Esileht Pereelu ja suhted mehele vaba voli lõbutseda teistega?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: mehele vaba voli lõbutseda teistega?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Hetkel see petmine lapsi ei mõjuta kuna mingit kisa ega tülisid meil kodus selle pärast olnud ei ole. [/tsitaat]

Kui see mõjutab sind emotsionaalselt, siis mõjutab see väga ka lapsi! Lapsed tunnetavad rohkem kui oskad arvata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ps: ei pea silmad seda et käib ja joob ja jookseb mööda ööklubisid, seda ei teeks ta nagunii, ta ei joo ega laaberda ringi. vaba aja veedaks ta ikka perega.

Igaks juhuks märgin ära ka selle et kodu on meil minu oma, pärandus ja majanduslikult olen sõltumatu.

Aga kuidagi ei taha heast mehest lahku minna vaid petmise pärast. Muidugi mulle ei meeldi et ta teisi magatab aga parem hea mees kes magatab võõraid naisi kui lõhkine pere, üksikema ja õnnetud lapsed. Hetkel see petmine lapsi ei mõjuta kuna mingit kisa ega tülisid meil kodus selle pärast olnud ei ole. [/tsitaat]

Kirjutasid, et petmistest saite üle raske töö ja perenõustamisega, ning et siiani närib sees, et kus ta ikka käib ja mis ta teeb. Kisa ja tülid oleksid isegi parem variant, sest nagu näha – piinab see küsimus sind ju lakkamatult, mis on ka arusaadav.

Teine asi on see \”hea mees\” ja \”super isa\”. Kui oleks hea mees ja super isa (kes muuhulgas peaks nn tõsiste kavatsustega vaatama, rääkimata muust, vaid oma naist ja sellega andma lastele eluks kaasa terve peremudeli), siis ei oleks ju seda teemat siin.

See on kindlasti raske, aga iseenda huvides pead asju ikka õigete nimedega nimetama. Hea mees, kes teisi magatab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:00; 17.05 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]seksuaalvõtted kõik läbi võetud meil, tegelikult probleem pigem selles et enne esimest püsisuhet sai pidevalt korvi ja sellest tingitult oli madal enesehinnang ja hirm et on vähe naisi kes teda ihaldaks…mingi ürgmehe teema vist. [/tsitaat]

17-aastased poisid saavadki kogu aeg korvi, see on normaalne. Suur osa neist ei julge küsidagi ja neist, kes küsivad, suuremale osale ei anta. See ei ole küll täiskasvanud mehele mingi põhjus abikaasa ja mitme lapse kõrvalt armukesi pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:00; 17.05 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen-halb mees on see kes on minuga ebaviisakas, hoolimatu, joob, suitsetab jne.

Ise omad kõrgharidust. Keegi teatas et mul pidavad põhiharidus olema.

sarved maha jooksmata-justnimelt seksuaalse kompetentsi vallas jooksmata. Esimene suhe algas tal 17-aastaselt ja kestis pea 8 aastat, paar kuud hiljem tutvus ta minuga ja olin tal teine seksuaalsuhe. [/tsitaat]Milles siis küsimus, kui sulle selline suhe sobib? Milleks soiguda sellel teemal ja vaielda teisiti arvajatega?
Kui sulle sobib, et mees jookseb sarvi maha, siis mida on siin teistel öelda?

Ausalt öeldes kahtlen siiski sinu kõrges harituses.
Sellest lause teisest poolest ei saanud ma üldse aru \”sarved maha jooksmata-justnimelt seksuaalse kompetentsi vallas jooksmata.\” Mida tähendab antud kontekstis \”seksuaalse kompetentsi vallas\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 21:13; 16.05 21:17; 16.05 21:23; 16.05 21:26; 17.05 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei ole kindlasti teemaalgataja mees, aga valgustaksin seda käitumismudelit. minul tekkis paanika, et kas seda ühte ja sama naist peangi ma nüüd elulõpuni… saama?
faktor 1 – naine oli enne mind oluliselt rohkem saanud, kui mina
faktor 2 – mina olen seni lihtsalt paaris püsisuhtes olnud, mis ei ole minujaoks tegelikult nagu täisväärtuslik seksuaalkogemus
faktor 3 – kusjuures puudujääk on meie seksuaalsuhtes olemas, ja ma ei taha naisele peale suruda selle teemaga

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]sinu puhul tekib see küsimus, et miks sinusuguse mõttemaailmaga inimene peab püsisuhtesse, eriti veel kohustustega püsisuhtesse (loe pere, kus on lapsed jmt. kohustused) üldse astuma?
Sinu soovid on suht arusaadavad ja täiesti loogiline, kui noor mees tahab vabadust nautida ja põrutada seda, keda parasjagu hing ihaldab, aga ole hea mees ja palun ära loo püsisuhet! Nii on kõigil probleeme palju vähem – sina ei pea petma, valetama, varjama ja naine (ja lapsed) ei pea haiget saama.
Nii lihtne ja loogiline! Lausa naljakas, et inimene ei oska ise nii lihtsa asja peale tulla.
Aa, sul on sokipesijat ja söögitegijat vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 09:33; 17.05 10:34; 23.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted mehele vaba voli lõbutseda teistega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.