Esileht Pereelu ja suhted Meheõe perekond ja FB

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Meheõe perekond ja FB

Postitas:

Ma olen mingipärast nii löödud, isegi kui mõistusega võtan asja külmalt.
Nimelt mu meheõe lapsed ei aksepteerinud mind oma sõbralisti.
Noh mis lapsed, noored üks on 18 ja teine 23a.
Iseenesest suhtleme nende perega harva kuid tülisid pole. Mehe õel FB lehte pole ja tundus sellel hetkel hea mõte.
Elame ka üksteisest kaugel.
Vaatasin et neil listis ka rohkem sugulasi, nagu meheõe mehe poolseid sugulasi ja mõtlesin et oleks tore üksteise tegemistel silma peal hoida.
Kui neid teisi sugulasi poleks olnud, ka vanemaid inimesi ja üle 40a sugulasi siis poleks kutset üldse saatnud.
Et noorte värk ja mis ma sekkun.
Nüüd nii jama tunne et pean sünnipäevadel kohtuma ja nemad teavad et ei tahtnud mind oma sõbralisti.
Olen aru saanud et noortele on see kõige suurem väljapraakimine ja mittetunnustamine kui keeldud sellisest asjast.
Kas mulle taheti midagi edastada, anda teada et pole perekond..?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 10:10; 02.05 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vana sa ise siis oled, et sellist asja niimoodi põed? 16? 17?

täiskasvanutel pole minumeelest üldse FBsse asja, see rohkem pubekate värk ikka. Mul pole nt FB kontotki, samuti pole seda mu abikaasal, vennal, isal, isegi teismelisel pojal pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üle 30 ja minu kõikidel sõpradel ja tuttavatel on FB konto, ehk liigume erinevates ringkondades..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 10:10; 02.05 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta rahulikult. Eks nooremad ei taha, et igal nende tegemisel sugulaste silm peal. Mina olen ka suhteliselt valiv sõbralisti koostamisel, kuid viisakusest olen sugulased küll aktsepteerinud. Teinekord tunnen küll teatavat kontrollimomenti, kui tean, et näiteks lapse õpetaja on sõbralistis ja vbla mõned kliendid. Lihtsalt nii mõnigi kommentaar jääb postitamata.
Sinu asemel ma muidugi ei häbeneks küsida sünnipäeval, et miks sind ei aktsepteeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe õe lapsed on piisavalt kauge sugulus. Neil noortel on endal õigus otsustada, kes nende tegemistel \”silma peal hoiab\”. Nende FB näitab ju enamasti nende, mitte meheõe tegemisi.
Mina ei saatnud õelastele kutset, lasin neil endil otsustada. Perekonda kuulume ikka kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki nad akTsepteerivad ikka (lihtsalt ei \”aksepteeri\” – kuskohast selline kirjapilt on tekkinud?).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis nad ei soovinud, et Sa nende tegmisi ja kommentaare näed ja kõik. Mis siin siis imelikku on?
Eriti kui te veel ei suhtle ka.
Äkki oled selline pläkutaja, et pärast pool suguvõsa teab, millega need noored tegelevad.
Pealegi ei ole Sa neile mitte keegi. Mehe õepoolsed sugulased on aga ka nende sugulased. Mind näiteks soovis mehe vennapoeg sõbraks, aga ma ei võtnud kutset vastu. Miks peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noored ei võta mõnikord isegi oma isa ja ema \”sõbraks\”, sest nad ei taha, et vanemad kõike näeks. Hiljuti vaatasin just ühe tuttava naise kontot, tal 4last vanuses 13-17 ja tema sõbralistis ei ole lastest mitte ühtegi. Ilmselt lapsed lihtsalt ei soovi, et ema hoiaks nende tegemistel kiivalt silma peal.
See ei ole tõesti mitte mingi näitaja, mille pärast tunda muret.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mu poeg ei aktsepteerinud mind sõbralisti, ta saab varsti 17. See on OK.
Ise olen ka vabalt kutsetest keeldunud mõnikord ja oma sõbralistist ka maha võtnud, kui postitused ei meeldi.
Minu arvates on naljakas sellist asja üle tähtsustada. Poja puhul jah võks arvata, et mul jääb nüüd teadmata paar karvast asja, aga meheõe lapsed, oi appi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa ei ole piisvalt lahe, et noored sind oma sõpradele näidata julgeks. Või on sul nõmedad sõbrad, või postitad nõmedaid pilte ja linke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei oskaks küll põdeda sellist asja.
Kui oma lapsed mind sõbraks ei tahaks, siis oleks vähe imelik ja siis v-o põeksin. Aga muud sugulased …
Nojah, mul muidugi pole eriti sugulasi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina mõistan seda muret – minu meheõe lapsed saatsid mulle ise FB kutse ja ma olin selle üle väga uhke. Ise kutset saatma ma vast poleks hakanud, aga kui oleks keeldutud, oleks küll kurb olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et nad ei soovi oma eraelu vanematele inimestele ning eriti veel sugulastele avaldada. Ära põe nii palju tühiste asjade pärast. Ei taha, ei taha. Suhelge niisama kui kokku saate .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis iganes nende keeldumise taga oli… ei viitsi spekuleerida.

Küll aga tahaks välja tuua, et see \”silma peal hoidmise\” teema on ju täielikult välditav.

Mine surfa natuke privaatsussettingutes. Mul on tehtud grupid inimestest (a la kõige lähedasemad, klassikaaslased, head tuttavad, suvalised). Edasi saad määrata, mida sa kellele näitad. Nt pildid, postitused seinale/timeline-le jne.

Sul on ka võimalik kontrollida selle \”View as\” nupu abil, kuidas konkreetne inimene su profiili näeb.

Kuna mul on kontaktide nimekiri päris suur, siis olengi seda teed läinud. Jah, vb on lihtsam mõned maha võtta sealt, aga no las ta siis olla.

ehk siis saate vabalt teha nii, et need inimesed, kellele info jagamise osas tunnete end mugavalt on sellises grupis, mis praktiliselt kõike näeb. Ja siis mitte nii lähedased saate panna gruppi, kes näeb piiratult asju.

Üldse soovitaks üle vaadata, mida saab teie profiilis näha see, kes nt üldse teie sõber pole. Selle saab ka paika panna.

Head konfigureerimist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi,mille parast põetakse. FB on VIRTUAAL MAAILM, kus veedavad aega need inimesed, kellel ei ole midagi muud teha kui oma kallist aega raisata! Lastest ja teismelistest saan veel aru, neil on vaja nn hängimise kohta või piltide ja totrate kommentaaride ülesriputamise kohta, aga normaalsel endast lugupidaval täiskasvanud inimesel vanuses 25 ja vanem ei olegi lihtsalt niipalju aega,et FB-s jõlkuda ja nutta a la teismeline ei lisa mind sõbralisti! Tööl tehakse tööd, peale tööd on kodu, pere, sõbrad, huviringid ja trennid, mitte FB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled kindlasti see kes ei saa ilma perekoolita ja veedad aega siin fb asemel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ui jeerum, kole lugu!

ega siin muu ei aita, kui et – L-A-H-U-T-A!

saad mehest lahti, jââb âra ka nôrdimusvaev meheôe laste kâitumise pârast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas tõesti mõni peab fb-d päriseluks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks on facebook pigem töö kui elu 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus suurele ringile.
Kumb on õige: meheõe lapsed või mehe õelapsed?

Ise pakuksin viimast varianti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehe õe lapsed ….
pole olemas meheõde ega õelapsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ülemusel pole fb kontot, kiidab et tal pole vaja aga kasutab oma lapse paroole ja kontot, et meie tegemisi siiski jälgida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus suurele ringile.
Kumb on õige: meheõe lapsed või mehe õelapsed?

Ise pakuksin viimast varianti.[/tsitaat]

vâga tubli valik!

on mehe ôde ja mehe ôe lapsed. mehe ôelapsed on ka olemas, rôhk on sel juhul mehel, kellel muuseas on ka ôelapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ei ole te lähedased? Teil ei ole mingeid häid suhteid?
Ma tean, et minu lapsed ei ole sõbraks võtnud isa õe sõbrakutset – tegemist igavese vinguja ja tänitajaga, kes mitte midagi kunagi ei kommenteeri, aga siis \”küla peal\” räägib, mida sugulaste FBs näeb. Ise kustutasin just eile selle meheõe oma sõprade hulgast ära. No mis mõttega ma \”hoian\” teda seal kui peaksin kõik ära blokeerima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike, miks peaks üldse acceptima inimese, kellega eriti ei suhtlegi. Minul on ainult sõbrad listis ja need, kellega sageli suhtlen. Saa üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta suhtumist näitab loomulikult, ükskõik, kui palju siin fb kallal tänitada. Näidati koht kätte, just nimelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei solvuks. Ise ma pole ka fb kutseid saatnud ja keeldunud inimestest, kellega pelgalt teretuttavad… Kontogi tegin endale pigem suhtlemiseks endiste, väljaspool Eestit elavate koolikaaslastega. Näiteks oma lapse klassikaaslasi ma ka sõbraks ei võta, milleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 08:20; 05.05 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noored ei võta mõnikord isegi oma isa ja ema \”sõbraks\”, sest nad ei taha, et vanemad kõike näeks. Hiljuti vaatasin just ühe tuttava naise kontot, tal 4last vanuses 13-17 ja tema sõbralistis ei ole lastest mitte ühtegi. Ilmselt lapsed lihtsalt ei soovi, et ema hoiaks nende tegemistel kiivalt silma peal.
See ei ole tõesti mitte mingi näitaja, mille pärast tunda muret. [/tsitaat]
Peened detektiivid:D Anna kannatust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge kirjutage lollakaid kommentaare ja teid võetakse sõbralisti vastu.

tegelikult on oma lapsed seda rääkinud, et nende vanuritega ei tea iial…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa oleksid lahe kolmekümnene, küll siis võetaks sind listi kenasti ja kiiresti. aga sa pole… ilmselt ja seda põedki. küll sa tõde tead!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Meheõe perekond ja FB

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.