Esileht Kodunurk Meisterkoka saate tordi retsepte kust saaks?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Meisterkoka saate tordi retsepte kust saaks?

Postitas:

Jah, ma tean, et on olemas nami-nami, aga sealt leida ma küll ei suuda. Panen otsingusse tort ja siis ei tule midagi. Küpsetiste alt peab lappama 1600 retsepti.
Ühesõnaga, kust saaks selliste vägevate kihiliste klassikaliste tortide retsepte?
Tahaks nii proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui näiteks googeldad masterchef recipe-s peaks saama päris palju vastuseid.
Siis pane google-sse sweetapolita blog- tema teeb imelisi kooke, kui sul ameerika-mõõtu topse pole, siis pead natuke teisendama, mina ei pea, mul on vastavad mõõdutopsid olemas, seega läheb libedalt.

Võid googeldada ka layer cake, devils food cake jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meisterkoka, kui mõtled telesaadet Masterchef retsepte leiad netist vastava otsinguga.

Mõõtude osas on abiks ehk see tabel
http://www.taste.com.au/how+to/articles/369/weights+measurement+charts

Ise vahel panen googlisse lihtsalt otsinguks cake, rasberry cake või mille isu on ja vaatan pilte ning siis pildi järgi otsin retsepte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nami-nami kasutamisest.

Kui panin otsisõnaks \”tort\” ja lisaks valisin veel \”magusad küpsetised ja tordid\”, siis sain 306 vastet.

Kui nüüd lisad veel mingi komponendi, mida tort peaks kindlasti sisaldama, siis saad veelgi vähem vasteid. Nt kui lisasin \”maasikad\”, siis on vasteid 40. Kui lisasin eelnevatele \”sidrun\”, siis on vasteid 59.

Siin on minu meelest üks klassikaline retsept – maasikad+¨okolaad 🙂 Konkreetset proovinud pole.

http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=10733

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Meisterkoka saate tordi retsepte kust saaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.