Esileht Ilu Jumestuskreem, mis ei lähe kortsudesse ja ei rõhutaks neid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Jumestuskreem, mis ei lähe kortsudesse ja ei rõhutaks neid

Postitas:

Kirjutage siia kõik oma jumestuskreemide nimed, mis ei too tugevamalt kortse esile.
Märkan, et paljud katvad kreemid toovad kortsud nii tugevalt esile, et laps (7a) ütles mulle alguses õudne ja siis tuli ilust rääkima, et ära seda kreemi enam pane, see ei ole ilus, kasuta ikka seda edasi, mis sul enne oli. Kiidetud ja hinnatud Estee Lauder tooted olid. Ilma punaselapilist nägu varjamata ma uksest välja minna ei saa. Olen heledanahaline ja otsin hästi punaseid laike neutraliseerivat kreemi. Olen juba testinud ikka mitmeid, aga suht tulutult. Olemasolev kreem, mis ei too kortse esile, on veidi liiga häirivalt tume ja heledam variant on juba täiesti vale toon ja ei sobi üldse mulle ega peida ka punast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koori näonahka (tundlikul ja lapilisel kasuta ensüümkoorijat, mitte ei kraabi teralise koorijaga).
Jumestuskreemi alla korralik niisutav kreem ja soovi korral ka ühtlustav primer. Su nahk on siis kuiv või pindkuiv, kui imab jumestuskreemist kogu niiskuse ära ja jääbki ühest küljest lapiline, kuiv, kestendav ja teiseks koguneb kortsudesse. U 20 min enne jumestuskreemi pane näole kreemi. Mina rasvaseid kreeme ei saa kasutada, aga mulle meeldivad seerumid, nt hüaruloonhape (amazonis jms maksab mõni euro puhas ja hea kvaliteediga) ja viimane lemmik on selveris 4.- maksev seerum, imendub ruttu ja jätab naha nii mõnusaks ja ei jäta kreemijääke nahale. Ka odavate asjade seas võib leida väga sobivaid ja hästitöötabaid nahahooldusi, ei pea raha peale vihane olema.
Ja youtubes on palju meiginippe vanemale nahale, vaata, ehk leiad sealt veel töötavaid soovitusi. Ei ole nii, et viskad krohvi näkku ja kõik, tuleb teha eelviimistlust, pind puhastada ja ebatasasused siluda jne 🙂

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 08:57; 13.08 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida Erboriani CC- või BB-kreemi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koori näonahka (tundlikul ja lapilisel kasuta ensüümkoorijat, mitte ei kraabi teralise koorijaga).

Jumestuskreemi alla korralik niisutav kreem ja soovi korral ka ühtlustav primer. Su nahk on siis kuiv või pindkuiv, kui imab jumestuskreemist kogu niiskuse ära ja jääbki ühest küljest lapiline, kuiv, kestendav ja teiseks koguneb kortsudesse. U 20 min enne jumestuskreemi pane näole kreemi. Mina rasvaseid kreeme ei saa kasutada, aga mulle meeldivad seerumid, nt hüaruloonhape (amazonis jms maksab mõni euro puhas ja hea kvaliteediga) ja viimane lemmik on selveris 4.- maksev seerum, imendub ruttu ja jätab naha nii mõnusaks ja ei jäta kreemijääke nahale. Ka odavate asjade seas võib leida väga sobivaid ja hästitöötabaid nahahooldusi, ei pea raha peale vihane olema.

Ja youtubes on palju meiginippe vanemale nahale, vaata, ehk leiad sealt veel töötavaid soovitusi. Ei ole nii, et viskad krohvi näkku ja kõik, tuleb teha eelviimistlust, pind puhastada ja ebatasasused siluda jne ????

Olen staazikas meikija ja ei jää lapiline ega kuiv kuskilt. Jah, mul on kuiv nahk. Ainult kortsude osa on kole enamike kreemidega, mis vähegi katavad ja neutraliseerivad punaseid laike.

