Esileht Pereelu ja suhted mehel vist keskea kriis juba..

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: mehel vist keskea kriis juba..

Postitas:

mees läheneb 40 aastakesele ja viimasel ajal kogu aeg viriseb, eriti kui peab midagi lastega tegema, neid korrale kutsuma, kodus midagi tegema jne.
näiteks, võttis endale 2 vaba päeva ja siis kus seda virisemist hommikul et mina lastega ta üles ajan, et tema ei saa puhata..no mis asja peame kõik siis vabad päevad võtma või üldse mitte häält tegema.
lapsed lähevad kooli, kõnnivad toas, jne.
eile avastas arvuti taga et tema tahab mootorratast osta endale.nagu meil selleks raha oleks, mida ma ka ütlesin, no jummel puhises nagu pühvel terve õhtu, said lapsed ka veel , et ei oska vaikselt olla..lõpuks öeldi et lapsed kasvatamata ja see olevat puhtalt minu süü.
vot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on väsinud. Ei oska oma elu enam hinnata. Ikka võib selline hetk elus ette tulla. Las unistab oma mootorrattast! Milleks teise unistust maha teha ..
Peaksite koos kahekesi! puhkama minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ostiski endale mootorratta, kaks aastat põristas teiste keskealiste meestega ringi, sõitis kaks kuud mingil maailmatuuril üksinda. Pärast oli normaalne mees edasi. Minu arust ei tasuks mehest ainult mingit rakkes töölooma teha, muidu keerab päris ära. Üllataval kombel oli see kahekuine mehe äraolek ka mulle meeldivaks vahelduseks, kuigi mul oli siis mõnekuune beebi, vanem laps jne. Ei olnud hullu midagi, pärast oli meie suhe jälle uus ja värske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljatilk, miks te trambite siis terve perega magamistoas, kui üks inimene üritab magada. see, et mees ütles, et tahab mootorratast ei tähenda ju, et ta läheb kohe ostma. küllap ta saab ise ka aru, et raha vähe. aga kui sa talle seda veel nina alla hõõruma läksid, siis lootsid kiitust või. katsu lapsed kodust ära organiseerida, et saaksid mehega segamatult rääkida. ehk on tal mingi muu mure ja kuna ta ei oska seda lahendada, siis puhisebki. mehed ei oska, ei julge oma muredest rääkida, sest nad on loodud probleeme lahendama. nad kardavad näida hädavarestena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmised on kõike juba ammendavalt välja öelnud, mehena on mul raske ja isegi võimatu midagi juurde lisada.

ka mina olen mootorratta juttu heietanud 😀
eee, olen 43 juba, läks üle..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

olen üsna kindel, et selle kahekuuspikkuse tuuri ajal oli mehel ka vähemalt üks intiimne suhe mõne naisterahvaga.
mehed ise teavad ehk paremini seletada – kas see käib sellistel reisidel asja juurde või teen alusetuid oletusi?[/tsitaat]

No ja naisel oli sel ajal kodus intiimne suhe naabri Matiga. So what? Oluline on see, et nüüd on kodus parem õhkkond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

olen üsna kindel, et selle kahekuuspikkuse tuuri ajal oli mehel ka vähemalt üks intiimne suhe mõne naisterahvaga.
mehed ise teavad ehk paremini seletada – kas see käib sellistel reisidel asja juurde või teen alusetuid oletusi?[/tsitaat]

ma meesterahvana sellist abikaasat omades üle aisa küll ei tahaks panna…
petetakse siin ilmas pigem vist ikka neid kaaslasi (nii mehi kui naisi) kes kaaslasele elus rohkem koormaks kaelas on.

keskeakriisi kohta enda kogemuste põhjal – hakkas juba 30ndate alguses vaikselt pihta, nii mootoratta unistus, üksinda eneseleidmisereisi unistus jms. siiamaani veel majanduslikel põhjustel teostamata (lapsed ja kodu neelavad kogu raha). tulevikku ennustada ei oska, võib-olla läheb üle. loodetavasti aga ikka ei lähe ja saan ühel heal päeval võimaluse need teostada. ja mul ei oleks ka midagi selle vastu kui ka minu abikaasa midagi sellist \”päris iseendale\” teeks.
sellised soovid ja unistused ei tähenda kohe üldse seda, et ma oma peret ei armastaks ja kõrgelt ei hindaks. iga isiksus vajab ka aega ainult iseendale, et ära ei manduks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 21:13; 20.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja selles, et mees väsinud on, aja maha tahtis võtta ja lihtsalt magada soovis – no on siis raske talle seda mõnikord võimaldada? loomulikult läheb väsinud inimene pingesse ja pärast neid valusaid ütlemisi alla neelata on kindlasti palju raskem.
kasuta see aeg selleks, et lastega ise midagi põnevat teha.
teinekord võtad ise paariks päevaks aja maha ja mees tuleb sulle vastu.
maga ise ja lase teistel magada, nagu öeldakse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 21:13; 20.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin ka ükskord kolleegidega seda keskea kriisi teemat arutama. Jõudsime järeldusele, et kui kriis seisneb selles, et üks täies jõus mees ostab sportauto või mootorratta, jätab oma vinguva moori maha ja võtab asemele noore tibi, siis mehe seisukohast ei ole siin küll kriisi lõhnagi.

Kui see ongi kriis, siis sellises kriisis ju elada tahakski!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted mehel vist keskea kriis juba..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.