Esileht Pereelu ja suhted Mehel on pseudoprobleemid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mehel on pseudoprobleemid

Postitas:

Minu mehel on tekkinud totaalsed pseudo probleemid mis on mind tüdimuseni ära tüüdanud.

Näiteks väidab ta et ma ei usalda teda ja sõdib tema asjdes. Pole absoluutselt tõsi. Minu kokkupuude tema asjadega on nii palju kui ma need pesumasinasse viskan, ühesõnaga saate aru küll.

Teda häirib minu hoiak, ma rikkuvat tal ohtu ära oma hoiakuga. Minu hoiak pole absoluutselt kummaline. Samasugune hea tuju nagu ikka. Räägin juttu vastan küsimustele teen nalja aga ikka ei kõlba. Eriline puänt oli kui rääkisin talle oma päevast – oli imelik juhus. Mille peale ta ütles aha ja poole jutu pealt lihtsalt muusika keeras valjuks.

Proovisin temaga suhelda. Aga ta ei võta vedu. Hakkab plartsuma ja väidab et ma ei hooli temast ja nüüd ta peab minema välja poistega et aju tuulutada. Ma arvasin et lasku käia. Ma lähen siis sõbrannadega nädalavahetuseks spaasse või vanematele kulla maale. Siis jäi tema plaan katki ja oli kurja tujuga kodus. Meeldiv!

Pakkusin et äkki veedame aega veidi eraldi. Tuulutame mõlemad ajusid. Hakkame üksteist igatsema. Ja äkki õpime käituma. Siis tuli tohutu draama et ma olen nii haige peast ja kuidas ma tahan teda hüljata jne.

Ma ei saa aru mis toimub? Kas ma ole. Tõesti ebanormaalne?

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:53; 18.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru mis toimub? Kas ma ole. Tõesti ebanormaalne?

Vähem võiksid napsutada küll.
Loe hommikul üle ja proovi ära parandada.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on teine naine tekkinud ja sa oled ees. Ta ei ole valmis üles tunnistama ja kardab, et sa midagi avastad. Naaksub su kallal, sest sa pole tema silmis enam oluline, süda kuulub juba teisele. Samas pole valmis sinust lahku minema, ilmselt materiaalsete hüvede, mugavuse tõttu.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petab.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanematega kulla maale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma arvasin ka. Eks jah peab midagi välja mõtlema ja minema minema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:53; 18.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on teine naine tekkinud ja sa oled ees. Ta ei ole valmis üles tunnistama ja kardab, et sa midagi avastad. Naaksub su kallal, sest sa pole tema silmis enam oluline, süda kuulub juba teisele. Samas pole valmis sinust lahku minema, ilmselt materiaalsete hüvede, mugavuse tõttu.

Kahjuks nii tundub olevatki. Suht õpiku näide petmisest

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine variant on, et mehel on välja löönud psüühikahäire.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on teine naine tekkinud ja sa oled ees. Ta ei ole valmis üles tunnistama ja kardab, et sa midagi avastad. Naaksub su kallal, sest sa pole tema silmis enam oluline, süda kuulub juba teisele. Samas pole valmis sinust lahku minema, ilmselt materiaalsete hüvede, mugavuse tõttu.

Kahjuks nii tundub olevatki. Suht õpiku näide petmisest

Ma sellisel juhul siiski leiaksin võimaluse mehe teine suhe koos tõenditega välja nuhkida ja mõnes “sobivas” olukorras avalikkuse ette tuua. Rahulikult. Kui mehel nii palju mune pole, et ise enne lahku minna, kui uue suhte loob, siis kannatagu ka välja, kui ta petmine avalikuks tuleb. Ja sellise peedistamise järel oleks ju õiglane, kui vähemalt kogu loost natuke skandaali saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt petab. Klassikaline käitumine. Kardab, et nuhid ta asjades, sinu jutt ha kohalolu ajab närvi, sest tahaks omaette armukesest unistada või tollega kirjutada. Otsib põhjuseid kodust lahkumiseks. Lihtsalt nii ilmne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees provotseerrib meelega, et sina ära läheks. Ise ta nii mugav ja ei viitsi seda esimest sammu astuda. Siis ongi lihtsam su kallal näägutada, kuniks sina selle sammu astud.
Olgu põhjuseks siis armuke või midagi muud aga nii mulle tundus esimese asjana teemaalgatust lugedes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

näib jah, et mehel mõlgub keegi teine mõtetes. suhet lõplikul ta aga lõhkuda ka ei soovi, sest ei tea ju veel kuidas uuega minema hakkab. paistab, et silmrõõmuga väga hästi ei lähe ka sest miks muidu plaan “poistega aju tuulutada” vett vedama läks. teeb ju tuju pahaks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on armuke ja sellega kaasnevad probleemid ei tarvitse pseudo olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel on pseudoprobleemid