Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

Võib-olla oma naine peab olema valmis teenindama, aga armukesel pole küll sellist kohustust ega vajadust. Kui enam ei meeldi, jalutab ära, mingit teenindamist tema ei pea harrastama. Olgu muuga, kuidas on, aga seksivärk on küll armukese puhul vabatahtlik asi, mis tal sellest teenindamisest.

Armukesed on katkised inimesed, igaüks isemoodi katki, nad ei tea, et on teisiti võimalik. Näiliselt vabatahtlik seega, tegelikult ilusate juttude, kingituste ja ”vabadusega” äraostetud.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma naist kardetakse ja teda ei hakata küll teenindamiseks kasutama, muidu ju ei petetaks, kui poleks arvamus vajalik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma naist kardetakse ja teda ei hakata küll teenindamiseks kasutama, muidu ju ei petetaks, kui poleks arvamus vajalik.

Jaa, ainult suurest lugupidamisest ja austusest petetakse ja valetatakse suud ja silmad täis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma naist kardetakse ja teda ei hakata küll teenindamiseks kasutama, muidu ju ei petetaks, kui poleks arvamus vajalik.

Jaa, ainult suurest lugupidamisest ja austusest petetakse ja valetatakse suud ja silmad täis.

Kui poleks lugupidamist, kelgitaks nina ees armukeste pidamisega. Nagu varasemalt ütlesin, osad inimesed tahavad pidevalt midagi uut proovida, teistele meeldib rutiin ja vihkavad muutusi. Armukese võtjad ei suuda maha rahuneda, neile on vaja vau efekti, midagi uut, sest kindlasti peab enne surma ära proovima erinevad inimesed ja teemad, aga see ei tähenda, et nendele vana hea šokolaadikook ei meeldi, vahel tahavad teisi toite ka. Ja siis on inimesi, kes sööksid sama maiustust igapäevaselt ilma probleemideta ja oleksid sellega rohkem kui rahul.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poleks lugupidamist, kelgitaks nina ees armukeste pidamisega. Nagu varasemalt ütlesin, osad inimesed tahavad pidevalt midagi uut proovida, teistele meeldib rutiin ja vihkavad muutusi. Armukese võtjad ei suuda maha rahuneda, neile on vaja vau efekti, midagi uut, sest kindlasti peab enne surma ära proovima erinevad inimesed ja teemad, aga see ei tähenda, et nendele vana hea šokolaadikook ei meeldi, vahel tahavad teisi toite ka. Ja siis on inimesi, kes sööksid sama maiustust igapäevaselt ilma probleemideta ja oleksid sellega rohkem kui rahul.

Kas sinu mees petab sind ja siis kaitsed teda? Minu arust on need armukesepidajad mölakad ja tuleks välja visata. Sina nagu tundud õigustavat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu mees petab sind ja siis kaitsed teda? Minu arust on need armukesepidajad mölakad ja tuleks välja visata. Sina nagu tundud õigustavat.

Ei õigusta seda absoluutselt, aga saan aru erinevatest põhjustest. Sealhulgas on igasuguseid psühhiaatrilisi probleeme, isiksushäired ja mis kõik veel. See ei tähenda, et ma endaga lasen nii käituda või seda aktsepteerin. Need inimesed võivad mulle kohvikus saiakest serveerida, aga sellega meie suhe piirdub. Mingitest petmisfiaskodest kuulda ei soovi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei õigusta seda absoluutselt, aga saan aru erinevatest põhjustest. Sealhulgas on igasuguseid psühhiaatrilisi probleeme, isiksushäired ja mis kõik veel.

See veel puudus. Lisaks armukesepidamisele veel psühhiaatrilised probleemid. No miks küll sellist endale meheks tahta või teda mehena taluda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See veel puudus. Lisaks armukesepidamisele veel psühhiaatrilised probleemid. No miks küll sellist endale meheks tahta või teda mehena taluda.

Kõik inimese pole suhtes, kes perekoolis kommenteerivad. Lõpeta see juramine ja tegele enda eluga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta see juramine ja tegele enda eluga.

Kust sul selline idee, et ainult sina siin jaurata võid ja sina oled mingi ütleja, millega keegi tegelema peab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sul selline idee, et ainult sina siin jaurata võid ja sina oled mingi ütleja, millega keegi tegelema peab.

