Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Ja sa rõõmsalt seksisid

Kas muudmoodi saab ka seksida? Ikka rõõmsalt, ikka rõõmsalt!

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist ei lugenud korralikult.

Leidsin selle kaardi alles nüüd …kui oleks varem leidnud , siis ei oleks tõesti veel kahte last sellise luhvtikustiga saanud.

Oma ” hapud viinamarjad” võite sisse soolata.

Lihtsalt vastasin teemale : kuidas saite teada, et mehel on armuke.

Sain tagantjärele teada – kaardi leidsin alles nüüd. Ja nende FB kõnelused avastasin ikka peale seda kui lapsed juba kooliealised olid.

Lahku läksime hoopis mehe vägivaldsuse tõttu,mitte sellepärast , et ma teadnuks tema armukestest midagi.

Kas te tõesti arvate , et tahan nutan taga vägivaldset troppi, kes nagu tagantjärele selgus, pidas veel armukest ?

Seda kaarti leides olnuks nagu leitud viimane pusletükk, mille järel pilt selgeks sai…ja see ei teinud isegi haiget .

Minu elus on nüüd inimene, kellega koos on hea ja lihtne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+29
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist ei lugenud korralikult.

Leidsin selle kaardi alles nüüd …kui oleks varem leidnud , siis ei oleks tõesti veel kahte last sellise luhvtikustiga saanud.

Oma ” hapud viinamarjad” võite sisse soolata.

Lihtsalt vastasin teemale : kuidas saite teada, et mehel on armuke.

Sain tagantjärele teada – kaardi leidsin alles nüüd. Ja nende FB kõnelused avastasin ikka peale seda kui lapsed juba kooliealised olid.

Lahku läksime hoopis mehe vägivaldsuse tõttu,mitte sellepärast , et ma teadnuks tema armukestest midagi.

Kas te tõesti arvate , et tahan nutan taga vägivaldset troppi, kes nagu tagantjärele selgus, pidas veel armukest ?

Seda kaarti leides olnuks nagu leitud viimane pusletükk, mille järel pilt selgeks sai…ja see ei teinud isegi haiget .

Minu elus on nüüd inimene, kellega koos on hea ja lihtne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te tõesti arvate , et tahan nutan taga vägivaldset troppi, kes nagu tagantjärele selgus, pidas veel armukest ?

Sinu jutust tuleb küll välja, et nutad. Teed seda armukest maha, aga ometi on teil ühiselt halb meestemaitse. Vägivaldse truudusetu tropiga kolme lapse meisterdamine ei näita ka sind eriti heas valguses.

+13
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sind ärritab väga mõte, et ma ei nuta taga ?

Kui keegi tuleb maha tegema naist, kes on suutnud välja tulla vägivaldsest suhtest , mida see tema enda kohta ütleb?

 

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sind ärritab väga mõte, et ma ei nuta taga ?

Mul sinust täiesti savi, lihtsalt see kleepimistädi tagarääkimine oli naeruväärne. Vägivaldsust sa esialgu ei maininud, hoopis mingi Jaana käis väga pinda.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleb maha tegema naist, kes on suutnud välja tulla vägivaldsest suhtest , mida see tema enda kohta ütleb?

No vaevalt et see mees täpselt pärast kolmanda lapse eostamist vägivaldseks muutus. Mina küll teen maha naist, kes vägivaldse tropiga lapsi teeb.

+15
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas te tõesti arvate , et tahan nutan taga vägivaldset troppi, kes nagu tagantjärele selgus, pidas veel armukest ? Seda kaarti leides olnuks nagu leitud viimane pusletükk, mille järel pilt selgeks sai…ja see ei teinud isegi haiget . Minu elus on nüüd inimene, kellega koos on hea ja lihtne.

Mingid aastad endale ja lastele ei suutnud elada ja minevikust järeldused teha vaid oli vaja järgmise mehe juurde joosta?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleb maha tegema naist, kes on suutnud välja tulla vägivaldsest suhtest , mida see tema enda kohta ütleb?

Mida see ütleb naise kohta, kes sünnitab vägivaldsesse suhtesse 3 süütut last?

+7
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleb maha tegema naist, kes on suutnud välja tulla vägivaldsest suhtest , mida see tema enda kohta ütleb?

Mida see ütleb naise kohta, kes sünnitab vägivaldsesse suhtesse 3 süütut last?

Lapsed ei ole süütud, kui isa geenid on 50%. Lõpeta irin, lapsi tagasi ei topi.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirmus palju eeldusi teed küll. Ma elan lastega. See , et ma elasin koos vägivallatsejaga ei tähenda , et peaks jooksma kellegi juurde ?

Väga imelik suhtumine aga ilmselt siis sinu jaoks loogiline.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja jõudiski teema naise mahatampimiseni ja armukeste õigustamiseni. nagu alati.

