Esileht Pereelu ja suhted Mehike27 Ja Tüdrukud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Teema: Mehike27 Ja Tüdrukud

Postitas:

TSITAAT TEISEST TEEMAST

Sa pole ei tark ega ka tõeline mees, mehike.
Ole nii kena ja ära solgi seda teemat, see polnud sinu personaalteema. Tee endale oma teema. Või kardad sa, et sinu tehtud teemasse keegi ei tuleks?
Mind huvitab, kuidas teemaalgatajal läheb, mitte sinu mõttetu egobuust.

Küsimus. Kui mina pole tõeline mees siis milline mees on teie jaoks tõeline mees ? Mis teeb teie jaoks tõelise mehe ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toda teemat ma ei ole näinud. Aga nüüdseks olen arvamusel, et mees, kelle sõnad ja teod kokku lähevad. Vanus, amet, välimus jms pole oluline.
Sõnade ja tegude kokkukäivus on minu jaoks midagi rohkemat üldse inimeste juures. See näitaks inimese kohta juba alguses ära ka selle, kes ta on. Põhimõtted ja suhtumise.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist meest, keda naised “tõeliseks meheks” kutsuvad, tegelikkuses ei eksisteeri. tegemist on leidmatu ükssarvikuga, kes peitub vaid naiste ebareaalsetes unelmates ja täitumatutes unistusfantaasiates.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TSITAAT TEISEST TEEMAST

Sa pole ei tark ega ka tõeline mees, mehike.

Ole nii kena ja ära solgi seda teemat, see polnud sinu personaalteema. Tee endale oma teema. Või kardad sa, et sinu tehtud teemasse keegi ei tuleks?

Mind huvitab, kuidas teemaalgatajal läheb, mitte sinu mõttetu egobuust.

Küsimus. Kui mina pole tõeline mees siis milline mees on teie jaoks tõeline mees ? Mis teeb teie jaoks tõelise mehe ?

Mehike27, väga hea vastulöök. Tegid oma teema, andekas.

See ebameeldiva käitumisega kommentaator on tõeline meesvihkaja. Meesvihkajaks ei sünnita, aga kasvatakse erinevatel põhjustel. Nende jaoks on tõeline mees rahamees- you know, hoolimise ja vastutuse puutepunkt. Ja kui mehel raha ei ole, siis tahab mees ainult ühte asja- vile huulil püksis istuda.

Mul kästakse pea igas teemas till püksis hoida ja tööle minna. See teeb mulle muidugi tohutult nalja, sest esiteks, mul ei ole tilli ja teiseks töötu ei ole ma päevagi olnud. Ära sina ka siinseid soovitusi väga tõsiselt hinge võta, jää lihtsalt iseendaks.
Aastaid tagasi tuli Hiiumaalt ostetud magnet: “Lase mehel olla mees, siis saad ise olla naine!”

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 09:20; 11.10 09:57; 11.10 10:57; 11.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… kelle kõrval tunnen ennast NAISENA

Alfaisane seega

Neid on vähe

Mitte segi ajada machoga

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 09:21; 11.10 11:16; 11.10 11:54; 11.10 12:14; 11.10 12:55; 11.10 13:04; 11.10 13:21; 11.10 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TSITAAT TEISEST TEEMAST

Küsimus. Kui mina pole tõeline mees siis milline mees on teie jaoks tõeline mees ? Mis teeb teie jaoks tõelise mehe ?

Minu jaoks nö päris mees tark ja hea mees. Loeb see, mis on kahe kõrva vahel. Muidu on nagu… kõndiv suguelund vms. Pigem juba dildo siis.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 09:30; 11.10 14:17; 11.10 14:32; 11.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks nö päris mees tark ja hea mees. Loeb see, mis on kahe kõrva vahel. Muidu on nagu… kõndiv suguelund vms. Pigem juba dildo siis.

Kõik on suhteline siin elus, kaasaarvatud mehe tarkus ja headus. Kas sa võiksid palun rohkem avada, milles konkreetselt mehe tarkus ja headus väljendub?

Ma tegin kunagi mõisteanalüüsi teemal- kannatus (loosiga sain sellise teema), 28 lehekülge A4. Ja seegi on ainult köömes sellest sõnast.

Milline on tark ja hea mees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 09:20; 11.10 09:57; 11.10 10:57; 11.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnade ja tegude kokkukäivus on minu jaoks midagi rohkemat üldse inimeste juures. See näitaks inimese kohta juba alguses ära ka selle, kes ta on. Põhimõtted ja suhtumise.

Olen absoluutselt nõus! Kui inimene räägib nagu jobu, käitub nagu jobu ja kirjutab nagu jobu, siis tõenäoliselt ongi jobu. Seega on alati positiivne, kui inimese teod ja sõnad kokku käivad!
Palju hullem on nendega, kelle sõnad on õiged ja head, aga teod… ikka jobu!

Aga Mehikesele halvasti ütlemine on soooja õhu ja näpulihaste jõudluse raiskamine, ta lihtsalt on selline nagu ta on ja kõik mis meie temast arvame libiseb nagu tefloni pealt maha, mitte grammigi kinni ei jää. Üksikmees on (ainult selles aspektis) suht samasugune- neil on oma kivistunud arvamused ja maailmavaade, kui ei meeldi, ära vaata, ega tema ennast ei muuda.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 10:16; 11.10 10:22; 11.10 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ebameeldiva käitumisega kommentaator on tõeline meesvihkaja.

Meesvihkaja? Sa pead silmas meessoost vihkajat? Sest sinu kasutatud liitsõna mõte saab olla ainult see.

Teemasse ka – tõeline mees on viisakas, mitte labane, tark, aga tunnustab ka teiste tarkust, hooliv, aus ja ei kuluta oma elu seksutades partnereid, kellega tal muu ühisosa puudub. Ehk siis samad omadused, mis on tõeline kvaliteet ka naise juures. Pole just keeruline.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 10:17; 11.10 10:18; 11.10 11:19; 04.03 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnade ja tegude kokkukäivus on minu jaoks midagi rohkemat üldse inimeste juures. See näitaks inimese kohta juba alguses ära ka selle, kes ta on. Põhimõtted ja suhtumise.

Olen absoluutselt nõus! Kui inimene räägib nagu jobu, käitub nagu jobu ja kirjutab nagu jobu, siis tõenäoliselt ongi jobu. Seega on alati positiivne, kui inimese teod ja sõnad kokku käivad!

Palju hullem on nendega, kelle sõnad on õiged ja head, aga teod… ikka jobu!

See läheb juba huvitavaks – aga kui inimene räägib ja kirjutab nagu jobu (mida iganes peaks see siis tähendama), ent käitub ja tegutseb ausalt ja õiglaselt, mis ta siis peaks olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 10:17; 11.10 10:18; 11.10 11:19; 04.03 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikmees on suht samasugune- neil on oma kivistunud arvamused ja maailmavaade, kui ei meeldi, ära vaata, ega tema ennast ei muuda.

Üksikmees pole vähemalt naistevihkaja, ja talle tuleb ses mõttes au anda, et tema teadis, mida ta tahab ja lõpuks saavutas selle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 10:21; 11.10 11:55; 11.10 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läheb juba huvitavaks – aga kui inimene räägib ja kirjutab nagu jobu (mida iganes peaks see siis tähendama), ent käitub ja tegutseb ausalt ja õiglaselt, mis ta siis peaks olema?

Mina hindan inimest tegude järgi, seega kuigi Mehikese sõnavõtud mind enamasti vihale ajavad oma kontsentreeritud sovinismiga, siis ma ei viitsi selle järgi teda sõimata (see jobujutt oli lihtsat utreering tsitaadile 🙂 “kui lendab nagu part ja prääksub nagu part, siis tõenäoliselt ongi part” tuli kohe pähe.). Inimene pole mulle irl midagi teinud, õnneks ma ei tunne teda.

Üksikmees on suht samasugune- neil on oma kivistunud arvamused ja maailmavaade, kui ei meeldi, ära vaata, ega tema ennast ei muuda.

Üksikmees pole vähemalt naistevihkaja, ja talle tuleb ses mõttes au anda, et tema teadis, mida ta tahab ja lõpuks saavutas selle.

Ja Üksikmees ei lasku kunagi sõnasõtta ja sõimamiseni, nagu teda siin tihti sõimatakse, ajab aga vaikselt pidevalt oma joru edasi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 10:16; 11.10 10:22; 11.10 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehelikkust naise silmis saab defineerida selle kaudu, mis ei ole mehelik ja see on ülemääraselt alaväärsuskomplekse, mida elatakse siis erinevatel viisidel välja.
a) haletsust ja kaastunnet nuiates
b) vastassugupoolt alandades
c) ennast alandades
d) peenist pikendades (sookaaslastega tüli norides, võimu kõhu alla krabades, uipukallid valuveljed, kõikidele naistele külge löömine ja nendega magamine, kellega õnnestub, rahaga liputamine jne)

See, kas mees paneb kardinapuu ise üles, kutsub meistri või jätab panemata, ei oma mehelikkuse seisukohast suurt tähtsust.

Natuke komplekse on meil kõigil. See on normaalne. Me kõik oleme inimesed.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:26; 11.10 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina pole tõeline mees siis milline mees on teie jaoks tõeline mees ? Mis teeb teie jaoks tõelise mehe ?

Vastan siis teemaalgatuses esitatud küsimusele ka.
Mees peab olema heasüdamlik ja olema teistest üle mitte teiste alandamise teel.
Mehike27-l on sellest mõlemast mehelikust omadusest teravalt puudu.
Oleks see nr 27 tema vanus, siis veel loodaks, et äkki saab asja ja hilismehistub veel, aga kuna ta on siin olnud aastaid ja mitte oma stiili eriti muutnud, siis kahjuks tuleb tõdeda, et ei.

Pealkiri on sul ka tüüpiline. Tüdrukuid kohtab siin üsna harva, olen kindel, enamus on siiski täiesti Naised. Mida ma JUST rääkisin teiste mittealandamise kohta, et ise kõrgem paista? Ainult et “Mehike27 ja Naised” kõlaks veel haletsusväärsemalt.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 10:16; 11.10 10:22; 11.10 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna vihastada tänapäeval ei tohi, siis selgitan ühe lausega, milline on meesvihkaja. Nad tahavad, et neid armastatakse, aga nad ei taha vastu armastada.

Tegelikult, ennem kui teisi hakata analüüsima, tuleb analüüsida oma tarkust. Näited elust enesest.
-Kasutasin meest ära- jess, no jube tark naine, sada plussi?! (Tegelikult naturaalne petis).
-Mehel oli tööõnnetus, jätsin maha ja panin elatise peale- tark naine?! (Tegelikult…jätan kommenteerimatta).
-Mees on jobu ja töllakas- Kas siis tark naine nõnda räägib? Ei räägi ju. Hale, tahaks küsida, miks sa siis valisid halva, jobu ja töllaka mehe?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 09:20; 11.10 09:57; 11.10 10:57; 11.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mulle näiteks Mehike27 kohati täitsa meeldib. Just see, kuidas ta tuima rahuga ja vinti üle keerates osad prouad endast välja viib. Ja mis seal salata, kohati on tal täitsa õiguski….
Tõeline pole Mehike27 sellepärast, et siin foorumis pole mitte keegi meist tõeline. Reaalses elus oleme kõik tõelised.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 11:11; 11.10 14:18; 11.10 16:31; 12.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.
Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.
Mehike
No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat
Nagu mehelaadne toode
Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 09:21; 11.10 11:16; 11.10 11:54; 11.10 12:14; 11.10 12:55; 11.10 13:04; 11.10 13:21; 11.10 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna vihastada tänapäeval ei tohi, siis selgitan ühe lausega, milline on meesvihkaja.

Sa vist ei oska päris hästi eesti keelt?
Sinu liitsõna ei saa tähendada seda, millena sa selle lahti seletad.
Liitsõnu lihtsalt ei moodustata eesti keeles niimoodi.

Võtame näiteks võrdluseks meesarst ja meestearst – esimene on meessoost arst, teine on arst, kes tegeleb meeste reproduktiivtervisega. Taipad vahet?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 10:17; 11.10 10:18; 11.10 11:19; 04.03 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.

Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.

Mehike

No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat

Nagu mehelaadne toode

Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

Mina ei võta siin ühtegi naist tõsiselt.
Kui juba naine kirjutab: mees peab olema tark, siis ma järeldan kui rumal on see naine.
Kui mees peab olema majanduslikult kindlustatud: siis ma järeldan kui vaene see naine on.
Kui mees peab olema enesekindel ja aus: siis ma järeldan, et naine on ebakindel ja tujukas.

Naised on nii lihtsad, nad otsivad mehes alati seda mis neil endal puudub.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 11.10 11:47; 11.10 11:56; 11.10 11:59; 11.10 12:33; 11.10 12:52; 11.10 12:56; 11.10 13:07; 11.10 13:09; 11.10 13:37; 11.10 13:53; 11.10 13:59; 11.10 14:09; 11.10 14:25; 11.10 14:30; 11.10 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ei oska päris hästi eesti keelt?

Sinu liitsõna ei saa tähendada seda, millena sa selle lahti seletad.

Liitsõnu lihtsalt ei moodustata eesti keeles niimoodi.

Võtame näiteks võrdluseks meesarst ja meestearst – esimene on meessoost arst, teine on arst, kes tegeleb meeste reproduktiivtervisega. Taipad vahet?

Aga, kas sina taipad, mis ma sulle öelda tahan? Ma saan täiesti aru sinu murest ja hirmust. Sa lööd meesvihkaja googlesse ja vastu haigutab tühjus. Sa oled segaduses ja ärritud.

Kas isa on see, kes lapse kasvatab? Ametlikult mitte. Isa on see, kes lapse valmis tegi ja raha annab. Taipab vahet?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 09:20; 11.10 09:57; 11.10 10:57; 11.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.

Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.

Mehike

No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat

Nagu mehelaadne toode

Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

Mina ei võta siin ühtegi naist tõsiselt.

Kui juba naine kirjutab: mees peab olema tark, siis ma järeldan kui rumal on see naine.

Kui mees peab olema majanduslikult kindlustatud: siis ma järeldan kui vaene see naine on.

Kui mees peab olema enesekindel ja aus: siis ma järeldan, et naine on ebakindel ja tujukas.

Naised on nii lihtsad, nad otsivad mehes alati seda mis neil endal puudub.

See on küll huvitav mõttearendus. Mina soovisin näiteks leida meest, kes oleks seiklushimuline ja kirglik. Ma ei saa kuidagi öelda, et ma ise seda ei ole.

Aga muidu on tervisele kindlasti kasulik seda foorumit mitte üleliia tõsiselt võtta. Ja kui edasi mõelda, siis ka elu pole vaja liig tõsiselt võtta

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 09:21; 11.10 11:16; 11.10 11:54; 11.10 12:14; 11.10 12:55; 11.10 13:04; 11.10 13:21; 11.10 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ei oska päris hästi eesti keelt?

Sinu liitsõna ei saa tähendada seda, millena sa selle lahti seletad.

Liitsõnu lihtsalt ei moodustata eesti keeles niimoodi.

Võtame näiteks võrdluseks meesarst ja meestearst – esimene on meessoost arst, teine on arst, kes tegeleb meeste reproduktiivtervisega. Taipad vahet?

Aga, kas sina taipad, mis ma sulle öelda tahan? Ma saan täiesti aru sinu murest ja hirmust. Sa lööd meesvihkaja googlesse ja vastu haigutab tühjus. Sa oled segaduses ja ärritud.

Kas isa on see, kes lapse kasvatab? Ametlikult mitte. Isa on see, kes lapse valmis tegi ja raha annab. Taipab vahet?

Sa hüsteeritsed siin küll täiesti ilmaasjata. Muidugi ma saan aru, et sa üritad oma elu ebaõnnestumistes naisi süüdistada.
Tõde on siiski see, et Mehike27 ja teised temasarnased naistevihkajad ei ole mingid mehemudelid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 10:21; 11.10 11:55; 11.10 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.

Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.

Mehike

No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat

Nagu mehelaadne toode

Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

Mina ei võta siin ühtegi naist tõsiselt.

Kui juba naine kirjutab: mees peab olema tark, siis ma järeldan kui rumal on see naine.

Kui mees peab olema majanduslikult kindlustatud: siis ma järeldan kui vaene see naine on.

Kui mees peab olema enesekindel ja aus: siis ma järeldan, et naine on ebakindel ja tujukas.

Naised on nii lihtsad, nad otsivad mehes alati seda mis neil endal puudub.

See on küll huvitav mõttearendus. Mina soovisin näiteks leida meest, kes oleks seiklushimuline ja kirglik. Ma ei saa kuidagi öelda, et ma ise seda ei ole.

Aga muidu on tervisele kindlasti kasulik seda foorumit mitte üleliia tõsiselt võtta. Ja kui edasi mõelda, siis ka elu pole vaja liig tõsiselt võtta

Ju sa siis ikka ei ole juhul kui sa perekoolis viibimist seikluseks ei pea 😀
See, kes seikleb, lähebki üksi seiklema ja leiab teekonnalt omale kaaslase. Aga see, kes otsib teist seiklejat, on ise arg. Fantaseerib, aga teoks ei julge teha.

Tegelikult ongi elu lihtne, inimesed otsivad teistes seda mida neis endis ei ole.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 11.10 11:47; 11.10 11:56; 11.10 11:59; 11.10 12:33; 11.10 12:52; 11.10 12:56; 11.10 13:07; 11.10 13:09; 11.10 13:37; 11.10 13:53; 11.10 13:59; 11.10 14:09; 11.10 14:25; 11.10 14:30; 11.10 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ei oska päris hästi eesti keelt?

Sinu liitsõna ei saa tähendada seda, millena sa selle lahti seletad.

Liitsõnu lihtsalt ei moodustata eesti keeles niimoodi.

Võtame näiteks võrdluseks meesarst ja meestearst – esimene on meessoost arst, teine on arst, kes tegeleb meeste reproduktiivtervisega. Taipad vahet?

Aga, kas sina taipad, mis ma sulle öelda tahan? Ma saan täiesti aru sinu murest ja hirmust. Sa lööd meesvihkaja googlesse ja vastu haigutab tühjus. Sa oled segaduses ja ärritud.

Kas isa on see, kes lapse kasvatab? Ametlikult mitte. Isa on see, kes lapse valmis tegi ja raha annab. Taipab vahet?

Sa hüsteeritsed siin küll täiesti ilmaasjata. Muidugi ma saan aru, et sa üritad oma elu ebaõnnestumistes naisi süüdistada.

Tõde on siiski see, et Mehike27 ja teised temasarnased naistevihkajad ei ole mingid mehemudelid.

Mehed on perekoolis kõik naistevihkajad kui nad naisi takka ei kiida. Emotsionaalne väljapressimine: kui ei kiida, siis vihkab naisi. Kuidas ta saab vihata kui tal pole isegi võimalik arusaada, kes on perekoolis tegelikult ka naine. Mingit märki kellelgi küljes ei ole.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 11.10 11:47; 11.10 11:56; 11.10 11:59; 11.10 12:33; 11.10 12:52; 11.10 12:56; 11.10 13:07; 11.10 13:09; 11.10 13:37; 11.10 13:53; 11.10 13:59; 11.10 14:09; 11.10 14:25; 11.10 14:30; 11.10 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehine mees on vastand kõigele sellele, millised on yksikmees ja mehike27.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.

Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.

Mehike

No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat

Nagu mehelaadne toode

Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

Mina ei võta siin ühtegi naist tõsiselt.

Kui juba naine kirjutab: mees peab olema tark, siis ma järeldan kui rumal on see naine.

Kui mees peab olema majanduslikult kindlustatud: siis ma järeldan kui vaene see naine on.

Kui mees peab olema enesekindel ja aus: siis ma järeldan, et naine on ebakindel ja tujukas.

Naised on nii lihtsad, nad otsivad mehes alati seda mis neil endal puudub.

See on küll huvitav mõttearendus. Mina soovisin näiteks leida meest, kes oleks seiklushimuline ja kirglik. Ma ei saa kuidagi öelda, et ma ise seda ei ole.

Aga muidu on tervisele kindlasti kasulik seda foorumit mitte üleliia tõsiselt võtta. Ja kui edasi mõelda, siis ka elu pole vaja liig tõsiselt võtta

Ju sa siis ikka ei ole juhul kui sa perekoolis viibimist seikluseks ei pea ????

See, kes seikleb, lähebki üksi seiklema ja leiab teekonnalt omale kaaslase. Aga see, kes otsib teist seiklejat, on ise arg. Fantaseerib, aga teoks ei julge teha.

Tegelikult ongi elu lihtne, inimesed otsivad teistes seda mida neis endis ei ole.

Ma kirjutasin, et ma soovisin leida… mitte ei otsinud. Me leidsimegi üksteist, mees ehk natuke rohkem, ma lihtsalt kohe ei märganud 🙂 Vbolla peaksid tähelepanelikumalt lugema, kuigi pole vahet tegelikult.
Ma reageerisin su postitusele lihtsalt, kuna see polnud siinne tavaline äraleierdatud jutt

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 09:21; 11.10 11:16; 11.10 11:54; 11.10 12:14; 11.10 12:55; 11.10 13:04; 11.10 13:21; 11.10 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin, et ma soovisin leida… mitte ei otsinud. Me leidsimegi üksteist, mees ehk natuke rohkem, ma lihtsalt kohe ei märganud ???? Vbolla peaksid tähelepanelikumalt lugema, kuigi pole vahet tegelikult.

Ma reageerisin su postitusele lihtsalt, kuna see polnud siinne tavaline äraleierdatud jutt

Sa ei pea mulle tõestama kui õnnelik sa oled, sest nagu ikka, ma tean kui vastupidine kõik on.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 11.10 11:47; 11.10 11:56; 11.10 11:59; 11.10 12:33; 11.10 12:52; 11.10 12:56; 11.10 13:07; 11.10 13:09; 11.10 13:37; 11.10 13:53; 11.10 13:59; 11.10 14:09; 11.10 14:25; 11.10 14:30; 11.10 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 sõnavõttudesse pole kunagi süüvinud nii, et suudaks teda profileerida.

Aga mind segab, kui nii on üldse õige öelda, tema kasutajanimi.

Mehike

No ei saa tõsiselt võtta, assotseerub kohe midagi pisikest ja haledat

Nagu mehelaadne toode

Samasugune õudne sõnavärd on meesterahvas

Huvitaks, kuidas see nimi su olemusega kokku käib?

Mina ei võta siin ühtegi naist tõsiselt.

Kui juba naine kirjutab: mees peab olema tark, siis ma järeldan kui rumal on see naine.

Kui mees peab olema majanduslikult kindlustatud: siis ma järeldan kui vaene see naine on.

Kui mees peab olema enesekindel ja aus: siis ma järeldan, et naine on ebakindel ja tujukas.

Naised on nii lihtsad, nad otsivad mehes alati seda mis neil endal puudub.

selle loogika järgi peaks siis tark, rikas, enesekindel naine otsima lolli, vaest, ebakindlat ja tujukat meest?!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 12:39; 11.10 13:07; 11.10 13:39; 11.10 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle loogika järgi peaks siis tark, rikas, enesekindel naine otsima lolli, vaest, ebakindlat ja tujukat meest?!

Ma ei tea ühtegi tarka naist, aga tark mees on näiteks Jüri Lotman, kas Lotman sulle meheks ka sobiks, seda ma ei tea, aga tark on ta küll. Lotman pole muidugi rikas, ta sind mersuga kunagi sõitma ei vii. Kui targutamised ära targutate, siis on ikkagi suhe tühi või mis?

Aga nagu ma tänapäeva elust arusaan, siis mehed ei tahagi enam naisi, üha rohkem eelistab üksi elada. Sul ei olegi vaja oma pead nende lollide, vaeste ja tujukate meestega vaevata.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 11.10 11:47; 11.10 11:56; 11.10 11:59; 11.10 12:33; 11.10 12:52; 11.10 12:56; 11.10 13:07; 11.10 13:09; 11.10 13:37; 11.10 13:53; 11.10 13:59; 11.10 14:09; 11.10 14:25; 11.10 14:30; 11.10 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin, et ma soovisin leida… mitte ei otsinud. Me leidsimegi üksteist, mees ehk natuke rohkem, ma lihtsalt kohe ei märganud ???? Vbolla peaksid tähelepanelikumalt lugema, kuigi pole vahet tegelikult.

Ma reageerisin su postitusele lihtsalt, kuna see polnud siinne tavaline äraleierdatud jutt

Sa ei pea mulle tõestama kui õnnelik sa oled, sest nagu ikka, ma tean kui vastupidine kõik on.

Ei pea 🙂
Tea, tea…

Kahju veidi, et sa osutusid oponeerivaks kiusupunniks. Mõtlesin, et mingi huvitav tüüp omanäolise mõttemaailmaga aga su eesmärk on lihtsalt herilasepesa ärritada, st esineda tuleb võimalikult ultraäärmuslike seisukohtadega, mis vastast ärritavad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 09:21; 11.10 11:16; 11.10 11:54; 11.10 12:14; 11.10 12:55; 11.10 13:04; 11.10 13:21; 11.10 13:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehike27 Ja Tüdrukud