Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 1,381 kuni 1,410 (kokku 2,015 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Kui minul on puhkus, siis olgu ma nii sitt vanem teiste arvates kui tahes, aga ma tahan ka puhata ja kindlasti ei oleks laps tervet mu puhkust kodus, sest iga normaalne inimene peaks teadma, et üldiselt laste kasvatamine ei ole ainult lust ja lillepidu!

Ja kuidas sa nii kursis oled kui palju on TL’i laps lasteaias ja kui palju ei ole? Oled ta lapse kasvataja? Kui ei, siis ma ei tahaks uskuda, et sa nii täpselt tead kui palju ta lapsega on. Ja nagu storydest näha, pole sel nädalal laps üldse emagagi:)

+8
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ja arvestades, et tujud ja tahtmised on naispoolel pidevas muutumises, läheb see tuhin peale esimesi kalkulatsioone ja võsa trimmerdamist nõgeste rookimist üle.

Mina sain nii aru, et ega nad ei plaanigi ise seal midagi teha. Äriplaan on selline, et firmad ja eraisikud annetavad ja aitavad kõike teha ja nemad siis promovad “põliskodus” elamist (a la ilusas kleidis aasal pildid), et inimesed hakkaks samamoodi “põliskodus” elama, sest “jätkusuutlik ja helgem tulevik”. Neiu ju ütleb, et tema missioon siin maa peal on teistele selgeks teha, et selline elamine on väga õige ja õilis.

Eluvõõrad on nad küll. Kas tõesti pole ühtegi Avatud talude päeva külastanud või mõnda sotsmeediaski figureerivat talupidamist jälginud? Ratta leiutamine. Nagu siin üks teine blogi tekkis, Perega reisile, mis väidetavalt käib sellistes kohtades Eestimaal, kuhu inimesed tavaliselt ei satu ja aitab neile reklaami teha, aga postitused on Ahhaa keskusest, Tagurpidimajast, Ranna Rantšost ja Tallinna Vanalinnast.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ja arvestades, et tujud ja tahtmised on naispoolel pidevas muutumises, läheb see tuhin peale esimesi kalkulatsioone ja võsa trimmerdamist nõgeste rookimist üle.

Mina sain nii aru, et ega nad ei plaanigi ise seal midagi teha. Äriplaan on selline, et firmad ja eraisikud annetavad ja aitavad kõike teha ja nemad siis promovad “põliskodus” elamist (a la ilusas kleidis aasal pildid), et inimesed hakkaks samamoodi “põliskodus” elama, sest “jätkusuutlik ja helgem tulevik”. Neiu ju ütleb, et tema missioon siin maa peal on teistele selgeks teha, et selline elamine on väga õige ja õilis.

Eluvõõrad on nad küll. Kas tõesti pole ühtegi Avatud talude päeva külastanud või mõnda sotsmeediaski figureerivat talupidamist jälginud? Ratta leiutamine. Nagu siin üks teine blogi tekkis, Perega reisile, mis väidetavalt käib sellistes kohtades Eestimaal, kuhu inimesed tavaliselt ei satu ja aitab neile reklaami teha, aga postitused on Ahhaa keskusest, Tagurpidimajast, Ranna Rantšost ja Tallinna Vanalinnast.

Ja ee Perega Reisile on veel nii igavalt ja puiselt kirjutatud, mul on küll väga raske seda lugeda.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ee Perega Reisile on veel nii igavalt ja puiselt kirjutatud, mul on küll väga raske seda lugeda.

Nõus. Kohutavalt kasutab üle sõnu see/seda/selle/sellest/sellega/… Aga tundubki rohkem fotostuudio reklaam tegelikult olema, mitte reisiblogi. Ma saan aru, et nad enda jaoks avastavadki elu, sest nendega koos elav laps on nüüd piisavalt suur ja ilmselt nad polnudki tõesti nendesse kohtadesse sattunud ja oma hoovist välja saanud, aga kas see laiema auditooriumi jaoks oluline info on, kahtlen. Võrtsi järve üle muigan siiamaani 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Googeldage blogi autorit,tal on üks huvitav blogi veel

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 53 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühe isa lugu? See, kus kõik on vandenõu ja hämamine, vaktsiinid on pähh ja koroonaviirus on väljamõeldis? Ses osas on ju hästi, et nad nüüd reisivad, fookus on veidi normaalsem.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nonoh, mis ajast viitamine, et MEIK paneb kellegi näo meenutama hamstrit, isiklik solvang on? Leidsin rämpsposti kaustast kirja, et keegi pidas seda kohutavalt solvavaks 🥺

