Esileht Ilu Meik ja fotograaf

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Meik ja fotograaf

Postitas:

Teie kogemusi palun.
Kui fotografeerimine toimub koos eelneva meikimisega, kas siis siis meikar teeb nullist peale meigi oma nägemuse järgi ?
Kas ma peangi leppima sellega, mis meik mulle tehakse ?
Aga äkki mulle ei meeldi kulmujoon, või silmaaluste pliiatsitõmme või üleüldse need öökullisilmad ? Maksan veel fotograafi ka kinni ja vaatan pärast seda meiki ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.05 14:34; 05.08 06:25; 05.08 06:26; 03.10 14:37; 18.10 11:36; 10.11 17:45; 16.11 10:21; 22.11 11:35; 22.11 11:40; 24.11 17:24; 17.01 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis variandid veel on?
Maksa siis kõigepealt proovimeigi rest ja saate kõik täpselt läbi katsetada

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis variandid veel on?

Maksa siis kõigepealt proovimeigi rest ja saate kõik täpselt läbi katsetada

on selline asi võimalik ? Samas lisaks küll ei taha maksta, et lihtsalt proovida.
On mul ka meigi osas sõnaõigus või pean “proffiga” leppima.
Olen näinud ka pulmameike, kus pruut on koledamaks tehtud, ehk n-ö üle mukitud.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:24; 24.11 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa võid ju oma soovid enne välja käia, see vast keelatud pole?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti saad lasta teha nii proovimeigi kui kirjeldada meikarile enne oma visiooni või ootusi. Ja nii kulmukaart kui silmameiki saab ju korrigeerida kui tehtu sulle kohe üldse ei lähe. Suhtlus on asja võti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult küsiti, mida ma soovin. Mind just huvitas, mida meikar oma nägemust mööda mulle teeks, nii et ütlesingi, et mingeid soove mul ei ole. Ja tulemus sai väga huvitav – valgusaastate kaugusel sellest, mis ma ise endale teinud oleks, aga see just oligi lahe. Samas kui ma oleksin midagi kindlat tahtnud, siis raudselt oleksin selle ka saanud. Muidugi mul oli ka väga hea meigikunstnik.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotomeik ongi tugevam, loomulik päevameik jääb plass ja pole nähagi. Seepärast need pruudid on ka ülemeigitud. Mina soovitan riskida, lasta ennast teise pilguga vaadata, ega see su viimaseks pildistamiseks elus ei jää.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meiki tehakse ju peegli ees ja sa näed ise kogu aeg, mis suunas asi läheb. Kui on kindel nägemus sellest, milline meik olla võiks, siis näita eelnevalt pilte. Huulevärvi ja kulmu saab üsna lihtsalt muuta. Kui silmameik lõpus ei meeldi, siis seda maha võtta ja uuesti teha ei ole lihtne. Aga suhtlus on kõige alus tõesti – enne meigi tegemist räägi oma ootustest ja kindlasti sellest ka, mida sa üldse ei tahaks. (No et kulmud poleks liiga tumedad ja et sa punast huulevärvi ei kanna jne.)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie kogemusi palun.
Kui fotografeerimine toimub koos eelneva meikimisega, kas siis siis meikar teeb nullist peale meigi oma nägemuse järgi ?
Kas ma peangi leppima sellega, mis meik mulle tehakse ?
Aga äkki mulle ei meeldi kulmujoon, või silmaaluste pliiatsitõmme või üleüldse need öökullisilmad ? Maksan veel fotograafi ka kinni ja vaatan pärast seda meiki ?

0
0
Please wait...

Miks mitte teha endast pilte nii nagu sa oled.Ilus meik on see, kus meiki üldse ei märka. Ülejäänud meigid on minu vaatamise järgi koledad. Inimesele võib endale meeldida, aga vaatajale on see inimene kole oma enda meelest ilusas meigis. Kui inimene ei tunne end ilusana sellisena nagu ta on, siis on probleemi lahendus terapeut, mitte meikar.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülejäänud meigid on minu vaatamise järgi koledad. Inimesele võib endale meeldida, aga vaatajale on see inimene kole oma enda meelest ilusas meigis.

See on siiski vaid sinu arvamus, et ülejäänud meigid on kõik koledad. Ja palju tähtsam on ikka see, et inimene ise endale meeldiks, mitte ühe suvalise inimese arvamus. Mis arvamusliider sina siis enda meelest oled. Mina näiteks üldse sinuga ei nõustu. Räägid kõigi eest nii, nagu muid arvamusi ei olekski olemas. Kust üks inimene sellise ülbuse küll võtab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda muidu üldiselt ette kujutad siis, meik tehakse sinu juhiste kohaselt?
Kahjuks on igal meikaril oma käekiri, mis jah ei pruugi ühtida sinu nägemusega. Ja nii mõneski kohas on “meigikunstnik” see fotograaf ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mõtle asja üle. Kõigepealt vaata võimaluse korral jumestaja tehtud tööde pilte internetist. Tutvu tema “käekirjaga” – milliseid värve eelistab kasutada, kas kõigile on “sama puuga” löödud või sobib meik kandja näokuju/värvi/stiiliga, millised kulmud on tehtud. Kui on ilus meik ja fotol ei paista liiga raske või “ülemeigitud”, siis ei peaks olema millegi üle põdeda. Üldiselt on minult alati alguses soove küsitud – kui ütled et lähed pildistama, tehaksegi tugevam ehk fotomeik ja silmad joonistatakse suuremalt pähe. Samuti võid üldiselt ise paluda lau- ja huulevärvi toone või lasta silmalainer ja ripsmed ära jätta. Räägi julgelt oma visioonist ja kui meikar ise ei näita, palu vahepeal peeglit, et saaks protsessi käigus vajadusel midagi muuta. Lõppkokkuvõttes aga tehnika ja detailne värvivalik jääb jumestaja teha. Üldiselt soovitan minna avatud meelega ja usaldada meikarit – kui närvitsed ja oled väga enda nägemuses kinni, siis on targem see meik endale ise teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ütled meikarile, et tehke mis tahate, siis ta teebki seda mis tahab. Kui sa ütled ,mida sa tahad, siis ta seda ka teeb. Loomulikult võib ta soovitada ühte ,teist ja kolmandat, sest meikar ju teab milline võiks olla fotomeik. Aga kui sina ikka ei taha, ega siis keegi vägisi midagi sulle näkku ei joonista.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Meik ja fotograaf