Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 2,071 kuni 2,100 (kokku 2,190 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Millest jutt käib? Ei saa aru 🙁

Mine vaata ta storysid. Hunnikutes kastidega kaupa tuba täis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Miks EWBP oma instagrami on ära kustutanud? kas mōni draama?</p>

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Miks EWBP oma instagrami on ära kustutanud? kas mōni draama?</p>

kadunud jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kadunud jah

Muutis nime lihtsalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kadunud jah

Muutis nime lihtsalt.

piimakokteil?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust tal häkiti see omanimeline konto ja sellepärast sulges ära ja võttis lapse oma üle.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kadunud jah

Muutis nime lihtsalt.

piimakokteil?

Piimakokteil? Mida see tähendab?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kadunud jah

Muutis nime lihtsalt.

piimakokteil?

In inglish of koors

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kadunud jah

Muutis nime lihtsalt.

piimakokteil?

In inglish of koors

Tänu blogile sain aru, mida sa ütlesid, ent ei mōista, miks ei saa vastata otse küsimusele, ilma sarkasmita

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

MM-i blogi on täiesti tuimaks reklaamjuraks muutunud. Ega rohkem igavamaks enam minna polegi vist võimalik.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas keegi on veel tähele pannud, et M oma lubatud kinke välja ei loosi? nt alles tal oli see postitus von baeriga, kus pidi blogis, fbs, instas (selle kohta ei oska öelda) kotte ja võtmehoidjad välja loosima. Aga kuskil pole võitjaid kirjas. Tegin sinna blogipostituse alla kommentaari ka, aga seda ei lase üles.

Ja see ei ole esimene kord, kui ma sellist asja märkan, ma saaks aru, et loosib välja täiskasvanute mänguasju vms, et siis võitja ehk soovib anonüümseks jääda, aga miks kottide puhul peaks tahtma?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kas keegi on veel tähele pannud, et M oma lubatud kinke välja ei loosi? nt alles tal oli see postitus von baeriga, kus pidi blogis, fbs, instas (selle kohta ei oska öelda) kotte ja võtmehoidjad välja loosima. Aga kuskil pole võitjaid kirjas. Tegin sinna blogipostituse alla kommentaari ka, aga seda ei lase üles.

Ja see ei ole esimene kord, kui ma sellist asja märkan, ma saaks aru, et loosib välja täiskasvanute mänguasju vms, et siis võitja ehk soovib anonüümseks jääda, aga miks kottide puhul peaks tahtma?

Jah see on väga levinud asi tal. Olen mitu korda osalenud ja siis hiljem otsima läinud võitjaid. Isegi postitused kustutatud.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt siit siis vastus miks tal nii palju jälgijaid on

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

MM-i blogi on täiesti tuimaks reklaamjuraks muutunud. Ega rohkem igavamaks enam minna polegi vist võimalik.

Neile endile jäi kusjuures ette, et “Maskis laulja” ajal näitas liiga palju reklaami. Üsna ärritunud olid mõlemad ning lubasid mitte vaadata enam saadet 🙂 Pind ja palk situatsioon…

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neile endile jäi kusjuures ette, et “Maskis laulja” ajal näitas liiga palju reklaami. Üsna ärritunud olid mõlemad ning lubasid mitte vaadata enam saadet 🙂 Pind ja palk situatsioon…

Ja samas iga postituse lõppu lisavad, “palun klikkige reklaamidele “

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ammu-ammu juba olen seda tähele pannud jaa. olen ka näinud, et seda on korduvalt tema käest küsitud, siis on lihtsalt kähvanud umbes, et “ammu juba võitjatele kirjutatud ja neil kaup käes”. nagu… keegi ei saa seda ju kontrollida, kui lihtsalt väidab, et võitjatele on privaatselt kirjutatud. kui on avalik loosipostitus, siis olgu ka avalik võitjate väljakuulutamine. seda muidugi on üldse palju tahta, et loosimine ise avalik oleks, st see, mille põhjal siis võitja välja loositakse. ma väga paljusid blogijaid ei viitsi jälgida, aga kas kõigil käib nii või?

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ammu-ammu juba olen seda tähele pannud jaa. olen ka näinud, et seda on korduvalt tema käest küsitud, siis on lihtsalt kähvanud umbes, et “ammu juba võitjatele kirjutatud ja neil kaup käes”. nagu… keegi ei saa seda ju kontrollida, kui lihtsalt väidab, et võitjatele on privaatselt kirjutatud.

Kusjuures ma mingi hetk kahtlustasin, et Forum cinemas teeb sama. Et kuulutavad kinopiletite loosi välja ja mõne aja pärast ütlevad lihtsalt, et loos toimunud ja võitjatega ühendust võetud. Aga siis juhtus, et võitsin ise ja võetigi privaatselt ühendust ja sain oma piletid kätte.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Beebikarp 300 eurot. Taaskord MM suudavad üllatada. Aga samas, kui ostjaid leidub, siis vist kehtib, et rumalatelt tulebki raha ära võtta

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Beebikarp 300 eurot. Taaskord MM suudavad üllatada. Aga samas, kui ostjaid leidub, siis vist kehtib, et rumalatelt tulebki raha ära võtta

Minu arust oli ikka teema, et 300€ väärtuses kaupa sees ja karp ise maksab inimesele 60-100€.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust oli ikka teema, et 300€ väärtuses kaupa sees ja karp ise maksab inimesele 60-100€.

Just nimelt, mõni ei oska ikka loetud tekstist aru saada, kirjutas ju ise ka, et 300€ga ei ostaks seda keegi.

