Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74

Näitan 30 postitust - vahemik 2,821 kuni 2,850 (kokku 2,904 )

Teema: Meie armsad influentserid vol 74

Postitas:
Kägu

Kas teid ei häiri PP hambad? Nagu erineva suurusega nööbid. Kuidagi pole enne tähelepannud, nüüd küll. Või varem ta ei rääkinud nii palju kaadris? Ei tea.

See on küll nõme asi, mille kallal võtta. Äkki on sul näiteks imeliku kujuga pea, mis sa teed siis?

Ei “võtagi” lihtsalt küsin et varem ei pannud tähele. Pole vaja nii leili minna.

Ei olegi leilis, aga milleks selline pahatahtlik kommentaar millegi suhtes, mida ta ise oppideta muuta ei saa, eriti kuna ta hammastel pole midagi viga? Saaks aru, kui tal nööbid jutu ajal suust tükkidena välja pudiseksid vms. Ega ta ise endale hambakuju valida saanud…

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellest pisikesest mustast kassipojast, mis ta sügisel sai, sellest on mul kõige rohkem kahju. Pisike kassipoeg lasti Nõmme autoteedele jalutama. Tule mõistus koju. Upsi, kassipoeg on kadunud. Tõeline “üllatus” tõesti. Lisaks ei suutnud noor daam isegi varjupaigas loovutuslepingut allkirjastada neli kuud! sest “ta ei teadnud, kus ta ID kaart on”. Aga no joppas, enne “kadus” kassipoeg ära.

Kust see info pärineb? Naised saunas rääkisid?

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellest pisikesest mustast kassipojast, mis ta sügisel sai, sellest on mul kõige rohkem kahju. Pisike kassipoeg lasti Nõmme autoteedele jalutama. Tule mõistus koju. Upsi, kassipoeg on kadunud. Tõeline “üllatus” tõesti. Lisaks ei suutnud noor daam isegi varjupaigas loovutuslepingut allkirjastada neli kuud! sest “ta ei teadnud, kus ta ID kaart on”. Aga no joppas, enne “kadus” kassipoeg ära.

Jep, nii oli. Tean ka seda lugu tema enda Aphrodite kaudu.

No hallo, ta unustas isegi abielludes avaldused viia (ja päriselt abiellus peale pulmapidu), mis see mingi kassinässi leping see siis ära ei ole. Kassid tulevad ka lähevad nagu näha, üldse loomad tema käes…..:(

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt on kassipoeg eraisikult sebitud, MTÜ-d vaevalt talle enam kassi annaks.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kindel, et PP väljaheited ei hakka ka pärast seda cleansi kui lilled ja ükssarvikud lõhnama.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Huviline

Ta ise ütles, et lasi kassipoja koduhoovi “aga ei arvanud, et ta sealt ära jalutab”.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt lõpetasin PP jälgimise, ei suuda enam neid jutte kuulata, ta on nii kaadris lihtsalt. Hakkasin jälgima kuna tegi huvitavaid toite, retsepte, raamatuid, fitnessi. Nüüd on mingi imelik jutt ( minu jaoks) , nii et sa õhetavate palgetega fänn siin, rahune maha ja mine tee klistiiri ja vahi ta nööbi hambaid. Täitsa fckd up jutt ju see.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on siin teemas selline piinlik algaja-küsimus, et … kes on Aphrodited? Ma vahel loen Malluka blogi, aga ilmselgelt mitte piisava hoolega, sest ma ei saa aru, kui ta jälle kirjutab, et Aphrodited tegid seda ja toda. Ükskord oli u selline jutt, et tema tahtis veini juua ja kirjutas Aphroditele, et tule ka jne. Kes need on? Mingid teised blogijad, mingid eriti entusiastlikud fännid? Mingi salaorganisatioon? Kas need inimesed ise ka teavad, et ta neid nii nimetab? Või on see mingi koodnimi, sest ta ei taha neid blogis pärisnimedega nimetatada?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on hämmastav, kuidas inimene, kes enda vàitel teadusuuringuid loeb, saab arvata, et ta….” jäägid” seisid aasta või kaks soolestikus.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 53 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on siin teemas selline piinlik algaja-küsimus, et … kes on Aphrodited? Ma vahel loen Malluka blogi, aga ilmselgelt mitte piisava hoolega, sest ma ei saa aru, kui ta jälle kirjutab, et Aphrodited tegid seda ja toda. Ükskord oli u selline jutt, et tema tahtis veini juua ja kirjutas Aphroditele, et tule ka jne. Kes need on? Mingid teised blogijad, mingid eriti entusiastlikud fännid? Mingi salaorganisatioon? Kas need inimesed ise ka teavad, et ta neid nii nimetab? Või on see mingi koodnimi, sest ta ei taha neid blogis pärisnimedega nimetatada?

