Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )

Teema: Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Postitas:
Kägu

TA, te saite lapsevanemateks ca 21 aastaselt ja see, et 36 aastane mees enam ei taha, on rohkem kui arusaadav. Ja neile, kes meest vasektoomiat tegema saadavad…mees peab ise ka nõus olema. Minu arvates vähemalt ????

Ja naine peab abordiga nõus olema? Praegu on siiski nii, et mees võib naiselt aborti nõuda. Aga oodata, et mees ise rasedusest hoidmise eest vastutaks – seda ei tohi, kuna mees ju ei taha. Mees ei taha kondoomi kasutada. Mees ei taha vasektoomiat teha. Aga naine peab tahtma panna spiraali. Naine peab tahtma teha aborti, naine peab tahtma…

Kuidas see küll nii on, et naine peab tegema nii, nagu mees tahab? Aga mitte vastupidi.

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma elu võib seda tähendada ka seda, et sa ei pea pidevalt lapsel järgi jooksma ja teda kogu aeg valvama. 3-4 aastane ei ole imik ja laseb nii mõneski mõttes asju teha ja pisutki planeerida. Siin justkui teatakse, et mees mõtles oma elu elamise all kindlasti seda, et nüüd hakkab 5 korda nädalas trenni tegema ja koju üldse nägu ei näita.

No üldiselt, kui on valida, kas kasvatada üksi kahte gümnaasiumielaist last ning kahte lasteaiaelaist last või kasvatata kahekesi lisaks veel ühte beebit, siis kohe kindlasti on kergem kahekesi viie lapsega (kellest üks beebi). No seda eeldusel muidugi, et mõlemad lastega tegelemisesse panustavad. Kuna teemaalagataja kindlasti lastesse oma aega panustab, siis mehel on lihtsam oma elu elada koos naise ja viie lapsega kui üksi ja nelja lapsega. Nii et eeldada, et mees, kes annab valida mina või viies laps oleks naisest lahku minnes võtma enda hoolitseda neli last (kellest kaks veel lasteaiaelaised) , on väga naiivne.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, te saite lapsevanemateks ca 21 aastaselt ja see, et 36 aastane mees enam ei taha, on rohkem kui arusaadav. Ja neile, kes meest vasektoomiat tegema saadavad…mees peab ise ka nõus olema. Minu arvates vähemalt ????

Ja naine peab abordiga nõus olema? Praegu on siiski nii, et mees võib naiselt aborti nõuda. Aga oodata, et mees ise rasedusest hoidmise eest vastutaks – seda ei tohi, kuna mees ju ei taha. Mees ei taha kondoomi kasutada. Mees ei taha vasektoomiat teha. Aga naine peab tahtma panna spiraali. Naine peab tahtma teha aborti, naine peab tahtma…

Kuidas see küll nii on, et naine peab tegema nii, nagu mees tahab? Aga mitte vastupidi.

Kas su hüsteeriast saab välja lugeda, et sa arvad, et mees vägistas naise? Ja nüüd veab naist juustepidi ITKsse arsti juurde ja nõuab arstilt aborti?

Ma arvasin, et naine siiski vabatahlikult seksis temaga, ilma kaitsevahenditeta, teades samas oma ohtlikke päevi.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA
Täpsustan, et rahaliselt oleme võrdsed ning saaksin ka üksi hakkama.

Oled pea kogu täisaksvanuea lastega olnud, kuidas see võimalik on, et te olete rahaliselt võrdsed? Kas see “võrdsus” on ikka lasteraha ja võimalikku elatist arvestamata?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su hüsteeriast saab välja lugeda, et sa arvad, et mees vägistas naise? Ja nüüd veab naist juustepidi ITKsse arsti juurde ja nõuab arstilt aborti? Ma arvasin, et naine siiski vabatahlikult seksis temaga, ilma kaitsevahenditeta, teades samas oma ohtlikke päevi.

Ma ei ole hüsteerias.

Mees ju nõuab, et naine teeks aborti. Seab lausa fakti ette.

Naine seksis jah vabatahtlikult. Aga teadmisega, et mees oli nõus – kui juhtub, siis juhtub jättes mulje, et sel juhul on laps oodatud.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole hüsteerias.

Mees ju nõuab, et naine teeks aborti. Seab lausa fakti ette.

Naine seksis jah vabatahtlikult. Aga teadmisega, et mees oli nõus – kui juhtub, siis juhtub jättes mulje, et sel juhul on laps oodatud.

Mis sa ketrad oma plaati? Olukord ja mis juhtus, on selge juba. See pere peab nüüd leidma võimaluse edasi minna. Keegi peab võibolla kompromissi tegema.
Sinu arvamus oli juba öeldud, aga kes sa enda arvates oled, et arvad, et see võõras pere peabki 100% sinu arvamuse järgi käituma?
Tõmba tõesti tagasi.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ju ta vahepeal kellegi teise leidis

 

kuigi kõlab üsna uskumatult, et inimesel on 4 last ja käib veel ülikoolis ja siis jääb veel aega ja energiat üle

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuigi kõlab üsna uskumatult, et inimesel on 4 last ja käib veel ülikoolis ja siis jääb veel aega ja energiat üle

Ära unusta, et rahaliselt on mehega võrdne ka veel.

Mehel ilmselt pole laste vastu midagi, aga tõenäoselt on tal lihtsalt kopp ees, et oma soovid alati tahaplaanile jäävad ja uue lapsega nihkuvad veel kaugemale. “Oma soovid” võivad olla näiteks naisega kahekesi kinoskäimine, reisimine. Oma elu võib vabalt tähendada paari enda elu, s.t. et elu ei koosne ainult lastekasvatamisest.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest naise ainuke “süü” siin on, et ta mehega piisavalt konkreetne olla ei osanud. Öelnud: armas mees, mina soovin veel ühte last. Ma austan sinu soovi rohkem lapsi mitte saada, nii et salaja ma midagi susserdama ei hakka, aga rasedusest ma hoiduda ka ei kavatse. Kui sina last ei soovi, siis on tema ärahoidmine nüüdsest sinu mure.

Naine tuli ju isegi mehele vastu, nõustudes spiraali panema. Ilmselt sellega tehtigi viga – mees arvas, et nüüd lasub vastutus tema soovide täitmisel naisel.

PS. Need, kes siin arvavad, et üle ühe lapse korraga armastada pole võimalik (ehk et kuna naine soovib veel üht last, siis ta oma olemasolevatest ei hooli), on vist mingist lumehelbekeste põlvkonnast?

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest naise ainuke “süü” siin on, et ta mehega piisavalt konkreetne olla ei osanud. Öelnud: armas mees, mina soovin veel ühte last. Ma austan sinu soovi rohkem lapsi mitte saada, nii et salaja ma midagi susserdama ei hakka, aga rasedusest ma hoiduda ka ei kavatse. Kui sina last ei soovi, siis on tema ärahoidmine nüüdsest sinu mure.

Ja mehe kõige suurem viga oli mõtlematu “kui tuleb siis tuleb”, millest naine luges välja rohelise tule kaitsevahenditeta seksile ja saab ajast aega öelda “aga sa olid nõus!”.

Niiet mõlemad eeldasid ja lootsid ja arvasid, kokku sai üks suur jama ja näpuga näitamiseks on nüüd liiga hilja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehe kõige suurem viga oli mõtlematu “kui tuleb siis tuleb”, millest naine luges välja rohelise tule kaitsevahenditeta seksile ja saab ajast aega öelda “aga sa olid nõus!”.

Konsoomi paraku saab kasutada siiski mees. Kaitsevahendideta seksis mees, teades väga hästi, et nii võib naine rasedaks jääda.

Mehe kõige suurem viga oli siiski kaitsevahendita seks. See, et ta on nagu tuulelipp. Kõigepelat on neli kuud nõus proovima last saada, siis teatab, et last ikka ei taha. Ja siis teatab, et aga ok, las siis tuleb, kui tuleb. Mõelgu ikka asi endale selgeks ja siis vastavalt ka käitugu – antud juhul siis kasutagu kondoomi või loobugu seksist.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehe kõige suurem viga oli mõtlematu “kui tuleb siis tuleb”, millest naine luges välja rohelise tule kaitsevahenditeta seksile ja saab ajast aega öelda “aga sa olid nõus!”.

Oh ei, mehe kõige suurem viga oli arvata, et rasedusest reaalselt (st tegude, mitte sõnadega) hoiduma peaks naine, kes soovib last.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehe kõige suurem viga oli mõtlematu “kui tuleb siis tuleb”, millest naine luges välja rohelise tule kaitsevahenditeta seksile ja saab ajast aega öelda “aga sa olid nõus!”.

Oh ei, mehe kõige suurem viga oli arvata, et rasedusest reaalselt (st tegude, mitte sõnadega) hoiduma peaks naine, kes soovib last.

Just, kusjuures ta ju teadis, et naine sel hetkel ei hoidu, samuti teadis sedagi, et naine tahab last.  Kogu rasedusest hoidumine oli selle kahe kuu jooksul mehe käes! Ja sellele vaatamata mängis ta ullikest ja lootis, et vaikselt omaette mõtlemine, ma ei taha last, ongi rasestumisvastane vahend. Kui loll saab üks nelja lapse isa olla?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loll saab üks nelja lapse isa olla?

Piisavalt tark, et naine lausa viiendat tema käest ihaldab

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teemaalgataja siis nüüd kindlalt rase ka või? On selgunud” äkki nüüdseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neli last olemas, seda pole ju vähe ometigi, mees on isegi poole rohkem lapsi olnud valmis saama kui keskmine mees, kellest paljud ei soovi üle ühe lapse, kui sedagi.  Milleks viiendat last veel välja pressida, kui mees on öelnud, et rohkem lapsi ei soovi? Ilmselt on mees praegu samamoodi täiesti pettunud, et ta vastu tahtmist veelkord isaks peab saama.

Laps on rahaline kohustus 20 aastaks. Väga pikk aeg, väga suured summad ja aeg ning tähelepanu läheb sinna. Meil nt on head sissetulekud, aga 3 lapse kasvatamine on meid majanduslikult täiesti vaeseks teinud.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on mees praegu samamoodi täiesti pettunud, et ta vastu tahtmist veelkord isaks peab saama.

Jajah, vastu tahtmist isaks peab saama. Taevast kukkus talle see laps kaela, eksole? Mehel oli kõik võimalused käituda oma tahtmise järgi ja mitte isaks saada. Ta eelsitas siiski isaks saamist. Tema valik.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, vastu tahtmist isaks peab saama. Taevast kukkus talle see laps kaela, eksole? Mehel oli kõik võimalused käituda oma tahtmise järgi ja mitte isaks saada. Ta eelsitas siiski isaks saamist. Tema valik.

Ja jätkab mõni naine lolli mängimist. Ei “eelistanud” see mees midagi.
Aga kas sa ei ole olnud pettunud mingi asjaolus, mis osaliselt su enda valesti tegutsemise tõttu juhtus? Muidugi võib olla. Ongi mees pettunud, endas, naises, kogu olukorras.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja jätkab mõni naine lolli mängimist. Ei “eelistanud” see mees midagi. Aga kas sa ei ole olnud pettunud mingi asjaolus, mis osaliselt su enda valesti tegutsemise tõttu juhtus? Muidugi võib olla. Ongi mees pettunud, endas, naises, kogu olukorras.

Eelistas küll. Ta on täiskasvanud mees ja teab, kuidas lapsed tulevad. Jah, võib olla pettunud endas ja olukorras. Aga väita selles olukorras, et mees vägisi isaks tehakse, ei saa. See on tema valikute  küsimus. Jah, naine ei keeldunud seksist, kui mees kondoomist keeldus, aga naine ju tahtis last. Lisaks oli mees juba korra ümber mõelndu ja mõtles nüüd taas ümber. No mis seal ikka. Kui kondoomita, siis kondoomita. Kui mee soli kindel, et last ei taha, siis nii teha ei saa. nii et jah, tal on tõesti põhjsut pettuda endas. Aga mitte süüdistada naist ega naist solvata.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks oli mees juba korra ümber mõelndu ja mõtles nüüd taas ümber. No mis seal ikka. Kui kondoomita, siis kondoomita. Kui mee soli kindel, et last ei taha, siis nii teha ei saa. nii et jah, tal on tõesti põhjsut pettuda endas. Aga mitte süüdistada naist ega naist solvata.

Kaua me heietame olukorrakirjelduse üle, mis niigi juba selge?
Solvumine on kirjeldatud ainult ühepoolselt siin, selle ainupõhjus võib olla see, et mees julges öelda, et sovoib aborti. Ei usu mingit “raha viskamist”. See nelja lapse ema ometi tunneb oma mees, mees ei muutu päevapealt selliseks. Potentsiaalse raha viskajaga ta ei oleks ometi viiendat last tahtnud. Eksju?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua me heietame olukorrakirjelduse üle, mis niigi juba selge? Solvumine on kirjeldatud ainult ühepoolselt siin, selle ainupõhjus võib olla see, et mees julges öelda, et sovoib aborti. Ei usu mingit “raha viskamist”. See nelja lapse ema ometi tunneb oma mees, mees ei muutu päevapealt selliseks. Potentsiaalse raha viskajaga ta ei oleks ometi viiendat last tahtnud. Eksju?

Esiteks ei tea me, kas oli tegemist potentsiaalse raha viskajaga või pööras mees ootamatult keskeakriisis ära. See viimane tundub mulle isiklikult väga usutav. Jah, võite öelda, et 36 on keskeakriisiks vara. Aga olen ise naine, kes hakkas 19-aastaselt mehega koos elama, mõne aasta pärast abiellusime, saime lapsed. Nii et ses mõttes täiesti sarnande teemalgatajaga, et väga vara alanud püsisuhe. Ja siis umbes 35-aastaselt pööras mees totaalselt ära. St siis olid äkki liblikad kõhus ning mees täiesti teine mees. Seega, mina täiesti usun, et selles vanuses mees võib pikaaegse pereelu järel totaalselt muutuda. Sest äkki tundub, et keskiga läheneb ja tahaks ka oma elu elada.  Ja siis võibki naisele olla täiesti üllatuseks, et mees nii isekalt ja lollakalt käitub, kui varem oli täiesti normaalne peret ja lapsi hoidev mees.

Ja muideks, kui täiesti teadlikult rasedaks jäädakse (nii mehe kui naise poolt kaitsamta seks, mõlemad teadsid), siia abordi soovimine mehe poolt ongi solvang. Tegelikult isegi vägivald. Sest see on naise keha, mida ta retsida tahab. Ja lapse elu, mida ta lõpetada tahab!

 

+8
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Milleks viiendat last veel välja pressida, kui mees on öelnud, et rohkem lapsi ei soovi?

Ta ei pressi ju. Algul pressis, mees võttis mõtlemisaja ja OLI NÕUS.

Laps on rahaline kohustus 20 aastaks. Väga pikk aeg, väga suured summad ja aeg ning tähelepanu läheb sinna. Meil nt on head sissetulekud, aga 3 lapse kasvatamine on meid majanduslikult täiesti vaeseks teinud.

Arvad, et teemaalgataja oma nelja lapsega pole selle peale tulnud või? Ju siis nemad on võimekamad kui sina. Meie peres on ka neli last ja me pole kuskilt otsast vaesed, võiks vabalt juurde teha, kui vanus lubaks.

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teemaalgataja siis nüüd kindlalt rase ka või? On selgunud” äkki nüüdseks?

Tavaline meestevihkaja libateema. Autor kadunud peale teemaalgatust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teemaalgataja siis nüüd kindlalt rase ka või? On “selgunud” äkki nüüdseks? Tavaline meestevihkaja libateema. Autor kadunud peale teemaalgatust.

Ahh, millal see enne siin kedagi seganud on. Ja juttu jätkub kauemaks… arutame veel 6 lehekülge, kes  ikka rohkem süüdi on!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema polnud liba ning olen nüüdseks ka olukorras selgust saanud.

Liiga palju detailidesse ei lasku, kuid otsustasin abordi kasuks, sest teised lapsed on saanud kasvada perekonnas ning viimase lapse suhtes oleks see olnud ebaõiglane. Mees (või siis meie, sest nõustusin) on otsustanud siiski oma eluga edasi minna ja seda üksinda.

Ma tahan eraldi välja tuua, et 4 last ei tähenda kohe vaesust. Samuti on võimalik laste kõrvalt õppida ja töötada ja tööalaselt edeneda nii, et ka perele jääb aega. Kinnisavara puhul tuleb kohe algus teha tarku valikuid teha.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema polnud liba ning olen nüüdseks ka olukorras selgust saanud.

Liiga palju detailidesse ei lasku, kuid otsustasin abordi kasuks, sest teised lapsed on saanud kasvada perekonnas ning viimase lapse suhtes oleks see olnud ebaõiglane. Mees (või siis meie, sest nõustusin) on otsustanud siiski oma eluga edasi minna ja seda üksinda.

Ma tahan eraldi välja tuua, et 4 last ei tähenda kohe vaesust. Samuti on võimalik laste kõrvalt õppida ja töötada ja tööalaselt edeneda nii, et ka perele jääb aega. Kinnisavara puhul tuleb kohe algus teha tarku valikuid teha.

Nonii, oligi siis teine naine mängus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema polnud liba ning olen nüüdseks ka olukorras selgust saanud.

Liiga palju detailidesse ei lasku, kuid otsustasin abordi kasuks, sest teised lapsed on saanud kasvada perekonnas ning viimase lapse suhtes oleks see olnud ebaõiglane. Mees (või siis meie, sest nõustusin) on otsustanud siiski oma eluga edasi minna ja seda üksinda.

Ma tahan eraldi välja tuua, et 4 last ei tähenda kohe vaesust. Samuti on võimalik laste kõrvalt õppida ja töötada ja tööalaselt edeneda nii, et ka perele jääb aega. Kinnisavara puhul tuleb kohe algus teha tarku valikuid teha.

Nonii, oligi siis teine naine mängus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik, kes siin tänitasid et paha naine, pressis mehele lapse vastu tahtmist kaela, said ka nüüd ehk selgeks, et asi mõistagi polnud üldse lapses. See mees lihtsalt ei tahtnud enam selle naisega koos olla. Ju ikka kõrvalsuhe mängus. Ei usu, et üks 30ndates 4 lapse isa niisama päeva pealt üksi tahab elama minna.

See on ikka alatu ka, olla lapse saamisega nõus ja kui rasedus käes, öelda, et no enam ei taha. Nii ei tehta. Kui on otsus vastu võetud, siis seda tuleks ikka tõsiselt läbi kaaluda ka.

Ja kui nüüd selgub, et mehel teine naine üldse, siis ma oleks ikka ülimalt pettunud ja vihane. Abort on ikka väga raske teema. Minu meelest see teeb nii jõuetuks ja kaotab usu meestesse, et ka mees, kes on olnud valmis 4 last saama, pikalt peresuhtes olema, võib muutuda selliseks, et laseb naisel rasedaks jääda, siis mõtleb ümber ja külma südamega käsib aborti teha. Ja siis jalutab veel minema ka, armuke kuskil taustal.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teine naine? Mees nägi, kuidas naine vahendeid valimata ja manipuleerides enda soove täide viib ja tema peesse saadab.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsest ilma ja mehest ilma- hästi tehtud. Kuigi eks see “oma elu elamine” oli vist juba ammu mehel mõttes, mingi asi võib saada elus otsustavaks päästikuks.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada