Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 602 )

Teema: Mehel armuke,kuidas teada saite

Postitas:
Kägu

On igasuguseid mehi ja on ka mehi, kes ei jäta oma kasutatud kondoomi naise juurde prügikasti vaid võtavadki kaasa endaga. Miks, seda ei tea.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vbl pidas silmas kondoomi ümbrispaberit, mis tähendab, et kondoomipaki sisu ilmselt eesmärgipäraselt kasutati.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu siiani ,et muutusin oma mehele mingiks kaltsuks ja kehvemaks kui keegi teine .Me olime koos 22 aastat.

Tasus siis selle lillepaberi pärast kohe mees maha jätta. Sa oleksid võinud talle teise võimaluse anda.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Mis krdi AASTA hiljem, pole mõtet selise jorriga jätkata ja proovida, kohe prügikast see elukas!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Mis krdi AASTA hiljem, pole mõtet selise jorriga jätkata ja proovida, kohe prügikast see elukas!

Huvitav lugu jah, see üksik juhtum veel, aga kui hakkas juba ööseks kodust ära jääma, mis ime pärast siis veel 10 kuud temaga koos olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see pole ju mingi imestamist väärt asi, kui selline manipuleerimine muudabki inimest, kas kibestunuks, paranoliliseks, armukadedaks või kelleks tahes. See pole ime. Rõõmsamaks see inimest kindlasti ei tee. Kui see kleebi-lõika tädike oli psühh ja ise sekkus, ja mees kannatas ka tema paranoia all, siis see on üks asi. Kui mees selja taga susserdas sellega ja suhtles ja kodus valetas, see on teine asi(sel juhul saagisid kaks psaikot naise elu ja närve) Kuid mitte kumbki variant ei tee sellise mehe naist rõõmsamaks ega õnnelikumaks. Sageli loen siit petmise teemade alt jms juurest, kui keegi torkab mahajäetud või reedetud naisele – et sa oled ju kibestunud või sa oled ju armukade. Miks küll? Kas tõesti on naisi, kes arvavad, et sellised asjad muudavad inimese hoopis õnnelikuks ja rõõmsaks?

Muidugi mitte, aga naljakas on see inimene viha suunamine armukese, aga mitte oma mehe vastu. Ka see armukade naine naeruvääristab seda naist, aga mitte oma meest, kes tema ellu sellise tüübi üldse laskis. Milleks hakata võrdlema, et hoopis mina olen parem sellest armukesest vms. Muidugi on see inimlik, aga ikka mind üllatab see suhtumine, et armuke oli paha, aga mehe kohta ei öelda sõnagi. Kuigi mees on see, kes on süüdi.

Süüdi on mõlemad. Naine otsustas keppida võetud meest.

Kui loll. Inimesed ei ole asjad, mida võetakse ja antakse. Mehel on pere ja tema kohustus on käituda enda perega väärikalt. Kui armuke on vaba inimene, siis temal on õigus teha täpselt seda, mida ta soovib ha mida temaga koos nõus tegema ollakse.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Mis krdi AASTA hiljem, pole mõtet selise jorriga jätkata ja proovida, kohe prügikast see elukas!

Jope taskus kasutatud kondoomid ????????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loll. Inimesed ei ole asjad, mida võetakse ja antakse. Mehel on pere ja tema kohustus on käituda enda perega väärikalt. Kui armuke on vaba inimene, siis temal on õigus teha täpselt seda, mida ta soovib ha mida temaga koos nõus tegema ollakse.

Inimesed on asjad, mida võetakse. Nii see on ja siin ei ole midagi rääkida. Armukestel on midagi vaimselt viga lihtsalt või on omal ka pere ja ei tunne, et petavad.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loll. Inimesed ei ole asjad, mida võetakse ja antakse. Mehel on pere ja tema kohustus on käituda enda perega väärikalt. Kui armuke on vaba inimene, siis temal on õigus teha täpselt seda, mida ta soovib ha mida temaga koos nõus tegema ollakse.

Inimesed on asjad, mida võetakse. Nii see on ja siin ei ole midagi rääkida. Armukestel on midagi vaimselt viga lihtsalt või on omal ka pere ja ei tunne, et petavad.

