Esileht Pereelu ja suhted Mehele raha “laenamine”

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mehele raha “laenamine”

Postitas:

Luusermehe sponsor? Sinu ettekujutluses käib siis ettevõtlus nii, et kui kohe peale firma loomist käive miljonites pole, siis on asi mõttetu ja mees luuser?  Naine või asi…..

Majanduslikult mõtlev inimene ei lähe tasuvalt tööl enne minema, kui oma ettevõttes suudab vähemalt sama rahavoo endale garanteerida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid “nõuandeid”? Ainus nõuanne selle lapsega seoses on meie abielu varasuhtena lahusvara ja tehtud testamendid, laps on pärijate ringist välja jäetud (kui mehe surres ta veel alaealine on, siis jah, sundosale tal õigus on, samas kinnisvara ja muu väärtuslik on meil kõik minu nimel). Elatise maksmine on aus muidugi. Ei, ma ei muretse, et nad ei suhtle ja suhtlema ei julgusta ka. Oleks nad suhelnud, ma poleks selle mehega mingi suhteni läinudki.

kas teil ühiseid lapsi on? kui jah, siis mõtle ka sellele, et kui midagi peaks juhtuma sinuga ja sinu pärijaks on sinu laps, siis juhul, kui juhtub midagi su lapsega, siis tema järel pärib tema poolõde/vend sinu vara 🙁
soov, et isa ja laps ei suhtle, võib olla tulnud ka lapse emalt, kellel on nt uus kaaslane ja kes ei soovi, et eksmees pildil oleks. veel kümmekond aastat tagasi oli psühholoogide ja tihti ka kohtunike soovitus, et lahutuse korral mees pildilt kaoks ning piirduks raha maksmisega. väga palju on naisi, kes keelduvad peale lahutust last mehele näitamast ja nii need suhted kaovadki

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid “nõuandeid”? Ainus nõuanne selle lapsega seoses on meie abielu varasuhtena lahusvara ja tehtud testamendid, laps on pärijate ringist välja jäetud (kui mehe surres ta veel alaealine on, siis jah, sundosale tal õigus on, samas kinnisvara ja muu väärtuslik on meil kõik minu nimel). Elatise maksmine on aus muidugi. Ei, ma ei muretse, et nad ei suhtle ja suhtlema ei julgusta ka. Oleks nad suhelnud, ma poleks selle mehega mingi suhteni läinudki.

kas teil ühiseid lapsi on? kui jah, siis mõtle ka sellele, et kui midagi peaks juhtuma sinuga ja sinu pärijaks on sinu laps, siis juhul, kui juhtub midagi su lapsega, siis tema järel pärib tema poolõde/vend sinu vara ????

soov, et isa ja laps ei suhtle, võib olla tulnud ka lapse emalt, kellel on nt uus kaaslane ja kes ei soovi, et eksmees pildil oleks. veel kümmekond aastat tagasi oli psühholoogide ja tihti ka kohtunike soovitus, et lahutuse korral mees pildilt kaoks ning piirduks raha maksmisega. väga palju on naisi, kes keelduvad peale lahutust last mehele näitamast ja nii need suhted kaovadki

Meil on ühine laps, aga ka tema on testamendist välja jäetud (põhjuseks mehe laps eelmisest kooselust, et just su kirjeldatud olukorda vältida). Pärijaks minu lapsed  esimesest abielust (isa surnud).

Mehe eelmine naine ei keeldu oma last näitamast. Küll aga on elukohtade vahe suur, isegi riigid on erinevad. Inimesed said aru, et lapse edasi-tagasi solgutamine ei tee talle head, heal juhul kord kuus isa nägemine tekitaks lapsele vaid asjatut ärevust. Nad ei ole nii ammu kohtunud, et laps võõrastaks kindlasti. Sisuliselt on tegu kahe üksteisele võõraks jäänud inimesega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 13:36; 06.03 10:44; 06.03 11:43; 06.03 17:44; 07.03 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees loobus palgatööst ja tal oma ettevõtte, mis hingitseb. Koroona kriis pole ka abiks. Pidevalt on tal midagi firma jaoks vaja ja siis küsib minu käest. Lubab tagasi maksta, aga ei maksa. Heal juhul saab endale palga 600€. Tema peabki siis seda palka tagasi maksmiseks, aga sel juhul on tema panus pere asjadesse 0. Nüüd rulid tuluka rahad ja tal mingit tööriista vaja. Mina aga keeldusin ja tema on nüüd pahane. See pull on kestnud 2 aastat ja minu meelest rabeleb rohkem kui enne ja tulemust pole. Ma lihtsalt ei jaksa enam rahalist ebastabiilsust taluda. Palgatööga oli tal iga kuu 1600 palk, aga ta ei taha enam kellelegi reisele orjata ja on oma firma üle väga uhke. Ja nüüd tüli majas ja ei oska seda lahendada.

Et nagu tõsiselt sa oled olnud vabatahtlikult mingi luusermehe sponsor juba kaks aastat ja nüüd tuled küsima, mis on lahendus?

Mul oleks juba esimese kuu möödudes villand saanud. Mees või asi.

Luusermehe sponsor? Sinu ettekujutluses käib siis ettevõtlus nii, et kui kohe peale firma loomist käive miljonites pole, siis on asi mõttetu ja mees luuser? Naine või asi…..

Selle koha pealt olen nõus, et kõik need laenud ja toetused peaksid olema vormistatud kirjalikult ja ametlikult laenuna ettevõttele, mitte mehele. Aga arvestama peab, et isegi siis, kui majandus õitseks, võib firma käimalükkamine aega võtta mitu aastat. Eks see ole iga naise enda valikute küsimus, et kas olla oma mehega koos nii heas kui halvas ja kas toetada teda või eeldada, et toetus ja tugi(nii moraalne kui rahaline) on peres ainult mehe ülesanne.

ah, ära aja lolli juttu. Iga mees saab ettevõtlust arendada ikka vaid oma vabade vahendite piires, mitte pere ja iseenda söògiraha arvelt, eeldades, et naine selle kinni maksab.

Ilmselt oled näinud vaid mingit teise Eesti põlve otsas äri, kus nii asjad käivadki, et ütled mulle Naine või asi!

Ma üsna mitme start-up juures olnud ja tean suurepäraselt, kuidas erineva valdkonna ettevõtted end käima tõmbavad ning kaua selleks läheb:) Küsimus pole miljonilistes tuludes, selleni jõuab sajast üks ettevõte. Küsimus on selles, et ettevõtet ei stardi ükski ettevõtja oma pere jooksvate vajaduste arvelt.

Kukkusid nüüd küll kogemata majandusinimesega vaidlema, kelle põhitööks on start-upide käivitamine ja finantseerimine.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 01:07; 08.03 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukkusid nüüd küll kogemata majandusinimesega vaidlema, kelle põhitööks on start-upide käivitamine ja finantseerimine.

Ehh kui sa nii kõva majandusinimene oled, siis peaksid teadma et start-Up ettevõte on hoopis teistel alustel toimiv kui nö tavaline ettevõte. Viimase puhul oleneb ka palju sellest, kas on teenuste osutamisele suunatud ettevõte või tootmisele.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 20:50; 08.03 04:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehele raha “laenamine”