Esileht Sünnitus Meie Tirts ka sündinud;)!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Meie Tirts ka sündinud;)!

Postitas:

TA oli 07.01.12. Saatekiri haiglasse oli 04.01.12, sest lootevett pidavat vähevõitu olema. Samal ööl, kell 01.45, veel kodus olles, `tulid veed`-arvasin nii. Ning asusime haigla poole teele-valusid veel polnud. Haiglasse jõudes pandi mind ktg alla, kus oli näha et midagi nagu toimub kuid mitte midagi intensiivset-ööseks jäeti mind sünnitustuppa. Kella 3 aeg öösel hakkasid ka õrnad valud, mis lasid veel magada kuid olid tuntavad. kontrolliti ka avatust kuid polnudki midagi. Hommikul uuesti kontrollides oli avatust 1 cm. Ning valud vähe tugevamad, kuid keegi ei uskunud et selle päeva jooksul sünnitama hakkan ning saadeti ära palatisse. Ja siis ei kontrollitudki enne rohkem kui alles sünnituslaual.
Valutasin mööda koridori kõndides kella 13 aeg päeval olid valud juba jubedad-kuid keegi ei võtnud seda tõsiselt ega kontrollinud midagi natuke hiljem öeldi et kohe tuleb arst ja vaatab mu üle-kuid see kohe oli alles tunni aja pärast, siis kui mul juba veed tulid, ja pressi tunne oli. aidati mind siis lauale ning avastus oli suur, laps hkkab kohe sündima. olidki jäänud veel pressid mis kestsid kokku 48 min. Pea väljumine oli kõige hullem-kõik kipitas nii jubedalt. Kuid kõik see oli vaev väärt-kui oma kullakese kõhu peale sain. Natuke oli vaja õmmelda ka-kuid ei midagi tõsist.
Pisikese mõõdud: 3280g ja 51 cm.
Nüüd kosume kodus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne! Kus haiglas sünnitasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakveres, aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma sünnitasin 5a tagasi Rakveres. Kella 4 ajal tulid veed, ämmakas ütles, et läheksin palatisse tagasi ja püüaksin magada ning kui hommikul uus vahetus tööle tuleb, küll minuga siis tegeletakse. Kahjuks ei mäleta ma selle ämmaka nime.
Hommikul oli vahetus toimunud, kui keegi ei tulnud mind vaatama, otsima. Valutasin mööda koridori. Kuni mu palati kaaslasele tuldi tuksumist tegema, siis uue vahetuse ämmakas küsis, et mis mul on. Ja kui kuulis, mis olikord vot siis läks tegutsemiseks. Tuli välja, et öine vahetus oli unustanud öelda, et mitu sünnitajat hetkel on jne. Eks ma nüüd olen ise ka targem, tuleb ise aktiivsemalt ämmakate juures käia, et nende tähelepanu saada.

Kes sul ämmaemandaks oli? Ja kes arstiks sattus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin su juttu ja kohe tekkis mõte, et tegu on Rakvere haiglaga. Nii tuttav tegutsemisviis. Väga paljudele öeldakse seal veel, et aparaat ei näita midagi ja kogu valu on kujutluse vili.

Palju õnne sulle ja su pisitütrele ja muidugi issile ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne tütre sünni puhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Meie Tirts ka sündinud;)!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.