Esileht Pereelu ja suhted Meheõe perekond ja FB

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Meheõe perekond ja FB

Postitas:

Mul pole ideedki tekkinud, et oma õe lapsed (18-21) FPs sõbraks kutsuda. Ma tõesti ei vaja noorte suhtluste vaatamist. Täiesti piisab enda laste omade nägemisest. Õe lapsed on mulle kusjuures väga lähedased, vahest elavad meil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 21:36; 05.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 74-aastasel sugulasel on ka seal konto 😀 Mõni aasta tagasi hakkas interneti ja kõigi kaasnevate võimalustega tutvuma ja seal ta siis nüüd ongi 😛 Algul oli veidi imelik teda sõbraks kinnitada, aga noh, las näeb ka noorte elu. Jõuab äkki ise sinnamaani, et tal sinna tegelikult asja pole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes pole asja? Kas fb on piiratud vanuse ülempiiriga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 08:20; 05.05 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu 74-aastasel sugulasel on ka seal konto 😀 Mõni aasta tagasi hakkas interneti ja kõigi kaasnevate võimalustega tutvuma ja seal ta siis nüüd ongi 😛 Algul oli veidi imelik teda sõbraks kinnitada, aga noh, las näeb ka noorte elu. Jõuab äkki ise sinnamaani, et tal sinna tegelikult asja pole :)[/tsitaat]

Mul on ämm 82. Mõne aasta eest tahtis lauaarvutit, siis vaatas, et tahaks hoopis läpakat ja selle aasta sünnipäevaks soovis Ipadi, mille mu mees talle siis kinkiski. Jummala lahe mu meelest! Ta tõesti surfab ja saab kenasti hakkama. Kui ta FB-ni jõuab, võtan kindlasti sõbraks. Mu lapsed (18-21) teeks seda kindlasti ka, neile nii meeldib- netivanaema :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 21:36; 05.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu 74-aastasel sugulasel on ka seal konto 😀 Mõni aasta tagasi hakkas interneti ja kõigi kaasnevate võimalustega tutvuma ja seal ta siis nüüd ongi 😛 Algul oli veidi imelik teda sõbraks kinnitada, aga noh, las näeb ka noorte elu. Jõuab äkki ise sinnamaani, et tal sinna tegelikult asja pole :)[/tsitaat]

tropp ja lugupidamatu, sunnik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pseudoprobleem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Meheõe perekond ja FB

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.