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oli ajutiselt töö tõttu 2-3 nädala kaupa komandeeringus. Mitu kuud hiljem peale välislähetuste lõppu hakkasin kohvrit pakkima-pidin koos lapsega oma vanemate juurde külla sõitma. Kohvri välistaskust ilmusid välja võõrad naisterahva trussikud. Mees ajas muidugi tagasi, et tema ei tea midagi. Alguses tahtsin nii väga uskuda (naine noh), aga siis nuhkisin ka ta telefonis, kui ta vannitoas parasjagu oli (kood oli sama, mis alati- lihtne ära arvata). Telefonis selgus, et terve whatsup on tema poolt võõrale naisele saadetud riista pilte täis. Pärast panin muidugi puzzle kokku, eks kõhutunne ja muid märke oli ennegi. Eks see armuke need trussarid sinna kohvrisse poetas, et ma ikka teada saaks. Tänud talle! Mees eitas, valetas ja süüdistas isegi mind (mõtlen välja, ise panin enne puhkust võõrad trussarid kohvrisse, pildil pole tema riist jne jne) lõpuni välja. Kuradi kaval manipulaator oli.  Tagantjärgi tundub, et valetas kogu see aeg, mis suhtes olime ja seda algusest peale. Nüüd, kui kõhutunne ikka ütleb, et midagi on valesti, siis tean, et ongi. Haiget sain kõvasti ja lahutus oli vaevarikas, aga teist korda samasse ämbrisse astuda ei taha.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli periood, kus töö tõttu olin pikalt välislähetustes. Nädalavahetused vaid kodus. Pidasime suht täpset pere-eelarvet, st kõik kulud sai üles märgitud. Vaatasin parasjagu tsekke läbi ja siis nägin. Kallis kaasa on mingi hommik 3 pakki kondoome ostnud koos teiste asjadega. Mõned kuud hiljem lahutasime.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist ei lugenud korralikult.

Leidsin selle kaardi alles nüüd …kui oleks varem leidnud , siis ei oleks tõesti veel kahte last sellise luhvtikustiga saanud.

Oma ” hapud viinamarjad” võite sisse soolata.

Lihtsalt vastasin teemale : kuidas saite teada, et mehel on armuke.

Sain tagantjärele teada – kaardi leidsin alles nüüd. Ja nende FB kõnelused avastasin ikka peale seda kui lapsed juba kooliealised olid.

Lahku läksime hoopis mehe vägivaldsuse tõttu,mitte sellepärast , et ma teadnuks tema armukestest midagi.

Kas te tõesti arvate , et tahan nutan taga vägivaldset troppi, kes nagu tagantjärele selgus, pidas veel armukest ?

Seda kaarti leides olnuks nagu leitud viimane pusletükk, mille järel pilt selgeks sai…ja see ei teinud isegi haiget .

Minu elus on nüüd inimene, kellega koos on hea ja lihtne.

Kui olite selleks leidmise ajaks juba ammu lahku läinud, siis sellest oleksid pidanud alustamagi. Paraku jääb sinu esialgsest postitusest tõesti mulje, et said selle mehega kaks last pärast selle kaardi leidmist ja oled ikka vihane selle saatja peale. No miks on vaja seda teist naist “tervitada”, kui see kõik on nii kauge minevik ja sinu elu on korras?

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi tuleb maha tegema naist, kes on suutnud välja tulla vägivaldsest suhtest , mida see tema enda kohta ütleb?

No vaevalt et see mees täpselt pärast kolmanda lapse eostamist vägivaldseks muutus. Mina küll teen maha naist, kes vägivaldse tropiga lapsi teeb.

Ole õnnelik, et ise sellesse jamasse sattunud pole. Aga põrgusse lähed sa küll.

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Ma soovitaks küll uut suhet, eesti keele õpetajaga soovitavalt.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa rõõmsalt seksisid ja tegid muudkui lapsi juurde samal ajal kui mees ka seda pildisaatjat paraleelselt põrutas?

…paralleelselt…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks. Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

Muidugi mitte, aga naljakas on see inimene viha suunamine armukese, aga mitte oma mehe vastu. Ka see armukade naine naeruvääristab seda naist, aga mitte oma meest, kes tema ellu sellise tüübi üldse laskis. Milleks hakata võrdlema, et hoopis mina olen parem sellest armukesest vms. Muidugi on see inimlik, aga ikka mind üllatab see suhtumine, et armuke oli paha, aga mehe kohta ei öelda sõnagi. Kuigi mees on see, kes on süüdi.

Süüdi on mõlemad. Naine otsustas keppida võetud meest.

Kui mees ise muud väidab, siis kust see armuke teab, et võetud on?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ise muud väidab, siis kust see armuke teab, et võetud on?

Naiselik vaist ja no fakt, et mees on palju aega ära. Vabal mehel on hoopis teine ajavõimalus, kui naise või naise ja laste kõrvalt.
Armuke teab oma rolli, aga tihtipeale hakkavad need rollid muutuma alates mingist paugust ja siis hakkab hala pihta. Kes tegi, ise tegi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Kuidas muidu komade ja punktidega lood on?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis tunneb see naisterahvas ennast kuidagi paremaks kui mina, sest tema arvates on ikkagi tema armukesena kuidagi ägedam inimene kui mina.

