Esileht Pereelu ja suhted “Mehel liiga suur”

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )

Teema: “Mehel liiga suur”

Postitas:
Kägu

Nõmedad on need naised, kes tellivad omale keisri

Jälle see rumal jutt. Eestis ei tehta keisrit mingi tellimise peale. Mitte imetamine on muidugi rumal, sest rindu see kuidagi ei päästa.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et mul kõik seksuaalses ja visuaalses plaanis just kui kõik tiba-toba on, ei tähenda ju mitte kuidagi seda, et ma olen täpselt samasugune kui enne rasedusi ja sünnitusi. Milleks endale valetada?

Ei, sa muidugi ei ole, sest oled 10+ aastat vanem, see on peamine erinevus. Aga hea küll, lase edasi. Kui sinu arust on elu tähtsusega see, et emakas on suurem ja günekoloog saab jalgu hargitades kohe sellest aru, siis selge see. Jah, see neli last on sind alatiseks muutnud ja mitte paremuse poole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, staarid sünnitavad enamasti keisriga ja kohe selle operatsiooni käigus tõmmatakse kõht ka sirgeks. Tegelikult oleks seda väga lihtne ka mittestaaridele teha, aga noh, tavainimene olgu oma koleda kõhuga rahul ja mingu seda siis pärast lõikama suure raha eest. Keisrid tehakse meil tavaliselt väga koledasti.

Nii lapse kui ka ema tervise seisukohast on õige loomulikul teel sünnitamine. Keiser jäägu ikka hädaolukordadeks, kui on meditsiiniline näidustus seda teha.

Nõmedad on need naised, kes tellivad omale keisri ja ei imeta oma last ainult sellepärast, et mitte rikkuda oma keha.

Jama. USas on suht kõrge % ja eluiga pikem eestlastest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see rumal jutt. Eestis ei tehta keisrit mingi tellimise peale. Mitte imetamine on muidugi rumal, sest rindu see kuidagi ei päästa.

Eestis ei tehta. Küll aga välismaal. Siiski, kui ma ei eksi, siis vahepeal sai ka Eestis tellida keisrit. Parandage mind, kui ma eksin, aga kas mitte Fertilitases polnud nii?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama. USas on suht kõrge % ja eluiga pikem eestlastest.

Kust selle kohta saaks lähemalt lugeda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sa muidugi ei ole, sest oled 10+ aastat vanem, see on peamine erinevus. Aga hea küll, lase edasi. Kui sinu arust on elu tähtsusega see, et emakas on suurem ja günekoloog saab jalgu hargitades kohe sellest aru, siis selge see. Jah, see neli last on sind alatiseks muutnud ja mitte paremuse poole.

Nüüd küll ei saa aru. See, et me nendin tõsiasja, tähendab seda, et ma olen sellepärast halb ja nõme?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parandage mind, kui ma eksin, aga kas mitte Fertilitases polnud nii?

Eksid, ei olnud nii.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see rumal jutt. Eestis ei tehta keisrit mingi tellimise peale. Mitte imetamine on muidugi rumal, sest rindu see kuidagi ei päästa.

Keegi polegi ju öelnud, et Eestist käib jutt. Ilmselt peeti silmas neid välismaiseid staare a la Victoria Beckham, kes kartes oma tupe venimise pärast, toovad oma lapsed ilmale keisri abil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama. USas on suht kõrge % ja eluiga pikem eestlastest.

Kust selle kohta saaks lähemalt lugeda?

Võtad lahti eluead riigiti, ise otsid. Siis võtad cdc lahti ja uurid osariike.

Pooldan keisrit, isiklik arvamus. Pole ka naturaalse sünnituse vastu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see rumal jutt. Eestis ei tehta keisrit mingi tellimise peale. Mitte imetamine on muidugi rumal, sest rindu see kuidagi ei päästa.

Keegi polegi ju öelnud, et Eestist käib jutt. Ilmselt peeti silmas neid välismaiseid staare a la Victoria Beckham, kes kartes oma tupe venimise pärast, toovad oma lapsed ilmale keisri abil.

Ma arvan, et seal on valu suurem tegur. Plastika saab vajadusel teha ju allkorrusel ja staaridel on võimalusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi polegi ju öelnud, et Eestist käib jutt.

Üks ütles küll, et Eestis olevat kunagi saanud. Tegelikult ei ole. Olen ise Fertilitases sünnitanud ja seal venitati viimase hingetõmbeni, et mitte keisrit teha, kuna erafirmad olid erilise jälgimise all keisrite osas. Keiser on nimelt ka haigekassa hinnakirja järgi tunduvalt kallim protseduur kui tavaline sünnitus. Pigem just riigihaiglad tegid neid kergekäelisemalt, aga mitte erafirmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtad lahti eluead riigiti, ise otsid. Siis võtad cdc lahti ja uurid osariike.

Ja, kuidas see kõik keisrilõikega seotud on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks ütles küll, et Eestis olevat kunagi saanud. Tegelikult ei ole.

Ma ju ei väitnud, et sai. Mäletan, et kui ise last ootasin, siis oli raseduse all sellest juttu. Ju mul jäi valesti meelde, et kuskil tasulises sai ise tellida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtad lahti eluead riigiti, ise otsid. Siis võtad cdc lahti ja uurid osariike.

Ja, kuidas see kõik keisrilõikega seotud on?

Otsi. Inimene peab harima end mitmekülgselt. Mitte augu- ja sünnituse teemadel. Kui keelt ei oska, siis tuleb õppima hakata.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi. Inimene peab harima end mitmekülgselt. Mitte augu- ja sünnituse teemadel. Kui keelt ei oska, siis tuleb õppima hakata.

Ei otsi! Sina ütlesid, et keisrilõike teel sünnitamine on sama ohutu kui loomulik sünnitamine. Ja seda juttu illustreerisid väitega, et USAs on kõrge eluiga. Mina aga ei saa kahjuks aru, kuidas need kaks omavahel seotud on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi. Inimene peab harima end mitmekülgselt. Mitte augu- ja sünnituse teemadel. Kui keelt ei oska, siis tuleb õppima hakata.

Imelik inimene oled. Kõrvalteemas (armukese pidamine) hakkasid täiesti seosetult järsku Zelenskõist rääkima. Kas sa jood? Või mis sul viga on?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik inimene oled. Kõrvalteemas (armukese pidamine) hakkasid täiesti seosetult järsku Zelenskõist rääkima. Kas sa jood? Või mis sul viga on?

Ei ole mõtet tema käest küsida, ta on tavalisest veidi “erilisem” inimene. Loogikat ei maksa tema jutust otsida ja see on vabandatav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi. Inimene peab harima end mitmekülgselt. Mitte augu- ja sünnituse teemadel. Kui keelt ei oska, siis tuleb õppima hakata.

Ei otsi! Sina ütlesid, et keisrilõike teel sünnitamine on sama ohutu kui loomulik sünnitamine. Ja seda juttu illustreerisid väitega, et USAs on kõrge eluiga. Mina aga ei saa kahjuks aru, kuidas need kaks omavahel seotud on.

Et naturaalsel sünnitusel pole eelist keisri ees, miks keisrit ei peaks saama valida. Sünnitusteedest saab laps kasulikke antikehasid, ega ma ka ei ole teadlik, kas nii on. Emal on veritsusrisk jne, aga valu kannatamist õigeks ei pea ja arste usaldan.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik inimene oled. Kõrvalteemas (armukese pidamine) hakkasid täiesti seosetult järsku Zelenskõist rääkima. Kas sa jood? Või mis sul viga on?

Ei ole mõtet tema käest küsida, ta on tavalisest veidi “erilisem” inimene. Loogikat ei maksa tema jutust otsida ja see on vabandatav.

Zekensky on eeskuju meestele! Ma võin olla eriline inimene, erivajadusega, aga vägemalt pole kedagi enda järgi kujundanud. Seepärast sa aru ei saagi, et sul teised kujundajad.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu eksil oli väga pikk ja jäme. Voodis ta käpard polnud. Mõned aastad olime koos ja nende jooksul käis mul kolm korda kiirabi peale tormilisemat seksi, et valuvaigistit kannikasse süstida. Alakõhtu tekkisid tohutud valud, olin kägaras voodis ja nutsin. Seksi ajal ei saanud arugi, et midagi nii hullu oleks, aga pärast siis. Valuaistingud alakõhust käisid läbi just koerapoosis jne.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur t_ra on tegelikult mehele paras nuhtlus, enamusele naistest see ei sobi ja pruudid kipuvad tihti vahetuma. Selline keskmise pikkuse ja jämedusega t_ra on täpselt paras.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur t_ra on tegelikult mehele paras nuhtlus, enamusele naistest see ei sobi ja pruudid kipuvad tihti vahetuma. Selline keskmise pikkuse ja jämedusega t_ra on täpselt paras.

Ja sellised mehed ka ei sobi, kes niimoodi räägivad, olgu muud parameetrid millised tahes.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur t_ra on tegelikult mehele paras nuhtlus, enamusele naistest see ei sobi ja pruudid kipuvad tihti vahetuma. Selline keskmise pikkuse ja jämedusega t_ra on täpselt paras.

Sinu näitel võib öelda, et parem siiski suur riist kui väike aju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naise tupp on erinev. Nagu ka iga mehe peenis. Mõnel naisel vajub peale sünnitamist emakas allapoole, mõnel mitte. Samamoodi vaagnapõhja lihaste olukord. Kui peenis on liiga pikk, siis paratamatult puutub ta emakakaela vastu, pole vist kõige mõnusam tunne. Või siis nagu oleks günekoloogi juures.

Mina olen sünnitanud naisterahvas ja kuigi ma ise ei tee endale mingit läbivaatust, siis mehe sõnul on ikka väga tihe ning minu jaoks on 17-18 cm pikkus, millest edasi läheks juba ebamugavaks. Ühe korra elus on olnud kogemus, kus tekkis tahtmine voodis eest ära põgeneda, sest vastu emakakaela pole tõesti enam mingi nauding.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/96112631/ainult-naistele-mida-teha-kui-mehel-on-liiga-suur-jah-see?fbclid=IwAR3GZNlUlaq_UzIpsj05-_y7YdOz10xXiB9SWbCI5gTr6-8O08gFtQV6lmw

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnud, et peab, aga selliseid naisi on. Ja nende kohta öelda, st sünnitus on nende figuuri kohutavalt muutnud, ei ole õige. On küllalt naisi, kellel on need muutused nii väikesed, et ei anna välimuses ega enesetundes kuidagi tunda, järjelikult polegi neist mõtet midagi rääkida.

Vabandust, kas jutt käis figuurist? Kogu naise organismi muudab sünnitus. Nii rindu, emakat, suguelundeid, keha üldiselt. Isegi jalanumber võib numbri võrra suureneda.

Kui figuurist rääkida, siis ülinõmedad on need ajalehtede kiitvad pealkirjad, kuidas keegi staar oli juba kaks päeva pärast sünnitust oma raseduseelses kaalus. Nagu see oleks kuidagi oluline ja eriline saavutus, mida tuleks ühiskondlikus plaanis eriliselt tunnustada. Normaalne on taastuda sama kaua, kui on kestnud rasedus, imetava ema puhul ehk kauemgi, mitte ei peaks noortele emadele tekitama valearusaama, et sinu tublidus seisneb selles, kui ruttu saad saledaks tagasi.

Siin vist mõeldakse figuuri. Jalanumber küll ei muutu, aga figuur võib küll muutuda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalanumber küll ei muutu, aga figuur võib küll muutuda.

jalanumber muutub jumala rahulikult, kui ma 18kg raskem olin, läks jalanumber tõesti ka suuremaks, nüüd on siis jälle endine olukord tagasi.
vabandust teemavälise kommentaari eest

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ei tea.. hiljutuses öösaates Naked Attraction teatas saatejuht Anna, et uuringute kohaselt võib naise tupp korraliku eelmängu käigus venida kuni kaks korda pikemaks või muutuda avaramaks, et ka suurem/pikem/laiem peenis ära mahuks. kuid selge see, et inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naise tupp on erinev. Nagu ka iga mehe peenis. Mõnel naisel vajub peale sünnitamist emakas allapoole, mõnel mitte. Samamoodi vaagnapõhja lihaste olukord. Kui peenis on liiga pikk, siis paratamatult puutub ta emakakaela vastu, pole vist kõige mõnusam tunne.

Naine olla on väga keeruline. Silm sihib pikki saledaid mehi, tupp igatseb lühikest ja paksu vesipead

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naine olla on väga keeruline. Silm sihib pikki saledaid mehi, tupp igatseb lühikest ja paksu vesipead

Mehe kehakuju ja tema peenise pikkuse või jämeduse vahel puudub igasugune seos, kui sa seda esimest korda kuuled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 112 )


Esileht Pereelu ja suhted “Mehel liiga suur”