Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,095 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin Jane, siis ma võtaks välja, kes kinnistusraamatus tema ja ta mehe kohta uurimas on käinud

Nii? Ja mida see annab? See on avalik info, mida võib igaüks vaadata 😀 samamoodi nagu ka tema mehe kohtulahendid.

Annab siit nii mõnegi välja, kes inetusi kirjutab..

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei saa mina ka aru, milleks selline arutelu teiste elude, hariduse, valiku, mehe, töö või misiganes üle. Mis see annab inimestele? Sellessuhtes on blogijad küll teist peajagu üle. Ei käi kuskil foorumis arutamas, miks keegi midagi teeb, palju haridust on, mida kellegi mees aastaid tagasi tegi jne.

Ega see, et te siin anonüümsed olete ja keegi teid ei näe, ei tähenda, et te ise nii laitmatud olete. Ju siis ikka miski on väga mäda, kui oma vaba aega siin foorumis kulutate.

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rahune juba maha, avaliku info eest ei saa kedagi kohtusse viia.

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 105 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks näide blogija poolsest sõimust on see, kuidas üks kommenteeris, et teise küüned on rõvedad.
Täiesti ebakonstruktiivne sõim ju.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 108 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vastust ikka ei saanud. Osavalt muudate teemat. Ehk keegi ikka vastab – mis see foorumis arutlemine teile annab? “Tema teeb, miks me ei või” tundub põhjusena üsna lapsik.

Ja just MM, M, T-L, J käivad ainult läbi. Mis just nendes nii erilist on? Nagu te ise olete öelnud – igavad, mõttetud, lollid, nõmedad – aga neist ainult kirjutakski. 😀

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu te ise olete öelnud – igavad, mõttetud, lollid, nõmedad

Palun tsitaati, kus nii nende kohta öeldud on.

Ja vasta ise oma küsimusele – mis sulle see klähvimine siin annab? Mis see foorumis käimine ja erinevatel teemadel arutlemine annab?

Loogika ütleb, et ajaviide.

Kui teie arutelu erinevates teemades blogijate kohta kokku võtta, siis umbes nii see arvamus teil nendest ju on. Ega te otse ei julgegi jah seda öelda. Piisavalt julged, et arutleda, aga samas piisavalt pussyd, et asju otse välja öelda.

Miks mina siin klähvin ja arutlen erinevatel teemadel? Enda arust ei klähvi küll, puhtast uudishimust tahaksin teilt teada, mis te sellest saate, aga saan aru – te ei oska ise ka sellele vastata ja võtate kohe rünnakuna kõike, mis teie kommentaaridega kaasa ei nooguta.

Arutlemisel ja arutlemisel on vahe ka. Kui sa suudad seda teha viisakalt, siis on see okei. Kui sa aga mõnitad, solvad, teed maha, surud oma arvamust peale ja mängite kõiketeadjaid, st teie teate, kuidas, miski kellegi (pere)elus on, siis see on madal. Sellesmõttes saan aru küll, miks oma nime alt on häbi seda teha.

Jah, ma raiskan ka hetkel suht mõttetult aega ja tulin uudishimust lugema. Tunnistan.

Õnneks enamus oma vaba aega sellega ei sisusta. Tundub aga, et teie seda teete ja sellest järeldan, et teie elu on suht sisutühi. Kahju. Ma soovitan mõne hobi hankida või tegeleda millegagi, mis teile midagi annab ka. 😊

+11
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil tagakirujatel on arsti poolt juba mingi ravi ka määratud seoses internetis anonüümselt viha väljendamisega kui ”oma arvamuse avaldamine” või te enda arust terved inimesed?

aga need kes oma elu internetti laotavad, kas neil on ka mingi diagnoos? ei saa ju kommenteerida seda mida sa ei tea. kui ikka inimene ise laotab ennast, elab nii provokatiivselt kui vähegi saab, siis ta ju tahabki olla kuulus, temast räägitakse ja peab siis leppima ka negatiivsusega. või elame siis NSVL ja tohib ainult köögis salaja sosistada?

julged teha, julge ka arvamust aktsepteerida ja see ei pea olema positiivne ega tore ja hea.
üldse mis puutub viisakusse, siis viisakas inimene ei seksi tooliga, alustame juba sellest. viisakas inimene ei käitu nõmedalt ega tee ennast naerualuseks ja kui ta on seda teinud, mida tal siis enam kobiseda on?