No mina sain hoiatuse, et isiklik solvang oli see, kui viitasin et sundliigutused viitavad obsessiiv-kompulsiivsele häirele. ma kirjutasin VIITAVAD. Mitte et Tl-l see häire oleks. Aga kohe sain ähvardused peale 😀

Ma sain hoiatuse, kuna tsiteerisin teise kasutaja postitust, et ala TL võib kaotada töö – see ei olnud veel minu kirjutatud ka. 😀 See oli kellegi arust räige solvang.

Igas blogijate teemas on üks ja sama pugeja, kes tahaks hirmsasti ise verd ja kätši näha, aga ta ei julge ise midagi kirjutada ja siis käib ja repordib kommentaare.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 76 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen küll seljakoti lugeja kuid see viimane lugu oli tõesti üllatus. Paatoslik, nõretav ja üleüldse milleks?
Ma üldse ei saa aru miks kellegi per..t torgib kuidas TL elab, avalikult või mitte. Eriti selline avalik pöördumine, eriti piinlik oli lugeda.
Just piinlik, nagu mingi õudne lugu oleks juhtunud. Ja see paatoslik stiil..tule taevas appi. Oleks veel isiklik tuttav, sõbranna või pereliige või sugulane. Täiesti võõras inimene ju!?
Kas kirjutamise ajal liiga palju veinitanud või tõesti migi odav tähelepanu vajadus.
Mäletan veel Eveliisi Norra aegu kus teda siin saeti korralikult ja nüüd pmt korraldab kellelegi samasuguse saagimise.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin ka selle Eveliisi blogi (esimest korda kusjuures) ning ikka õudselt piinlik oli see postitus TL kohta. Ma ei leia ka, et siin perekoolis mingi rappimine käiks 😀

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No vot, ütled, et J on tooliga seksiv veidrik ja TL on mingid tõsised lahendamata probleemid, oled rõve-vastik PK Kägu, kes teiste eludes nokib.

Lisad oma mõtete lõppu: “palun palun palun, TL, otsi abi!!!” ja oled siiralt muretsev ning TList hooliv ülinunnu Eveliis.

Lõpeta see komejant, Eveliis, ja tunnista, et ei ole sa kraadigi parem siinsetest “käorajakatest”. Sina ainult kiskusid selle teema veel oma lugejate ette ka arutlemiseks – veel alatum!

Silmakirjalik käitumine tõesti.

Kunagi proovisin selle naise blogi lugeda, aga see ei jätnud siirast muljet ja üldse tundub ta blogijatest üks ebasümpaatseim.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 108 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle Ei postitus meeldib. Ta ei üritagi “muretseda” vaid ütleb siiralt, mida asjast arvab. Ta pole ka mingi teismeline või eluülikoolis käiv täiskohaga emme vaid ikkagi elu ja maailma näinud naine tegelikult.
See tiktokkindus ja püherdamine ja eputamine on showna okei aga sorry, see pole mingi suhe vaid komejant, kus ainus kaotaja saab olema Tl.

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle Ei postitus meeldib. Ta ei üritagi “muretseda” vaid ütleb siiralt, mida asjast arvab. Ta pole ka mingi teismeline või eluülikoolis käiv täiskohaga emme vaid ikkagi elu ja maailma näinud naine tegelikult.

See tiktokkindus ja püherdamine ja eputamine on showna okei aga sorry, see pole mingi suhe vaid komejant, kus ainus kaotaja saab olema Tl.

E ju mitu korda mainib, et tal on päriselt mure. Et nagu üritaks küll muretseda, aga ei tule välja? Sellega olen nõus.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

MM-id võiks ju ka annetusi hakata koguma, et oma kodu saada.

Nad hoiavad oma vaimset tervist ja see võib kahjustav olla.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

E ju mitu korda mainib, et tal on päriselt mure. Et nagu üritaks küll muretseda, aga ei tule välja? Sellega olen nõus.

Aga ta mainib ka seda, et see on muretsemine puhtalt isiklikult kõrvaltvaataja aspektist, mitte ei kuuluta absoluutset tõde. Ta pole T sõber, et nüüd teda “kasvatama” hakkab vaid ütled oma arvamuse asja kohta minu arvates. Mida teevad ka palju käod aga anonüümselt.
Olen temaga selles osas nõus, et mis valu see ometi on oma äsja netist leitud stripipoisiga kohe astuda avalikkuse ette. Mina polegi saanud sotti, kas tõesti nii haige klikinälg oma vaimse tervise hinnaga või lihtsalt show ja nad selja taga kohustavad naeru, kuidas meie siin usume.

Ei ole üldse Eveliisi fänn ega kaitse teda, ma läksin nüüd spetsiaalselt lugema seda posti, pole üle aasta sattunud ta blogisse. Aga tema kirja pandud mõtted lihtsalt ühtivad minu omadega.
On vale kiita takka, et TL, tee end rohkem lolliks ja riku oma elu.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 108 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rahu. Ega teie selle tätoveeringuga elama pea. Ta endale tegi selle, mitte teile. Tema elu, tema valik.

+10
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

TL võiks need arutud solvajad ja laimajad kõik kohtusse anda. Siit saaks ikka kenasti materjali. Siis teinekord mõeldakse kolm korda enne, kui destruktiivselt nokkima hakatakse primitiivse algklassilapse tasemel.

+5
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

TL võiks need arutud solvajad ja laimajad kõik kohtusse anda. Siit saaks ikka kenasti materjali. Siis teinekord mõeldakse kolm korda enne, kui destruktiivselt nokkima hakatakse primitiivse algklassilapse tasemel.

Oma arvamus pole solvang. Kui keegi su käitumist lapsikuks peab, siis selle peale kehitab kohtunik paraku ilmselt lihtsalt õlgu.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul oli sama teema mis T-L , netis tutvusin mehega, armusin, kohe ei kohtunud, sest see mees elas ikka nii teises Eesti otsas kui veel võimalik oli. No need jutuajamised, ma olin valmis sinna kolima, no kõike kõike. Ja saime kokku ja higihais mehel. Ja ongi nii, et välimus sobis, tark ja haritud mees aga vat lõhn ei sobi ja kui lõhn ikka ei sobi siis ei tulnudki midagi välja. Loodan, et neil nii ei lähe..

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oma arvamus pole solvang. Kui keegi su käitumist lapsikuks peab, siis selle peale kehitab kohtunik paraku ilmselt lihtsalt õlgu.

Selles osas sa eksid.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga millegipärast on nii, et kui E oma arvamust selle asja kohta oma blogis väljendab, siis kõik ütlevad, et see on silmakirjalik. Aga te ise siinsamas, samasugust arvamust avaldamas ei ole silmakirjalikud?

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

….ja siis mingid Marimellid ajavad meile pidevalt iba,kui raske on saada oma kodu. Saamatud noh.
https://www.kaanon.ee/blogi/teekond-koduni

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

….ja siis mingid Marimellid ajavad meile pidevalt iba,kui raske on saada oma kodu. Saamatud noh.

https://www.kaanon.ee/blogi/teekond-koduni

Lugesid ka üldse läbi ? Nad said kaheat pangast negatiivse vastuse. Sama on MMiga kes on ainult oma kodupangast pakkumise võtnud.

+0.5
-0.5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 53 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL teeb nüüd seljakoti postituse osas meettheleos kontol laivi.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millest ta rääkis? Ei jõua pool tundi seda “this is the real me” asja kuulata

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rilli-rilli, its sõu imoõushonäl vat häppens tudei.

+13
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL, miks sa arvad, et sõbrad hülgasid? Kas oli siis nii?

+15
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

TL võttis kõik kenasti oma live’s kokku. Kes veel siin seda tarka, ilusat, siirast, heasüdamlikku ja julget, aga samas haprat naisterahvast valimatult sõimab, sellel on küll mingi puudujääk. Ja no need “sõbrannad” eesotsas m-ga pole ka midagi väärt. Rasketel aegadel paljastuvad ikka inimeste tõelised paled. TL ei ole kellelegi liiga teinud ega vääri sellist kohtlemist mitte üks raas.

+12
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja tegelikult ta rääkis ju kenasti. Ta on veendunud, et teeb seda, mis teda õnnelikuks teeb ning ei tee sellega kellelegi liiga. Ehk siis, E, pole põhjust muretseda ja ehk paned selle kommentaariumi oma blogis kinni, kus arutatakse, kas J on voodis tegelikult hea või mitte.

+20
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,381 kuni 1,410 (kokku 2,015 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74