Esileht Pereelu ja suhted Mehepoolne vaimne ja füüsiline terror.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mehepoolne vaimne ja füüsiline terror.

Postitas:

Sellest ringist lihtsalt ei pääse välja. Vaimse vägivallaga teeb mu enesekindluse maatasa, füüsilisega ähvardab tülide ajal samuti.(kui sa kohe vait ei jää, siis ma …)
Ja mina siin veel mõtlesin, et tore mehe sain endale. Kuniks avaldusid tema teised pooled. Üsna pikalt suutis end hästi ülal pidada, mõned üksikud tülid, aga ei midagi sellist, mis meil praegu toimub. Sõnad, mis minu poole tüli ajal karjutakse, ei kannata isegi trükimusta. Kust kohast ta selliseid asju on kuulnud või kes talle neid öelnud on, ma ei tea. Usun, et paljut on pärit kodust. Selline käitumine ei saa üleöö tekkida.
Olen tähele pannud, et ta heidab mulle tülide ajal ette täiesti mõistetamatuid asju. Asju, millega pole kunagi probleeme olnud. Minu arust väljamõeldud probleemid, et saaks mulle veel rohkem haiget teha.

Teate, jõudis just kohale, et austuse, hoolimise ja armastusega ei ole siin midagi pistmist. Ja tema oli minu jaoks kõige kallim inimene maamunal. Kuniks ta näitas oma teist poolt.
Ma olen väsinud sellest karjumisest ja haiget saamisest, aga ma ei pääse sellest välja. Vabatahtlikult ta meid minema ei laseks. Ma ei usu seda. Muutused ei ole tema jaoks kergelt vastuvõetavad. Kui ta peaks leidma endale kellegi teise, siis saab sellel teisel raske olema. See mees on nii ettearvamatu käitumisega, et selgest taevast võib tema puhul ka pussnuge sadama hakata. Mitte kunagi ei tea, mis tujus ta tuleb töölt. Stressitaluvus on äärmiselt väike, välja elab end kodus. Ma usun, et määravaks sai lapsesaamine. Sest see oli tema jaoks suur elumuutus, ta ei olnud enam esikohal, tähelepanu vähenes … ja usun nüüdseks siiralt, et enam hullemasse ämbrisse polekski saanud ma astuda.
Mina olen omadega …, rahaliselt ma kindlustatud ei ole, laps on eas, kus ta on veel suhteliselt palju haige ja palk on niru.
Ja kui ma lapsega ära läheks, siis ei jätaks ta terroriseerimist. Sest kust ma saan kindel olla, et ükskord lapsele aeda järgi minnes ta mind seal ees ootab … Kardangi kõige enam lapse pärast, sest tema on väike, ja enda eest seista ei oska. Mees on aga salakaval ja suudab jätta endast väga hea mulje, kui tal seda vaid vaja peaks olema. Ja nii ta paljud tuttavad eksiteele viibki. Sest paljud arvavad temast hästi, ja kui nad vaid teaks, mida teeb mees koduseinte vahel, siis ma arvan, et tal poleks varsti enam ei tööd ega tuttavaid. Ja mina – mina olen oma nooruse raisanud vale inimese peale. Sest see inimene mind täna õhtul kallistama küll ei tule, vabandamisest rääkimata. Kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa pead kuskilt alustama. just oma lapse pärast. Otsi tuge sõpradelt-sugulastelt, uuri oma võimalusi koduvägivallaga tegelevatest asutustest. Usu, sa pole ainus naine, kes on olnud sellises olukorras ja sellest on ka välja tuldud. haara oma elu ohjad enda kätte, mõtle oma lapsele. Lahkudes ei pea sa mehe luba küsima (mees ei lase äre vmt.) lähed siis, kui mees pole kodus.

Täpsemat nõu anda ei oska, sest ise pole sellises olukorras olnud, kuid kunagi sõbranna rääkis, et isa peksab ema. Suht jube oli, nii mulle kui talle. Ära seda oma lapsele tee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kui sageli on just need mehed, keda peetakse sõbralikeks ja toredateks pereisadeks, tegelikult kodus psühhoterroristid. Ja siis kõik väljaspool pereringi usuvad nende ilusat palet ja pannakse naisele isegi väga pahaks, et too tahab nii toreda mehe maha jätta….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa skype kasutad? Otsi sealt üles Signe Pohlak. Ehk on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal on nii palju juhtumeid, kus naised kirjutavad nende peal kasutatavast vaimsest ja füüsilisest vägivallast. Mul tekkis küsimus- millal mees muutus? Ehk kui kaua te olite koos olnud, kui mees oma tõelist palet hakkas näitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ütlen siingi teemas: laenuta raamatukogust (osta seda raamatut ei saa) \”Miks ta seda teeb. Kuidas mõtlevad vihased mehed\”. ja hakka ringi vaatama, mis on üürikorterite hinnad, kes võiks hoida last, kui see haige ja lasteaeda minna ei saa. ja ära kontakteeru mehega. vabandab – ei vabanda, mis vahet seal on. ega need mehed ei muutu kunagi. ok, tuleb õhtul ja kallistab ja vabandab. mis sa arvad, kauaks idülli jätkub? ja mis siis juhtub, kui ta lapse lasteaiast ära võtab? no kas ta on halb isa? kui sind see segab, siis tuleb minna kohtusse ja määrata seal lapse kasvatamise kord. seniks on mõtet elada kellegi tugevama juures – vanemad näiteks. su kirjast on näha, et oled juba ette loobunud. kirjutasid lihtsalt niisama, sul pole lahtirabelemise mõtetki peas. aga hakka mõtlema, enne kui su laps samasuguse peremudeli mälusse saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks naised ise varjavad, missugune mees on. Siis ise ütlevad et niikuinii keegi mind ei usuks kuna mees on väljaspool kodu nii kena. No kui ei ole kunagi rääkinud, siis teised ei teagi, jah. Ei saagi ju uskuda.