Kui sa mu postitust lugesid, siis märkasid ka, et otsin uut toodet olemasolevale, mis on ideaalne kui vale toon välja arvata. Seega, kui sul on kortsud ja tead mõnda konkreetset toodet, mis ei ole liialt puudrine ja katab siiski hästi, siis pane palun selle toote nimi.

Loodan, et keegi veel paneb enda peal proovitud konkreetseid tooteid:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 08:56; 25.06 12:19; 25.06 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina olen väga rahul Filorga jumestuskreemiga.

Tean, et nt T1 keskuse suures ilu Apothekas müüakse Filorga kosmeetikat, ehk müüakse seda jumestuskreemi ka, et saaks proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui toon on vale, kas siis ei oleks abi üldse jumestuskreemi sisse segatavatest tilkadest, mis siis seda kas heledamaks/tumedemakas teevad? NYXil on nt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 16:07; 16.07 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui toon on vale, kas siis ei oleks abi üldse jumestuskreemi sisse segatavatest tilkadest, mis siis seda kas heledamaks/tumedemakas teevad? NYXil on nt.

Oo, polnud kuulnudki. Sellepärast mulle meeldibki perekool. Kõik ühest kohast 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 08:56; 25.06 12:19; 25.06 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on küll olulisem õige nahahooldus enne jumestuskreemi pealekandmist kui jumestuskreem ise. Julgen arvata, et iga jumestuskreem kaob kortsude vahele, kui eelnevalt mingisugust nahahooldust ei tee.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oletan, et need punased laigud on sul põskedel, kortsud aga ilmselt pigem silmade all? Sellisel juhul oleks lahendus panna silmade ümber kreemi õhemalt. Kas või lahjendada oma tavalise näokreemiga.
Minul on silmade all läbikumavad veresooned ja samas seal ka õhuke nahk ja kortsud. Olen siis valinud kahest halvast parema – kasutan seal jumestuskreemi kreemiga segatult ja väga õrnalt. Pigem kumagu see sinine, kui et on puuderkreemiga rõhutatud kortsuvõrgustik, mis teeb hetkega 10a vanemaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 18:42; 07.07 21:30; 16.07 15:58; 16.07 18:36; 15.08 14:59; 16.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tooni valik on ülioluline jumestuskremi puhul. Et valiksid enda nahale võimalikult sarnase tooni. Olen minagi nimetatud jumestuskreemi tooni valikuga puusse pannud ja tulemus oli täpselt sama- tõi kortsud esile+ jäi näha. Üldiselt mulle tundub, et see kreem on ideaalne õhtumeigiks ja fotomeigiks. Päevasel ajal jääb liiga raske ja veidi ka maski efektiga. Mina veel ostsin vastu suve ka ja siis ei saanud päevavalguses ikka üldse ringi käia, väga võlts tulemus oli. Kuivatas ka jah, mul niigi kuiv nahk, et seda ka polnud vaja. Muidu katvus oli küll parim ja püsivus ka. Mina läksin sellelt üle Giorgio Armani silk foundation peale. Läheb juba kolmas pudel:) Ülihästi sobib, toonivalik ka nii õige, et kui peale kanda, siis kaela ja näo vahel on 0 ranti, nii hästi sulandub nahaga üheks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib kõige rohkem see
eelmainitud Filorgat olen ka proovinud, aga see ei jäta nii pehmet ja ühtlast jumet, liiga kuiv ja õhuke kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Armani silk kasutaja. Kiidan. Sulandub hästi, vanus 46. Viimase aja pudelid tumedamas toonis aga ei kata enam nii hästi. Ise kasutan kolme tooni aastaringselt, segan veidi näpuotsas toone, kui vaja. Heledamad toonid on hea katvusega ja paksemad, tumedamad mitte enam nii väga. Ei teagi, kas kvaliteet alla läinud või nahk nii märgatavalt kehvem, aga algset efekti on raske saavutada.
Kui nahk roosakam (mul rosaatsea ka), siis võtta .5 lõpuga kreemid.
Olen proovinud ka teisi jumestuskreeme samalt tootjalt, aga ei anna ligilähedalegi Silk versioonile. SPF-iga kreemid jumestuses üldiselt annavad maskilaadsema tulemuse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemasolev kreem, mis ei too kortse esile, on veidi liiga häirivalt tume ja heledam variant on juba täiesti vale toon ja ei sobi üldse mulle ega peida ka punast.

Miksi tume ja hele omavahel kokku, siis saad õige tooni.

Olen ka ise probleemse nahaga ja kasutan nii eespool kiidetud Filorgat kui Armani silki ja suveperioodil, kui näonahk paremas korras, ka Lumene Natural Glow`d.
Wunder2 on ka hea, eriti koos fotopuudriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bobby Brown.
Tohutu toonide ja pooltoonide valik erinevates katvustes.
Kordades parem kui Armani Silk. Filorgat pole proovinud.
Kahjuks Eestis ei myyda, ise ostangi aastaid välismaalt.
Ka muide Bobbi Brown kosmeetikatoodete kvaliteet on the best of the best.
Neil on oma poed, koos proffidest jumestusnõustajatega. Tegu ei ole lihtsalt suvalisye kaubamaja müüjatega, vaid tõesti proffidega.
Soovitavad ja matchivad sulle super kombo.
Ise pidasin ennast ka kogenud meikijaks, aga ausalt, suu jäi lahti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 03:35; 25.07 04:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inika hüaluroonhappega foundation. Cream toon. N38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Inglot ja ei kurda, kuigi alati tundub, et tahaks paremat, aga see on juba vanusest tingitud näonaha viga, ma arvan. Näiteks paljukiidetud Kanebo mulle üldse ei sobinud. Võimalik, et vale tooni tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida Erboriani CC- või BB-kreemi.

Ma ei soovitaks seda. Kui koostist vaadata, siis sisaldab suurel määral silikooni. Igapäevaseks kasutamiseks silikoon baasil toode pigem ei, ummistab poore ega lase nahal hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalmeiki on muidu võimalik üsna õhukeselt peale kanda. Kas kellelgi on sellega kogemusi ka vanemal nahal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 18:42; 07.07 21:30; 16.07 15:58; 16.07 18:36; 15.08 14:59; 16.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ise varasemaid teemasid kus soovitati Armani Silkile sarnast Artdeco high definationit, oskab keegi selle kohta midagi öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filorga jumestuskreem nr 1 kui oled hele või sega nr 2 juurde. Mul kogu sari (olen 46) ja kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Body Shopil on ka olemas heledamaks segamise tilgad. https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/make-up/naole/jumestuskreemid/1202/

Ma sain tänu sellele lõpuni kasutatud nii mõnegi jumestuskreemi, mis netist tellitud ja liiga tumedad. Nii et ilmselt oleks see sulle kõige parem variant, kui sul on hea jumestuskreem olemas, mille toon lihtsalt ei klapi.

Jumestuskreemidest on mu hetkelemmik Physicians Formula The Healthy Foundation. Hinna-kvaliteedi suhe on sel väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bobby Brown.
Tohutu toonide ja pooltoonide valik erinevates katvustes.
Kordades parem kui Armani Silk. Filorgat pole proovinud.
Kahjuks Eestis ei myyda, ise ostangi aastaid välismaalt.
Ka muide Bobbi Brown kosmeetikatoodete kvaliteet on the best of the best.
Neil on oma poed, koos proffidest jumestusnõustajatega. Tegu ei ole lihtsalt suvalisye kaubamaja müüjatega, vaid tõesti proffidega.
Soovitavad ja matchivad sulle super kombo.
Ise pidasin ennast ka kogenud meikijaks, aga ausalt, suu jäi lahti.

Eestis müüb näiteks Douglas Bobbi Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bobby Brown.

Tohutu toonide ja pooltoonide valik erinevates katvustes.

Kordades parem kui Armani Silk. Filorgat pole proovinud.

Kahjuks Eestis ei myyda, ise ostangi aastaid välismaalt.

Ka muide Bobbi Brown kosmeetikatoodete kvaliteet on the best of the best.

Neil on oma poed, koos proffidest jumestusnõustajatega. Tegu ei ole lihtsalt suvalisye kaubamaja müüjatega, vaid tõesti proffidega.

Soovitavad ja matchivad sulle super kombo.

Ise pidasin ennast ka kogenud meikijaks, aga ausalt, suu jäi lahti.

Eestis müüb näiteks Douglas Bobby Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

Kuidas te julgete kasutada tüüpilise afroameerika nimega sarja? Võite vabalt rassismusüüdistuse saada!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eestis müüb näiteks Douglas Bobby Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

Kuidas te julgete kasutada tüüpilise afroameerika nimega sarja? Võite vabalt rassismusüüdistuse saada!

Selle meigikunstniku nimi on Bobbi Brown ja afroga ei ole tal suurt pistmist õnneks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 18:42; 07.07 21:30; 16.07 15:58; 16.07 18:36; 15.08 14:59; 16.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis müüb näiteks Douglas Bobby Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

Kuidas te julgete kasutada tüüpilise afroameerika nimega sarja? Võite vabalt rassismusüüdistuse saada!

Selle meigikunstniku nimi on Bobbi Brown ja afroga ei ole tal suurt pistmist õnneks

Õnneks? Ja isegi kui oleks, siis mis sellel siis häda oleks?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 16:07; 16.07 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks? Ja isegi kui oleks, siis mis sellel siis häda oleks?

See teema on nats ära tüüdanud kõiki juba. Rahune maha. Õnneks ei ole Bobbi Brown ka paks, nii et temast ja tema brändist võib päris vabalt ja sõnu valimata rääkida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 18:42; 07.07 21:30; 16.07 15:58; 16.07 18:36; 15.08 14:59; 16.08 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumene Valo Nordic BB-kreem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida Erboriani CC- või BB-kreemi.

Ma ei soovitaks seda. Kui koostist vaadata, siis sisaldab suurel määral silikooni. Igapäevaseks kasutamiseks silikoon baasil toode pigem ei, ummistab poore ega lase nahal hingata.

Ma just proovisin poes seda Erboriani cc kreemi ja meeldis. Kui tahta püsivat, siis vist polegi muud varianti?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bobby Brown.

Tohutu toonide ja pooltoonide valik erinevates katvustes.

Kordades parem kui Armani Silk. Filorgat pole proovinud.

Kahjuks Eestis ei myyda, ise ostangi aastaid välismaalt.

Ka muide Bobbi Brown kosmeetikatoodete kvaliteet on the best of the best.

Neil on oma poed, koos proffidest jumestusnõustajatega. Tegu ei ole lihtsalt suvalisye kaubamaja müüjatega, vaid tõesti proffidega.

Soovitavad ja matchivad sulle super kombo.

Ise pidasin ennast ka kogenud meikijaks, aga ausalt, suu jäi lahti.

Eestis müüb näiteks Douglas Bobby Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

Oi, tänan info eest:) super uudis! Googeldan kohe, kus Douglast Eestis leida võib. Veelkord tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 03:35; 25.07 04:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bobby Brown.

Tohutu toonide ja pooltoonide valik erinevates katvustes.

Kordades parem kui Armani Silk. Filorgat pole proovinud.

Kahjuks Eestis ei myyda, ise ostangi aastaid välismaalt.

Ka muide Bobbi Brown kosmeetikatoodete kvaliteet on the best of the best.

Neil on oma poed, koos proffidest jumestusnõustajatega. Tegu ei ole lihtsalt suvalisye kaubamaja müüjatega, vaid tõesti proffidega.

Soovitavad ja matchivad sulle super kombo.

Ise pidasin ennast ka kogenud meikijaks, aga ausalt, suu jäi lahti.

Eestis müüb näiteks Douglas Bobby Browni tooteid. Praegu palju tooteid ka 50% alla hinnatud.

Oi, tänan info eest:) super uudis! Googeldan kohe, kus Douglast Eestis leida võib. Veelkord tänud!

Douglas kauplus on Tallinnas T1-s, aga kohapeal Bobbi Brown saadaval ei ole minu teada. Saab vaid nende e-poest. Link

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu Jumestuskreem, mis ei lähe kortsudesse ja ei rõhutaks neid