Esileht Pereelu ja suhted mehele korvi andmine?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: mehele korvi andmine?

Postitas:

Huvitav palju peredes on see, et mees tahab sexi aga mingil põhjusel naine ei taha. Mitte, et üldse ei tahaks vaid lihtsalt tol hetkle ei viitsi ei taha

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav palju peredes on see, et mees tahab sexi aga mingil põhjusel naine ei taha. Mitte, et üldse ei tahaks vaid lihtsalt tol hetkle ei viitsi ei taha

Huvitav, kui paljudes peredes on nii, et naine tahab seksi aga mingil põhjusel mees sel hetkel ei taha? Mitte, et üldse ei tahaks, vaid lihtsalt tol hetkel ei viitsi või ei taha. “Ei viitsi” tähendab siin lihtsalt seda, et ei tunne naisega seda vajalikku ühtekuuluvustunnet, ilmselt on vahetult enne mingi lahkheli olnud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:02; 25.03 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui paljudes peredes sa siis seda uurimistööd teinud oled ka, et nii täpselt tead?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa paljudes peredes on nii, et naine tahaks, aga mees on parajasti väsinud või telekast tuleb jalpall ja sel hetkel ei taha. Ja selleks ajaks, kui tahtma hakkab, on naisel juba mingi muu huvi, näiteks värvib lage. Ja nii edasi. Ühest küljest nagu mõlemad tahaksid, teisest küljest ei saa need tahtmised kuidagi kokku, igavene häda.
Selle vastu aitab kindla päevaplaani koostamine ja seinale riputamine – see kell jalgpall, see kell seinavärvimine, see kell seks (mitte sex, sest me siin kirjutame ikkagi eesti keeles) aga selleks kellaks peab kõik tehtud olema ja kõik tuduvoodis, silmad kinni ja käed teki peal. Hopsassaa!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav et siia nii palju mingeid totraid eesmärgita teemasid tekib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kui paljudes peredes on nii, et kui õhtu kätte jõuab ja naine jõuab ja päev otsa siblinud naine lõpuks ometi saab rahus olla, on mees oma tahtmistega platsis ja aru ka ei saa, mis põhjusel ometi naine ei taha. Mees on loomulikult puhanud, sest ega tema ometi kodus pere asjade eest ei pea hoolt kandma.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 14:25; 25.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on loomulikult puhanud, sest ega tema ometi kodus pere asjade eest ei pea hoolt kandma.

Ei, kus sa sellega, mees on lihtsalt tööl käinud, et naisel ja lastel oleks kus pereasju ajada. Ja mehe töö on ilmselgelt ainult lakke sülitamine, naise töö kodus on aga tõeline rassimine ja orjatöö!

Iroonia kõrvale jättes, siis oma tõetera on nii eelmises kui ka minu kõverpeegli-vastuses.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan sageli hoopis mehelt korvi, ta on minust kuus aastat vanem ning sageli väsinud. Ise pole mul kunagi juhtunud, et ma ei suudaks end üheks väikeseks seksiks korra kokku võtta, isegi kui olen väsinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees solvus täiega, kui ma ei tahtnud. Aga tõesti ei tahtnud temaga alati seksida. Siis mõustsin, mis tähendab abielukohustus. Tundsin, et seks on kohustus mitte midagi mõnusat.
Aga tõesti, selline pirtsutamine võtab tuju ära. Ja ta jõi iga õhtu vähemalt kuus õlut. See hais, rõve. Aga kui ta oli kaine, siis üle minuti vastu ei pidanud. Õnneks nüüd ta mu eksmees.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on loomulikult puhanud, sest ega tema ometi kodus pere asjade eest ei pea hoolt kandma.

Ei, kus sa sellega, mees on lihtsalt tööl käinud, et naisel ja lastel oleks kus pereasju ajada. Ja mehe töö on ilmselgelt ainult lakke sülitamine, naise töö kodus on aga tõeline rassimine ja orjatöö!

Iroonia kõrvale jättes, siis oma tõetera on nii eelmises kui ka minu kõverpeegli-vastuses.

Minul on ka tihtipeale nii. Aga mina käin lisaks veel ka täispika päeva tööl kodust eemal. Ja kui vahel harva ma siis tunnen, et nüüd kohe võiks, on mees väsinud või vaatab mingit saadet või on kõht liiga täis jne. Kui õhtu kätte jõuab on temal tahtmine aga mina (üle)väsinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on loomulikult puhanud, sest ega tema ometi kodus pere asjade eest ei pea hoolt kandma.

Ei, kus sa sellega, mees on lihtsalt tööl käinud, et naisel ja lastel oleks kus pereasju ajada. Ja mehe töö on ilmselgelt ainult lakke sülitamine, naise töö kodus on aga tõeline rassimine ja orjatöö!

Iroonia kõrvale jättes, siis oma tõetera on nii eelmises kui ka minu kõverpeegli-vastuses.

Ka naine käis päeval tööl. Mees aga arvab, et tema töö lõpeb siis kui kell kukub ja kodus on ainult puhkeaeg.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 14:25; 25.03 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees aga arvab, et tema töö lõpeb siis kui kell kukub ja kodus on ainult puhkeaeg.

Aga nii ju ongi.
Sest näine läks ju jutuga, et teeme tite ja mingi (perekooli keskmise) 9 aasta pärast hakkab veel jutt mingist abielust ka.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:02; 25.03 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan sageli hoopis mehelt korvi, ta on minust kuus aastat vanem ning sageli väsinud. Ise pole mul kunagi juhtunud, et ma ei suudaks end üheks väikeseks seksiks korra kokku võtta, isegi kui olen väsinud.

Ma saan ka tööpäeva õhtuti pigem ise mehelt korvi, ta tuleb tihti hilja ja ei jaksa enam midagi teha.
Aga magab end siis välja ja seks tuleb hommikul enne tööle minemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted mehele korvi andmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.