Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 1,351 kuni 1,380 (kokku 1,996 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

J lisatud jooksulindi story ajas mind muigama, isegi sporti tehes ikka see intensiivne pilk mis peaks vist jalust nõrgaks võtma ja siis juuste silumine takkaotsa. 😂

Ehk et seksikus on midagi, mis peaks tulema kusagilt sügavamalt, mitte õpitud ja näideldud hoiak.

Ma võtaks nad mõlemad kätte, raputaks nii kaua, kuni kõik võlts maha kukub, klopiks puhtaks ja siis saaks toredad noored ehedad inimesed, kes praegu kahjuks üldse oma tegelikku väärtust ei näe.

Täiendan: see pani mind mõtlema, et äkki neljasilmavestlustes nad üksteisele ikkagi näitavad seda ehedat ennast? Ja see ongi, mis neid koos hoiab? Siis on ju kõik hästi.

Oh ei, Seljakott kasutab oma blogis sama teema kohta sarnaseid väljendeid. Seda mul küll vaja pole, et mind siin nüüd temaks pidama hakatakse. :S

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta tegigi perekooli teemast kokkuvõtte. Lihtsalt, kui tema neid asju kirjutab, siis ainult heast südamest, aga pahad perekoolis ainult õelusest. Njaa veits kahepalgeline nagu

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta tegigi perekooli teemast kokkuvõtte. Lihtsalt, kui tema neid asju kirjutab, siis ainult heast südamest, aga pahad perekoolis ainult õelusest. Njaa veits kahepalgeline nagu

Ja mis tal takistas seda otse TL-ile kirjutamast, privaatselt? Sest “Ja arvad, et enesekindlus, seksikus ja armastus on see, mida sa hetkel teed. Ei ole. Usu mind. Või ära usu, aga õpi oma vigadest natukene privaatsemalt.” Otsene pöördumine konkreetsele inimesele, aga avaliku blogi kaudu. Haa haa haa.

Pealegi siin kasutatakse nime esitähti, aga tema kirjutab nimed korduvalt välja ning viitab teisele blogile, kus kirjutatakse samuti nimed välja.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta tegigi perekooli teemast kokkuvõtte. Lihtsalt, kui tema neid asju kirjutab, siis ainult heast südamest, aga pahad perekoolis ainult õelusest. Njaa veits kahepalgeline nagu[/quote

Pool sellest teemast on tōesti samamoodi mure, aga ei saa eitada, et ka julm ilkumine katkise inimese kallal.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult on E väga õigesti kirjutanud. Ma ei saa aru, kas tõesti ei saa TL keegi aidata? Ema, lapse isa, töökaaslased jne.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult on E väga õigesti kirjutanud. Ma ei saa aru, kas tõesti ei saa TL keegi aidata? Ema, lapse isa, töökaaslased jne.

Äkki nad aitavad, hoiavad silma peal, on olemas, aga mitte läbi foorumite ja avalike internetipöördumiste?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tätoveering on tõesti täitsa neutraalne ja ilus 🙂

Kuid see varrukas, mida ta teha üritab, on kõik koos väga imelik ja jube. Ilmselt maitseasi, aga mulle naistel sellised asjad ei meeldi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 104 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta tegigi perekooli teemast kokkuvõtte. Lihtsalt, kui tema neid asju kirjutab, siis ainult heast südamest, aga pahad perekoolis ainult õelusest. Njaa veits kahepalgeline nagu[/quote

Pool sellest teemast on ju samamoodi mure, aga ei saa eitada, et ka julm ilkumine katkise inimese kallal. Muidugi ōhtu lōpuks on mōlema eesmärk TL mōistus koju kutsuda. Ei?

Palun tuua näide julma ilkumise kohta? 98 % kommenteeritust ju ta enda kontolt pärit

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Järgnev jutt 50+ vanamuti jutt.

Meenuvad subkultuurid no u 20 a tagused. Seega eelmine põlvkond.
Punkaritel neetimised. Ja järgmisena neetimised näol, rinnal, kõrvad jm kehaosadel. Mõnedel seljal “korsetid” jne jne.

Aa, mis tahtsin öelda, et need augu/konksu kohad kasvavad kinni ja heal juhul muutuvad nähtamatuks.

Aga, aga miks peab ennast tätöveerima? No kui sa ei ole just nt Beckam. Iidol.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.poliskodu.ee/maale-elama/?fbclid=IwAR3J_hyyxVIDI5Ze5kv0FlJK-Kq9jUiRXI-rh8WCKnrRYivkp1J40T1QE78

Uus!