Nad nimetavad oma sõbrannade gruppi nii. Kunagi oli Kardo neid sedasi nimetanud ja sealt see tuli.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sõbrannad

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 65 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on hämmastav, kuidas inimene, kes enda vàitel teadusuuringuid loeb, saab arvata, et ta….” jäägid” seisid aasta või kaks soolestikus.

Need on need teadusuuringud, mida kirjutavad “tunnustatud arstid ja teadlased” veebilehtedel a la verynatural.com ja yourhealthisourconcern.org jne.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 60 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on siin teemas selline piinlik algaja-küsimus, et … kes on Aphrodited?

Sõbrannad

Toredad sõbrannad küll, kes jutte edasi räägivad või perekooli taga rääkima jooksevad 😀 Isegi, kui vastab tõele, et keegi sõbrannade chatist sellist infot levitab, ei tähenda see veel, et see kõik tõele vastaks. Usse leidub kahjuks ka nende seas, kes muidu sõbrannana käituvad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ise ütles, et lasi kassipoja koduhoovi “aga ei arvanud, et ta sealt ära jalutab”.

Ta pole esimene ega viimane inimene, kes on kassi oma aeda lahti lasknud. Püha lihtsameelsus muidugi…. Aga siinsetest kommentaarides (“laskis jalutama”) jääb mulje, nagu ta sihilikult soovis kassist vabaneda ja pmst viskas ta majast välja. Palju tõenäolisem on, et ta unustas lihtsalt ära, et kassi välja lasi ja too oli jõudnud juba vehkat teha.

+6
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge nüüd enam vast muretsege: korteris elades ei ole varianti lasta kass korraks hoovi, nii et see kiisu tõenäoliselt jääb 100% toakassi staatusesse.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta pole esimene ega viimane inimene, kes on kassi oma aeda lahti lasknud. Püha lihtsameelsus muidugi…. Aga siinsetest kommentaarides (“laskis jalutama”) jääb mulje, nagu ta sihilikult soovis kassist vabaneda ja pmst viskas ta majast välja. Palju tõenäolisem on, et ta unustas lihtsalt ära, et kassi välja lasi ja too oli jõudnud juba vehkat teha.

Enda looma ellujäämisest huvitatud omanik ei lase enda looma välja, kui elab tihedalt asustatud piirkonnas. 2+2=4 sama loogiliselt kui õue lastud kass+aeg=kadunud(surnud) kass

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mm nüüd räägib, et gaasirohtu on mõttetu beebidele anda

Gaasid lihtsalt on või ei ole. Ja ma tõesti olen arvamusel, et see aeg tuleb lihtsalt üle elada. Äärmisel juhul saan aru veel massaažist, kõhu mudimisest, jalgade surumisest, (padjale) kõhuli panemisest jne mis võib aidata gaase väljutada, aga mõelge loogiliselt – seda ei saa teha mingi rohi. Rohi ei ava imeväel soolikaid, et õhk läbi käiks.

Kas mitte tema enda see superpraktiline, ilma mõttetu nodita, ainult vajalikke asju sisaldav beebipakk, sellesse kuulus ka ju gaasirohi mida nii agaralt reklaamiti? 😆

Ohjah…

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 74 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mõelge loogiliselt – seda ei saa teha mingi rohi. Rohi ei ava imeväel soolikaid, et õhk läbi käiks.

Jeesusmaria, mis kohaga ometi täiskasvanud inimesed mõtlevad! No kuidas saab sellist juttu kirjutada? Gaasirohtude infolehes on ju seletatud, kuidas need toimivad. Simetikooni sisaldavad koguvad väikesed gaasimullid kokku suuremateks, et neid oleks lihtsam välja puuksutada. Probiootikume sisaldavad rohud soodustavad sellise mikrofloora teket, et gaase üldse vähem tekiks. Neid asju just nimelt rohud teha saavadki. Teadusel on blogijate loogikast üsna kama kaks.

Ise teevad mõlemad mingit näljadieeti, juba mitmendat korda tuleb kaal jojona tagasi, aga ikka alustavad uuesti. Mitu korda veel kulub, enne kui nad aru saavad, et sel kombel ei saa püsivat tulemust?

Mind on enne ka ehmatanud nende jutud igasugu terviseteemadel. Naisel on kogu aeg raua tase madal, aga ei ravi sest “tunnen end hästi”. Aneemiaga ongi ju nii, et kui juba tundma hakkad, siis on asi kriitiline. Sellepärast kontrollitaksegi, et ise ei tunne. Ise oli pärast sünnitust üsna mineku peal nagu kirjeldusest aru saada, aga ometigi on suurim mure hoopis kaal ja siva on vaja nälgima hakata.

Kuidas on võimalik, et neil kummalgi inimkeha toimimisest mingit arusaama ei ole? Ja kõige juurde käib soovitus mõelda LOOGILISELT! Appi…

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See nende loogika on hämmastav jah. Beebile D-vitamiini ka ei anna, sest “pole vaja”.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See nende loogika on hämmastav jah. Beebile D-vitamiini ka ei anna, sest “pole vaja”.