Küllaltki paljude naiste jaoks ongi iga mitte ametlikus abielus mees vaba, kuni mees ise ei ütle, et on hõivatud ja pole huvitatud. Suur hulk nn vabaabielumehi elavad ju mõne naisega, sest seksi antakse ja ikka oled vaba mees. Ainult varjama peab, sest see nvaba elu aine miskipärast ei adu oma positsiooni ajutisena, kuigi peaks sellest ju aru saama ning võib kukkuda tüütult kriiskama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllaltki paljude naiste jaoks ongi iga mitte ametlikus abielus mees vaba, kuni mees ise ei ütle, et on hõivatud ja pole huvitatud. Suur hulk nn vabaabielumehi elavad ju mõne naisega, sest seksi antakse ja ikka oled vaba mees. Ainult varjama peab, sest see nvaba elu aine miskipärast ei adu oma positsiooni ajutisena, kuigi peaks sellest ju aru saama ning võib kukkuda tüütult kriiskama.

Mõni ajab jah endale sellist muinaslugu, aga tegelikkus on see, et kes petab, see petab ja kes mitte, see mitte. Ei ole abielumehed kuidagi rohkem truud kui vabaabielumehed.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav lugu jah, see üksik juhtum veel, aga kui hakkas juba ööseks kodust ära jääma, mis ime pärast siis veel 10 kuud temaga koos olla.

Mina olen juhtunud perekoolist mitu korda lugema seisukohta, et kui muidu on hea mees ja hea isa oma lastele, siis ei tasu teda teiste naistega k…mise pärast maha jätta.

Seega, väga paljud naised leiavad, et väike k..pp teise naisega või armukese pidamine ei ole mingi teema, mille pärast lärmi lüüa. Veel vähem lahku minna. Hetkel just ajaviite all keegi jagab elutarkust, et naine peaks iseend väärtustama, defineerides end läbi iseenda. Siis pole põhjust mehele kõrvalk…ppe pahaks panna.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juhtunud perekoolist mitu korda lugema seisukohta, et kui muidu on hea mees ja hea isa oma lastele, siis ei tasu teda teiste naistega k…mise pärast maha jätta. Seega, väga paljud naised leiavad, et väike k..pp teise naisega või armukese pidamine ei ole mingi teema, mille pärast lärmi lüüa. Veel vähem lahku minna. Hetkel just ajaviite all keegi jagab elutarkust, et naine peaks iseend väärtustama, defineerides end läbi iseenda. Siis pole põhjust mehele kõrvalk…ppe pahaks panna.

Huvitav jah, et seda räägivad nii mehed kui naised, et mehed ongi sellised, kah mul asi, õige naine neelab alla ja ei tee asjast numbrit. Samas selliseid mehi, kes oma naise ringiliiderdamist rahulikult taluks, tean ainult ühte, rohkem mitte ühtki. Lüüakse selle üle lärmi, lahutatakse, lüüakse armuke maha jne, mingist talumisest pole juttugi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juhtunud perekoolist mitu korda lugema seisukohta, et kui muidu on hea mees ja hea isa oma lastele, siis ei tasu teda teiste naistega k…mise pärast maha jätta. Seega, väga paljud naised leiavad, et väike k..pp teise naisega või armukese pidamine ei ole mingi teema, mille pärast lärmi lüüa. Veel vähem lahku minna. Hetkel just ajaviite all keegi jagab elutarkust, et naine peaks iseend väärtustama, defineerides end läbi iseenda. Siis pole põhjust mehele kõrvalk…ppe pahaks panna.

Huvitav jah, et seda räägivad nii mehed kui naised, et mehed ongi sellised, kah mul asi, õige naine neelab alla ja ei tee asjast numbrit. Samas selliseid mehi, kes oma naise ringiliiderdamist rahulikult taluks, tean ainult ühte, rohkem mitte ühtki. Lüüakse selle üle lärmi, lahutatakse, lüüakse armuke maha jne, mingist talumisest pole juttugi.

Kahepeelisus lokkab sellel teemal küll. Et na7ne ei tohi petta saades isegi mitte kibestuda, vihastada ega isegi iroonitseda. Igas sellises teemas ilmub kohale üks seltskond, kes selle kohe hukka mõistab ja kädib armuke rahule jätta. Rõhutatakse, et tee mehele seda ja seda. Kuigi nagunii tehskse ka ju.
Aga kui rollid vahetada, ja petetuks on mees, siis ei ole sugugi asi nii. Kohe ilmutab kaksikmoraal ennast. Ka siis võikd petetud mees rahule ju jätta ilmsüüta vaba mehe ja valada kogu petetu raev ja viha naisele.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin jope taskust kasutatud kondoomid ja kasssatseki roosikimp,Ja paar kuud hiljem ei tulnud mees enam ööseks koju .Aasta hiljem olin lahus.Kahtle ja mõtlen ,kas soovin uut suhet või ei.

