Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 2,041 kuni 2,070 (kokku 2,190 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Seekord olen rohkem Malluka poolt. Olgem ausad, noor,rahaliselt hästi hakkamasaav naine abielus mehega,kes võib küll olla hea isa aga: arvutimängur, lube pole, sissetulekut pole (tundub,et ka raskusi töö leidmisega või ei tahagi). Paljudel ikkagi esimene kooselu puruneb. Okei, neil küll veidi varem.

Mind pani mõtlema hoopis see seik,et palju Mallukas ämma maja alla raha pani,seda remontides🤔. Kuigi eks jah ilmselt hakkavadki lapsed rohkem Kardo juures olema.

Palju remonti on tulnud koostöödega, seega tasuta 🙂

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Trussikumiisu teeb küll suurest õnnest onlyfansi täna uue video ilmselt.

Kes see trussikumiisu täpsemalt on? Asking for a friend…

Kõlab nii tema moodi.

Vaata Kärsini uue hooaja saadet, saad teada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oh jummel jah, et Mallukas ei hakkaks siin kuskilt Keeniast mõnda peiksi värbama …. Samas siis saaks juba täitsa meie oma 90päevaabiellumisekseestieri sarja teha!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oh jummel jah, et Mallukas ei hakkaks siin kuskilt Keeniast mõnda peiksi värbama …. Samas siis saaks juba täitsa meie oma 90päevaabiellumisekseestieri sarja teha!

Mõtlesin sama. Mul IG ei ole, kas noorhärra on kohale jõudnud, mingi uudis oli kihlumisest?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle on küll jäänud mulje, et Kardo on peaaegu ideaalne mees. Tegeleb lastega, koristab kodu, ehitab, lisaks on hästi cooli olekuga, eales ei tülitse ega lähe närvi (ehkki endal on kolm väikest last ja naine, kes vaid vingub ja teeb draamat). Totaalne vastand mu enda mehele. Minu arust Mallukal oli tohutult vedanud, et sellise mehe sai.
Võiks oodata paar aastat kui lapsed suuremad. Ma täitsa mõistan, et kui sünnib üks titt teise järel, siis paarisuhe kannatab selle all.
Arusaamatu otsus minu jaoks.

+32
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes see trussikumiisu täpsemalt on? Asking for a friend…

Googelda “mallukas trussikumiisu”

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 83 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll see M varsti hakkab aru saama, millise vea ta tegi. Ta ei saaks eladeski üksi kolme lapsega hakkama. Enamus majapidamist ja lastega tegelemist on ju kardo õlul. M ainult teenib raha ja muu aja veedab kuskil väljas.

M võiks aru saada, et kui tal Kardost nii kopp ees on, siis võiks ta oma lapsed traumeerimata jätta ja üksinda omaette kolida.

Blogi järgigi on ju aru saada, et Kardo ei taha ise seda lahutust, vaid see on M-i otsus, mis sündis tal hetkelise tuju ajel ja ta ei saa veel päris hästi aru, millest ta loobub.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei noh, ma täitsa arvan, et sellest lahutusejutust saab klikimagneti ja kui Mallule lõpuks mõistus jälle pähe tuleb, siis saavad nad Kardoga uued pulmad teha, uue kleidiga ja uues mõisas ja sisuturundus ja särki värki.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei noh, ma täitsa arvan, et sellest lahutusejutust saab klikimagneti ja kui Mallule lõpuks mõistus jälle pähe tuleb, siis saavad nad Kardoga uued pulmad teha, uue kleidiga ja uues mõisas ja sisuturundus ja särki värki.

kui see on tehtud klikkide jaoks siis see ei ole ilus nii oma abieluga mängida, kui on tõsi siis – suured inimesed hambad suus, ikka juhtub

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle on küll jäänud mulje, et Kardo on peaaegu ideaalne mees. Tegeleb lastega, koristab kodu, ehitab, lisaks on hästi cooli olekuga, eales ei tülitse ega lähe närvi (ehkki endal on kolm väikest last ja naine, kes vaid vingub ja teeb draamat). Totaalne vastand mu enda mehele. Minu arust Mallukal oli tohutult vedanud, et sellise mehe sai.

Võiks oodata paar aastat kui lapsed suuremad. Ma täitsa mõistan, et kui sünnib üks titt teise järel, siis paarisuhe kannatab selle all.

Tööl käia ei viitsi (enda sõnad tal)
Juhiluba pole
Mängusõltlane
Kastreeritud

Aga isana ei ole midagi ette heita, mehe materjalina veidi äpu aga kindlasti tore inimene.

+4
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kastreeritud

Kastreerimine ja vasektoomia ei ole üks ja sama asi, palun ära räägi lollusi.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Tööl käia ei viitsi (enda sõnad tal)

Juhiluba pole

Mängusõltlane

Kastreeritud

Aga isana ei ole midagi ette heita, mehe materjalina veidi äpu aga kindlasti tore inimene.

Esimese kolme punktiga täiesti nõus aga see VASEKTOOMIA on enamuse naise silmis siiski eelis.
Aga tundub, et siin liiguad rohkem Kodutunde saate emmed, kelle jaoks on normaalne, et iga uue mehega tuleb nui neljaks uus titt teha.

+32
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vasektoomia on potentsiaalne miinus uue suhte jaoks kui naine soovib veel lapsi. Muidugi on alati ivf võimalus aga siiski.

+1
-18
Please wait...

