Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 2,139 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu
+17
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks influentser T treeningute tegemisel just Orgu poole pöördus, alles oli treener Talise suur järgija ja sõps

Kas ei võinud v? Minu meelest nad on Orguga ka enne mitu korda koostööd teinud, palju rohkem kui selle Talisega.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saanud ka MM kodujutust aru. Ootasin, et lõpus mingi ivagi, aga noup. Täitsa lambikas pröögatus.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mm-idel vahepeal tundub, et pole leivarahagi, aga siis jälle hakkavad maja ostma.

Miks blogijate mehed tööle ei viitsi minna?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 108 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mm-idel vahepeal tundub, et pole leivarahagi, aga siis jälle hakkavad maja ostma.

Meelis käis ju terve nädala tööl, alustuseks seegi hea:) Turunduses praegu nii kiired ajad, et ei ole aega palgatööle minna.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meelis käis ju terve nädala tööl, alustuseks seegi hea:) Turunduses praegu nii kiired ajad, et ei ole aega palgatööle minna.

Lausa terve nädala, tubli 🙂 ma arvasin, et mingi päeva või paar.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi Mm kodujutukesi loeb/usub ka veel? Mu meelest tuuakse need alati kalevi alt välja just siis, kui blogis täielik tuuleke puhub ja lugejaid enam eriti ei käi.

miks te neid loete?

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teil tagakirujatel on arsti poolt juba mingi ravi ka määratud seoses internetis anonüümselt viha väljendamisega kui ”oma arvamuse avaldamine” või te enda arust terved inimesed?

+9
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teil tagakirujatel on arsti poolt juba mingi ravi ka määratud seoses internetis anonüümselt viha väljendamisega kui ”oma arvamuse avaldamine” või te enda arust terved inimesed?

Siin ei kiru ju keegi taga.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi kodeeritud tekst? Mitte midagi ei saa aru 😀 Mis T, mis M 😀

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi kodeeritud tekst? Mitte midagi ei saa aru 😀 Mis T, mis M 😀

Nii, nagu influencerid vlogides ja blogides üksteist solvates ja maha tehes “nimesid ei nimeta, aga saate aru küll, kellest me räägime”.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teema vol74 aga ikka üks ja sama. “Kiruge” siis teisi ka. Influentserid ei ole vaid MM ja T ja suur M:)
Minule endale on viimasel ajal hakanud meeldima Jaanika, Printsess. Ongi teine Eesti, aga mōnus vaheldus

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi Mm kodujutukesi loeb/usub ka veel? Mu meelest tuuakse need alati kalevi alt välja just siis, kui blogis täielik tuuleke puhub ja lugejaid enam eriti ei käi.

miks te neid loete?

Tahan. Õhtune une-eelne meelelahutus.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui blogisid meeldib lugeda, siis soovitan fbs sellist gruppi nagu ‘blogipostituste reklaamimise grupp’. Seal on päris palju selliseid vähemtuntuid blogijaid, kes oma kirjutisi jagavad. Ise nt päris mitu inimest sealt kaudu leidnud, keda jälgida / lugeda. Palju parem lugemine kui MM.

Ntx:
https://k2rtu.com

https://www.getter.eu/

https://www.suhkruprintsesss.ee

http://www.elubukarestis.com/

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan et neid blogijatest
tehtud teemasid teevad blogijad ise, sest osasid loetakse ainult siis, kui siin on mõni teema üleval olnud. Ka negatiivne tagasiside on hea, sest siis tormavad osad kaitsma vastukaaluks neile kes objektiivset tagasisidet annavad.
Näiteks sai ju Mallukaski aru et Mobire on jama ja kulukas, aga kui palju talle seda öeldi, kui ta autot rentima hakkas.
Muid näiteid ei hakka toomagi.

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul võib õigus olla, mulle tundub ka, et blogides on tuul puhuma hakanud ja püütakse end ikka pildil hoida. Siiski tunnistan, et mulle siinsed blogiteemad meelelahutusena meeldivad, kuniks need blogiteemalised püsivad.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Näiteks sai ju Mallukaski aru et Mobire on jama ja kulukas, aga kui palju talle seda öeldi, kui ta autot rentima hakkas.

Tal oli nendega tähtajaline leping, mis sai nüüd läbi.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tal oli nendega tähtajaline leping, mis sai nüüd läbi.

Ei saanud läbi, lõpetas enneaegselt ja maksis sellega ka nö leppetrahvi ju

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks see kõik ole üks feik värk, etendatakse kedagi teist.

M on plähmerdis, alles kiitles kui hea asi on Mobire jne. Nüüd ka aru saanud, et mõttetu raha tuulde loopimine. Paljude asjadega nii.

Mellid on lihtsalt alkolembelised õhumüüjad. Suuga teevad suure linna, käega ei kärbsemustagi.

J näidanud elu ilusana aga tegelt mees roolijoodik ja pankrotis (pole laim vaid ennegi siit läbi käinud AT dokumendid). Ise hariduse ja töökogemuseta aga mõtleb et miks mitte viies laps kunagi. Varsti lastel rohkem haridust kui endal…Nad on kena pere aga võiks ju enne natuke tulevikku kindlustada hariduse näol.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga näe mingil põhjusel oled sinagi siin 🙈

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule on J just viimasel ajal jätnud pigem positiivse mulje ja mul on siiralt hea meel, et nad omale lõpuks suure maja saavad,kus lastel hea kasvada. Minevik on minevik ja ma ei leia, et mehe pankrotistumist ja rumalusi igavesti nina alla peaks hõõruma.
Erinevalt mõnest on neil tegelikult kohe olemas 2 kinnisvara ja elu tundub olevat paigas 🙂

+15
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minule on J just viimasel ajal jätnud pigem positiivse mulje ja mul on siiralt hea meel, et nad omale lõpuks suure maja saavad,kus lastel hea kasvada. Minevik on minevik ja ma ei leia, et mehe pankrotistumist ja rumalusi igavesti nina alla peaks hõõruma.

Erinevalt mõnest on neil tegelikult kohe olemas 2 kinnisvara ja elu tundub olevat paigas 🙂

Pole neil midagi olemas. Nad maksavad oma laenu eraisikule kahe kinnisvara eest (võib vaid aimata kui hullu intressiga) ja see pidu kestab neil seni kui lõppeb vanemahüvitis ja 10 pärast kaob ka suurperetoetus ja suured lasterahad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks see kõik ole üks feik värk, etendatakse kedagi teist.

M on plähmerdis, alles kiitles kui hea asi on Mobire jne. Nüüd ka aru saanud, et mõttetu raha tuulde loopimine. Paljude asjadega nii.

Mellid on lihtsalt alkolembelised õhumüüjad. Suuga teevad suure linna, käega ei kärbsemustagi.

J näidanud elu ilusana aga tegelt mees roolijoodik ja pankrotis (pole laim vaid ennegi siit läbi käinud AT dokumendid). Ise hariduse ja töökogemuseta aga mõtleb et miks mitte viies laps kunagi. Varsti lastel rohkem haridust kui endal…Nad on kena pere aga võiks ju enne natuke tulevikku kindlustada hariduse näol.

Pelletkaminaga sama teema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei noh kui tahta nüüd hirmsasti mainida, et nad omavad mitut kinnisvara, siis mis hull väärtus sellel praegusel korteril seal maakolkas ikka on, maksab max 1000€ ma pakun 😀 ja sedagi järelmaksu maksid nad mitu aastat.

Aga vähemalt on neil enda kinnisvara, mitte üürikorter.
Kui see on nende kodu, mis seal vahet, palju selle turuväärtus on?

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinnistusraamatu andmeil ei ole neil mitte midagi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kinnistusraamatu andmeil ei ole neil mitte midagi.

Äkki nad maksavad sõbrannale veel järelmaksu? See on siis ikka väga kallis korter.

Ei maksa. Väikese osa maksid järelmaksuna ja ülejäänud ostsid välja.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei noh kui tahta nüüd hirmsasti mainida, et nad omavad mitut kinnisvara, siis mis hull väärtus sellel praegusel korteril seal maakolkas ikka on, maksab max 1000€ ma pakun 😀 ja sedagi järelmaksu maksid nad mitu aastat.

Aga vähemalt on neil enda kinnisvara, mitte üürikorter.

Kui see on nende kodu, mis seal vahet, palju selle turuväärtus on?

Eino ma arvan, et enamikel inimestel võiks olla 1000 euro väärtuses “oma kinnisvara”. Normaalne oleks ikka ka sellele mõelda, et mida see ilma hariduse ja tööharjumuseta naisterahvas seal kolkas tegema hakkab? Olen puhtjuhuslikult sealt pärit ja mu vanatädi elab siiani Roosna-Allikul. Olgem ausad, seal ei ole just väga palju töökohti pakkuda. Paidesse ehk saaks kassasse, aga see sõitmine ja möll. Inimene, kes pole harjunud tööl käima ja peale korduvaid ja korduvaid katseid ei suuda ennast niipaljugi kokku võtta, et keskkool ära lõpetada, ei saa kohe kindlasti hakkama kaugel tööl käimisega ega ammugi mingi enda ettevõtte käivitamisega. Ta leiab sada vabandust, miks ta ei saa. Ja siis jääbki sinna kolkasse oma depressiooni sisse passima 🙁 Ma pigem tõesti elaks linnas, maksaks üüri ja omaks vähemalt mingit elu. Ja töökohta. Aga eks muidugi, kes mida oluliseks peab.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin Jane, siis ma võtaks välja, kes kinnistusraamatus tema ja ta mehe kohta uurimas on käinud, jälg on seal ju maas. Mind paneb ikka väga imestama, kui uudishimulikud ja klatšijanulised inimesed olla võivad. Iga kord, kui selliseid kommentaare loen, siis tekibki pähe kaks mõtet – 1) inimesel endal ei ole midagi ja ta on nii kade või 2) inimesel küll on, aga ta elu on ikka nii si**, et temas on selline kibestumus – no ei saa ju olla, et üks õnnelik, normaalne inimene käib ja uurib, klatšib, üritab võõra inimese kohta halvasti öelda?

+17
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja siis siin olen mina, kõrgharidusega 29-aastane, kes ikka veel ei tunne ennast kindlalt, et mehega lapsi saada… 😀 ei kujuta ette, et teeks lapsi, omamata isegi keskharidust. Eks igaühele tõesti oma, keegi ju ei klatši, vaid paneb imestama, mis elu inimesed elavad.

+23
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 2,139 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74