Mis krdi AASTA hiljem, pole mõtet selise jorriga jätkata ja proovida, kohe prügikast see elukas!

Jope taskus kasutatud kondoomid ????????

Äkki oli kalamees ja pani mobiili niiskuskahjustuse vältimiseks kondoomi sisse, pärast korraliku inimesena ei visanud veekogu äärde maha vaid pani taskusse, et hiljem prügikasti visata. Aga läks meelest ja…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel just ajaviite all keegi jagab elutarkust, et naine peaks iseend väärtustama, defineerides end läbi iseenda. Siis pole põhjust mehele kõrvalk…ppe pahaks panna.

Sa ei saanud üldse sellest kommentaarist ju aru seal.
Aga kes sul keda …is et nii tõre?
Arvan, et külmikupoiss pole seda kellegagi teinud, see oleks ammu avalik ju, kui need pisijuhtumid on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teema – kuidas väikeste asjadega vajalik mees vabaks teha. Väike sõnum, lillepaber vms ja juba ongi olemas.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teema – kuidas väikeste asjadega vajalik mees vabaks teha. Väike sõnum, lillepaber vms ja juba ongi olemas.

Ja tahaksid sellist meest?

Sama lihtne on taolist m6ne aja pärast ka sinu juurest järgmiseni meelitada-keelitada..

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahepeelisus lokkab sellel teemal küll. Et na7ne ei tohi petta saades isegi mitte kibestuda, vihastada ega isegi iroonitseda. Igas sellises teemas ilmub kohale üks seltskond, kes selle kohe hukka mõistab ja kädib armuke rahule jätta. Rõhutatakse, et tee mehele seda ja seda. Kuigi nagunii tehskse ka ju. Aga kui rollid vahetada, ja petetuks on mees, siis ei ole sugugi asi nii. Kohe ilmutab kaksikmoraal ennast. Ka siis võikd petetud mees rahule ju jätta ilmsüüta vaba mehe ja valada kogu petetu raev ja viha naisele.

Perekoolis lokkab tõesti topeltmoraal. Alles paar päeva tagasi kirjutas keegi abielus proua, et on käinud oma nooruspõlve silmarõõmudega jalutamas. Väidetavalt midagi enamat ei ole juhtunud ja ei olevat plaaniski. Selle peale tõmmati proua kohe rattale, hekseldati läbi ja riputati litsi silt kaela.

Nüüd siin mingi teise teema alt loeme, et kui mees midagi palju hullemat teeb, siis pole sellest hullu nagu midagi. Vastupidi, naisele soovitake õnne ja jõudu ilusa pere puhul ning kinnitatakse, et tegelikult on ju kõik hästi ja nii ongi normaalne. Sest noh, mehed ongi ju sellised. Tegelikult on ju mees hea mees ja tal on palju raha ning mis sellest väikesest vigurist siis ikka välja teha?

Silmakirjalikkuse meistriklass!

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silmakirjalikkuse meistriklass!

Kust kuradi otsast see sama on?? Seal oleks proua võrreldav ometi Külmkapi, mitte tema naisega. Näita üks kommentaar, mis mehe käitumist õigustas?
SINA oled silmakirjalik, sest misiganes olukorras võtad sa pihtide vahele ikkagi naise, mitte mehe. Kas jalutava proua tremas keegi üldse tema meest mainis ja tungivalt ette heitis, et juba prouat maha jäetud pole?
Ei kuskil! Aga mida sa Luisaga teed?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On igasuguseid mehi ja on ka mehi, kes ei jäta oma kasutatud kondoomi naise juurde prügikasti vaid võtavadki kaasa endaga. Miks, seda ei tea.

Kardetakse, et sisu kallatakse sisse endale ja tuleb laps…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardetakse, et sisu kallatakse sisse endale ja tuleb laps…

Ei tea, miks selliste naistega seksitakse, kellest nii haiget käitumist võiks oodata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardetakse, et sisu kallatakse sisse endale ja tuleb laps…

Ei tea, miks selliste naistega seksitakse, kellest nii haiget käitumist võiks oodata.

Armuke on kumminuku eest, suvaline lihakere.

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Armuke on kumminuku eest, suvaline lihakere.

Kui see nii suva on, kellega seksida, miks siis mitte oma naist panna. Vaevalt küll, et sellepärast armuke võetakse, et kumminukuga seksida.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armuke on kumminuku eest, suvaline lihakere.

Kui see nii suva on, kellega seksida, miks siis mitte oma naist panna. Vaevalt küll, et sellepärast armuke võetakse, et kumminukuga seksida.

