Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 2,791 kuni 2,820 (kokku 2,975 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Kas inimesel on üldse vaja mingit klistiiri või soolte puhastust niisama? Kas organism end ise mitte ei puhasta? Ma olen lugenud lugusid, kus nendega oma tervis sootuks tuksi keeratakse.

Ja teiseks jääb mulle arusaamatuks miks ta nii palju neid toidulisandeid tarvitab. Need pole sugugi nii ohutud. On tal mõni terviseprobleem, et neid nii ohtralt vajab?

Mõtlen sama. Lisaks – tundub, et selle soolepuhastusega ju tulevad ka kõik head bakterid samamoodi soolestikust välja ja balanss kaob.

Tema kui enda sõnul nii tervislik toituja ei peaks ju vajama eriti mingeid lisandeid..

Kõige ekstreemsem oli minu jaoks see, et ta tegi ja soovitas teha inimestel veevaba paastu. Ühesõnaga nälgiga ja lisaks ka janu kannatada. Vot see oli hetk, kui ma võtsin jälgimised igalt poolt maha sellelt isehakanud vuuduu doktorilt. Aga ei saa ka mina aru, et kui ta nii tervislik on, siis millest ta küll ennast pidevalt puhastab.

Kaka ja päevade jutud on ju porgandi lemmikud olnud alati. Eriti meeldib talle peenete detailidega rääkida kaka värvist ja koostisest, igakuine lemmik on ka kõhupuhitus enne päevasid ja vere kogus. See pole isegi enam mitte haige, vaid ebanormaalne….

Vot, sellega ongi vist nii, et on olnud väga tabud need teemad ja nüüd on mingi teine äärmus. ma kardan, et ta keerab endal tervise tuksi nii, sest mu meelest katsetab liiga palju mingeid radikaalseid asju. Ka osa väiteid on sellised, mida mina niimoodi ei pilluks.

Minu jaoks mingi maani olid tema väited küll veidi jaburad, aga küllaltki ohutud. Kuid alles hiljuti võttis sõna kilpnäärme haiguste kohta ja soovitas neist rohtudest loobuda, see on juba veidi üle piiri. Järgmisena soovitab 1 astme diabeedikutel insuliinist loobuda?

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jälle see säästuaasta teema 😆

No ei midagi uut…Ise 40le lähenev paarike aga endiselt pole suutnud hankida oma kodu kuigi oi kuidas raha on nagu ratsahobuse kakat.

Tore, et vähemalt ise usuvad seda iba mida välja ajavad suust.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jälle see säästuaasta teema 😆

Nad on ju täitsa napakad, “kuluta rohkem, küll raha tuleb”, tule taevas appi. Nende soovituste järgi peaksin ma kõik oma sukasäärde kogutud säästud nodi peale loopima, sest raha ju ringleb ja mida rohkem minema viskad, seda rohkem igast august juurde pressib. Ei aitäh, ma pigem hoian Alist eemale ja kogun intresse. Iga sendi kulutasin ära teismelisena ning mingit Onu Roberti moodi sulas suplemist sellest küll ei tulnud.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Järgmisena soovitab 1 astme diabeedikutel insuliinist loobuda?

Sa mõtled, 1. tüübi?

Sest diabeedil pole astmeid, on kaks tüüpi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Järgmisena soovitab 1 astme diabeedikutel insuliinist loobuda?

<p style=”text-align: left;”>Sa mõtled, 1. tüübi?

Sest diabeedil pole astmeid, on kaks tüüpi.

Jah, kirjutasin valesti.</p>

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ostke omale nahast Emmaljunga vanker parem ja teil pole iial vaja enam vihmakilet kuhugi peale toppida…kõik ülejäänud on s*tt.

Kas nad tõsimeeli arvavad, et kunstnahast vankrikorv on hingavam kui riidest vankrikorv, millel on ümber tänapäevane hingavast materjalist vihmakate? Oh, jah…

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päris kummaline jah, PP näeb välja nagu kummitus, kogu aeg mingid hädad, küll nahk kole, küll kõht valus. Nüüd on vererõhk madal ja paha olla, aga… see peabki nii olema, sest mürgid tulevad välja või misasja 😀 Absurd. Võibolla peaks mõtlema, kas on iga kuu või paari tagant miskiseid dieete, detoxe, paaste ja muud umbluud proovides, tervise tuksi keeranud.

