Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mehel süüfilis? ????

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mehel süüfilis? ????

Postitas:

Oleme aastaid rasestuda üritanud ja kuna see pole õnnestunud siis mees saadeti ivf-i jaoks analüüse andma. Digiloos selline vastus:

Treponema pallidum IgG (immunoblot): saadetud kinnitamisele.

Treponema pallidum Ab: piiripealne.

Googeldades sain teada, et need süüfilise markerid. Kas see tähendab, et tal on süüfilis? Kas see võib rasestumist mõjutada?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 21:17; 30.12 12:28; 30.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme aastaid rasestuda üritanud ja kuna see pole õnnestunud siis mees saadeti ivf-i jaoks analüüse andma. Digiloos selline vastus:

Treponema pallidum IgG (immunoblot): saadetud kinnitamisele.

Treponema pallidum Ab: piiripealne.

Googeldades sain teada, et need süüfilise markerid. Kas see tähendab, et tal on süüfilis? Kas see võib rasestumist mõjutada?

Palju õnne, su mees käib vasakule ????

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahkjas spiroheet – kas pole ilus nimi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme aastaid rasestuda üritanud ja kuna see pole õnnestunud siis mees saadeti ivf-i jaoks analüüse andma. Digiloos selline vastus:

Treponema pallidum IgG (immunoblot): saadetud kinnitamisele.

Treponema pallidum Ab: piiripealne.

Googeldades sain teada, et need süüfilise markerid. Kas see tähendab, et tal on süüfilis? Kas see võib rasestumist mõjutada?

Palju õnne, su mees käib vasakule ????

Njah, paraku siin muud võkmalusg pole tõesti. Süüfilis on ränk suguhaigus ja nakkab ainult sugulisel teel.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 07:30; 30.12 10:01; 30.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu kohe kõiki enda taseme järgi hinnata. Süüfilis võib olla väga pikaajaline haigus, latentne faas võib kesta aastakümneid. Nakatumine ja esimeste faaside läbipõdemine võis jääda ammusesse aega.

Head viited selle kohta: https://synlab.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/nakkushaiguste-diagnostika/suufilise-diagnostika/

https://www.terviseamet.ee/et/nakkushaigused-a-u/suufilis

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme aastaid rasestuda üritanud ja kuna see pole õnnestunud siis mees saadeti ivf-i jaoks analüüse andma. Digiloos selline vastus:

Treponema pallidum IgG (immunoblot): saadetud kinnitamisele.

Treponema pallidum Ab: piiripealne.

Googeldades sain teada, et need süüfilise markerid. Kas see tähendab, et tal on süüfilis? Kas see võib rasestumist mõjutada?

Palju õnne, su mees käib vasakule ????

Njah, paraku siin muud võkmalusg pole tõesti. Süüfilis on ränk suguhaigus ja nakkab ainult sugulisel teel.

Ainult et nakkuse võis mees saada ammu enne praeguse naisega kokkusaamist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 09:53; 30.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme aastaid rasestuda üritanud ja kuna see pole õnnestunud siis mees saadeti ivf-i jaoks analüüse andma. Digiloos selline vastus:

Treponema pallidum IgG (immunoblot): saadetud kinnitamisele.

Treponema pallidum Ab: piiripealne.

Googeldades sain teada, et need süüfilise markerid. Kas see tähendab, et tal on süüfilis? Kas see võib rasestumist mõjutada?

Palju õnne, su mees käib vasakule ????

Njah, paraku siin muud võkmalusg pole tõesti. Süüfilis on ränk suguhaigus ja nakkab ainult sugulisel teel.

Ainult et nakkuse võis mees saada ammu enne praeguse naisega kokkusaamist.

Süüfilis pole mingi selline haigus mis ei annaks tundemärke.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 07:30; 30.12 10:01; 30.12 12:29;
To report this post you need to login first.

IgG võiks ju viidata ka läbipõetud süüfilisele (küsi, kas on kunagi olnud ja ravitud?). Parem mitte siit küsida, eks ikka arsti käest saab täpsemad vastused, siin leelotatakse mida iganes kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on sama imestunud, kui ma. Ytleb, et pole kunagi suguelunditega mingit jama olnud. Täna kell 14.00 saab arstile helistada ja uurida, mis edasi.

Ma teda petmises ei kahtlustagi. Selles polegi küsimus. Pigem olen ma hämmeldunud, et see varem välja pole tulnud ja kuidas mul seda siis ei ole?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 21:17; 30.12 12:28; 30.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teda petmises ei kahtlustagi. Selles polegi küsimus. Pigem olen ma hämmeldunud, et see varem välja pole tulnud ja kuidas mul seda siis ei ole?

Sellepärast, et su mehel on ta alles hangitud endalegi 😉

Mõtle loogiliselt natuke…

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 07:30; 30.12 10:01; 30.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on sama imestunud, kui ma. Ytleb, et pole kunagi suguelunditega mingit jama olnud. Täna kell 14.00 saab arstile helistada ja uurida, mis edasi.

Ma teda petmises ei kahtlustagi. Selles polegi küsimus. Pigem olen ma hämmeldunud, et see varem välja pole tulnud ja kuidas mul seda siis ei ole?

Sellepärast ei tasugi isegi digiloos surfata ja näite guugeldada. Kui su mehel oleks süüfilis, siis oleksid arstid talle ise juba helistanud! See käib ikka niipidi. Aga näidud ju piiripealsed jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oligi asjatu paanika. Saime arsti kätte. Test on piiripealne kuna mees on kunagi puukborrelioosi läbi põdenud. Arst ütles, et see annab valepositiivset vastust ja kuna test oli piiripealne ja mees puukborrelioosi kinnitas siis tema ei muretse ja ütles, et meil on roheline tee IVF-ga jätkamiseks – rasestumist see ei mõjuta.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 21:17; 30.12 12:28; 30.12 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just kirjutada, et need markerid võivad ka mujalt näidu anda, aga teil juba korras:). Need on sellised rumalad olukorrad jah, kus hakatakse mõtlema, et kuidas nii…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tore, et siin kohe teadjad-käod majas, et kindlasti petab ja muud varianti pole…

TA, hea meel, et ainult ehmatus oli, ja palju edu IVFiks!

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 09:53; 30.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge nüüd, süüfilise test annab valepositiivseid, mul on näiteks ka verekeskuesest helistatud ja öeldus, et nende süüfilistest verest näitas positiivset. Loomulikult oli kordustest  negatiivne. Praegusel juhul pole ju kumbki test isegi positiivne mitte.

 

https://synlab.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/nakkushaiguste-diagnostika/suufilise-diagnostika/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mehel süüfilis? ????