Mehed ja naised on samasugused.

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattus hiljuti ette tähelepanek, et kristlik moraal on pea ainuke, milles mehelt naisele truudust nõutakse. Et pea kõigis teistes kultuuriruumides peetakse nõrgaks meest, kes juhust ei kasuta. Samas naise truudust mehele nõuavad pea kõik, mõningate mööndustega tiibetis, tureegidel, ja veel mõnedes kohtades, mis mulle meelde ei jäänud. Arutlus käis selle ümber, et mida enam kaugeneb lääne kultuur ristiusust, seda vähem on meestel põhjust oma himu teiste naiste järgi varjata.

Selline kaksikmoraal pärinevat juba tuntud usundite eelsest ajast ja on ehk mõjutatud kunagistest edukatest sigimisstrateegiatest, seega kas seda saabki üldse silmakirjalikus pidada. Silmakirjalik on moraalinorm, mida väidetakse kehtivat kõigile. Kui aga tegemist ongi kaksikmoraaliga ja seda ei salata …

Teisest küljest asja vaadates on kaksikmoraalist võimalik vabaneda vaid kas rõhudes kõigi kohustusele truu olla, või kõigi vabadusele endale piiranguteta partnerit või mitut valida. Feminismi viimase 60 aasta pingutused viimast õigust naistele võimaldada võtavad ühtlasi ka meestelt vähimagi vajaduse endile mingeid nõudmisi esitada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Feminismi viimase 60 aasta pingutused viimast õigust naistele võimaldada võtavad ühtlasi ka meestelt vähimagi vajaduse endile mingeid nõudmisi esitada.

Täiesti loll jutt. Naistelt nõuti truudust sellepärast, et järeltulijate puhul ei olnud võimalik kindlaks teha, kelle lapsed need on, ema on alati selge. Nüüd ei ole sellist põhjust enam olemas. Lisaks on Lääneriikides juba ammu juhtunud see, et hoopis mehed peavad hüppama ja kargama, et üldse järeltulijaid saada, sest naised ei vaja neid enam ülalpidajatena ja nende võimupositsioon on kadunud.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

järeltulijate puhul ei olnud võimalik kindlaks teha, kelle lapsed need on, ema on alati selge.

See olla ka põhjus, miks juutidel loetakse põlvnemist ema, mitte isa järgi ja miks tuareegidel õe lapsed on mehele lähedasemad sugulased, kui enda omad. Viimasel juhul pole ju üldse kindel et need ikka on temaga üht verd. Meestel oligi seni vaid kaks varianti – kas nõuda naiselt piiritut truudust, või loobuda lootusest, et tal on lapsi. Et mehed laste suhtes siiski nii ükskõiksed ei ole, kui viimasel ajal arvata lastakse, siis kujunesid ka vastavad moraalinormid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mehed laste suhtes siiski nii ükskõiksed ei ole, kui viimasel ajal arvata lastakse, siis kujunesid ka vastavad moraalinormid.

Õige, need kujunesid sellepärast, aga enam see ei ole mingi põhjus, seega on moraalinormid muutunud. Praegusel ajal otsustab naine, kas mees lapsi saab või mitte ja ta ei vaja mehe ülalpidamist, et lastega hakkama saada. Seega pole mehel enam seda võimupositsiooni, mis tal kunagi oli.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega pole mehel enam seda võimupositsiooni, mis tal kunagi oli.

Ja kuna naised teevad, mis tahavad, ühiskond enam nõudmisi ei esita, siis pole ka mehel enam põhjust nägu teha, et ta parem on kui tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ju ei tea.

Ei tea, aga sellegipoolest pidas ta vajalikuks teha pika kirjutise sellest, kui nõme oli see naine.

Ma mõistan teda, sest olles ise sarnases olukorras olnud, tean, et tekibki viha ka armukese vastu. Eriti, kui see “töötlemine” armukese poolt on nii järjepidev ja jultunud. Selge, et mees on töll mis töll, aga armukese käitumine on ka sotsiopaadi omale sarnane.

Minu meelest see on teatud tüüp naisi, kes lihtsalt peavad teiste suhetesse vahele ronima, sest saavad sellest mingi adrenaliinilaksu. Olen elu jooksul korduvalt sellistega kokku puutunud. Töökaaslane oli selline– ta lausa nautis, kui sai teise naise nutma või endast välja aetud. Meest ta endale ei tahtnudki, lihtsalt boostis oma ego sellise käitumisega ja siis liikus edasi, järgmist jahtima.

 

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 602 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel armuke,kuidas teada saite