Esileht Pereelu ja suhted Mehes pettunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Mehes pettunud

Postitas:

Viimasel ajal on mind häirima hakkand mehe käitumine. Mees võtab töö päevi juurde, pere jaoks enam aega ei ole, ühiseid pereüritusi ei ole, ega koos midagi ei tee. Isegi rahaliselt mees ei toeta, raha annab siis kui tuju tuleb, pean ise kogu aeg küsima. Minu väljaminekud lastele ja kodule on päris suured, mees ei taha eriti midagi panustada. Kuidas teil peres on? Kas peaks ühiselt arveid ja lastele asju võrdselt maksma? Või naine üksi? Kohati jääb mulje, et olen kui tasuta hotell, kus olla. Hea minu kulul liugu lasta.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu väljaminekud lastele ja kodule on päris suured, mees ei taha eriti midagi panustada. Kuidas teil peres on? Kas peaks ühiselt arveid ja lastele asju võrdselt maksma? Või naine üksi?

Kuidas selline küsimus saab üldse tekkida?

Kas on kindel, et mees viibib tõesti tööl?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kindel, et mees on tööl, mind lihtsalt ajab nii tigedaks, et mees ei suuda isegi 50€ kuus igale lapsele anda, arveid ja söögiraha pooleks. Annab kuus vaid 100€ ja ülejäänud asjad pean kõik ise maksma. Algul andis ikka rohkem, nüüd peab nagu pidevalt pinda käima ja meelde tuletama, et ei saa tasuta elada

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ühise laua taha ei istu ja oma sissetulekuid väljaminekuid läbi ei aruta? Üksi mossitades ei lahene probleemid

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on paika pandud, kes mille maksmise eest vastutab ja nii on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu see mehe teenitav raha siis kaob, et kuu jooksul ainult 100 eurot välja suudab käia? Palk kindlasti pole mehel miinimum, et siis?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 21:01; 30.08 21:14; 31.08 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba mehega sellel teemal rääkind, et võrdselt maksame kõikide kulutuste eest. Algul oli nõus, nüüd nagu ei taha maksta. See kuu oli kõik arved söök ja kooli asjade ostmine minu probleem, mees ei teinud väljagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei taha eriti midagi panustada.

Tundub, et mehe raha läheb mujale. Üks variant on tasulised naised. Paremad palad soovivad kohtumise eest juba 250.-, äkki läheb raha hoopis sinna?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba mehega sellel teemal rääkind, et võrdselt maksame kõikide kulutuste eest. Algul oli nõus, nüüd nagu ei taha maksta. See kuu oli kõik arved söök ja kooli asjade ostmine minu probleem, mees ei teinud väljagi.

Noh siis, mida enam mõelda. Lahuta.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 21:01; 30.08 21:14; 31.08 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki kogub millegi jaoks ja panustab oma ületunnid ka sinna, näiteks tahab teha sulle või perele mingi üllatuse?

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki kogub millegi jaoks ja panustab oma ületunnid ka sinna, näiteks tahab teha sulle või perele mingi üllatuse?

No on ikka sinisilmi olemas ???? Jaa, äkki las kannatab ja ootab veel 20 aastat seda üllatust.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja, kui lapsed ja kodu, siis 1000.- võiks kuus ikka perre panustada. Kuhu see raha kõik läheb? Miks sa seda koonrit välja ei viska? Üksi jääks rohkem raha järgi. Ja suht kindlalt on armuke mängus. Või kasiino.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 22:49; 31.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba enda pere pealt koonerdamine pihta hakkab, siis milleks üldse sulle see lisakulu.
Lahku minnes saaksid vähemalt poole laste kuludest talt nõuda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi kahtlast siin igatahes on jah, et mees varjab kui palju täpselt teenib ja kahju on anda perele raha. Naine peab ise vaatama kuidas hakkama saab

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kahtlane. Kui ta rohkem tööd teeb, peaks ka rohkem palka saama?
Me teeme kommunaalarved pooleks, aga tunnen samuti, et panustan koju palju rohkem. Mehe toitlustamisega ma samuti enam igapäevaselt ei tegele. Algul olin lahke ja hea, aga ebaõigluse tunne hakkas liiga häirima, kuna kui mehel on raha, siis rahuldab ta enda vajadusi ning ostab ja kulutab endale. Aga kui raha pole, siis peaksin mina teda ülal pidama (ja seda on suurem osa kuust…). Kuidagi ebavõrdne, kuna ta teenib minust rohkem. Sain aru, et inimest ei muuda ja püüan maha suruda hoolitsemistungid. Minu prioriteet on seega ma ise ja lapsed ning ma ei ole enam hea lahke naisuke. Aga jah, vähemalt pool kommunaalidest peaks teine inimene ikka maksma ja ka toidust, juhul kui teemaalgataja talle süüa teeb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ühine konto, tähendab, et meil on konto, kuhu kanname kindla summa mõlemad (kui mingi teenuse juurde võtame siis suureneb ka mõlema makse, kui liising läbi sai siis makse suurun selle võrra vähenes). Selle eest peab saama makstud arved ja söögi, osa rahast läheb kogumisfondi. Arveldame söögi raha nädala kaupa ja kui nädala rahast üle jääb siis see läheb ka kõrvale. Iga nädal hakkab puhtalt lehelt. Oma autode kütted, riided, hügeeni tarbed, pidutsemised maksame omast rahast. Ehk siis ühine on ainult toit, maksud ja kogumishoius (mille eest ostame nt tehnikat, mööblit, teeme remonti, käime puhkamas) ülejäänud oma kulutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega see mees teie koosellu siis nagu üldse panustab?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peaks ühiselt arveid ja lastele asju võrdselt maksma? Või naine üksi?

Kelle lapsed need on? Kui mehe lapsed ka, siis loomulikult peaks võrdselt panustama, mu meelest võiks veel olla, et võrdse protsendi oma palgast, kuigi eks seal olene natuke ikka palga suurusjärkudest ka. Kui lapsed pole mehe omad, siis mu arust mees võiks ikka midagi panustada, kui te perena koos elate, aga sel juhul oleneb ka sellest, kui palju on tegeliku isa tuge ja kas mehel omal ka on kusagil mingi kärg, mida ta peab toetama jms.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasiinosõltlane?
See seletaks nii ületöötamist, kodust ära olemist kui ka rahapuudust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba mehega sellel teemal rääkind, et võrdselt maksame kõikide kulutuste eest. Algul oli nõus, nüüd nagu ei taha maksta. See kuu oli kõik arved söök ja kooli asjade ostmine minu probleem, mees ei teinud väljagi.

No aga anna arved mehele maksta siis. Siis poel tal sulle vaja rah kanda vaid kohe otse teenusepakkujatele. Jääb sinul end alandades nõudmata ja vajadusel nõuab hoopis inkasso.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rääkisite konkreetsetest summadest ka või ütlesid vaid mehele, et edaspidi maksku pool maksudest ja jäid raha ootama, mida aga ei tulnud? Või kuu alguses vaatasite koos arveid ja sai aru palju maksma peab? Kui tegemist sellise pohhuistiga siis anna arved pihku ja korras. Või ta jätabki maksmata? Küsi pangakoodid siis endale ka ja maksa tema arvelt pooled arved ise, kui muud moodi makstud ei saa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võtab töö päevi juurde, pere jaoks enam aega ei ole, ühiseid pereüritusi ei ole, ega koos midagi ei tee. Isegi rahaliselt mees ei toeta, raha annab siis kui tuju tuleb, pean ise kogu aeg küsima.

Kas sa ise selle peale pole tulnud, et see pole sul ju mingi “mees” vaid lihtsalt korteri/majakaaslane?
Või tõesti pidi selleks tegema teema, et seda teada saada?

Aga kuna sa seda nö, meest minema ei taha saata, siis võib järeldada, et sa ei saagi seda teha. Ehk siis elate tema pinnal.
Nagu tavaline sellistes teemades.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 12:17; 01.09 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees minu juurde elama tuli, siis sai öeldud, et kõik asjad maksame pooleks, mis mõnda aega ka toimis, nüüd paar kuud annab kuidas tuju on. Kuna oma kohustustest kinni ei pea, siis andsin tähtaja välja kolimiseks, ta ei tee muidugi väljagi,et peaks lahkuma. Mina peaksin sellise olukorraga leppima ja mitte vinguma.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees minu juurde elama tuli, siis sai öeldud, et kõik asjad maksame pooleks, mis mõnda aega ka toimis, nüüd paar kuud annab kuidas tuju on. Kuna oma kohustustest kinni ei pea, siis andsin tähtaja välja kolimiseks, ta ei tee muidugi väljagi,et peaks lahkuma. Mina peaksin sellise olukorraga leppima ja mitte vinguma.

Kuidas need lapsed selle “mõne aja” sees juba jõudsid tulla?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 22:49; 31.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas tegemist on kärgperega või ei?
Räägitakse mehe sissekolimisest ja samas mainitakse laste kooliasju…
Kui lapsed on naise eelmisest suhtest, siis on täitsa loogiline, et kooliasjad peab ostma naine (ja laste isa).
Samuti oleks mõistlik, et mees iga kuu mõistliku summa naisele annaks (oma kommunaal-ja toidukulude katteks). Kui mees panustab ainult 100 euroga, siis ma istuks mehega maha ja esitaks paberil aruande, et “kommunaalid olid meil viimane kuu 150, elekter 50, nett+TV 30 ja toidupoes kulus 400. Sinu osa tarbitud toidu ja teenuste kogusummast on 1/4. Kas annad selle summa mulle sulas või ülekandega. Tulevikus ootan igal su palgapäeval sellist summat.”
Seda siis ainult juhul kui tegemist on kärgperega. Kui lapsed on mehe omad, peaks mees kandma poole kõikidest (sh lastega seotud kuludest).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei taha eriti midagi panustada.

Tundub, et mehe raha läheb mujale. Üks variant on tasulised naised. Paremad palad soovivad kohtumise eest juba 250.-, äkki läheb raha hoopis sinna?

Tegelikult ka teenib nii palju? Mis selle raha eest tegema peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus mees ei peagi su ilmapeal sigitud tittesid üleval ju pidama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik lapsed on meil ühised, mees käis vahepeal eemal tööl, siis iga päevaselt koos ei elanud. Siis andis ilusti raha, nüüd kui minu juures on, siis nagu hiilib kõrvale oma kohustustest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.08 20:25; 30.08 20:39; 30.08 21:03; 30.08 23:25; 31.08 13:25; 31.08 15:57; 01.09 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus mees ei peagi su ilmapeal sigitud tittesid üleval ju pidama.

😀 😀 appi mis kommentaar

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 21:01; 30.08 21:14; 31.08 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna naised ei vaja lahendusi, vaid mõistmist.

Ma saan sinust aru.
See võib sinu jaoks väga raske olla.
Mul on väga kahju, et pead seda läbi elama.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehes pettunud