Esileht Pereelu ja suhted “Mehel liiga suur”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )

Teema: “Mehel liiga suur”

Postitas:
Kägu

On kogemus. Oli väga ebamugav.

Olin sünnitanud naine kui seda infot on ka vaja lisaks.

Lisaks oli ta ise ka minust ca 30 cm pikem. See ka häiris.

Mis su sünnitamine siia puutub? Ega pärast sünnitust naine sealt alt väljaveninuks jää.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidu valus ka nii loll olla?

Ta ju mees ja ainult mehega olnud-kust ta peakski teadma, kuidas naistega oleks.

Tupekuule kasutatakse siis mille jaoks? Niisama või?

Mis need tupekuulid siia puutuvad? Ega need su tuppe pikemaks ega laiemaks tee.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Exil on suur nii pikkuselt kui laiuselt. Koerapoosi ei kippunud väga tegema. Juba ämmaemand haiglas olevat maininud, et on suure varustusega poiss ???? Pean ütlema, et ei sobi mullegi need suured ja nõustun, et kõige hullem on pikk ja peenike riist. Nagu lihtsalt ora surgib suvaliselt. Ei mingit mõnu, on vaid ebamugavus ja ka võimalik valu.

Ämmaemand nägi su mehe riista haiglas?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidu valus ka nii loll olla?

Ta ju mees ja ainult mehega olnud-kust ta peakski teadma, kuidas naistega oleks.

Tupekuule kasutatakse siis mille jaoks? Niisama või?

Mis need tupekuulid siia puutuvad? Ega need su tuppe pikemaks ega laiemaks tee.

Sünnitanud naisel on vastupidine probleem. Pole kitsas. Selle vastu aitavad kuulid. Küsige mehelt.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Exil on suur nii pikkuselt kui laiuselt. Koerapoosi ei kippunud väga tegema. Juba ämmaemand haiglas olevat maininud, et on suure varustusega poiss ???? Pean ütlema, et ei sobi mullegi need suured ja nõustun, et kõige hullem on pikk ja peenike riist. Nagu lihtsalt ora surgib suvaliselt. Ei mingit mõnu, on vaid ebamugavus ja ka võimalik valu.

Ämmaemand nägi su mehe riista haiglas?

Sündides ilmselt tegi vastsündinu pealt järelduse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Exil on suur nii pikkuselt kui laiuselt. Koerapoosi ei kippunud väga tegema. Juba ämmaemand haiglas olevat maininud, et on suure varustusega poiss ???? Pean ütlema, et ei sobi mullegi need suured ja nõustun, et kõige hullem on pikk ja peenike riist. Nagu lihtsalt ora surgib suvaliselt. Ei mingit mõnu, on vaid ebamugavus ja ka võimalik valu.

Ämmaemand nägi su mehe riista haiglas?

Sündides ilmselt tegi vastsündinu pealt järelduse.

Haige värk

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Exil on suur nii pikkuselt kui laiuselt. Koerapoosi ei kippunud väga tegema. Juba ämmaemand haiglas olevat maininud, et on suure varustusega poiss ???? Pean ütlema, et ei sobi mullegi need suured ja nõustun, et kõige hullem on pikk ja peenike riist. Nagu lihtsalt ora surgib suvaliselt. Ei mingit mõnu, on vaid ebamugavus ja ka võimalik valu.

Ämmaemand nägi su mehe riista haiglas?

Võibolla ämmaemand seksis mehega ajaviiteks?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haige värk

Kummaline, jah. Ega siis ämmaemandad mehe armukesed ole, et haiglas nahistavad samal ajal, kui naine sünnitab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt nad ei tea. Millegipärast iga tont tahab jah hirmsasti oma riista mõõta, aga mõõdetakse valesti ja punnitatakse mitu cm juurde.

Mõõtmine käib tikutopsi meetodil. Tikutops laua peale, riist kõvaks ja siis lükkad riistaga tikutopsi nii kaugele kui saad. Pärast mõõdad vahemaa laua servast tikutopsini.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis su sünnitamine siia puutub? Ega pärast sünnitust naine sealt alt väljaveninuks jää.

No vast päris samaks ka ei jää.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja! Kust sul tuli mõte panna pealkiri jutumärkidesse? Kas teised teevad nii? Vaata – kas teised on oma alustatud teemade pealkirjad pannud jutumärkidesse!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub see teema müstika. Alguses ongi ju katsetamise aeg kuidas voodis asi edeneb. Kui on normaalne vend aga teeb valu, mix peab siis edasi olema???Mingid maohistid olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vast päris samaks ka ei jää.

Oleneb naisest, mõnel ei ole küll muutusi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vast päris samaks ka ei jää.

Oleneb naisest, mõnel ei ole küll muutusi.

Kuule, ole nüüd! Nõus, et vahekorras olles, ei pruugi tunnetada kumbki erinevust, kuid väita, et naine jääb pärast sünnitust füsioloogiliselt täpselt samaks, on ikka eriti võhiklik.

Mul endal on neli last ja ma ka kindlasti ei arva, et kõik naised on pärast sünnitamist ämbrid, nagu mingi osa seltskonnast tahab öelda, aga arvata, et seoses sünnitamisega ei muutu naise kehas mitte midagi, on ikka tõesti rumal.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal on neli last ja ma ka kindlasti ei arva, et kõik naised on pärast sünnitamist ämbrid, nagu mingi osa seltskonnast tahab öelda, aga arvata, et seoses sünnitamisega ei muutu naise kehas mitte midagi, on ikka tõesti rumal.

Neli või üks on ikka suur vahe sees. Neli last hiljem on ehk tõesti ämber, aga ühega ei pruugi küll mingit muutust olla. Pealegi sünnitavad pooled üldse keisriga.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neli või üks on ikka suur vahe sees. Neli last hiljem on ehk tõesti ämber, aga ühega ei pruugi küll mingit muutust olla. Pealegi sünnitavad pooled üldse keisriga.

Ka pärast ühe lapse sünnitamist ei ole naise keha enam täpselt sama, mis varem. Ämbrist ei taha ma midagi rääkida. Ma isiklikult ei tunne vahekorra ajal ka pärast nelja lapse sünnitamist end ämbrina.

Iga günekoloog suudab läbivaatuse käigus eristada naise, kes on sünnitanud (vahet ei ole, kas üks või neli last) ja kes ei ole sünnitanud.

Ma saan aru, et sind kuidagi isiklikult solvab ja puudutab see, aga kahjuks nii on, et sünnitanud naise keha ei ole enam kunagi täpselt sama kui varem. Ehkki vahekorra ajal ei pruugi mingit erinevust tunnetada.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi tuttav, kellega olime ühel ajal lapseootel. Tema ütles, et ei kavatse oma last imetada mitte päevagi, kuna imetamine rikub rinnad ära ja tema mehele see ei meeldi. Rinnad on ikka meeste mängukannid, mitte lapse jaoks.

Ta ei suutnud mitte kuidagi uskuda, et ta ei peagi imetama – juba rasedus iseenesest muudab rindu. Tema arvates oli see täiesti välistatud ja oli veendunud, et pärast sünnitust pole tema rindades mitte mingisugustki muutust toimunud.

Kas ta oli samal seisukohal ka pärast sünnitamist ma ei teagi, sest rohkem sellest juttu polnud. Ja üldiselt meil edaspidi enam suurt kokkupuudet polnudki. Seda siiski tean, et jäi endale kindlaks, et imetamine on rõve ja tema laps seetõttu rinda ei saanud.

See tädi ilmselt arvab sama ka oma muude kehaosade kohta, et rasedus ja sünnitus ei muutnud tema keha kuidagi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tädi ilmselt arvab sama ka oma muude kehaosade kohta, et rasedus ja sünnitus ei muutnud tema keha kuidagi.

Las ta arvab siis. Kui välja ei paista, tunda ei ole, siis ei olegi ju tema jaoks midagi muutunud. Sina võid raiuda, palju tahad, et tegelikult ikka muudab. Kui need muutused on nii väikesed, et kuidagi välja ei paista, siis ei muudagi. Ma olen küll vaadanud kadedusega naisi, kes on paar päeva pärast sünnitust juba täpselt samasuguses vormis kui enne last. Et sina raiud, et ta pole enam iial endine, ei muuda asja. Kui välja paistab sama, inimene ise tunneb ennast samasugusena, siis järelikult polegi midagi erilist muutunud. Ja kui pärast sünnitust ei tunne ei mees ega naine ise mingit vahet seksuaalelus, siis polegi ju muutust, sina raiu mis tahad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Visuaalselt juba muutub, aga ka mees muutub alt. Vanus on esimene faktor. Vaadake peegliga end enne ja pärast laste saamist nii vahetult kui paari aasta pärast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen küll vaadanud kadedusega naisi, kes on paar päeva pärast sünnitust juba täpselt samasuguses vormis kui enne last.

Miks peab olema paar päeva pärast sünnitust täpselt samasuguses vormis?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab olema paar päeva pärast sünnitust täpselt samasuguses vormis?

Ma ei öelnud, et peab, aga selliseid naisi on. Ja nende kohta öelda, st sünnitus on nende figuuri kohutavalt muutnud, ei ole õige. On küllalt naisi, kellel on need muutused nii väikesed, et ei anna välimuses ega enesetundes kuidagi tunda, järjelikult polegi neist mõtet midagi rääkida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ta arvab siis. Kui välja ei paista, tunda ei ole, siis ei olegi ju tema jaoks midagi muutunud. Sina võid raiuda, palju tahad, et tegelikult ikka muudab. Kui need muutused on nii väikesed, et kuidagi välja ei paista, siis ei muudagi. Ma olen küll vaadanud kadedusega naisi, kes on paar päeva pärast sünnitust juba täpselt samasuguses vormis kui enne last. Et sina raiud, et ta pole enam iial endine, ei muuda asja. Kui välja paistab sama, inimene ise tunneb ennast samasugusena, siis järelikult polegi midagi erilist muutunud. Ja kui pärast sünnitust ei tunne ei mees ega naine ise mingit vahet seksuaalelus, siis polegi ju muutust, sina raiu mis tahad.

Aga sina vist ei saa aru, et jutt ei käi ainult visuaalsest poolest?

See on väga hea, kui tunnetuslikus ja visuaalses pooles erinevust pole. Aga väita, et naise füüsis kohe mitte mingilgi moel raseduse ja sünnitusega seoses ei muutu, on lihtsalt rumal!

Katsu oma solvumisest kuidagi üle olla!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga hea, kui tunnetuslikus ja visuaalses pooles erinevust pole. Aga väita, et naise füüsis kohe mitte mingilgi moel raseduse ja sünnitusega seoses ei muutu, on lihtsalt rumal! Katsu oma solvumisest kuidagi üle olla!

Mis solvumisest? Milleks nendele muutustele siis nii hirmsasti keskenduda, kui need välimuses ega enesetundes ei väljendu? Miks neist jahuda üldse siis? Kui liigesed on lõdvemad või jumal teab mis muud asjad, mida inimene ise kuidagi ei tunneta, mis tähtsust neil siis on üldse? Kõige suuremaid muutusi tekitab ikka vananemine. Mõnel tõesti tulevad sünnituse ja rasedusega suured muutused, tupp venib välja, nahk lõtvub, rasedusarmid, diastaas, lisandunud kilod, rinnad vajuvad lonti jne. Need tõesti on märgatavad nii väliselt kui mõjutavad enesetunnet. Aga kui inimesel midagi sellist ei ole, ta näeb välja endine, tunneb end endiselt, millest sa räägid siis üldse? Et tema puusaümbermõõt on 2 cm suurem, mingid luud paiknevad veidi teisiti vms ei ole ju olulised, kui see välja ei paista ega enesetunnet ei mõjuta. Lihtsalt ei saa aru sinu pointist siin vaielda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnud, et peab, aga selliseid naisi on. Ja nende kohta öelda, st sünnitus on nende figuuri kohutavalt muutnud, ei ole õige. On küllalt naisi, kellel on need muutused nii väikesed, et ei anna välimuses ega enesetundes kuidagi tunda, järjelikult polegi neist mõtet midagi rääkida.

Vabandust, kas jutt käis figuurist? Kogu naise organismi muudab sünnitus. Nii rindu, emakat, suguelundeid, keha üldiselt. Isegi jalanumber võib numbri võrra suureneda.

Kui figuurist rääkida, siis ülinõmedad on need ajalehtede kiitvad pealkirjad, kuidas keegi staar oli juba kaks päeva pärast sünnitust oma raseduseelses kaalus. Nagu see oleks kuidagi oluline ja eriline saavutus, mida tuleks ühiskondlikus plaanis eriliselt tunnustada. Normaalne on taastuda sama kaua, kui on kestnud rasedus, imetava ema puhul ehk kauemgi,  mitte ei peaks noortele emadele tekitama valearusaama, et sinu tublidus seisneb selles, kui ruttu saad saledaks tagasi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks nendele muutustele siis nii hirmsasti keskenduda, kui need välimuses ega enesetundes ei väljendu?

Ei peagi keskenduma, aga ei ole vaja ka väita, et mõni jääb täpselt samasuguseks kui enne. Ei jää! Sina ka ei jäänud!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnud, et peab, aga selliseid naisi on. Ja nende kohta öelda, st sünnitus on nende figuuri kohutavalt muutnud, ei ole õige. On küllalt naisi, kellel on need muutused nii väikesed, et ei anna välimuses ega enesetundes kuidagi tunda, järjelikult polegi neist mõtet midagi rääkida.

Vabandust, kas jutt käis figuurist? Kogu naise organismi muudab sünnitus. Nii rindu, emakat, suguelundeid, keha üldiselt. Isegi jalanumber võib numbri võrra suureneda.

Kui figuurist rääkida, siis ülinõmedad on need ajalehtede kiitvad pealkirjad, kuidas keegi staar oli juba kaks päeva pärast sünnitust oma raseduseelses kaalus. Nagu see oleks kuidagi oluline ja eriline saavutus, mida tuleks ühiskondlikus plaanis eriliselt tunnustada. Normaalne on taastuda sama kaua, kui on kestnud rasedus, imetava ema puhul ehk kauemgi, mitte ei peaks noortele emadele tekitama valearusaama, et sinu tublidus seisneb selles, kui ruttu saad saledaks tagasi.

Staaridele tehakse väidetavalt kohe tummy tuck või üsna varsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peagi keskenduma, aga ei ole vaja ka väita, et mõni jääb täpselt samasuguseks kui enne. Ei jää! Sina ka ei jäänud!

Et jalanumber muutus pool numbrit suuremaks ja emakas suuremaks, ei ole ju kuidagi inimese elus olulised. Kui sul neid rasedusi ja sünnitusi 4 oli, siis sa muidugi enam endine ei ole, mõnda muudab ka üks laps kardinaalselt. Aga mitte kõiki, lepi sellega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Staaridele tehakse väidetavalt kohe tummy tuck või üsna varsti.

Jah, staarid sünnitavad enamasti keisriga ja kohe selle operatsiooni käigus tõmmatakse kõht ka sirgeks. Tegelikult oleks seda väga lihtne ka mittestaaridele teha, aga noh, tavainimene olgu oma koleda kõhuga rahul ja mingu seda siis pärast lõikama suure raha eest. Keisrid tehakse meil tavaliselt väga koledasti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et jalanumber muutus pool numbrit suuremaks ja emakas suuremaks, ei ole ju kuidagi inimese elus olulised. Kui sul neid rasedusi ja sünnitusi 4 oli, siis sa muidugi enam endine ei ole, mõnda muudab ka üks laps kardinaalselt. Aga mitte kõiki, lepi sellega.

See, et sinu keha ei ole pärast rasedust ja sünnitust enam täpselt sama, ei ole sinu enda teha. Ja see, et sina sellega ei lepi, ei muuda asja.

Minul on neli last, aga ma olen saledam kui enne sünnitusi. Kipun kergelt alakaalu minema. Samuti ei ole mu rinnad visuaalselt eriti muutunud, ehkki olen kõiki lapsi kaua imetanud. Ka tupp on sama kui enne sünnitusi. Enda arvamus ei pruugi ehk nii objektiivne olla, aga kuna pidin käima ühel intiimpiirkonna plastilisel operatsioonil, siis ütlesin arstile, et kuna olen palju sünnitanud, et ehk siis tasub ka tupeplastikat teha. Arst oli nõus, aga pärast läbivaatust keeldus ja ütles, et kui siin veel midagi kitsamaks teha, siis hakkab mõlemal valus.

See, et mul kõik seksuaalses ja visuaalses plaanis just kui kõik tiba-toba on, ei tähenda ju mitte kuidagi seda, et ma olen täpselt samasugune kui enne rasedusi ja sünnitusi. Milleks endale valetada?

Iga günekoloog, kellele sa end ette näitab, saab aru, kas oled sünnitanud või mitte. Ja siin ei ole mitte millegi üle vaielda.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, staarid sünnitavad enamasti keisriga ja kohe selle operatsiooni käigus tõmmatakse kõht ka sirgeks. Tegelikult oleks seda väga lihtne ka mittestaaridele teha, aga noh, tavainimene olgu oma koleda kõhuga rahul ja mingu seda siis pärast lõikama suure raha eest. Keisrid tehakse meil tavaliselt väga koledasti.

Nii lapse kui ka ema tervise seisukohast on õige loomulikul teel sünnitamine. Keiser jäägu ikka hädaolukordadeks, kui on meditsiiniline näidustus seda teha.

Nõmedad on need naised, kes tellivad omale keisri ja ei imeta oma last ainult sellepärast, et mitte rikkuda oma keha.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )


Esileht Pereelu ja suhted “Mehel liiga suur”