150€ per karp nägin mina hinnaks kui jagasid mingit linki päeva aeg.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 45 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See autoostujutt on ka tüüpiline MM. Kõigepealt süüdistavad “s*tas suhtumises” neid firmasid, kes polnud nõus auto hinda mingi blogipostituse eest tuntavalt alla laskma (tuletan meelde neid meesMM-i professionaalseid “autoarvustusi” :D), siis lõid seal piltlikult öeldes erinevate esinduste uksi jalaga lahti, ise ei saanud peaaegu liisingutki. Kommentaarides imestab, et panga jaoks on sissetulek väike, aga pank võiks ikka loogiliselt mõelda 😀 Osasid müüjaid kutsutakse lihtsalt tontideks (kamoon, te olete täiskasvanud inimesed…?). Ulme inimesed, ise elavad varsti kahe lapsega 2-toalises üürikas, aga imestavad, et neile autoesindustes punast vaipa lahti ei rullita..

+36
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma MM ammu ei jälgi, nii ajuvabad. Kõvad kodu ostjad, ise ei saa liisingutki 😁

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt varsti tuleb MM uus postitus kodu ostmisest, blogi enam-vähem välja surnud:)

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen vaid paari postitust nende blogist lugenud. Minu jaoks tunduvad liiga igavad.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Imelikult kiiresti said meie blogijatest kõikidest suunamudijad, mis siis, et alles aasta eest tegid paljud neist influentserite üle nalja ja tõotasid pühalikult jääda lugejatele ainult oma ausaid arvustusi kirja panema. Vanad head ajad! Samas tundub, et paljude blogijate jaoks jääb see influentserielu üürikeseks, sest Instas komme ja šampoone promodes jäävad blogid unarusse, kuid kui kaovad blogilugejad, hakkab mujal jälgimine jällegi vähemaks jääma.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äraarvamismäng: kelle sõnad?

Jaanuar 2020: “Vähe sellest, et ma alles hiljaaegu teada sain, et mis imeloom see engagement on, siis ei hakka ma rääkimagi, et ei ole minus seda päris influenceri geeni, täitsa ausalt. Näiteks täna jalutasime “vanasse kodukanti” ja tee peale jäi niiii palju ilusaid vaateid ja värke, mida oleks võinud ju pildistada ja uhkelt instasse riputada. Eriti õige vist oleks ennast ka lille lüüa olnud ja neid kauneid looduslikke taustu ära kasutada, aga no … bitch please.”

Oktoober 2020: “Seega tuleb oma meeli ja immuunsust erksana hoida vitamiinidega. Või veiniga… aga vitamiinid olla vist kasulikumad? Sellega tuli mulle appi Nowest, kelle tootevalikust võib vist küll leida vitamiine kõige jaoks.”

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lipsuke postitas üle pika aja. Kunagi ma tõesti huviga lugesin ja austasin teda metsikult, oleme umbes sama vanad ja ka mul oli just siis 2 väikese vanusevahega last. Ma olen vahepeal suutnud erialase töö leida ja alustasin septembrist magistrikraadi, ta räägib aga ikka seda sama hala, nagu copy-paste. Ta teeb neid lapsi nii kaua, kuni ta lõpuks aru saab, et ükski laps ei ravi depressiooni ja ei anna talle kui eraldiseisvale isikule midagi juurde, praegu ta korvab korralikult kõike, mis elus saavutamata, laste saamise läbi. Ausalt, ma saadaks ta kasvõi oma rahade eest korraliku psühhoterapeudi juurde, kibe maik tekib tema blogi lugedes. Ema enese heaolu ja teadmised on lastele väga vajalikud, lastele pole vaja anda edasi teadmist, et ema ja naine ongi üks titemasin, kes muud elus tegema egas saavutama ei pea, mis siis, et depressioon ja tüdimus perest üle pea kasvanud on. Ma ei mõtle seda halvaga, lihtsalt masendav on lugeda, et inimene seda üldse mõista ei taha. Oleks ta õnnelik sellena, kes või mis ta on, poleks mul mingit probleemi, aga ilmselgelt ainukesed postitused on alati tüdimuse ja depressiooniga täidetud. Oeh.

+24
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lipsuke postitas üle pika aja. Kunagi ma tõesti huviga lugesin ja austasin teda metsikult, oleme umbes sama vanad ja ka mul oli just siis 2 väikese vanusevahega last. Ma olen vahepeal suutnud erialase töö leida ja alustasin septembrist magistrikraadi, ta räägib aga ikka seda sama hala, nagu copy-paste. Ta teeb neid lapsi nii kaua, kuni ta lõpuks aru saab, et ükski laps ei ravi depressiooni ja ei anna talle kui eraldiseisvale isikule midagi juurde, praegu ta korvab korralikult kõike, mis elus saavutamata, laste saamise läbi. Ausalt, ma saadaks ta kasvõi oma rahade eest korraliku psühhoterapeudi juurde, kibe maik tekib tema blogi lugedes. Ema enese heaolu ja teadmised on lastele väga vajalikud, lastele pole vaja anda edasi teadmist, et ema ja naine ongi üks titemasin, kes muud elus tegema egas saavutama ei pea, mis siis, et depressioon ja tüdimus perest üle pea kasvanud on. Ma ei mõtle seda halvaga, lihtsalt masendav on lugeda, et inimene seda üldse mõista ei taha. Oleks ta õnnelik sellena, kes või mis ta on, poleks mul mingit probleemi, aga ilmselgelt ainukesed postitused on alati tüdimuse ja depressiooniga täidetud. Oeh.

Millestki muust pole ju kodusel emal kirjutada?  Tegelikult on see kurb, 12 rasedust 7a jooksul, ainult mähkmed ja koristamine ja söögitegemine.. noor inimene alles

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin ka enne ja jube…puuduv pusletükk?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,071 kuni 2,100 (kokku 2,190 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74