Kas nagu ei näe, et mina kirjutan üldiselt inimestest, sina või teised muutuvad isiklikuks, et mul kindlasti psühhiaatriliste häiretga mees, kes petab mind igal moel? Mingi perekooli teema vist, et kägude mehed võetakse pureda. Kas sulle meeldiks, kui sinu meest isiklikult hambusse võetaks? Pealegi on petmine muutunud nö normiks, mida aeg edasi, seda normaalsem ta on ja need, kes ütlevad, et varjamine pole õiglane kellegi suhtes, tõmmatakse liistule!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei õigusta seda absoluutselt, aga saan aru erinevatest põhjustest. Sealhulgas on igasuguseid psühhiaatrilisi probleeme, isiksushäired ja mis kõik veel.

See veel puudus. Lisaks armukesepidamisele veel psühhiaatrilised probleemid. No miks küll sellist endale meheks tahta või teda mehena taluda.

Mulle tundub, et sellel kommenteerijal endal on ka mingid psühhiaatrilised probleemid. Tema kommentaarid on nii imelikud, et jäin kohe mõtlema, et kas ta on kallil reede õhtul lihtsalt purjus või on tal mingi tõsisem problem. Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sellel kommenteerijal endal on ka mingid psühhiaatrilised probleemid. Tema kommentaarid on nii imelikud, et jäin kohe mõtlema, et kas ta on kallil reede õhtul lihtsalt purjus või on tal mingi tõsisem problem. Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Imelikku juttu ajab küll jah.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sellel kommenteerijal endal on ka mingid psühhiaatrilised probleemid. Tema kommentaarid on nii imelikud, et jäin kohe mõtlema, et kas ta on kallil reede õhtul lihtsalt purjus või on tal mingi tõsisem problem. Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Imelikku juttu ajab küll jah.

Sama tegelane heietas Grete Lõbu teemas Marko kuuenööpidest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama tegelane heietas Grete Lõbu teemas Marko kuuenööpidest.

Pole avanudki toda teemat, pane edasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Mees nii ei arva.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees nii ei arva.

Kui tal ka mingid psüühikahäired, siis pole ju imestada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees nii ei arva.

Kui tal ka mingid psüühikahäired, siis pole ju imestada.

Siis tulevad lapsed ka sellised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Mees nii ei arva.

Imelik, vaid paar kommentaari tagasi kirjutasid, et sa pole suhtes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Mees nii ei arva.

Imelik, vaid paar kommentaari tagasi kirjutasid, et sa pole suhtes.

Perekool on koht, kus käod arutlevad. Mind ei huvita, palju sina seksid, kas mees alkašš, narkar või teadlane. Miksisiklikuks minna, kui mina seda ei tee?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool on koht, kus käod arutlevad. Mind ei huvita, palju sina seksid, kas mees alkašš, narkar või teadlane. Miksisiklikuks minna, kui mina seda ei tee?

Samasugune imelik jutt nagu sellel Allekõrsil.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samasugune imelik jutt nagu sellel Allekõrsil.

Kes on allekõrs?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii segast ja imelikku juttu ikka annab ajada.

Mees nii ei arva.

Aga meie arvame!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on allekõrs?

Üks vaimse puudega naine, kes igal pool sõna võtab. Tema jutt on sama imelik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on allekõrs?

Üks vaimse puudega naine, kes igal pool sõna võtab. Tema jutt on sama imelik.

Sina arvad siis, et mina olen keegi allekõrs.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina arvad siis, et mina olen keegi allekõrs.

Mina arvan, et su jutt on sama imelik kui sellel naisel, kellel on vaimne puue. Kui sul on isegi tavalisest lihtlausest raske aru saada, siis tundub, et ka sina päris normi piiresse ei jää.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina arvad siis, et mina olen keegi allekõrs.

Mina arvan, et su jutt on sama imelik kui sellel naisel, kellel on vaimne puue. Kui sul on isegi tavalisest lihtlausest raske aru saada, siis tundub, et ka sina päris normi piiresse ei jää.

Ohoh..mind ei huvita ühegi käo arvamus ja normi piiresse jäämine. Peaasi, et ise jääte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoh..mind ei huvita ühegi käo arvamus ja normi piiresse jäämine. Peaasi, et ise jääte.

Ok, selge. Mis diagnoos sul on siis pandud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoh..mind ei huvita ühegi käo arvamus ja normi piiresse jäämine. Peaasi, et ise jääte.

Ok, selge. Mis diagnoos sul on siis pandud?

Vähkkasvaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähkkasvaja.

Mõtlesin seda vaimse tervise poolt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähkkasvaja.

Mõtlesin seda vaimse tervise poolt.

Ära muretse nii palju. Tegeleme enne raviga ja küll siis saame edasi mindud. Tegele enda tervisega, herr meibi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite