Esileht Ilu ja tervis Meigieemaldaja

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Meigieemaldaja

Postitas:

Soovitage odavamat sorti meigieemaldajat, mis sobib nii silmameigi kui ka terve näomeigi eemaldamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 14:59; 17.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnieri mistsellaarvesi

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 16:08; 20.02 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi nimetu mistsellaarvesi, väga hästi töötab. Umbes 3 eurot maksis pool liitrit Rimis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eveline

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.delia.pl/produkty/makeup-removers/?lang=en

Super hea toode. Hind u 3-4 eur. Olen juba aastaid kasutanud. Ei jäta nägu-silmi õliseks.Ise ostan seda Konsumist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.delia.pl/produkty/makeup-removers/?lang=en

Super hea toode. Hind u 3-4 eur. Olen juba aastaid kasutanud. Ei jäta nägu-silmi õliseks.Ise ostan seda Konsumist

Seal lehel mitu tükki. Millist neist kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 14:59; 17.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et väga odav ei võrdu alati nahale kasulikuga. Mina näiteks talveperioodil ei saa üldse mingit odavat toidupoest ostetud meigieemaldajat kasutada, sest see muudab naha väga kuivaks, isegi kui ma panen igal õhtul näole looduslikku õli. Seepärast olen mina näiteks kasutanud MUKKi puhastuspiima ja hetkel kasutan Naifi näopuhastusgeeli vms.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 15:11; 27.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et väga odav ei võrdu alati nahale kasulikuga. Mina näiteks talveperioodil ei saa üldse mingit odavat toidupoest ostetud meigieemaldajat kasutada, sest see muudab naha väga kuivaks, isegi kui ma panen igal õhtul näole looduslikku õli. Seepärast olen mina näiteks kasutanud MUKKi puhastuspiima ja hetkel kasutan Naifi näopuhastusgeeli vms.

Küsimus on ikka koostisainetes, mitte hinnas. Näiteks ostsin emotsiooni ajel toreda loodusliku (Mossa, kui see tähtis on) näoõli. Pärast kodus vaatan, et paksult lõhnaaineid (st eeterlikke tsitruse! õlisid) täis, mis nahale täiesti ebavajalikud ja alati ärritavad on. Selle viidatud puhastuspiima viimased koostisained on samuti kahtlased: Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Nobilis Peel, Sodium Anisate, Linalool*, Limonene*, Citral*.

Kasutan meigieemalduseks puhast mineraalõli (minestage). http://cosmeticscop.com/mineral-oil-bad-skin/ Lõhna- ja värvivaba, ei imendu nahka ja lahustab suurepäraselt kosmeetika ja linnasodi. Jäägid eemaldab nn double cleanse mõne leebe sls-vaba näopesugeeliga (supermarketist enamasti, mingi Lumene või Mixa vms).

Garnieri mitselaarvesi on päris OK, võrreldakse kultusliku Bioderma Sensibio analoogse tootega, aga mulle isiklikult ei meeldi, jääb tunne, et mingi “kiht” näos.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimist saab paari-kolme euroga firma “OREON” silmameigieemaldaja. Roosa korgiga. Ei ole õline, saab eemaldada silma- ja näomeigi ning ei vaja mahaloputamist. Mul on tundlik nahk ja minu meelest on see naha vastu õrn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin Rimist mingi odava, appi kuidas paneb silmad kipitama, hoia veel raha kokku 🙁
Põhiline, et tundlikele silmadele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nii põhjaliku vastuse eest! 🙂 Võibolla on mul siis lihtsalt halb kogemus olnud nende odavate toodetega ja seetõttu ka selline arvamus kujunenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 15:11; 27.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan näopesuvahtu. Palju mugavam kui vatipatjadega jändamine. Nt Dermoshopi roosa sarja oma on hea, samuti Artdeco Skinyoga sarja oma. Lumene, Nivea jm laia leviku omadel pole ka viga. Ühest pudelist jätkub kauaks ajaks, seetõttu tuleb vahu kasutamine soodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnieri mitseraalvesi ja Nivea mitseraalvesi väga head, Nivea nats soodsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnieri mitselaarvesi on päris OK, võrreldakse kultusliku Bioderma Sensibio analoogse tootega,

Mis Bioderma Sensibiol sinu meelest (peale hinna) viga on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seal öeldud on, et halb? Kaks ühesugust toodet, üks kolm korda kallim.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 16:08; 20.02 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage odavamat sorti meigieemaldajat, mis sobib nii silmameigi kui ka terve näomeigi eemaldamiseks.

Kookosõli. Väga universaalne. Ringjate liigutustega kannad üle näo, loputan sooja veega (näošvammiga näiteks). Panen vahel ka kuivadele juukseotstele 20minutiks enne pesemist.
500ml maksab u 6-7€.
Kasutan ka toiduvalmistamiseks, kuna see kannatab kõrget kuumust, siis hea praadida sellega või näiteks popcorni teha-tervislikum alternatiiv 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Garnieri mitselaarvesi on päris OK, võrreldakse kultusliku Bioderma Sensibio analoogse tootega, aga mulle isiklikult ei meeldi, jääb tunne, et mingi “kiht” näos.

Mitsellaarvesi tulebki uuesti üle pesta, kas näovee, puhastusvahu vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Meigieemaldaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.