Vaatasin ka nüüd Instagramist ta videolugu ja paratamatult meenusid need üksikud (ja mitte sugugi vähe armastusväärsed) vanaprouad, kel vähemalt iga nädal oma perearstile, aga ka poemüüjale, postiljonile ja naabrile mõnd uut tervisehäda on kurta. PP puhul on asi küll veidi karmim, sest ta kirjeldab (halbu) seisundeid, mille on ise endale otseselt või kaudselt (nagu see viimatine) füüsiliselt tekitanud. Pani mind ka mõtlema sellele, et peaks ehk ise üldse Instagramist detoxi tegema, sest sealne sisu läheb minu jaoks juba liiga ekstreemseks : D

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

M on jälle uus kassipoeg, storydes tundus?!?!Issand kas ta on vähe loomi veel hukatusse saatnud aga ei, ikka üürikasse ka vaja vedada juurde. Nagu päriselt…..

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaene PP ei saagi oma toitumishäirete küüsist välja. See haigus võtab tal järjest erinevaid kujusid ja iga kord arvab, et nüüd on ta terve ja tervislik. See on mingiks psühholoogiliseks kinnisideeks juba muutunud. Ise on nagu vare oma Instagrami storydes. Kuigi ta väidab, et see kaalulangetamise eesmärgil pole, siis teeb ta igapäevaselt kõike seda, mis kaalualandamisele kaasa aitab. Arvan, et tal pole seal peas ikka päris korras. Tundub nagu alateadlik hirm jälle juurde võtta.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mallukal uus kassipoeg?

Kohutav. Jälle uus kassilaps 🙁 🙁 🙁

Kommentaar eemaldatud.

3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mallukal uus kassipoeg?

Kommentaar eemaldatud.

Päriselt võtabki lihtsalt endale loomi ja pärast, kui tüdineb, siis annab ära?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mallukal uus kassipoeg?

Kommentaar eemaldatud.

“Kaotab” ära.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 39 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

PP söömishäire võtab tõesti lihtsalt uusi vorme ja kohati on tal vist ka mingi hüpohondria vorm, sest pole võimalik, et üks noor inimene on nagu polkonviku lesk. Või on see mingi veider tähelepanu saamise viis.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 76 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

PP söömishäire võtab tõesti lihtsalt uusi vorme ja kohati on tal vist ka mingi hüpohondria vorm, sest pole võimalik, et üks noor inimene on nagu polkonviku lesk. Või on see mingi veider tähelepanu saamise viis.

Muide, ma vaatasin ta kontot ja ta neid probleeme, siis mul on täpselt samad probleemid. Aga mul tulid need peale toitumishäireid, ning tõesti, väga raske on oma soolestikku jälle normaalseks saada. Mul endal on eridieet, pole aimugi, kui kaua ma seda järgima pean.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mallukal uus kassipoeg?

Kommentaar eemaldatud.

“Kaotab” ära.

Uskumatu jobu!

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mmid tahaks ikka 4-5 toalist, kuigi oma kööktoa suutsid vahetada 1 magamistoa (4 pereliiges sees) ja köökelutoa vastu, kohe-kohe tuleb üle 100 tonni maksva maja/korteri sissemakse kokku! No ok- pool sellest on Valio toodete näol

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kohe-kohe tuleb üle 100 tonni maksva maja/korteri sissemakse kokku

Mkm, enne tuleb veel postitusi kui mõttetu oma kodu ikka on ja kui hea on üürikas elada😄

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 74 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mmid tahaks ikka 4-5 toalist, kuigi oma kööktoa suutsid vahetada 1 magamistoa (4 pereliiges sees) ja köökelutoa vastu, kohe-kohe tuleb üle 100 tonni maksva maja/korteri sissemakse kokku! No ok- pool sellest on Valio toodete näol

Ära muretse, paar riiulikest siia-sinna ja tubade arv kasvab mühinal 😂 kööktuba oli ju ka mitmetoaline ning hetkelisel väidetavalt samuti rohkem tube, kui tegelikult.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru… kirjutavad viimasel ajal kogu aeg KUI head turundajad ja mudijad nad on ja olid üldse esimesed influencerid siin Eestimaal… AGA kas nad mitte ei öelnud millalgi, et nemad ei ole ega hakka iial olema mingid influencerid? Nii hästi meeles selleteemaline Leenu postitus, aga ei leia

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 76 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu
  • Ma ei saa aru… kirjutavad viimasel ajal kogu aeg KUI head turundajad ja mudijad nad on ja olid üldse esimesed influencerid siin Eestimaal… AGA kas nad mitte ei öelnud millalgi, et nemad ei ole ega hakka iial olema mingid influencerid? Nii hästi meeles selleteemaline Leenu postitus, aga ei leia

Kas sa seda posti mõtled? https://marimell.eu/leenu-me-pole-blogijad-me-oleme-staarid/

Mul tuli see meelde esimesena

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea PP-st suurt midagi. Mis söömishäire tal oli/on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse, paar riiulikest siia-sinna ja tubade arv kasvab mühinal 😂 kööktuba oli ju ka mitmetoaline ning hetkelisel väidetavalt samuti rohkem tube, kui tegelikult.

Jah, see pisike kööktuba oli ju tänu IKEA riiulile mitme toaga 30 ruudune korter 😀

Ei tule seda korteri ostu, osta kõlbavad ju ainult min 200tuh maksvad korterid, milleks alustada veidi kitsama joonega, näiteks oleks võinud OSTA selle 2-toalise, mitte üürida ning taguda võõrale inimesele üüriraha.

Aga noh, jutumehed on nad kõvad, tegusid pigem ei järgne kunagi.

Eks selliseid soolapuhujaid on ka vaja kust me muidu teame, et nii hea on elada 2 lapsega 2-toalises üürikas träni keskel.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mallukal uus kassipoeg?

Kommentaar eemaldatud.

“Kaotab” ära.

Tal päris palju loomi ” kaduma läinud”. Aga ikka vaja juurde vedada neid!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Mallukal uus kassipoeg?

Kommentaar eemaldatud.

“Kaotab” ära.

Tal päris palju loomi ” kaduma läinud”. Aga ikka vaja juurde vedada neid!

Sellest pisikesest mustast kassipojast, mis ta sügisel sai, sellest on mul kõige rohkem kahju. Pisike kassipoeg lasti Nõmme autoteedele jalutama. Tule mõistus koju. Upsi, kassipoeg on kadunud. Tõeline “üllatus” tõesti. Lisaks ei suutnud noor daam isegi varjupaigas loovutuslepingut allkirjastada neli kuud! sest “ta ei teadnud, kus ta ID kaart on”. Aga no joppas, enne “kadus” kassipoeg ära.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teid ei häiri PP hambad? Nagu erineva suurusega nööbid. Kuidagi pole enne tähelepannud, nüüd küll. Või varem ta ei rääkinud nii palju kaadris? Ei tea.

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teid ei häiri PP hambad? Nagu erineva suurusega nööbid. Kuidagi pole enne tähelepannud, nüüd küll. Või varem ta ei rääkinud nii palju kaadris? Ei tea.

See on küll nõme asi, mille kallal võtta. Äkki on sul näiteks imeliku kujuga pea, mis sa teed siis?

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on küll nõme asi, mille kallal võtta. Äkki on sul näiteks imeliku kujuga pea, mis sa teed siis?

Ei “võtagi” lihtsalt küsin et varem ei pannud tähele. Pole vaja nii leili minna.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei “võtagi” lihtsalt küsin et varem ei pannud tähele. Pole vaja nii leili minna.

Ei olegi leilis, aga milleks selline pahatahtlik kommentaar millegi suhtes, mida ta ise oppideta muuta ei saa, eriti kuna ta hammastel pole midagi viga? Saaks aru, kui tal nööbid jutu ajal suust tükkidena välja pudiseksid vms. Ega ta ise endale hambakuju valida saanud…

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest pisikesest mustast kassipojast, mis ta sügisel sai, sellest on mul kõige rohkem kahju. Pisike kassipoeg lasti Nõmme autoteedele jalutama. Tule mõistus koju. Upsi, kassipoeg on kadunud. Tõeline “üllatus” tõesti. Lisaks ei suutnud noor daam isegi varjupaigas loovutuslepingut allkirjastada neli kuud! sest “ta ei teadnud, kus ta ID kaart on”. Aga no joppas, enne “kadus” kassipoeg ära.

Kust see info pärineb? Naised saunas rääkisid?

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust see info pärineb? Naised saunas rääkisid?

Jep, nii oli. Tean ka seda lugu tema enda Aphrodite kaudu.

No hallo, ta unustas isegi abielludes avaldused viia (ja päriselt abiellus peale pulmapidu), mis see mingi kassinässi leping see siis ära ei ole. Kassid tulevad ka lähevad nagu näha, üldse loomad tema käes…..:(

+18
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,791 kuni 2,820 (kokku 2,975 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.