Postitas:
Huviline

Vasektoomia on potentsiaalne miinus uue suhte jaoks kui naine soovib veel lapsi. Muidugi on alati ivf võimalus aga siiski.

Ja 3 lapse isa, kes EI SOOVI ENAM LAPSI, ei võta sellist naist. Ei jõua sulle kohale jah?

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuulge jätke see Kardo till ükskord rahule, mida te jahute selle ümber

+34
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll see K vasektoomia on mureks paljudele. Väga palju naisi tänapäeval ei tahagi lapsi ja kellel lapsed olemas ka ei taha uues suhtes lapsi. Mu tutvusrindkonnas ongi selliseid naisi keda ei huvita laste saamine, või siis on lapsed olemas ja juurde uues suhtes ei soovita.
Huvitav kasneed naised kes on lasknud juhad läbi lõigata ja lahku läinud ei saagi enam mehele?
Paljude jaoks see ongi kusjuures boonus. Kõik ei ela selle nimel, et lapsi juurde toota.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma saaks sellest suurest tillimurest aru, kui Kardo oleks 20. Ma küll päris täpselt ei tea, aga eeldan, et nad on mõlemad kuskile 30 kanti? Selles vanuses on kõigil ju juba üks ring lapsi olemas, pole raske leida naist, kes neid juurde ei tahaks. Pigem kuulen sõbrannade käest just hala, et uus mees tahaks “oma last” ikka ka, aga nemad ei taha, sest alles on eelmised kaela kandma kasvatatud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saaks sellest suurest tillimurest aru, kui Kardo oleks 20. Ma küll päris täpselt ei tea, aga eeldan, et nad on mõlemad kuskile 30 kanti? Selles vanuses on kõigil ju juba üks ring lapsi olemas, pole raske leida naist, kes neid juurde ei tahaks. Pigem kuulen sõbrannade käest just hala, et uus mees tahaks “oma last” ikka ka, aga nemad ei taha, sest alles on eelmised kaela kandma kasvatatud.

Trussikumiisul pole küll ühtegi last veel, kassid vist ainult. Nii, et jah, see ON probleem!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui uus naine tuleb tõsiseks pruudiks, siis hakkab ta ju ka mehe laste eludes osalema. Hakkab üle aasta jõulud koos M-i lastega veetma jne. Mul on tunne, et praegu M ei taju, et see võimalus on ka täiesti reaalne, et üks hetk K polegi tema jaoks alati olemas.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui uus naine tuleb tõsiseks pruudiks, siis hakkab ta ju ka mehe laste eludes osalema. Hakkab üle aasta jõulud koos M-i lastega veetma jne. Mul on tunne, et praegu M ei taju, et see võimalus on ka täiesti reaalne, et üks hetk K polegi tema jaoks alati olemas.

Ma seebikaid ei vaata, aga mul on see pahe, et jälgin ühe välismaise foorumi lahutuste alafoorumit. Ja uskumatult tihti juhtub seda, et lahutavad naised on siiralt üllatunud, kui mees teatab, et ta ei tule enam oma endisesse majja muru niitma või naise autol õli vahetama, sest naine tahtis ju (lahutust ja) iseseisvust.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Kardo vasektoomiast ei oleks tehtud selline šõunumber (blogipostitus, artikkel jne), siis ei räägiks sellest keegi praegu. Mida külvad, seda lõikad. On loogiline, et suvainimesed hakkavad nende lahkuminekul selle üle arutlema.
Mu meelest kivi nende enda kapsaaeda,et sellest nii suure numbri tegid. Oleks võinud see vasektoomia nende enda pere siseasjaks jääda

+16
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Kardo oli vanemapuhkusel, rappisid siinsed käod teda, et miks tööl ei käi. Nüüd, kus vanemapuhkus ammu läbi, on Mallu blogis jaganud, et Kardo peaks tööle minema, aga ta ei tegele sellega üldse ja kui naine talle töökohta valmis ei otsi, siis ilmselt jääbki koju passima – nüüd on siis paar lahus ja kägudel uus mure, et Kardo ei saa ju enam lapsi.

Miks peaks töötul kolme lapse isal neid veel rohkem olema? Millest ta olemasoleva kolme vajadustest poole katab?

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

M-i endine sõbranna ka kohe nii rõõmus 😀

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

juutuubi tegi

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma muidu ei võtaks seda üldse teemaks, kuid üks influentser ise lisas endast sotsmeediasse pildi, kuidas ta nii nooruslik ja “üldse mitte 40” välja näeb.

Ma vaatan seda sama pilti ja… Ei saa nagu nõustuda.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

juutuubi tegi

https://www.youtube.com/watch?v=GFVzMbGiD5w

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

juutuubi tegi

https://www.youtube.com/watch?v=GFVzMbGiD5w

See inimene ei ole kaine. Mäluprobleemid, keskendusmivõime puudumine ja seosetu jutt ainult kinnitavad asjaolu, et ta kas pilves või mingi muu aine mõju all. Prillid muidugi kirsiks koogi peale, et varjata oma pupille.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaevasin vana teema üles, et teha ennustus: Leen hakkab oma subscription boxe / niisama pakke müüma.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaevasin vana teema üles, et teha ennustus: Leen hakkab oma subscription boxe / niisama pakke müüma.

Ma arvan sama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 45 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millest jutt käib? Ei saa aru 🙁

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 110 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,041 kuni 2,070 (kokku 2,190 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74