Tere tulemast rahhiit.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 95 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Marileenul on aneemia või? Kas suurest verekaotusest? Nad peavad mingit dieeti või?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ime ka, et tal pole vitamiinide jm puudus endal olnud kui ei pea neid vajalikeks. On ju hea tuua vabanduseks, et nende puuduse tõttu ei tekki piima. Nende eluviisi juures ( pidev suits ja alko ) oleks eriti oluline neid lisaks tarbida.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge nüüd enam vast muretsege: korteris elades ei ole varianti lasta kass korraks hoovi, nii et see kiisu tõenäoliselt jääb 100% toakassi staatusesse.

Õikal elades mõlemad kassid käisid rõdul ja kui ma ei eksi, siis kukkusid allagi. VIIENDALT korruselt.
koduseks kassiks jajah.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt on kassipoeg eraisikult sebitud, MTÜ-d vaevalt talle enam kassi annaks.

Mu teada ta üks tuttav vàhemalt on seoses kasside turvakoduga. Äkki oli pesaleidja? Kindel ei ole.
Ei usu muidugi, et siin susserdatud, aga kunagi ei tea.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enda looma ellujäämisest huvitatud omanik ei lase enda looma välja, kui elab tihedalt asustatud piirkonnas. 2+2=4 sama loogiliselt kui õue lastud kass+aeg=kadunud(surnud) kass

Kus tead, äkki pääses lahtisest uksest/aknast jooksu? Ämmal/äial ka kass, kes ei jätta iial kasutamata võimalust külaliste saabudes/lahkudes korraks lahti käivast uksest vehkat teha. Küll ja küll inimestel kasse ära kadunud. Aedlinnapiirkondede postidel ja aedadel leidub pea alati tagaotsitavate kasside kuulutusi. M ju ise ka kirjutas kunagi, et kadus ja otsib taga, kes leiab, andku teada jne. Ma ei mõista, milles teda siin praegu kritiseeritakse. Pidevalt tal loomad jooksus kuskil või?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ee, Porgand teeb iga päev klistiiri JA paastub? Kas selle tegevuse ajaline kokkulangevus spordiklubide kinniolekuga ei tundu imelik? Tõesti loodan, et ta endale liiga ei tee. Ja et keegi tema noortest jälgijatest ei arva, et selline režiim väärib järeleproovimist.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ee, Porgand teeb iga päev klistiiri JA paastub? Kas selle tegevuse ajaline kokkulangevus spordiklubide kinniolekuga ei tundu imelik? Tõesti loodan, et ta endale liiga ei tee. Ja et keegi tema noortest jälgijatest ei arva, et selline režiim väärib järeleproovimist.

See on koostöö tal. Mallukale pakuti ka, see loobus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 60 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus tead, äkki pääses lahtisest uksest/aknast jooksu? Ämmal/äial ka kass, kes ei jätta iial kasutamata võimalust külaliste saabudes/lahkudes korraks lahti käivast uksest vehkat teha. Küll ja küll inimestel kasse ära kadunud. Aedlinnapiirkondede postidel ja aedadel leidub pea alati tagaotsitavate kasside kuulutusi. M ju ise ka kirjutas kunagi, et kadus ja otsib taga, kes leiab, andku teada jne. Ma ei mõista, milles teda siin praegu kritiseeritakse. Pidevalt tal loomad jooksus kuskil või?

Koer oli tal küll üksvahe pidevalt jooksus, toodi mitu korda varjupaigast tagasi koju. Üks täiskasvanud kass kadus tal ka ära minu mäletamist mööda, Joosep vist? Ja ärme unusta muidugi kapiotsa unustatud hamstreid…

Vb tal veel loomi läbi käinud, ei ole kõigega kursis.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis annab Rakvere kooliõpilastele loengut vaimse tervise kohta. Kus nüüd tuli ekspert välja.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Kus tead, äkki pääses lahtisest uksest/aknast jooksu? Ämmal/äial ka kass, kes ei jätta iial kasutamata võimalust külaliste saabudes/lahkudes korraks lahti käivast uksest vehkat teha. Küll ja küll inimestel kasse ära kadunud. Aedlinnapiirkondede postidel ja aedadel leidub pea alati tagaotsitavate kasside kuulutusi. M ju ise ka kirjutas kunagi, et kadus ja otsib taga, kes leiab, andku teada jne. Ma ei mõista, milles teda siin praegu kritiseeritakse. Pidevalt tal loomad jooksus kuskil või?

</p>
Tal neid kasse jooksus olnud ja kadunud küll ja veel. Sea andis ära sest ei saanud hakkama ja tüdines, rottide saatus ka teadmata, sama lugu  tigudega. Loomaarmastaja võid ju olla aga peab oskama nendega toime ka tulla, ei piisa lihstalt koju vedamisest.

+14
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,821 kuni 2,850 (kokku 2,904 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Meie armsad influentserid vol 74