Ennast tuleb kaitsta. Kui mees on kaval, tuleb ka ise kaval olla ja mitte ennast hätta jätta. Just tuleb rääkida ja teisi enda poole võita. Liitlasi ja toetajaid on vaja.

Aga ma saan aru, et see on juba käitumismudel ja sellises olukorras naistel on tihti enesekindlus maa alla tambitud. Eks sellest ka selline enese mahategemine ja lootusetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

copy paste… mul oli mees väljaspool kodu samasugune viks ja viisakas kodus täielik psühhoterror kes lubas mitmeid kordi kätt läbi kõhu lüüa . Siis kui kurtsid oma muresid väljaspool kodu kas Te tõesti arvate et keegi mind uskus? Vaadati mulle otsa nagu oleksin peast soe ja küsiti \”Sinu mees?-ei see ei ole võimalik, ta ju ei ole selline\”Väljaspool kodu ju muidugi lapsepõlve sõprade ees kukununnutas ja oli supermees ja kõik uskusidki teda, sest ta oskas suurepäraselt varjata seda milline ta koduseinte vahel oli. Kolisime lapsega nii mitmeidki kordi välja… ikka ta helistas ja nuttis ja palus tagasi, et enam seda ei juhtu…uskusin…läksin…oli kõik ilus ja tore max kuu aega ja siis taaskord..lõpuks hakkasid vanemad-sõbrad survet avaldama, et hakkaksin oma elu elama sest see inimene enam eales ei muutu. Oli raske, polnud tööd, polnud midagi-olin ju sõltunud mehest. Aga võtsin ennast kokku- otsisin aktiivselt tööd mille ka leidsin, sain lapsele lasteada koha ja olen hetkel rahul. Kahetsen et sellist otsust koheselt vastu ei võtnud aga mis teha…eks paljud teavad et armastatud inimesest loobumine on raske ja ikka loodad ja usud et kõik muutub paremaks. Hetkel naudin oma elu ja taastan igat närvirakku. Enam ei ole igahommikust terrorit ja keegi ei ela justkui pahade emotsioonide ja nende tagajärgedega enam seljas.
Pikalt järgnes ka peale oma elu alustamist terror aga kui sa väldid ja näitad et sul on kõik kõige paremas korras siis lõpuks ta loobub. Tuleb lihtsalt säilitada eneseväärikus ja kõigest üle olla vastasel juhul ta ainult toitub sinust ja saab veel rohkem indu juurde terroriseerimiseks.
Sulle aga jõudu ja jaksu ning pea püsti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta ükskord veebikaamera filmima – kohtus sellest muidugi kasu ei ole, aga on ohe kadunud see probleem, et sõbrannad-sugulased ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Vabatahtlikult ta meid minema ei laseks. [/tsitaat]

sa ei peagi arvestama ja ootama sellega. sinu elu, ise tead mis teed sellega. tema saagu oma probleemidega ise hakkama. otsuse pead vastu võtma sina ja lähtuma vaid enda ja lapse heaolust. tema on täiskasvanud mees ja saagu ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on ka sellest abi, et kui saaks mehe käitumist salvestada, kas kaamera või telefoniga. Sa ütlesid, et ta hoolib väga, mis teised temast arvavad. Minu mees kippus lapse nutu peale ärrituma, aga kui lubasin probleemist tema vennaga rääkida, siis hakkas end kontrollima.
Ähvarda, et paned ta Youtube üles ja saadad lingi sugulastele ja töökaaslastele, kui ta end kontrollima ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oi, kui sageli on just need mehed, keda peetakse sõbralikeks ja toredateks pereisadeks, tegelikult kodus psühhoterroristid. Ja siis kõik väljaspool pereringi usuvad nende ilusat palet ja pannakse naisele isegi väga pahaks, et too tahab nii toreda mehe maha jätta….

[/tsitaat]

Just! Mu kasuisa oli selline, et keegi poleks uskunud nagunii, et ta tegelikult polegi nii tore inimene kui väljas teistele paistab. Tegelikult oli täis vihkamist ,psühhoterrorist täielik kodus. Suht sama lugu on mu eksiga. Ta sõbrad teavad, et on äkiline, aga näiteks minu sugulaste ees on ta selline kukununnu olnud, et keegi ei usukski jällegi, et kodus sain vahest peksa ta käest, sõimas oma naist igasuguste ebanormaalsete nimedega jne.Inimesel on närvid täiesti korrast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehepoolne vaimne ja füüsiline terror.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.