Jaaa, perekool on õige koht selleks, et teisi taga klatšida ja siis loota, et siin tahetakse lugeda, kuidas te olete NIII tänulikud, täis armastust ja ainult positiivset energiat. Read the room.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vahepeal postitas TL palju pilte ja storysid oma töö kohta, kuid enam pole tükk aega ühtegi olnud. Ei tea, kas keelati ära juhtkonna poolt (väga mõistlik) või ta ei töötagi enam seal?

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin E postituse lõpuni ja olin nõus, kuni…

*imestan, et see teema ei ole juba kinni pandud, sest tegelikult on see haige, kuidas käputäis täiskasvanud inimesi kritiseerib inimest, samal ajal kui nad ise tunnistavad, et võib olla vajaks TL abi.

Ta ise ju teeb täpselt sama.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

,

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 53 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tean ka kedagi, kes tegi netikallima pärast omale tätoka ja seda samuti enne kui üldse füüsiliselt kohtuti. Tolle juhtumi puhul suhe lakkas töötamast enne kui nad kokku said ja kutt pidi tätoka eemaldama, sest oli rumala peaga lasknud tötoveerida neiu nime oma rindkerele.

TL-i tatokas on kasutuskõlblik ka juhul kui nende suhe otsa saab, aga siiski jääb igaveseks see mälestus käele kui just eemaldada ei lase. Ootan huviga mida siis härra tätoveerida laseb TL auks 🙄

Ma arvan, et J on niipalju kaval, et ta endale küll sellist TLga seonduvat tätoveeringut ei tee. Ta on TL niimoodi ümber sõrme keeranud, et TL jookseb nagu meeleheitel tiinekas ja laseb ennast märgistada, et Jle heameelt pakkuda. Ja isegi kui see on neutraalne tätoveering ja saab ema-lapsega seostada siis TLile endale jääb see alatiseks ju ainult J meelde tuletama…

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle E postituse kohta ütleks, et ei tundu siiras. Saaks aga ikka “muretsemise” sildi all teisele inimesele puid alla panna. Väga madal tegu.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 108 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tundub, et TLil on puhkus?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sina oled kindlasti see musteremme, kelle laps ei käi/pole kunagi käinud kordagi lasteaias, kellega sa tegeled 24/7 ja igal veerandtunnil mõtled talle uue tegevuse välja. On nii, jah?

Tundub, et TLil on puhkus, aga kahjuks lapsega ta puhkust veeta ei taha, see ikka lasteaeda.

+11
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole mingi TL fänn (nagu te siin lugeda võite), aga sellest tänitamisest, et laps läheb lasteaeda, küll aru ei saa. Lapsel on ikkagi režiim ja kui talle veel lasteaias meeldib ka, siis ei näe põhjust, miks laps EI PEAKS lasteaeda minema.

+8
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.poliskodu.ee/maale-elama/?fbclid=IwAR3J_hyyxVIDI5Ze5kv0FlJK-Kq9jUiRXI-rh8WCKnrRYivkp1J40T1QE78

Uus!

Üsna igavalt ja tarbetult sõnarohkelt kirjutatud. Ei viitsi lugeda.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sina oled kindlasti see musteremme, kelle laps ei käi/pole kunagi käinud kordagi lasteaias, kellega sa tegeled 24/7 ja igal veerandtunnil mõtled talle uue tegevuse välja. On nii, jah?

Miks sa haugud? On normaalne, kui laps käib lasteaias, aga vanemate puhkuse ajal on siiski kodus. Lisaks on paljudel lasteaedadel suvel kollektiivpuhkus, nendele kel tõesti hädasti vaja suvel lastehoidu, on siis asendusrühmad.
Soovimatus oma lapsele oma puhkuse ajal lasteaiast puhkust anda ilma muu mõjuva põhjuseta on tõesti väga hoolimatu lapse suhtes.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa haugud? On normaalne, kui laps käib lasteaias, aga vanemate puhkuse ajal on siiski kodus. Lisaks on paljudel lasteaedadel suvel kollektiivpuhkus, nendele kel tõesti hädasti vaja suvel lastehoidu, on siis asendusrühmad.

Soovimatus oma lapsele oma puhkuse ajal lasteaiast puhkust anda ilma muu mõjuva põhjuseta on tõesti väga hoolimatu lapse suhtes.

Tiktok pole mõjuv põhjus? 😁

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ilmselt vana saurus, aga jah, minu meelest ei ole.
Samas, ilmselt oleks minu vanaema leidnud, et peenarde rohimise asemel perekoolis istumine on ka kurjast, nii et millest me räägime.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ilmselt vana saurus, aga jah, minu meelest ei ole.

Samas, ilmselt oleks minu vanaema leidnud, et peenarde rohimise asemel perekoolis istumine on ka kurjast, nii et millest me räägime.

😁 ma tegelt ütlen ausalt, et ma ei saa siiamaani aru mis tiktok on (või snapchat🤔).

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eveliisi postitus oli taaskord nii kahepalgeline-kirun siinset teemat aga kopeerin samas siit pärit tsitaate(oma mõtteid nagu väga ei olegi), sest tahan ju ainult head…Endal on Marimellid ju suured sõbrad, kes TL vist ka isiklikult tuttavad-küsi siis kontakte ja kirjuta privaatselt, kui aidata tahad. Aga tegelikult tahad ju vaid klikke…

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nonoh, mis ajast viitamine, et MEIK paneb kellegi näo meenutama hamstrit, isiklik solvang on? Leidsin rämpsposti kaustast kirja, et keegi pidas seda kohutavalt solvavaks 🥺

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Taaskord? Mulle tundub mõnikord, et loeme erinevaid blogisid. Too mulle ka mõni näide, tahan näha, kuidas mina aru saaksin, sest sportlik huvi tekkis kohe.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uus!

Jaaa, perekool on õige koht selleks, et teisi taga klatšida ja siis loota, et siin tahetakse lugeda, kuidas te olete NIII tänulikud, täis armastust ja ainult positiivset energiat. Read the room.

Kirjutatu põhjal tundub küll, et see on äärmiselt eluvõõraste inimeste üritus ja esimese raskuse saabudes on nad linnas tagasi. See on minu isiklik arvamus.
Inimesed on seitse AASTAT koos elanud ja alles nüüd näeb naine mehe kinnistut?
Naine on 20 erinevat ametit proovinud ja mitte kusagile püsima jäänud? Minu meelest on see pinnapealse isiku tunnus. Elu maal tähendab vähemalt esimesed aastat suurt pingutust ja eneseületust. Ei ole ju nii et saan majapaneelid ja lööme maja üles ja hakkame elama. Isegi kui elektriliitumise saab imekombel lähedalt ja odavalt on vaja lahendada oluline probleem, kust tuleb vesi ja kuhu läheb solk ja kuidas kinnistule pääseb. Isegi 100 meetrise kruusakattega teelõigu rajamine läks meil sõbrahinnaga ligi 2000 eurot maksma ( kopp koorib pinnase, siis alla kruus peale killustik ja kooritud pinnas tuleb ka ära vedada) jne.
Muidugi võin ma eksida, kui neil kahepeale on olemas endal või lähisugulastel ehitaja ja elektriku ja torumehe oskused ja aega, siis võibki umbes kolmandiku hinnaga maja kätte saada,sest ikka üeldakse et maja ehitamisel on kolmandik tööraha, kolmandik materjalid ja kolmandik maksud ja ehitaja kasum.
Sellist paljusõnalist eluvõõrast postitust teha siis küll ei jaksa 🙂

ja arvestades, et tujud ja tahtmised on naispoolel pidevas muutumises, läheb see tuhin peale esimesi kalkulatsioone ja võsa trimmerdamist nõgeste rookimist üle.
Me elame maal nüüd juba 10. aastat ja esimest suve saab juba klassikalist” kohvitassiga terrassil” istumist endale lubada. See on ju tavaliselt see esimene asi, mida maale kolida tahtjad on oma unistuste maaelu juures kirjeldanud. Tegelikkus on väheke teine aga jõudu proovimisel.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vot, ütled, et J on tooliga seksiv veidrik ja TL on mingid tõsised lahendamata probleemid, oled rõve-vastik PK Kägu, kes teiste eludes nokib.

Lisad oma mõtete lõppu: “palun palun palun, TL, otsi abi!!!” ja oled siiralt muretsev ning TList hooliv ülinunnu Eveliis.

Lõpeta see komejant, Eveliis, ja tunnista, et ei ole sa kraadigi parem siinsetest “käorajakatest”. Sina ainult kiskusid selle teema veel oma lugejate ette ka arutlemiseks – veel alatum!

Mina näiteks polnud mitte kordagi veel sinna E blogisse ära eksinud, kuni eilseni kui ma siit nägin, et ta oli mingi skandaalse postituse TL teemal teinud. Eks tal ka ju kuulsust & lugejaid vaja, kõik need blogijad ja infuencerid võib ühte patta panna.
Mulle E stiil ei meeldi ja püsilugejat ta minu näol juurde ei saanud.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub, et TLil on puhkus, aga kahjuks lapsega ta puhkust veeta ei taha, see ikka lasteaeda.

Ei, aga kui mul on puhkus, on ka neil puhkus.

+22
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,351 kuni 1,380 (kokku 1,996 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74