Esileht Pereelu ja suhted Mehike27 Ja Tüdrukud

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )

Teema: Mehike27 Ja Tüdrukud

Postitas:

Mehike küsis, et mis teeb mehest konkreetse naise jaoks mehe. Ma vastasin nimekirjaga, sest talle meeldivad tavaliselt konkreetsed ja lihtsad vastused.

Jah nägin su nimekirja. Mind ei koti autod. Olla vaimustuses lihtsalt tükist rauast on ikka täitsa tase omaette.

Mind ei koti, et sind ei koti. Täpsustanud siis teemapüstituses, et huvid ja hobid tuleb välja jätta ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 13:40; 11.10 13:58; 11.10 14:04; 11.10 17:01; 11.10 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle sobiks lihtsalt sõber. Teil oleks ühised huvid midagi aeg ajalt koos teha, aga on ka ruum iseolemisele. Mehena ma võiks öelda, et sinuga suhe ei paku huvi, sest selles puudub seksuaalsus ja mingi eesmärk miks üldse koos elame. Suhte ja kooseluks oleks vaja mingi tugevat magnetit mis tõmbab kaks poolt kõvasti kokku ja tekitab sellest ühtse monoliidi.

Jätsin meelega seksi puutuva osa välja, sest … see on jällegi üks neist asjadest, mida saab alati arendada, kui kohe ei klapi. Tõmme peab loomulikult olema, aga ainult tõmbe ja hea seksi tõttu hunnikut ebameeldivaid isikuomadusi välja ei tasu kannatada (mulle tundub, et mehed pigem kannavatad sita iseloomuga naist kui ütlevad kindlast seksist lahti?).

No ma saingi sinust kohe aru kuidas sa seda asja nägid. Seepärast ma sulle sõpra soovitasingi:)

Mees, kelle jaoks kõigepealt tuleb seks, ja alles siis kõik muu… kipub olema lausa niisugune, et enne tuleb seks, siis… ja edasi ei tulegi midagi. St TEGELIKULT ei tule enam midagi.

Tema veeretab sellise jutu peale mõtet niimoodi: naine ütles, et seks pole KÕIK, järelikult pole seks tema jaoks midagi. Frigiidne paks feminist sihuke.

Sinu fantaasia:) Elu polegi võrdne ja meestele ongi seks oluline. Pole seksi = pole suhet. Kui sulle on seks ebameeldiv kohustus, siis pole mõtet meestele aega üldse raisatagi. Keegi ei sunni sulle meest peale ja sõbrannaga võid kõik asju elus teha palju lahedamalt.

Okei, sa äkki pole kunagi suhtes olnud? Aga ma valgustan sind. Alguses ollakse armunud, käiakse kõikjal end näitamas, tehakse kõike koos, aga siis vajub see kõik ära. Mõlemad hakkavad oma asju rohkem tegema ja kaugenetakse üksteisest. Seepärast ongi mõte luua suhe ainult siis, kui see omavaheline magnet on suur ja tugev, seda kaugenemist ei tekiks. Aga kui on juba ette ebameeldivad kogemused või vastukäivad soovid, siis ei tule kooselust midagi välja juhul kui sa paljudes asjades kompromisse ei tee. Kui ma perekoolis loen, siis naistel on lausa nimekirjad valmis tehtud millele mees peab vastama. Aga nimekirjas pole kohta sellele mida mees tahab:) Mehena ütlen, mees neid nimekirja asju ei taha.

Küsimus oli: naised, milline on teie jaoks tõeline mees? Küsimus oli naiste soovide kohta. Loogiline on, et vastused on naiste soovide kohta.

Kui sa algataksid teema: naised, kuidas oleksite valmis suhte nimel pingutama? Kuidas olete panustanud abielu koos püsimisse? Siis saaksid need nimekirjad, eks.

Mitte ükski naine selles teemas ei ole isegi vihjanud, et seks on ebameeldiv kohustus.

Agajah, tuli ära seda tüüpi mõtteveeretus, mille kirja panin. Nagu prohvet kohe ????

Jälle üritad solvata. Vaata kui erinev on meeste ja naiste maailmavaade. Sa ei suuda leppida kui mees on sinust targem.

MILLES seisneb sinu kui mehe targem olemine? Tõsiselt? Selles teemas ei tule kuskilt välja, loe mispidi tahad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõutäkk tahab vaid saledat ja noort naist, kes ei suitseta. Mulle meeldib et tal on põhimõtted ja ta ei murra neid. See on mehele vajalik omadus. Ma kunagi tahtsin ka mitte suitsetavat naist. Aga kui kunagi välismaal üks suitsetav naine mind voodis segaseks hullas siis visaksin selle mõtte peast. Minu sõnavõtud on liiga vastuolulised lihtsalt.

Saledat, noort ja mittesuitsetavat naist otsisin ma ikka kooselu jaoks. Sekssuhte jaoks mul piiranguid ju polnud. Sina ju elukaaslast ei otsi, seega selles suhtes oleme(olime) ühel pulgal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saledat, noort ja mittesuitsetavat naist otsisin ma ikka kooselu jaok

Mõtlesin seda, et kui naine on kuum materjal elukaaslaseks ehk seks on hea siis ei ole mulle suitsetamine takistuseks. Mõistsin sind valesti natuke. Miks elukaaslane peab olema mittesuitsetaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saledat, noort ja mittesuitsetavat naist otsisin ma ikka kooselu jaok

Mõtlesin seda, et kui naine on kuum materjal elukaaslaseks ehk seks on hea siis ei ole mulle suitsetamine takistuseks. Mõistsin sind valesti natuke. Miks elukaaslane peab olema mittesuitsetaja?

Mulle ei meeldi tubakase hingeõhuga naised. Ok kui lühialiselt ja seksi pärast, siis kannataks veel ära, aga kui pikalt voodit jagada ja sealt tubakahais sinu juurde ronib, siis seda küll ei soovi. Ja lõpeks kui ühises leibkonnas elada, eriti kui naine on ülalpeetav, siis võiks arvestada palju see ,,hobi,, pere eelarvest raha ära viib. 3 eur päevas, üle 1000 aastas, 10 aastaga 10 000. Selle kümpa eest saaks ju midagi paremat osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi tubakase hingeõhuga naised. Ok kui lühialiselt ja seksi pärast, siis kannataks veel ära, aga kui pikalt voodit jagada ja sealt tubakahais sinu juurde ronib, siis seda küll ei soovi. Ja lõpeks kui ühises leibkonnas elada, eriti kui naine on ülalpeetav, siis võiks arvestada palju see ,,hobi,, pere eelarvest raha ära viib. 3 eur päevas, üle 1000 aastas, 10 aastaga 10 000. Selle kümpa eest saaks ju midagi paremat osta.

Suitsetamine on jah selline asi millest ma ei saa isegi aru ja rahaliselt vägagi kallis lõbu. Ma ei suitseta ise, aga kui naine kuum ja ise enda suitsud ostab siis ei muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa kuidagi lugu pidada inimesest, kes arvab, et igal juhul on ta kõigist naistest targem ainult sellepärast, et tal on till. Muud ei peagi nagu tegema. Tavaliselt 70+ onu Heinod mõtlevad nii. Harimatus, rumalus ja ülbus peletavad mehe puhul eemale, kahjuks Mehike seda kõike esindab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ühtegi tarka naist, aga tark mees on näiteks Jüri Lotman, kas Lotman sulle meheks ka sobiks, seda ma ei tea, aga tark on ta küll. Lotman pole muidugi rikas, ta sind mersuga kunagi sõitma ei vii.

Kes küll on see salapärane Jüri Lotman, kellest sa nii teadvalt – ja olevikuvormis – kirjutad??

Juba see sinu vastus näitab, et sa isegi tarkusega ei hiilga. Äkki jääd teinekord ikka oma liistude juurde?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba see sinu vastus näitab, et sa isegi tarkusega ei hiilga

Tulid valesse teemasse. Ega sinagi tarkusega hiilga kulla kypsis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti jah? Mis mu rumaluse reetis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike27 Ja Tüdrukud

Kas see on mingi pedofiiliateema? Et keegi mehike taas ajab kuskil tüdrukuid taga?
krt, neid pedosid tekib nagu lesbisidki, varsti on iga nädal uus uudis mingis rõvetsemisest. Alles see Utoopia teema oli ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulid valesse teemasse. Ega sinagi tarkusega hiilga kulla kypsis.

Ei tunne sind, aga oma jutuga siin foorumis oled ikka alla keskmise inimese mulje jätnud. Mis on arusaadav, sest sa pole koolis käinud, pole ka vastutusrikkad töökohad sind arendanud, siis ongi inimene rumal ja ebaküps. Kui mees on rumal, lisandub sinna tavaliselt veel põhjendamatult kõrge enesehinnang, rumalad naised on tavaliselt vähemalt vait ja saavad aru, et nad on rumalad, sina ei saa. Iga keskmine naine on sinust targem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui naine kuum ja ise enda suitsud ostab siis ei muretse.

kui naine on kuum materjal elukaaslaseks ehk seks on hea

Need kommentaarid on kirjutanud keegi, kes on alles noor (kahekümnendates) ja reaalselt ühtegi suhet olnud tal pole. Kuidagi eluvõõrad..arvata, et suhe võrdubki seks on naiivne. Suhtes on ikka palju muud ka ja ei piisa elus vaid kuum olemisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulid valesse teemasse. Ega sinagi tarkusega hiilga kulla kypsis.

Ei tunne sind, aga oma jutuga siin foorumis oled ikka alla keskmise inimese mulje jätnud. Mis on arusaadav, sest sa pole koolis käinud, pole ka vastutusrikkad töökohad sind arendanud, siis ongi inimene rumal ja ebaküps. Kui mees on rumal, lisandub sinna tavaliselt veel põhjendamatult kõrge enesehinnang, rumalad naised on tavaliselt vähemalt vait ja saavad aru, et nad on rumalad, sina ei saa. Iga keskmine naine on sinust targem.

Njahh…ja oma postiga tõestad sa mehikese pointi, et naise ainuke eesmärk elus on mehi paika panna. Tark naine võiks aduda, millal teda provotseeritakse. Ei ole vaja kohe vasakule ja paremale tatti pritsides hakata maailma ja mehi paika panema. Tark naine on ka kaastundlik 😉

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 11:11; 11.10 14:18; 11.10 16:31; 12.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kommentaarid on kirjutanud keegi, kes on alles noor (kahekümnendates) ja reaalselt ühtegi suhet olnud tal pole.

Ta pole enam nii noor, vaid arengutase on madal. Reaalseid suhteid ei ole olnud jah ja ega vist ei tule ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njahh…ja oma postiga tõestad sa mehikese pointi, et naise ainuke eesmärk elus on mehi paika panna. Tark naine võiks aduda, millal teda provotseeritakse. Ei ole vaja kohe vasakule ja paremale tatti pritsides hakata maailma ja mehi paika panema. Tark naine on ka kaastundlik ????

Mulle lihtsalt ei meeldi lollid. Meeste või naiste teemaga ei ole see üldse seotud. Kui naine sama idiootset juttu ajaks kui Mehike, mõistaks seda samamoodi hukka. Tark naine mängib ullikest siis, kui on vajadus või eesmärk, aga mitte lihtsalt niisama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tunne sind, aga oma jutuga siin foorumis oled ikka alla keskmise inimese mulje jätnud. Mis on arusaadav, sest sa pole koolis käinud, pole ka vastutusrikkad töökohad sind arendanud, siis ongi inimene rumal ja ebaküps. Kui mees on rumal, lisandub sinna tavaliselt veel põhjendamatult kõrge enesehinnang, rumalad naised on tavaliselt vähemalt vait ja saavad aru, et nad on rumalad, sina ei saa. Iga keskmine naine on sinust targem.

Arvatavasti oled sa vana, paks ja kole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti oled sa vana, paks ja kole.

Ei ole. Olen noor, ilus ja edukas, erinevalt sinust. Halloo, tänapäeval sellise šovinistliku jamaga esineda, sa ei saa iial naist. Mõne sama alaarenenud kepisõbra ehk leiad, aga see on ka kõik. Saan aru, et oled seda isegi märganud ja seetõttu see teema tehtud ongi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuh, mehike on perekooli jõudnud? Seesama meditsiinivallas töötav ja luuletusi kirjutav mehike?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Olen noor, ilus ja edukas, erinevalt sinust. Halloo, tänapäeval sellise šovinistliku jamaga esineda, sa ei saa iial naist. Mõne sama alaarenenud kepisõbra ehk leiad, aga see on ka kõik. Saan aru, et oled seda isegi märganud ja seetõttu see teema tehtud ongi

Parem alaarenenud kepisõber, kes on ilus ja pehme. Mitte sinusugune konn

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem alaarenenud kepisõber, kes on ilus ja pehme. Mitte sinusugune konn

Tänan kommentaari eest. Jälle ülimalt hästi sind iseloomustav.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuh, mehike on perekooli jõudnud? Seesama meditsiinivallas töötav ja luuletusi kirjutav mehike?

Oot, misasja! Mina küll ei kujuta ette, et Mehikese-sugune luuletusi kirjutab – vaata ta kommentaare! Ja töötab med.vallas – ei, sa ajad ta kellegagi segi, see pole võimalik!

Või mis sa, Mehike, ise kostad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vaja kohe vasakule ja paremale tatti pritsides hakata maailma ja mehi paika panema. Tark naine on ka kaastundlik ????

Ehh, olen ise Mehikese kommentaaride peale samamoodi “tatti pritsima” hakanud, ta kohe mõjub nii. Nüüd proovin ta “ideoloogiat” läbi huumori võtta, kuigi ausalt öeldes hakkab vahest kõhe küll, näiteks siis, kui ta iseloomustab end kui meeldiv ja hea suhtlemisoskusega inimene.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ühtegi tarka naist, aga tark mees on näiteks Jüri Lotman, kas Lotman sulle meheks ka sobiks, seda ma ei tea, aga tark on ta küll. Lotman pole muidugi rikas, ta sind mersuga kunagi sõitma ei vii. Kui targutamised ära targutate, siis on ikkagi suhe tühi või mis?

Jüri Lotman suri 1993, mida sa jahud? On tark? Misasja? Pole rikas? Misasja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea ühtegi tarka naist, aga tark mees on näiteks Jüri Lotman, kas Lotman sulle meheks ka sobiks, seda ma ei tea, aga tark on ta küll.

Jüri Lotman suri 1993, mida sa jahud? On tark? Misasja? Pole rikas? Misasja?

Ja pealegi oli ta eesnimi JURI! Sama hästi võiks siis juba rääkida Alfred Einsteinist, eks! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, misasja! Mina küll ei kujuta ette, et Mehikese-sugune luuletusi kirjutab – vaata ta kommentaare! Ja töötab med.vallas – ei, sa ajad ta kellegagi segi, see pole võimalik!

Või mis sa, Mehike, ise kostad?

Luuletusi ei kirjuta. Mulle meeldib pigem hea tümakas, naised ja õlu

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uigi ausalt öeldes hakkab vahest kõhe küll, näiteks siis, kui ta iseloomustab end kui meeldiv ja hea suhtlemisoskusega inimene.

Olen väga hea suhtlemisoskusega

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luuletusi ei kirjuta. Mulle meeldib pigem hea tümakas, naised ja õlu

Õige, täpselt selline sa oled. Kiidan, et selle ausalt välja ütled. Aga miks on siis vaja sõna võtta teemades, mis on ilmselgelt üle sinu taseme?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.10 18:54; 12.10 08:36; 12.10 11:04; 12.10 11:33; 12.10 12:16; 12.10 12:55; 12.10 22:35; 05.03 00:27; 05.03 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige, täpselt selline sa oled. Kiidan, et selle ausalt välja ütled. Aga miks on siis vaja sõna võtta teemades, mis on ilmselgelt üle sinu taseme?

Sa oled mingi kibestunud mutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TSITAAT TEISEST TEEMAST

Sa pole ei tark ega ka tõeline mees, mehike.

Ole nii kena ja ära solgi seda teemat, see polnud sinu personaalteema. Tee endale oma teema. Või kardad sa, et sinu tehtud teemasse keegi ei tuleks?

Mind huvitab, kuidas teemaalgatajal läheb, mitte sinu mõttetu egobuust.

Küsimus. Kui mina pole tõeline mees siis milline mees on teie jaoks tõeline mees ? Mis teeb teie jaoks tõelise mehe ?

Sa oled virtuaalmees, keegi ei tea, kas sa tõeliselt eksisteerid.

Kuigi tõeliste meeste teema on minu jaoks üldse tobe. See tähendab inimese jaoks lihtsalt tema isiklikke eelistusi ja fantaasiaid. Tobe on ka soo rõhutamine iseloomuomaduste juures, mis on individuaalsed ja ei olene soost. Kui keegi ütleb, et tõeline mees on intelligentne, rahulik, kuid samas ettevõtlik ja tal on ka hea huumorisoon ning teeb trenni, siis kas selliste iseloomuomadustega naine on mees või? Isegi, kui võtta mehelikud stereotüübid, nagu et kaitseb perekonda, on tugev ja oskab end kehtestada, siis selliseid naisi on küll ja küll ning enamik mehi ei satu üldse kunagi olukorda, kus peab naist pätikamba või karu eest toore jõuga kaitsma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 05:48; 16.10 05:51; 16.10 07:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 109 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehike27 Ja Tüdrukud