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teil tagakirujatel on arsti poolt juba mingi ravi ka määratud seoses internetis anonüümselt viha väljendamisega kui ”oma arvamuse avaldamine” või te enda arust terved inimesed?

aga need kes oma elu internetti laotavad, kas neil on ka mingi diagnoos? ei saa ju kommenteerida seda mida sa ei tea. kui ikka inimene ise laotab ennast, elab nii provokatiivselt kui vähegi saab, siis ta ju tahabki olla kuulus, temast räägitakse ja peab siis leppima ka negatiivsusega. või elame siis NSVL ja tohib ainult köögis salaja sosistada?

julged teha, julge ka arvamust aktsepteerida ja see ei pea olema positiivne ega tore ja hea.

üldse mis puutub viisakusse, siis viisakas inimene ei seksi tooliga, alustame juba sellest. viisakas inimene ei käitu nõmedalt ega tee ennast naerualuseks ja kui ta on seda teinud, mida tal siis enam kobiseda on?

Jah, blogijad on ka ebaviisakad, teevad naljakaid ja piinlike asju, so what? Sa ei oska targem olla?

Minu meelest see “aga ise postitab ju avalikult, olgu valmis pasaraheks” põhjus on nii ajast ja arust ning ebaoriginaalne. Tõesti arvad nii? Et kui tuled nt kodust välja seelikuga, mis esimesele ettejuhtuvale ei meeldi, siis on täiesti okei, kui ta tuleb sinu juurde ja ütleb, et su seelik on väga rõve?

Sorri, minu meelest ei ole see mingi “vabandus” teise inimese mõnitamiseks, solvamiseks, naeruvääristamiseks.

Ma mõistan, kui tegemist on kriitikaga. Sellisega, mis influentserile kasulik ka on – aitab asju paremini või teistmoodi teha. Selline, millest on võimalik õppida.

See, kui te siin enda arust teate, kuidas kellegi peres ja elus miski tegelikult on (teie arvates, kes te näete neid inimesi ainult ekraani tagant ega oma mingit kokkupuudet päriselus), kuidas enda arvates hulle saladusi paljastate ja milliseid hinnanguid annate teise inimese välimusele, ei ole kriitika. See on puhas õelus.

Ma tean, et raiskan aega. Mädanenud hinge paari tekstijupiga ei muuda. Aga loodetavasti annab mõtteainet. 😊

+15
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jane on nii tore inimene! Aga näed ikka on hambus!
Vahet pole milline sa oled, kui oled blogija, siis saad juba sellepärast hagu alla!

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jane on nii tore inimene! Aga näed ikka on hambus!

Vahet pole milline sa oled, kui oled blogija, siis saad juba sellepärast hagu alla!

Nende arvates pole keegi peale nende endi tore ja ilus ja haritud ja lahe. Kõik teised on pahad ja nõmedad ja koledad ja valetajad ja igavad. 😊

Tundub lausa kummaline, et nii ilusad ja haritud inimesed kuskil foorumis teisi “kritiseerivad”. 😊

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende arvates pole keegi peale nende endi tore ja ilus ja haritud ja lahe. Kõik teised on pahad ja nõmedad ja koledad ja valetajad ja igavad. 😊

Tundub lausa kummaline, et nii ilusad ja haritud inimesed kuskil foorumis teisi “kritiseerivad”. 😊

Puhka jalga nüüd oma valesüüdistustega 😊😊😊

Ei tee need smaily-näod sind kuidagi teistest solvajatest paremaks 😊

Saad veel laimusüüdistuse kaela 😊

😊😊

Aga palun. Kui arvad, et laiman sind, siis keegi ei keela pöörduda vastava asutuse poole. 😊

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, blogijad on ka ebaviisakad, teevad naljakaid ja piinlike asju, so what? Sa ei oska targem olla?

Minu meelest see “aga ise postitab ju avalikult, olgu valmis pasaraheks” põhjus on nii ajast ja arust ning ebaoriginaalne. Tõesti arvad nii? Et kui tuled nt kodust välja seelikuga, mis esimesele ettejuhtuvale ei meeldi, siis on täiesti okei, kui ta tuleb sinu juurde ja ütleb, et su seelik on väga rõve?

Sorri, minu meelest ei ole see mingi “vabandus” teise inimese mõnitamiseks, solvamiseks, naeruvääristamiseks.

Ma mõistan, kui tegemist on kriitikaga. Sellisega, mis influentserile kasulik ka on – aitab asju paremini või teistmoodi teha. Selline, millest on võimalik õppida.

See, kui te siin enda arust teate, kuidas kellegi peres ja elus miski tegelikult on (teie arvates, kes te näete neid inimesi ainult ekraani tagant ega oma mingit kokkupuudet päriselus), kuidas enda arvates hulle saladusi paljastate ja milliseid hinnanguid annate teise inimese välimusele, ei ole kriitika. See on puhas õelus.

Ma tean, et raiskan aega. Mädanenud hinge paari tekstijupiga ei muuda. Aga loodetavasti annab mõtteainet. 😊

Aga kui igas asjas nähakse mõnitust ja solvangut, kas pole siis tegemist ikkagi mingi haigusega ja arsti nõuandel võiks oma avalikku elu vähemaks tõmmata?

Elu ongi hästi ütlemine ja sitasti ütlemine. Mis lumehelbekesed siis osad on, et nemad võivad teistele sitasti öelda (so what?), aga talle ei tohi seda öelda, sest peaks targem olema?

Õelus ongi kõigide inimeste iseloomu omadus, samamoodi ju nagu ka headus ja armastus. Kui ei suudeta sellega leppida, miks siis olla suunamudija?

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole Jane. Aga sa võid seda uskuda, et olen.
Teie siin arvate jah, et ega ei ole võimalik, et keegi blogijate “kaitseks” välja astub ja kuidas on see võimalik, et kõik siinolijad ei plaksutagi teie jutule kaasa. No näed, on võimalik. Usu või ei. 😊

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean, et raiskan aega. Mädanenud hinge paari tekstijupiga ei muuda. Aga loodetavasti annab mõtteainet.

Oo ei, neid ei pane südametunnistusele koputamine mõtlema. Nad vihastavad ja valavad sind omakorda p*saga üle ning elavad rõõmsalt edasi. Nagu näha, siis iga jumala blogijate teema pannakse lõpuks kinni, sest nad ei suuda end talitseda ja lausa peavad lõpuks minema oma solvangutega piinlikult madalale.

Aga loen ikka, et ära ei ununeks, missuguseid usse meie seas on.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teie siin arvate jah, et ega ei ole võimalik, et keegi blogijate “kaitseks” välja astub ja kuidas on see võimalik, et kõik siinolijad ei plaksutagi teie jutule kaasa. No näed, on võimalik. Usu või ei. 😊

Ma ei näe sinu kaitset vaid terrorit teiste suhtes. Sa tegelikult ju ise sõimad siin teisi ja provotseerid teiste käitumist. Sest sulle on lubatud, sina kaitsed.

Üldiselt minu soovitus, kui tahad olla avaliku elu tegelane, siis ära loe mida sinust arvatakse, nii on kõige lihtsam. Sa ei saa muuta teiste arvamust vaid kõike veel hullemaks teha.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean, et raiskan aega. Mädanenud hinge paari tekstijupiga ei muuda. Aga loodetavasti annab mõtteainet.

Oo ei, neid ei pane südametunnistusele koputamine mõtlema. Nad vihastavad ja valavad sind omakorda p*saga üle ning elavad rõõmsalt edasi. Nagu näha, siis iga jumala blogijate teema pannakse lõpuks kinni, sest nad ei suuda end talitseda ja lausa peavad lõpuks minema oma solvangutega piinlikult madalale.

Tundub mingi psüühhiline ja sügavam probleem olevat. Umbes see, et mõne inimese kinnisideeks on teatud inimene ja tema vihkamine. Kägudel tundub blogijatega sama teema olevat – et otsest põhjust pole, MIKS vihatakse, lihtsalt vihatakse, vahet pole, mida nad teevad või ei tee.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub mingi psüühhiline ja sügavam probleem olevat. Umbes see, et mõne inimese kinnisideeks on teatud inimene ja tema vihkamine. Kägudel tundub blogijatega sama teema olevat – et otsest põhjust pole, MIKS vihatakse, lihtsalt vihatakse, vahet pole, mida nad teevad või ei tee.

Koolikiusajad, noh.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

MIKS vihatakse, lihtsalt vihatakse, vahet pole, mida nad teevad või ei tee.

vihatakse intrigeerimist, shokeerimist, paljud blogijad halvustavad teisi oma blogides, perekonnaliikmeid, sõpru, tuttavaid, oma lapsi, exe jne jne. Neile on see muidugi lubatud ja see tekitab inimestes viha. tegelikult blogija toodabki negatiivsust ja viha, aga ise ei kannata oma toodangu tagasipeegeldust.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näe sinu kaitset vaid terrorit teiste suhtes. Sa tegelikult ju ise sõimad siin teisi ja provotseerid teiste käitumist. Sest sulle on lubatud, sina kaitsed.

Üldiselt minu soovitus, kui tahad olla avaliku elu tegelane, siis ära loe mida sinust arvatakse, nii on kõige lihtsam. Sa ei saa muuta teiste arvamust vaid kõike veel hullemaks teha.

Sellepärast ka “kaitse” jutumärkides oli, et otseselt mu eesmärk pole neid kaitsta vaid saada aimu, mida selline foorumis negatiivse alatooniga arutlemine annab. Ma olen ka üksik inimene, aega vahepeal isegi võibolla liiga palju, aga ikka ei näe seda raiskavat selle peale, et kuskil foorumis arutleda, kes kui palju on juurde võtnud, mida ta mees kunagi teinud on, kellel palju kinnisvara on, kes palju autorendi eest maksab jne. Okei, v.a nüüd. Nüüd ma tõesti olen siin oma sisutühja päevaga.

Aga jah, sinu kommentaaris on killuke tõtt. Negatiivset kaasneb oma elu jagamisega kindlasti ja targem ongi mitte tähelepanu pöörata. Lihtsalt mõtisklesin, mida sellised arutelud inimestele endile annavad, aga mingit vastust nagu ei saanudki, peale ajaviite. Kuigi on nii palju muid tegevusi, mida oma ajaga ju teha. 😊

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

vihatakse intrigeerimist, shokeerimist, paljud blogijad halvustavad teisi oma blogides, perekonnaliikmeid, sõpru, tuttavaid, oma lapsi, exe jne jne. Neile on see muidugi lubatud ja see tekitab inimestes viha. tegelikult blogija toodabki negatiivsust ja viha, aga ise ei kannata oma toodangu tagasipeegeldust.

Loen ja hoian pead kinni.

Blogijate sõimajad on isehakanud ühiskonna sanitarid. Politsei käib neil kodus ja sunnib intrigeerivais, šokeerivaid, halvustavaid blogisid lugema! Õudne, isegi õõvastav.

+12
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühed teevad seda blogis, teised kodus nelja seina vahel. See on elu. Muidugi ei pea ma avalikult teiste halvustamist õigeks.

Ja võibolla tõesti tekitab trotsi selliste blogide lugemine. Mina isiklikult ei loe ühtegi sellist, kus nii tehakse. Võibolla sellepärast mul ka need roosad prillid ees on.

Ma ei näe mõtet lugeda blogisid või jälgida inimesi, kes hinge mürgitavad. Milleks sina seda teed? 😊

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellepärast ka “kaitse” jutumärkides oli, et otseselt mu eesmärk pole neid kaitsta vaid saada aimu, mida selline foorumis negatiivse alatooniga arutlemine annab. Ma olen ka üksik inimene, aega vahepeal isegi võibolla liiga palju, aga ikka ei näe seda raiskavat selle peale, et kuskil foorumis arutleda, kes kui palju on juurde võtnud, mida ta mees kunagi teinud on, kellel palju kinnisvara on, kes palju autorendi eest maksab jne. Okei, v.a nüüd. Nüüd ma tõesti olen siin oma sisutühja päevaga.

Aga jah, sinu kommentaaris on killuke tõtt. Negatiivset kaasneb oma elu jagamisega kindlasti ja targem ongi mitte tähelepanu pöörata. Lihtsalt mõtisklesin, mida sellised arutelud inimestele endile annavad, aga mingit vastust nagu ei saanudki, peale ajaviite. Kuigi on nii palju muid tegevusi, mida oma ajaga ju teha. 😊

Ometi sa ju praegu raiskad siin seda aega. Ja negatiivsust toodad sajaga, aga sa ise ei saa muidugi aru kuidas sa ise teistele mõjud. Sest sina oled ometi õige asja eest väljas.

Kui sa tahad võidelda inimeste arvamuste keelamise eest, siis alusta sõnavabaduse piiramisest ja see nõue esita riigikogule. Sest meil on sõnavabadus ja millegi arvamine, millegi arutamine ükskõik millisel viisil ei ole keelatud.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu
+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühed teevad seda blogis, teised kodus nelja seina vahel. See on elu. Muidugi ei pea ma avalikult teiste halvustamist õigeks.

Ja võibolla tõesti tekitab trotsi selliste blogide lugemine. Mina isiklikult ei loe ühtegi sellist, kus nii tehakse. Võibolla sellepärast mul ka need roosad prillid ees on.

Ma ei näe mõtet lugeda blogisid või jälgida inimesi, kes hinge mürgitavad. Milleks sina seda teed? 😊

ma polegi blogisid lugenud, ma loen perekooli teemat.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks need blogijad siis kinnisele publikule ei kirjuta? Nii lihtne on ju panna postitused parooli alla ja jagada parooli vaid fännidele.

Aga võin ka ise vastata – siis ei saaks tasuta Valio potsikuid ja kreemitotsikuid ja autorente.

Kui tahad hõlptulu teenida, ilma et tööl käiksid, siis on nad ise selle valiku teinud, et oma elu terve maailmaga jagada.

Kas on ilus neid sellepärast solvata? Kindlasti mitte.

Kas on naiivne arvata, et kõigile nende elu ja valikud meeldivad ja neid kritiseerima ei hakata? Absoluutselt, paraku.

See pole ju kõik nii lihtne, sest millegi müümiseks peab intrigeerima. Muidu võid ju totsikuid reklaamida, aga keegi ei tule vaatama. Nende vaatajate nimel on suur võistlus kes millise napakusega neid endale rohkem saab, sest sellest oleneb ometi sissetulek. Aga rahvas näeb selle läbi ja põlastab sellist käitumist. Aga mida siis blogija ootas, kiitmist?

Kindlasti sa ju tead, et rahvaga suhtlemine on väga suur kunst, selleks on lausa suhtekorraldusfirmad olemas. Võib kergelt võita rahva südame ja võib selle ka kaotada ja sind vihatakse elu lõpuni. Kes sellist mängu tahab mängida, peab variandid endale arvesse võtma, aga mitte rahvast süüdistama.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja perekooli foorumi põhjal paned paika, millest blogides kirjutatakse? Tark. Hästi tark tegu. 😊

“Millegi arvamine ja millegi üle arutlemine ükskõik, millised viisil, pole keelatud” – on ikka küll. On keekatud inimesi laimata ja solvata. Mõnitades ja solvates on keelatud inimeste üle arutleda. Võibolla sa ei ole kursis, aga selliste asjade pealt võib tänapäeval üsna kiiresti “rikkaks” saada. Sinu jaoks tühine arutelu, kellegi teise jaoks kopsakas lisaraha rahakotis. 😊

Aga kuna Käod meil siin kõik haritud ja kõrgepalgalised, siis täitsa arusaadav, et teile oleks selline väljaminek vaid kommiraha. 😊

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või võtame näiteks presidendi vastuvõtu. kõigil on uhked kleidid, ülikonnad. osad on rahva lemmikud, teisi naeruvääristatakse, sest nad on koledad, mis iganes. kas need kelle kleidid olid koledad, on siis sellise rahva arvamusest õnnelikud? vaevalt, ka nemad tahaks kõigil suu kinni keevitada – kui ei meeldi, siis ole vait ja ära vaata. või kaebaks kohtusse nagu eestis see nüüd nii moeks, nõuda arvamuse eest kahjutasu. aga see ei ole enam normaalne ühiskond, sest kleidi valisid need õnnetud ise ja kui rahva arvamus nii hinge läheb, istu kodus ja ära mine presidendi vastuvõtule. ongi kõik

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks need blogijad siis kinnisele publikule ei kirjuta? Nii lihtne on ju panna postitused parooli alla ja jagada parooli vaid fännidele.

Aga võin ka ise vastata – siis ei saaks tasuta Valio potsikuid ja kreemitotsikuid ja autorente.

Kui tahad hõlptulu teenida, ilma et tööl käiksid, siis on nad ise selle valiku teinud, et oma elu terve maailmaga jagada.

Kas on ilus neid sellepärast solvata? Kindlasti mitte.

Kas on naiivne arvata, et kõigile nende elu ja valikud meeldivad ja neid kritiseerima ei hakata? Absoluutselt, paraku.

Jah, absoluutselt nõus. No v.a see Valio ja kreemitotsikute teema. Kahtlen, et keegi veel täna ainult nende pärast oma elu jagab. Muus osas – jah. Kõigile ei saagi meeldida ja oma valikutega meele järgi olla. On neid, kes sind armastavad ja neid, kes sind vihkavad. Aga kas seda viha peab kuskil välja elama? Kes see on tõesti nii tugev tunne, et peab kuskil foorumis seda välja elama? Ma arvan, et kui üks võõras inimene teist nii tugevalt vihkab, peaks ta kuskilt abi otsima. 😊

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja perekooli foorumi põhjal paned paika, millest blogides kirjutatakse? Tark. Hästi tark tegu. 😊

“Millegi arvamine ja millegi üle arutlemine ükskõik, millised viisil, pole keelatud” – on ikka küll. On keekatud inimesi laimata ja solvata. Mõnitades ja solvates on keelatud inimeste üle arutleda. Võibolla sa ei ole kursis, aga selliste asjade pealt võib tänapäeval üsna kiiresti “rikkaks” saada. Sinu jaoks tühine arutelu, kellegi teise jaoks kopsakas lisaraha rahakotis. 😊

Aga kuna Käod meil siin kõik haritud ja kõrgepalgalised, siis täitsa arusaadav, et teile oleks selline väljaminek vaid kommiraha. 😊

ma ju kirjutasin oma arvamuse siin ühele käole ja kui seda loed, siis ma ju ei kirjutanud ühestki blogist vaid blogijate kaitsmisest. loe täpsemalt.

Defineeri laim, defineeri solvamine, defineeri mõnitamine. Minu jaoks sinu see kommentaar ongi solvamine, mõnitamine ja halvustamine, oled ise nõus? Kas siis oled valmis nüüd mulle kahjutasu maksma? Kas napakas nagu pole? Ise ju sööstad vaidlusse, intrigeerid ja oled kohe ohver? Sulle tehti liiga, aga kuidas? Pane siis perekool kinni ja mine õue, ilus ilm, keegi ei saa sinust midagi arvata.

p.s juba see et sa miinuseid laod, on solvav, halvustav ja nagu peaks kahjutasu saama? sest miinustatakse ju ikka teisele negatiivse emotsiooni loomise nimel, kas pole nii?

sul on kohtus väga raske sedasi midagi võita:D

+3
-9
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,095 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74