Sinu kibestumus paistab just sellest lausest välja.

Paned selle uhkelt kirja, justkui oleksid veendnud, et armuke ei ole inimesena ägedam naine kui sina. Tegelikult on vist ikkagi kehv tunne, et mees nii pikki aastaid sinu kõrvalt armukest pidas. Armuke sai lilli, kingitusi ja ilusaid sõnu, samas kui mehe musta pesu pesid sina ja sel ajal kui mees armukese pead silitas, sina mehe lapsi kantseldasid.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis tunneb see naisterahvas ennast kuidagi paremaks kui mina, sest tema arvates on ikkagi tema armukesena kuidagi ägedam inimene kui mina.

Sinu kibestumus paistab just sellest lausest välja.

Paned selle uhkelt kirja, justkui oleksid veendnud, et armuke ei ole inimesena ägedam naine kui sina. Tegelikult on vist ikkagi kehv tunne, et mees nii pikki aastaid sinu kõrvalt armukest pidas. Armuke sai lilli, kingitusi ja ilusaid sõnu, samas kui mehe musta pesu pesid sina ja sel ajal kui mees armukese pead silitas, sina mehe lapsi kantseldasid.

No mis jutt see ometi on? KAS PEAKS HEA TUNNE olema või, sellise reetmise ja sigaduste peale? Kuidas see võimalik saaks olla? Kas tead kedagi, kellel on, keda on reedetud lastega? Igaüks., kes selja taga susserdab ja seda teadliku valikuna teeb, on sada korda hullem, kui petmisest kibestunud lastega naine.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olite selleks leidmise ajaks juba ammu lahku läinud, siis sellest oleksid pidanud alustamagi. Paraku jääb sinu esialgsest postitusest tõesti mulje, et said selle mehega kaks last pärast selle kaardi leidmist ja oled ikka vihane selle saatja peale. No miks on vaja seda teist naist “tervitada”, kui see kõik on nii kauge minevik ja sinu elu on korras?

Miks ühed võivad petta ja lollitada, aga see, keda lollitatakse, ei või mõne arvates isegi tervitada. Kõlab tavalise kiusuna. Las endaga kõike teha, aga lepi ja ole vait, isegi irooniline ei või olla.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean seda tunnet,kui sain teada,et mehel armuke.Nii kurb oli see minu elu oli korraga 0.Ma nutsin ,meil oli kaks last ,kes maha jäid issist.Olid tulemas just jõulud ja esimesed jõulud olin lastega kolmekesi,kahju oli nii kahju.Vahele jäi ,kui sain aru ,et ta koguaeg oli messenseris,ta iial ei kasutanud seda.Ja siis kahe päeva pärast leidsin tema autost tühja  lillepaberi ja tühja kondoomi paki.Läksime muidugi lahku,ma olin nii nii katki,ma ei uskunud seda iial ,et seda võib teha minu mees.Ma ei usu siiani ,et muutusin oma mehele mingiks kaltsuks ja kehvemaks kui keegi teine .Me olime koos 22 aastat.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju

Vabandust, aga sinu postitus on mingi jama. Miks peaks mees panema KASUTATUD KONDOOMID oma jopetaskusse? Mõtlesid kõik  selle välja?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju

Vabandust, aga sinu postitus on mingi jama. Miks peaks mees panema KASUTATUD KONDOOMID oma jopetaskusse? Mõtlesid kõik selle välja?

Äkki polnud mujale panna ja hiljem unustas. Kuidas aga mahtus mehe taskusse roosikimp, on iseküsimus.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean seda tunnet,kui sain teada,et mehel armuke.Nii kurb oli see minu elu oli korraga 0.Ma nutsin ,meil oli kaks last ,kes maha jäid issist.Olid tulemas just jõulud ja esimesed jõulud olin lastega kolmekesi,kahju oli nii kahju.Vahele jäi ,kui sain aru ,et ta koguaeg oli messenseris,ta iial ei kasutanud seda.Ja siis kahe päeva pärast leidsin tema autost tühja lillepaberi ja tühja kondoomi paki.Läksime muidugi lahku,ma olin nii nii katki,ma ei uskunud seda iial ,et seda võib teha minu mees.Ma ei usu siiani ,et muutusin oma mehele mingiks kaltsuks ja kehvemaks kui keegi teine .Me olime koos 22 aastat.

See ei ole mingi usutav jutt. Miks peaks tühi kondoomipakk olema autos? Äkki selgitad seda? Nad siis seksisid ainult autos v?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju

Vabandust, aga sinu postitus on mingi jama. Miks peaks mees panema KASUTATUD KONDOOMID oma jopetaskusse? Mõtlesid kõik selle välja?

Äkki polnud mujale panna ja hiljem unustas. Kuidas aga mahtus mehe taskusse roosikimp, on iseküsimus.

Et nagu kasutatud kondoomid pandi jopetaskusse? Usub ka keegi seda jama?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite