Esileht Pereelu ja suhted Mehest lahku

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mehest lahku

Postitas:
Kägu

RE: Mehest lahku

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Lapselt võtab kodu siiski ema. Ta on lihtsalt otsustanud, et kuna talle mees enam ei sobi, siis ta võtab lapse omale ja kolib minema. [/tsitaat]

Ja kas tõesti tuleb kooselu jooksul koos otsustada, et mees võib külale petma minna ning tegelikult tema leidis, et talle ühest naisest ei piisa? Või tegelikult mees on avastanud, et ennast naise peal füüsiliselt välja elada on toredam kui sporti teha…

Loll mõttekäik on hakata lahkuminekus naist süüdistama. Eks ikka kaks poolt ole selles asjas ja kui emal on nii kõrged nõudmised lapse heaolule mõeldes (et on teatud kriteeriumid, mis õhkkonnas laps ei pea kasvama),et siis naine on kurjajuur ja mees ohver (et, naine on siis süüdi, et mees teeb seda ja toda).

Please wait...
Postitas:
Hele 64

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kuidas on võimalik, et pole mingeid sääste, et korterit üürida. Ei pea silmas Tallinna kesklinnas korterit.
Lihtsalt sellised ullikesed emaks, no tõesti, ma ei tunne kaasa.

Kui jäin esimese lapsega koju, oli mul kogutud korralik sääst, et vajadusel 3 aastat kodus olla, et laenud oleks makstud ja elu elatud ka ilma meheta. Sest kunagi ei tea, ka mehega võib midagi juhtuda, kui on lapsed, siis on ema kohustus vaadata kaugemale ette ja olla valmis ootamatatuteks.
Selles on point![/tsitaat]

Milleks süüdistada niigi õnnetut inimest veel selles, et ta lapse kõrvalt endale raha varunud ei ole. Sina võid ju kõrgepalgaline olla aga kahjuks on Eestis naistel väga väike võimalus sellist töökohta leida, kus niimoodi teenid, et jõuad perele süüa osta (kuna mehel on niigi laen ja maksud maksta), lapse eest hoolitseda ja siis veel teise korteri jaoks sujuvalt raha kõrvale panna.Kas sa pole märganud, et erinevalt palkades poodides ja tanklates hinnad ainult kasvavad, enamik inimesi on sunnitud elama peost suhu ja sellekski kokku hoidma.Igaühel pole võimalust lapse kõrvalt 3 koha peal tööd rügada,hirmus,et mees minema ajab.

Teemaalgataja, mille pärast te üldse lahku läksite, kas ühepoolse petmise tõttu või polnud enam läbisaamist? Sellestki sõltub ju palju edasine.Tagantjärgi millegi olematu nõudmine tekitab ainult vihkamist ja probleeme,lisaks kaob tavaliselt ka kellegi väärikus. Laen likvideeri kiiresti kaelast ära ja lapsele elatisraha pead niikuinii saama. Mõtle positiivselt, ehk polegi asi siis nii hull kui laenukohustusest priiks saad ja aeg haavad parandab.

Please wait...
Postitas:
rotsik

ütleme nii, et mina sarnases olukorras ja tingimusel, et ma tõesti korterisse isiklikku vara pole pannud, loobuksin oma õigusest korterile, aga ainult tingimusel, et ka pangalaen saab minu kaelast ära. Täiesti olenemata, mis on lahkumineku põhjus, või kes selles süüdi on.
Lisaks nõuaksin mehe poolt mingil moel garantiid, et tema teised kulutused ja võimalikud võlad nn ühisvara hulka ei libiseks – ma ei tea küll, kuidas seda vormistada.
Sellega oleks lugu minu jaoks nullis ja saaks juba rahuliku meelega edasi minna.
Lapsele nõuaksin elatise kohe sisse, selleks ei pea lahutust ära ootamagi ju.

Muidugi lahutuse vormistamine tuleks ära teha nii ruttu kui võimalik, muidu võib juhtuda, et mees võtab sinu teadmata veel laenu ja see on ka sinu kaelas.
Kui need liigutused tehtud, vaataksin omaette elukoha järele. Seni ehk vanemad kannatavad välja.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Mehest lahku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.