mul siiani südamevalus, mitte petmise pärast, vaid abikaasa mineku pärast. Möödas on 10 aastat, aga ta pole siiani üle saanud.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks olema koos üldse mehega, kellega ta voodit jagada ei taha. Seks on suhtes oluline asi ja kui seda teatud inimesega ei soovita, siis miks üldse koos ollakse?
Minul ei ole kunagi sellist asja olnud ja mind ei ole kunagi ka petetud. Mõlemad pooled saavad suhtest kõike seda, mis teeb õnnelikuks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks olema koos üldse mehega, kellega ta voodit jagada ei taha. Seks on suhtes oluline asi ja kui seda teatud inimesega ei soovita, siis miks üldse koos ollakse? Minul ei ole kunagi sellist asja olnud ja mind ei ole kunagi ka petetud. Mõlemad pooled saavad suhtest kõike seda, mis teeb õnnelikuks.

Siin viidi jutt sujuvalt selle peale, et siis ollakse sunnitud petma, kui partner üldse seksida ei taha. Samas suurem osa petmistest ei ole ju sugugi sellel põhjusel. Väga palju peetakse armukesi ka siis, kui oma naine seksib samamoodi kogu aeg. Petetakse põnevuse, igavuse ja muu sellise pärast. Osad tahavad, et kogu aeg oleks adrenaliinilaks ja põnevus, armuke on võõras, kes vahib suhu, mitte oma teada ja tuntud naine, kes sinust kõike teab. Oma tuttavate pealt tean näiteks meest, kellel juba kolmas abielu, aga probleemid ikka samad. Mõne aja pärast tekib jälle armuke või mitu. Ei ole põhjus selles, et nende oma naised ei taha seksida.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks olema koos üldse mehega, kellega ta voodit jagada ei taha. Seks on suhtes oluline asi ja kui seda teatud inimesega ei soovita, siis miks üldse koos ollakse? Minul ei ole kunagi sellist asja olnud ja mind ei ole kunagi ka petetud. Mõlemad pooled saavad suhtest kõike seda, mis teeb õnnelikuks.

Siin viidi jutt sujuvalt selle peale, et siis ollakse sunnitud petma, kui partner üldse seksida ei taha. Samas suurem osa petmistest ei ole ju sugugi sellel põhjusel. Väga palju peetakse armukesi ka siis, kui oma naine seksib samamoodi kogu aeg. Petetakse põnevuse, igavuse ja muu sellise pärast. Osad tahavad, et kogu aeg oleks adrenaliinilaks ja põnevus, armuke on võõras, kes vahib suhu, mitte oma teada ja tuntud naine, kes sinust kõike teab. Oma tuttavate pealt tean näiteks meest, kellel juba kolmas abielu, aga probleemid ikka samad. Mõne aja pärast tekib jälle armuke või mitu. Ei ole põhjus selles, et nende oma naised ei taha seksida.

Aga teie mõlema jutud on õiged. On  mehi, kes on liiderlikud  ja on mehi, kes soovid lihtsalt lähedust ja armastust. Ja siiskohal ei peaks rääkima üldse ainult meestest, naised petavad ka. Ja ma usun, et isegi sama agaralt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks olema koos üldse mehega, kellega ta voodit jagada ei taha. Seks on suhtes oluline asi ja kui seda teatud inimesega ei soovita, siis miks üldse koos ollakse?

Minul ei ole kunagi sellist asja olnud ja mind ei ole kunagi ka petetud. Mõlemad pooled saavad suhtest kõike seda, mis teeb õnnelikuks.

Minul ei ole üldse raske näha, miks ollakse koos mehega, kellega ei seksita. Minu mehel on väga väike seksisoov ja jah ma küll aastaid kannatasin selle all kuni õppisin erootilisest kirjandusest alternatiivi leidma. Aga selle ühe vea pärast ma küll meest maha ei jäta. Oleks ikka väga kurb, kui ainus, mis meid koos hoiab, on seks. Piisab vaid mingist tervisehädast ja seks kaob suhtest jäädavalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi peaks olema koos üldse mehega, kellega ta voodit jagada ei taha. Seks on suhtes oluline asi ja kui seda teatud inimesega ei soovita, siis miks üldse koos ollakse?

Minul ei ole kunagi sellist asja olnud ja mind ei ole kunagi ka petetud. Mõlemad pooled saavad suhtest kõike seda, mis teeb õnnelikuks.

Minul ei ole üldse raske näha, miks ollakse koos mehega, kellega ei seksita. Minu mehel on väga väike seksisoov ja jah ma küll aastaid kannatasin selle all kuni õppisin erootilisest kirjandusest alternatiivi leidma. Aga selle ühe vea pärast ma küll meest maha ei jäta. Oleks ikka väga kurb, kui ainus, mis meid koos hoiab, on seks. Piisab vaid mingist tervisehädast ja seks kaob suhtest jäädavalt.

Ilmselt ei ole ainult seks see miks petetakse. Osadel pole peredes isegi lähedust. Kire puudus on ikka väga kohutav asi, mina sellist asja ausalt öelds ette ei kujutaks. Mina ei kujutaks ette, kui mu mees mind enam füüsiliselt ei tahaks, kui ta ei peaks mind enam seksikaks ja ei sooviks minuga magada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on veider, et armuke tahab olla sõbranna. Ma pole varem sellisest asjast kuulnud. Nüüd aga räägime probleemide lahendamisest. Mina jagasin oma tolle aegse elukaaslasega enda murest. Ma rääkisin temaga rahulikult ja ilusti, vahel ahastades, vahel nuttes. See ei muutnud mitte midagi. Mis ma sellega öelda tahan, on see, et vahel inimesed räägivad probleemist, aga teinepool ei kuula! Nüüd sellest mehest, kellest ma rääkisin. Tema on selline mees, kes pere juurest ära ei lähe. Ta ei jäta oma naist ja lapsi maha ja ta peab kannatama sellist käitumist. Lisaks, suure tõenäolsusega see naine ei lase seda meest ära. Kuid ma olen täiesti kindel, et ükskord see libastumine toimub. Ma saan aru miks sa näed süüd ainult petjal, sest sind peteti. AGA alati ei ole süüdi ainult üks inimene, iga mees või naine ei ole liiderlik.

ja miks ta ei lähe? pakun, et ei taha. ei usu, et tänapäeval keegi vastumeelses suhtes elab mingite üllate ideede pärast. ammugi ei saa naine meest kuidagi kinni hoida kui too minna tahab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on veider, et armuke tahab olla sõbranna. Ma pole varem sellisest asjast kuulnud. Nüüd aga räägime probleemide lahendamisest. Mina jagasin oma tolle aegse elukaaslasega enda murest. Ma rääkisin temaga rahulikult ja ilusti, vahel ahastades, vahel nuttes. See ei muutnud mitte midagi. Mis ma sellega öelda tahan, on see, et vahel inimesed räägivad probleemist, aga teinepool ei kuula! Nüüd sellest mehest, kellest ma rääkisin. Tema on selline mees, kes pere juurest ära ei lähe. Ta ei jäta oma naist ja lapsi maha ja ta peab kannatama sellist käitumist. Lisaks, suure tõenäolsusega see naine ei lase seda meest ära. Kuid ma olen täiesti kindel, et ükskord see libastumine toimub. Ma saan aru miks sa näed süüd ainult petjal, sest sind peteti. AGA alati ei ole süüdi ainult üks inimene, iga mees või naine ei ole liiderlik.

ja miks ta ei lähe? pakun, et ei taha. ei usu, et tänapäeval keegi vastumeelses suhtes elab mingite üllate ideede pärast. ammugi ei saa naine meest kuidagi kinni hoida kui too minna tahab.

Muidugi ta ei taha oma laste juurest ära minna ja seda kõike lõhkuda. Aga eks ta lõpuks ilmselt läheb.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algne probleem tekib ju naisest, kes ei seksi. Vb need naised võiksid siis mitte valida endale normaalseid mehi kõrvale. Oled aseksuaal, siis otsi endale aseksuaal.

Meibi-a, sina vä?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meibi-a, sina vä?

Tema jah, alias Melba, Galileah, Sina123 jne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meibi-a, sina vä?

Tema jah, alias Melba, Galileah, Sina123 jne.

???????????? ei ole, aga sa võid veel arvata, kes ma olla võiksin.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu? Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

Mitte surnud, aga nii, et ei kohtu. Lapsed on teine asi, las käivad. Jah, seks on armastusega võrdne, aga sina lituta edasi.

Kui seks on võrdne armastusega, siis miks sa oma mehele armastust keelad?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle pole ei armukeseks olemine ega ka petetuks saamise teema võõras. alul oli ikka iiilge hoop, kui selgus, et mehel keegi teine. ja ma ei saanud üldse aru, et ma ise olin ka oma käitumisega panustanud sellesse, et armuke leiti. olin jube vihane pikalt ja langesin täiega ohvrirolli…ja selle viha pärast mees lõpuks armukese juurde lõplikult läkski.

aga siis ilmusid eesti keeles Esther Pereli raamatud, näiteks “Armastus ja petmine”, nüüdseks on ilmunud ka Kärt Kase “Miks petetakse” (mis käsitleb veelgi uuemaid USA jt riikide suhte- ja kõrvalsuhete loomise teemalisi uuringuid). Oi need raamatud avasid mu silmad selles suhtes, et mis viib petmiseni, miks luuakse kõrvalsuhe. Soovitan lugeda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti õudne suhtumine sul- pigem olgu abikaasa ja laste isa surnud kui et kellegi teisega magab. Hoidku jumal- äkki on isegi õnnelik kusagil väljaspool kodu. Kaaslase surma on kergem taluda kui tema rahulolu? Seks on sul vist elu mõte ja kôige tähtsam tegevus, et kaalub kõik muu üles.

Mitte surnud, aga nii, et ei kohtu. Lapsed on teine asi, las käivad. Jah, seks on armastusega võrdne, aga sina lituta edasi.

Kui seks on võrdne armastusega, siis miks sa oma mehele armastust keelad?

Ei keelagi,Ainult, et minu mees siis enam pole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui selgus, et mehel keegi teine. ja ma ei saanud üldse aru, et ma ise olin ka oma käitumisega panustanud sellesse, et armuke leiti. olin jube vihane pikalt ja langesin täiega ohvrirolli…ja selle viha pärast mees lõpuks armukese juurde lõplikult läkski.

Et sa siis ei oleks tohtinud olla vihane, kui mehe petmine välja tuli? Et, kui sa poleks vihane olnud, siis mees oleks niisama käinud armukest tonksutamas, aga vähemalt oleks sinu juurde jäänud?

Ei saa aru sellisest mõtteviisist!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

Jälle see Tartu meesnaine siin halamas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

Jälle see Tartu meesnaine siin halamas.

Tartus on jh üks ‘mees’ kes Prekoolis käib. Initsiaalid on PJ. Teda mõtled?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule kas elad mingis suures mullis? Sa pole üldse kuulnud terroriseerivatest eksidest. Naistest, kes lapsi meestele ei näita, kuna nad on vihased meeste peale jne? Sa oled nii eluvõõras, et sinuga on nii tüütu kirjutada.

Jälle see Tartu meesnaine siin halamas.

Jälle te kujutate endale asju ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite